Şimdi Ara

NZXT'den yeni fan kontrolcüsü; Sentry 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Komponent üretiminde sektörün önde gelen oyuncularından NZXT, özellikle kasa modifikasyoncularını hedef alan yeni fan kontrolcüsünü satışa sundu. Firmanın Sentry serisi altındaki üçüncü çözümü olan Sentry 2 isimli yeni model, kasa üzerinde bir adet 5.25-inç sürücü yuvasını kullanıyor.

Dokunmatik olarak kontrol edilebilen renkli ekranı ile öne çıkan fan kontrolcüsü, kullanııclara sıcaklık ve fan dönüş hızı bilgilerini sunabiliyor. Üzerinde herhangi bir buton bulunmayan ve 5 adet ısı sensörü ile donatılan kontrolcü dolayısıyla 5 adet fanın kontrolüne de olanak tanıyabiliyor.

Alarm fonksiyonu da bulunan NZXT Sentry 2, yurt dışında 29.90 Avro seviyesinden kullanıcılar ile buluşuyor.

• Dokunmatik olmasi, kasasi kapakli olanlar icin buyuk avantaj..Ama ekran renkleri guzel durmuyor..
  • Bence güzel bişi denemek lazım.
  • fiyat ve performans olarak oldukca ıyı.dokunmatık olması ayrıca guzel.ama bence de ekran renklerı eskı model kasetcalarlı ototeyplerını andırıyor..
  • kullandığım içiçn demiyorum ama bence nzxt sentry lx daha güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 2 Temmuz 2009; 20:43:21 >
  • Ekran hiç güzel gözükmüyor, hele ki kasa güneş ışığına yakın bi yerde ise belli bile olmaz.

Bu yönden Zalman'ın fan kontrolcüsü bence çok güzel.
  • Dokunmatik ilk örnek olması bakımından güzel bir ürün,elbetteki ileriki dönemlerde daha güzel örnekleri çıkacakdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 2 Temmuz 2009; 21:32:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramazanyurt

kullandığım içiçn demiyorum ama bence nzxt sentry lx daha güzel.

Güzelmiş peki bunun fiyatı ne kadar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProcyoN

quote:

Orjinalden alıntı: ramazanyurt

kullandığım içiçn demiyorum ama bence nzxt sentry lx daha güzel.

Güzelmiş peki bunun fiyatı ne kadar ?

bunu yurtdışından aldım. Türkiye'de satılmıyor maalesef. bana 200 civarına maloldu. ama gerçekten çok güzel ürün.

http://www.youtube.com/ramazanyurt

• Bende kullandığim için demiyorum ama bu daha güzel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.