- x
Word'de Tablo Oluşturup Çıktı Alırken Yok Etme
7 Cevap830 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

110 Mesaj
29 Haziran 2009; 11:15:42 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba arkadaşlar, benim "Word'de" bir form hazırlamam gerekiyor, ama formda tablo bulundurmalıyım. Tablo eklemeyi biliyorum fakat bu tabloyu, formu yazıcıdan çıkartırken görmek istemiyorum. Excel gibi, olmayan ama görünen kenarlıklar olmalı, yazıcıdan çıkınca da kaybolmalı. Yardımlarınızı bekliyorum, herkese teşekkürler.

Saygılarımla..

110 Mesaj
29 Haziran 2009; 13:20:43 

Konuyu mu yanlış yere, yoksa bilen biri mi yok? Up'tan saymazsınız umarım bu mesajımı çünkü acil bir iş için istiyorum bunu. Konu yanlış yerde ise doğru yeri söylerseniz minnettar kalırım.

535 Mesaj
29 Haziran 2009; 13:32:18 

bende biraz kurcaladım ama tablo rengini çıktı almadan önce beyaza çevirmekten başka bir yol bulamadım.

110 Mesaj
29 Haziran 2009; 13:39:47 

İlginiz için teşekkürler, buradan ben de araştırma yapıyorum fakat şu ana kadar el ile tutulabilen bir sonuca varamadım ne yazık ki.

86 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:10:04 

Arkadaşlar benim wordde oluşturduğum tablo , sayfayı yazdırdığımda çıkmıyor . çıkmasını istiyorum bunu nasıl yapacağım . yardım ederseniz memnun olurum.

1 Mesaj
23 Mayıs 2012; 9:25:57 

Tablonu oluşturduktan sonra tümünü sol üst köşedeki yıldızdan seç. Sağ tık yap kenarlık ve gölgelendirmeyi seç. Açılan menü de sol tarafda kenarlık seçili iken ayar bölümünden yok işaretine tıkla. Office 2010 da bu şekilde.

5220 Mesaj
23 Mayıs 2012; 9:38:46 

tablonu oluştur çalışmanı yap daha sonra tabloyu kaldır
print et

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir

231 Mesaj
23 Mayıs 2012; 11:22:45 

tablo özellikleri/kenarlıklar ve gölgelendirmeler/gölgelendirme/ön izleme tablo gölgelendirme yok dolgu yok.. kolaylıklar.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Word'de Tablo Oluşturup Çıktı Alırken Yok Etme
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203