Şimdi Ara

Bu Defa 'Dreamkiller' Ağrı Kesecek!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Painkiller Overdose" ve "Cold War" oyunlarından tanıdığımız Mindware Studios "Dreamkiller" oyununu duyurdu. Hızlı, kanlı ve canlı bir shooter olması amaçlanan Dreamkiller'da bilinmeyen güçlerin musallat ettiği ruhları zihinlere girerek öldüreceğiz.

Oyunumuzun baş kahramanı Alice Drake, hastalarının rüyalarına intikâl ederek içindeki kötü ruhları temizleyen bir psikologu canlandırıyor. Oyunda karakterimizin birbirinden ilginç silahları ve alternatif özel güçleri olacak. 12 singleplayer bölümü bulunacak olan oyunda çokluoyuncu haritaları da yer alacak.

Sonbaharda PC ve Xbox 360 için piyasaya çıkacak olan oyunun dağıtımını Aspyr Media üstlenmiş durumda.

• Güzel bir oyuna benziyor.Supernatural misali:)

Yaw arkadaşlar bu aralar oyunlardaki karakterlerin çoğunun "Drake" soyadı var.Hayırdır bi rastlantı mı yoksa Drake soyadlılara torpil mi geçiyorlar
  • Haberin başlığını hiç beğenmedim. 1 gündür gözüme batıyo sürekli. En sonunda girdim.

@QuAnTuM-C

Dostum mesaj sayın hayırlı olsun
  • mutlaka oynarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

Haberin başlığını hiç beğenmedim. 1 gündür gözüme batıyo sürekli. En sonunda girdim.

@QuAnTuM-C

Dostum haberi yollayalı 12 saat olmadı, 1 gün nereden çıktı? Ayrıca "Ağrı kesmek de ne ola ki?" diyorsan "Painkiller" derim.
    Daha iyi bir başlık düşünüyorsan paylaşman bizi de sevindirir; ama "Dreamkiller Geliyor" gibi klişe bir başlığın da hiç rağbet görmeyeceği kesin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Haberin başlığını hiç beğenmedim. 1 gündür gözüme batıyo sürekli. En sonunda girdim.

@QuAnTuM-C

Mesaj sayıma moderatörler el atsın 2 gündür düzelmiyor yaw.Fenerbahçelide değiliz.Hayırdır ne ayak.Bu bana yapılan bir şaka mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

quote:

@QuAnTuM-C

Dostum haberi yollayalı 12 saat olmadı, 1 gün nereden çıktı? Ayrıca "Ağrı kesmek de ne ola ki?" diyorsan "Painkiller" derim.
    Daha iyi bir başlık düşünüyorsan paylaşman bizi de sevindirir; ama "Dreamkiller Geliyor" gibi klişe bir başlığın da hiç rağbet görmeyeceği kesin.

Ya ne bileyim hep haberler olsun duyurular olsun yaratıcı başlık bulunma çabası içinde tüm sitelerde. Sevmiyorum şahsen. Daha sade bir başlık olabilir. Dreamkiller Xbox ve PS3 e geliyor gibisinden...

• quote:

Orjinalden alıntı: QuAnTuM-C

quote:

@QuAnTuM-C

Mesaj sayıma moderatörler el atsın 2 gündür düzelmiyor yaw.Fenerbahçelide değiliz.Hayırdır ne ayak.Bu bana yapılan bir şaka mı

Döneksin sadece

• PainKiller dehşet oyundu yahu. Tekrar kurasım geldi. HDD'de yatıyor oyun hemen bu akşam kurayım. :)

O kadar çok oyun varki ne oynayacam bilemiyorum of :D

Bu yeni oyunda deli olur herhalde next-gen'de. Eski oyunların grafik kalitesi dehşetti zamanına göre.
  • painkillerın adı yeter be
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0000000

quote:

Orjinalden alıntı: QuAnTuM-C

quote:

@QuAnTuM-C

Döneksin sadece

Sen hiç konuşma Realli.

• Oyun çıktı arakdaşlar 5.26 GB.Painkiller fanları kaçırmasınlar...
  • hobaaaaa kop kop kop kop
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.