Milenyum Kasa Hyundai Accent mi?Hyundai Accent Admire mi?Sizce Hangisi?...
16 Cevap13430 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

108 Mesaj
29 Haziran 2009; 13:33:03 

Arac almayı düşünüyorum aklımda Toyota Corolla vardı.Ama çevremdeki arkadaslar o paralara git 2001-2003 hyundai milenyum kasa veya 2004-2005 admire al dediler ve biraz arastırdım milenyum kasa olsun admire olsun güzel arabalar...Fakat bu araclar hakkında detaylı bi bilgim yok.Dış görünüşü iç görünüşü güzel lakin diğer özellikleri hakkında bilgim yok...Özellikle bu araçları Kullanan arkadaslardan veya kullanmış olan arkadaslardan yardım bekliyorum...Milenyum kasalarla admire arasındaki farklar neler?bu araçlarn yakıt durumu,parça durumu,ikinci eli,konforu,yol tutuşu nasıl?Bi kıyaslama yapacak olsanız sizce hangisine yöneleyim..Şimdiden Tşk...

851 Mesaj
29 Haziran 2009; 17:54:01 

Bence admire daha genc milantumlara göre hem dizel secenegi de var.

1772 Mesaj
29 Haziran 2009; 18:13:10 

quote:

Orjinalden alıntı: dhci16

Bence admire daha genc milantumlara göre hem dizel secenegi de var.

Hocam milenyumların da dizelleri var. Ben şu an milenyum kullanıyorum gerek yakıt tüketimi gerek performansı ile çok memnunum. Eğer milenyum alıcaksanız kesinlikle GLS modelini alın , Ya da otomatik istiyorsanız GLX alın. LS ve LX lerde 1.3 motor var. Diğer GL , GLS ve GLX lerde 1.5 motor ve 16v seçeneklerinin yanısıra, ( GL hariç ) ABS,hava yastığı tüm güvenlik paketleri ile birlikte donanımsal çetliliğe sahip olabilirsiniz. Ama tabi daha yüksek model istiyorsanız milenyumdan sonrakilere bakabilirsiniz.

Bisiklet sür, sağlıklı kal !

# Mechanical Engineering #

108 Mesaj
30 Haziran 2009; 12:55:05 

Arkadaslar ben zaten milenyum kasa hyundai accent 1.5 GLS veya Hyundai accent admire 1.6 düşünüyorum ..Fakat bu iki araç arasında özellik olarak,yakıt olarak,kullanım olarak v.s ..belirgin farklar varmı?bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

503 Mesaj
30 Haziran 2009; 13:19:09 

Kokpit ve yakıt olarak olarak birbirine yakın ikiside, önceki aracımda admire idi onu şu an abim kullanıyor ve periyodik bakımları dışında herhangi bir masraf çıkarmadı.Daha öncede yumurta kasa ve milenyum kasa kullanan biri olarak admire almanı öneririm.

" SAMSUNG GALAXY NOTE II "
" HTC DESIRE S "
" HYUNDAI ACCENT ADMIRE 1.5 CRDI "
" 307 XT PREMİUM "

3092 Mesaj
30 Haziran 2009; 13:51:32 

accent kullandım güzel arabadır benim kullandığım millenyum kasaydı araba güzel donanımı iyi fakat bi corolla kadar kalite ve motor performansı vede ikinci el bekleme

ASUS N53SN-SN129V ASUS EeePad TF300TG Samsung GİO kullanıcısı..

108 Mesaj
30 Haziran 2009; 22:58:56 

peki bu araba biraz yere yakın ben arasıra ailece binecem yani 5-6 kişi yere sürtme gibi sorunlarla karsılaşırmyım...
birde bu araclar km ne yakıyor???

503 Mesaj
1 Temmuz 2009; 1:10:37 

Yere yakın olduğu doğru yüksek kasislerde ve çukurlarda altını vurmanız kaçınılmaz.Yakıt olayına gelirsek ş.içi agresif kullanımlarda 9 lt civarı filan yakıyor normal kullanımda ise 7-7,5 lt ye kadar düşüyor.

" SAMSUNG GALAXY NOTE II "
" HTC DESIRE S "
" HYUNDAI ACCENT ADMIRE 1.5 CRDI "
" 307 XT PREMİUM "

3092 Mesaj
1 Temmuz 2009; 3:01:59 

arabanın altı yer yakın bende sizi gibi kullandığımda esenyurta felan giderim esenyurtun içlerini biln bilir 3 gidiş gelişimden birinde egzozun anasını ağlatırdım

ASUS N53SN-SN129V ASUS EeePad TF300TG Samsung GİO kullanıcısı..

