Şimdi Ara

### That 70's Show Fan Klübü ### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
8.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dizi mükemmel sırf Laura Prepon için izliyorum kadın harika. :)

Fakat 3.sezon 10. bölümden sonra hiçbir sitede bulamadım devam edemiyorum diziye lütfen yardım edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CnkDmrbs -- 4 Ekim 2015; 15:04:54 >
  • aradığım diziyi sonunda buldum be. izlediğim en iyi komedi dizisi. üstelik gençlik türünde.

daha 24 bölüm izlememe rağmen himym'ın buradan espriler çaldığını gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnkDmrbs

Fakat 3.sezon 10. bölümden sonra hiçbir sitede bulamadım devam edemiyorum diziye lütfen yardım edin

aynı sıkıntıyı şuan bende yaşıyorum saçmalığa bak. açık ara şuana kadar izlediğim en iyi komedi dizisi. en iyi gençlik dizisi, gel gör ki altyazı yok.
  • Kardeşim çözüm buldum. Sanada önereyim eğer çözemediysen sorunu. Zamunda.net ten torrent halinde full bütün sezonları buldum indirdim ve altyazı sitelerinden de sezon sezon alt yazı indirdim ancak öyle izleyebildim bütün sezonları. Yalnız zamunda.net üyeliklere sürekli açık olan bi site değil eğer üyeliğin yoksa başka torrent sitelerinde araştır belki vardır sezon sezon en azından çekebilirsin. umarm izlersin devamınıda gerçekten çok eğlenceli :) @Beyinsiz Adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnkDmrbs

Kardeşim çözüm buldum. Sanada önereyim eğer çözemediysen sorunu. Zamunda.net ten torrent halinde full bütün sezonları buldum indirdim ve altyazı sitelerinden de sezon sezon alt yazı indirdim ancak öyle izleyebildim bütün sezonları. Yalnız zamunda.net üyeliklere sürekli açık olan bi site değil eğer üyeliğin yoksa başka torrent sitelerinde araştır belki vardır sezon sezon en azından çekebilirsin. umarm izlersin devamınıda gerçekten çok eğlenceli :) @Beyinsiz Adam

4. sezonu bitirdim bile. bende zamunda'dan indirmiştim.

millet gençlik değince aklına bms chuck falan geliyor halbuki bence en sağlam gençlik dizisi bu. her bölüm farklı bir konu ve tüm konular ilgi çekici.

• CnkDmrbs kullanıcısına yanıt
    Hocam torrent dışında daha kolay yollu izlemenin yolu yok mudur?
  • Valla ben direk torrent bakmıştım buluncada kurcalamadım ama belki normal indirmede de vardır sezon sezon araştırmak lazım
  • bi up çekerim

az önce dizipub'ta 4.sezon 19.bölümün yüklendiğini gördüm bi izliyeyim dedim özlemiştim.

yine kahkaha attım. acaba baştan mı alsam
  • harika bizdeki 80ler ile alakası yok komedi dizisi arayanlar tereddüt etmeden izlesin
  • Bir hortlatıyım belki birkaç insan görür de şu güzelim diziyi izler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

bi up çekerim

az önce dizipub'ta 4.sezon 19.bölümün yüklendiğini gördüm bi izliyeyim dedim özlemiştim.

yine kahkaha attım. acaba baştan mı alsam

hocam en son hımym ve ıt crowd izledim komedi olarak.İkiside çok hoşuma gitmişti.

Bu dizi de onlara benzer mi başlanır mı her akşam 2 bölüm izlesem yeter.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    it crowd ile alakaları yok.

belki himym ile var ama yaşları daha ufak.

izle bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix’te tüm sezonlarının olduğunu görünce başladım. Baya eğlenceli, imdb puanı düşük. Gerçi komedi türünde imdb puanını pek sallamamak lazım.

Fez favorim o aksan ve tiple adamın ağzını açması yetiyor gülmem için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 27 Temmuz 2018; 1:26:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • netflix'te görmemle birlikte başladım henüz ilk 8 bölümü izledim. baya hoşuma gitti. tavsiye ederim izlemeyen herkese.
  • konuyu açalı 10 yıl olmuş...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.