Şimdi Ara

ANKARA BEŞEVLER/GAZİ ÜNV. NASIL GİDİLİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
37.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cumartesi günü adanadan özel arabayla ankara beşevler gazi ünv. geleceğim. Nasıl ve nereden gidileceği konusunda bilgim yok. Yeri kolaymıdır? Nerelerden gidileceği konusunda ankaralı arkadaşlardan yardım bekliyorum.

• yeri gayet kolaydır beşevler ankaray durağının hemen yanında olan kavşaktan gazi kampüse dönüş var. kime sorsan gösterir zaten. ama beşevlere nasıl gelirsin o kısmı tarif edemem. yine de ankara merkezde kızılayda falan kime beşevlere nerden giderim desen gösterir zaten yakın birbirine bu semtler.
  • ankaranın girişinde gazi ünv. yazıyormu?
  • Kızılay'a gel, Ankaray'a bin, Beşevler durağında in, Gazi zaten direk dibinde. Benzincinin direk karşısında. Herkes söyler sana.
  • Adam arabayla geleceğim yazmış Ankaray'a bin yazıyorsunuz. Yardımcı olmak istemiyorsanız hiç meşgul etmeyin bari. Şimdi arkadaşım anlatıyorum. Sen Ankara'ya Gölbaşından gireceksin büyük ihtimalle. En azından ben İstanbul'dan Adana otobüsüne binince Gölbaşında inebiliyordum :) Her neyse Gölbaşı olduğunu nasıl anlayacaksın? Gölbaşı ismi gibi Gölün kenarından kurulu bir ilçedir. Gölbaşındaki en büyük yol olan Konya Yolundan Sehir Merkezine devam edeceksin. 7-8 km kadar bir yokuş tırmanacaksın. Yokuşun bitişinde ışıklar vardır. Orası Ankara'nın Dikmen'i. Işığı geçip yokuş aşağı bir 7-8 km daha devam edeceksin. Yol düzlüğe ulaştığında yolun solunda kocaman bir yapı olan Ankara Otogarını yani AŞTİ yi göreceksin. Aştiyi gördükten sonra sağa yanaş 700-800 mt içinde bir altgeçit var oraya girme. Üstten sağa dön. Burası Beşevler-Emek bölgesi buradan sonra kime sorarsan sor gösterirler okulu.

Not: Bu adres tarifi Ankara'ya Gölbaşından girilmesi halinde geçerlidir. Adana'dan Ankara'ya daha önce gelmediğim için detayını bilemiyorum. Kolay Gelsin. Eğer yine de kaybolursan AŞTİ yi sor orayı bulursan okulu çok rahat bulursun. Ayrıca Ankara'da hız sınırları 50 km/s oldu haberin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raja52 -- 30 Haziran 2009; 16:40:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: raja52

Adam arabayla geleceğim yazmış Ankaray'a bin yazıyorsunuz. Yardımcı olmak istemiyorsanız hiç meşgul etmeyin bari. Şimdi arkadaşım anlatıyorum. Sen Ankara'ya Gölbaşından gireceksin büyük ihtimalle. En azından ben İstanbul'dan Adana otobüsüne binince Gölbaşında inebiliyordum :) Her neyse Gölbaşı olduğunu nasıl anlayacaksın? Gölbaşı ismi gibi Gölün kenarından kurulu bir ilçedir. Gölbaşındaki en büyük yol olan Konya Yolundan Sehir Merkezine devam edeceksin. 7-8 km kadar bir yokuş tırmanacaksın. Yokuşun bitişinde ışıklar vardır. Orası Ankara'nın Dikmen'i. Işığı geçip yokuş aşağı bir 7-8 km daha devam edeceksin. Yol düzlüğe ulaştığında yolun solunda kocaman bir yapı olan Ankara Otogarını yani AŞTİ yi göreceksin. Aştiyi gördükten sonra sağa yanaş 700-800 mt içinde bir altgeçit var oraya girme. Üstten sağa dön. Burası Beşevler-Emek bölgesi buradan sonra kime sorarsan sor gösterirler okulu.

Not: Bu adres tarifi Ankara'ya Gölbaşından girilmesi halinde geçerlidir. Adana'dan Ankara'ya daha önce gelmediğim için detayını bilemiyorum. Kolay Gelsin. Eğer yine de kaybolursan AŞTİ yi sor orayı bulursan okulu çok rahat bulursun. Ayrıca Ankara'da hız sınırları 50 km/s oldu haberin olsun.

sürekli Ankara Adana arası gidip geldiğim için biliyorum kesinlikle Gölbaşından girecek. arkadaşın verdiği tarife göre kesin bulursun. Eğer çelişkiye düşersen şehre girdikten sonra tabelaları takip et beşevler tabelası olması lazım :)

• gölbaşı tarafından girdikten sonra şehir merkezine doğru git, o yolun adı konya yolu diye geçiyor, aştiyi geçtikten sonra üstteki arkadşaın anlattığı gibi. gerçi ben de onun aynısını anlattım.
    bence şuraya bir göz at
    maps.google.com
  • arkadaşlar vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Google earth tan baktığımda ankaranın girişinden hiç biryere sapılmadığı zaman eskişehir yol ayrımı var, o kavşaktan doğru gidildiği zaman beşevler karşına düşüyor :) yinede detaylı bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Raja52 arkadaşım hız sınırınıda hatırlattığın için teşekkür ederim.

Bu arada ben gazi ünv.e sınav için geliyorum. Sınav sonrasında oralarda gezilebilecek yerler varmı acaba?

Diğer arkadaşta benzincinin karşısında demiş, Benzinciden kasıt petrol ofisimi acaba? Eğer öyleyse cuma akşamı arabayı çeker yatarım orda

• Valla 1o gun kaldım ezberledım gıbı bısey kecıorenden gıdılıyo bıldıgım ankamal mıgros dıye bı yer var cok buyuk oraya yakın
  • quote:

Orjinalden alıntı: raja52

Adam arabayla geleceğim yazmış Ankaray'a bin yazıyorsunuz. Yardımcı olmak istemiyorsanız hiç meşgul etmeyin bari. Şimdi arkadaşım anlatıyorum. Sen Ankara'ya Gölbaşından gireceksin büyük ihtimalle. En azından ben İstanbul'dan Adana otobüsüne binince Gölbaşında inebiliyordum :) Her neyse Gölbaşı olduğunu nasıl anlayacaksın? Gölbaşı ismi gibi Gölün kenarından kurulu bir ilçedir. Gölbaşındaki en büyük yol olan Konya Yolundan Sehir Merkezine devam edeceksin. 7-8 km kadar bir yokuş tırmanacaksın. Yokuşun bitişinde ışıklar vardır. Orası Ankara'nın Dikmen'i. Işığı geçip yokuş aşağı bir 7-8 km daha devam edeceksin. Yol düzlüğe ulaştığında yolun solunda kocaman bir yapı olan Ankara Otogarını yani AŞTİ yi göreceksin. Aştiyi gördükten sonra sağa yanaş 700-800 mt içinde bir altgeçit var oraya girme. Üstten sağa dön. Burası Beşevler-Emek bölgesi buradan sonra kime sorarsan sor gösterirler okulu.

dıkkatlı ol konya yolunda(yanlıs anlasılmasın golbasını gectıkten sonra ankara istikametindekı yol u kastedıyorum) radar var gecen gun vatndasın bırı bmw yle 196 km/s le yakalanmıs benzıncıde konusuluyordu

• Aştide inecem ankaraya binip beşevlerde inecem gazi üniversitesine ulaşırım değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.