Şimdi Ara

Söylenti: TDU 2 CryEngine 3 ile Hazırlanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
7.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Test Driver Unlimited 2 için verilen ekran görüntülerine yayınlandıktan sonra, oyunun 2009 Oyun Geliştiricileri Fuarında tanıtılan CryEngine 3 ile hazırlandığı söylentilerini ortada dolaşmaya başladı.

Bir internet sitesinde Test Drive Unlimited 2 için verilen fotoğraf üzerinden yapılan yorumda, oyunun CryEngine 3 ile geliştirildiğini  iddiası ortaya atılmış.

İlk oyunu ile arkasında bir çok hayran bırakan ve uzun zamandır oyun severlerin çıkış tarihi ile ilgili bilgiler beklediği oyun hakkında çıkan bu söylentiler bile bizleri heyecanladırmaya yetti.

Oyunun PC ve Xbox 360 platformlarına çıkacağını biliyorduk ama bu son söylentiler ile oyunun PlayStation 3 için de çıkabilme ihtimali artmış oldu.

Site bu söylentileri ortaya atarken, resimde dikkatlerini çeken bazı ayrıntıları şu şekilde sıralamış;

- Arazinin ve bitkilerin çeşitliliği
    - Gerçek zamanlı ışılandırma
    - Doğal ışık ve dinamik gölgeler
    - Hava katmanı ve Sis
    - Işık Hacim ve Işık efektleri

• Cryengine3 Deferred Rendering Presentation'da az çok Cryengine2 den farklılıkları verilmişti. Ve üstteki resimle Cryengine3 ün alakası yok bence. Sonuçta Cryengine3 , Cryengine2 den çokta farklı olmucak ve resim pek inandırıcı gelmedi CE3 açısından.
  • Al işte.Milletin kafası iyi ya heralde.
  • bir deli kuyuya taş atmış bakalım kaç akıllı çıkaramayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 29 Haziran 2009; 15:38:32 >
  • Cevat abi yarış oyunlarını sevmezbence lisans vermemiştir tud2 ye
  • cryengine ile hazırlanan bir oyun gelecekmi konsıllara crysis gibi yoksa tanıtımmıydı o crysis demosu
  • Crysis 2 geliyor,resmi olarak duyuruldu
  • gt5 den sonra sonra beklediğim oyun

özellikle g25 ile tam uyumu sayesinde aynı tır oyunları gibi full adayı dolaşıyodum saatlerce :)
  • yanlız hep offroad üzerine gidilmiş normal araçlar nasıl olucakki acaba
  • Playstation 3 için gelmesi çok iyi olur.
  • Pc'ye gelmesse büyük kayıp...
  • Bu test drive psikopat bi oyun. Ben hayatımda bu kadar büyük harita görmedim. Yeni çıkıcak oyunda yol uzunluğu 2400 km den daha fazlaymış haritanın bir ucundan diğer ucuna 2-3 günde gidicez süper Bunun yanında zaten arabanın üstünü açma sırf cam açma kendi şarkılarını çalma gibi bir sürü artısı var. Umarım ps3 ede çıkar ama hiç zannetmiyorum oyunun kendi sayfasında pc ve xbox diyor. Gidip xbox alsam dicem onada G25 bağlanmıyo iyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 2 Temmuz 2009; 20:30:27 >
  • Ohaa Cryengine 3'le gelir ortada ne Gt 5 kalır ne de Forza
  • sistemlerin ağlayacağı şimdiden belli..
  • ÇIKSA artık, neyi bekliyorlar, salak gibi olan nfs oyunlarına yöneliyor millet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far-Cry

Ohaa Cryengine 3'le gelir ortada ne Gt 5 kalır ne de Forza

Millet çok hevesli GT5 i ve FORZA yı öldürmeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Pc'ye gelmesse büyük kayıp...

niye kayıp olsunki, oyun firmaları artık konsol piyasasına geciyor.
  • İnşallah PS3 için de çıkar TDU2
  • Bana pek doğru gibi gelmedi, bekleyip görelim.
  • Umarım Ps3'ede çıkar.Böyle bir oyun lazım Ps3'e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atatürk_1881 -- 27 Aralık 2009; 18:07:04 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.