2345 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
kajmer88
1 Temmuz 2009; 3:16:48 

quote:

Orjinalden alıntı: djkarakan

Yere yakın olduğu doğru yüksek kasislerde ve çukurlarda altını vurmanız kaçınılmaz.Yakıt olayına gelirsek ş.içi agresif kullanımlarda 9 lt civarı filan yakıyor normal kullanımda ise 7-7,5 lt ye kadar düşüyor.

Ben Lpg ile şehir içi 8 lt yakıyorum...

Ömür Dediğin Üç Gündür,
Dün Geldi Geçti Yarın Meçhuldür,
O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür,O Da Bugündür

4424 Mesaj
1 Temmuz 2009; 3:19:09 

eğer bütçen yetiyorsa tabikide admire almalısın.
nede olsa admire, millenium un geliştirilmiş versiyonudur.

Hyundai Accent Era 2009 1.4lt 16v 97ps DOHC

New Thinking. New Possibilities.

108 Mesaj
1 Temmuz 2009; 8:59:27 

Arkadaslar yakıtı fena degilmiş ama yere yakın olması kafamı karıştırıyor....çünkü yerine göre ailece binecem... arkaya 4 kişi binse yere deger diyolar...Bende yok o kadar da degil diye düşünüyorum.misal toyota da daha fazla yere yakın...valla kararsızım...Neyse görüşlerinizi bekliyorum...

4278 Mesaj
1 Temmuz 2009; 11:27:19 

hayır değmez. çok kullandım hiç öyle bir sorunum olmadı. görünüşte evet altı çok yakın ama kendinden yüksek duran araçların, vurdukları yere vurmadığına canlı şahidim admire allegronun makyajlı halidir. sadece dış kasası değişmiştir. 1.5 crdi şiddetle tavsiyemdir. gördüğüm en az yakan araçlardan birisiydi.

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
Dead Line

1520 Mesaj
26 Ağustos 2009; 0:28:08 

arkadaşlar görüşler farklı fakat milenyum kasa nın görüntüsü admirelerden çok çok daha güzel ve hoş geliyor bana neyse sormak istediğim şu
1.5GLS 16V yazıp aracını satışa çıkartan bazı kişiler araçlarının 102HP bazıları da 89HP olduğunu yazmış
ALLAH RIZASI İÇİN milenyum kasa 1.5GLS lerin motor gücü nedir adamı delirtiyorlar yahu adam arabasının kaç hp olduğunu bilmiyor böyle dangalaklara arabayı bırak ehliyet bile vermeyeceksin

İntel İ5 2500K Gskill 1600mhz 2X4GB Ram Asus P8Z68VLE Asus GTX 560 Tİ DirectCU II GDDR5 1GB 256Bit Nvidia DX11 Thermaltake 700W Psu WD 3.5" 1TB Caviar Black Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm

4278 Mesaj
26 Ağustos 2009; 1:10:35 

quote:

Orijinalden alıntı: TUFANER

arkadaşlar görüşler farklı fakat milenyum kasa nın görüntüsü admirelerden çok çok daha güzel ve hoş geliyor bana neyse sormak istediğim şu
1.5GLS 16V yazıp aracını satışa çıkartan bazı kişiler araçlarının 102HP bazıları da 89HP olduğunu yazmış
ALLAH RIZASI İÇİN milenyum kasa 1.5GLS lerin motor gücü nedir adamı delirtiyorlar yahu adam arabasının kaç hp olduğunu bilmiyor böyle dangalaklara arabayı bırak ehliyet bile vermeyeceksin

1.3 hacimli 86 HP , 1.5 hacimli 92 HP , 1.5 hacimli 105 HP , 1.6 hacimli 104 HP ve dizel 1.5 CRDİ 108 HP 'dir. Dizel modeli 3 silindirlidir.

yani yazanların ikisde doğrudur. iki farklı versiyonu var. (öyle biliyorum)

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
Dead Line

1772 Mesaj
26 Ağustos 2009; 10:47:17 

GLS lerinn bi donanımlı bi donanımsız modeli var. Lakin şöyleki; düşük beygirli olanın yani yaklaşık 90 bg olması lazım,donanım açısından klima,hidrolik direksiyon otomotaik cam vs var. Diğer 102 bg olan modelinde ise ABS ve hava yastıkları bulunur. Yani GLS nin lüx modeli diyebiliriz. Otomatik ve full olsun diyorsan arabam GLX al. BUlman çok zor ama bulduğun da kesin temiz çıkar. Saygılar

Bisiklet sür, sağlıklı kal !

# Mechanical Engineering #

9 Mesaj
26 Ağustos 2009; 18:15:40 

Tabiki Hyundai parça bol artık

riwi
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Araç tercih-kıyaslama » Milenyum Kasa Hyundai Accent mi?Hyundai Accent Admire mi?Sizce Hangisi?...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344