Şimdi Ara

Bozuk Rami Fırınladım ÇalıştıxD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
5
Favori
8.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 Yıl önce bozulan 512 533 twinmos rami güzelce kolanyaladım kuruladım tekrar kolanyaladım fırına koydum 280 derecede bi süre tutup 150 de biraz tuttum sonra fırını kapattım ramın sogumasını bekledım alırken elim biraz yandı sıcaktı yanı sıcak sıcak taktım pc ye çalısyı

• Tamam.
  • o.c. yapmayı da dene tam olsun.
  • Bozuk 8800GTX'i fırına koyup çalıştıran vardı. Heralde kopan lehimler yüksek ısıda eriyip tekrar birleşiyordu ve çalışır hale getiriyordu parçayı. Böyle birşeydi konudaki açıklaması...

Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 28 Haziran 2009; 21:08:04 >
  • Yok Lebron James.
  • quote:

Orjinalden alıntı: adilazimdegilx

Bozuk 8800GTX'i fırına koyup çalıştıran vardı. Heralde kopan lehimler yüksek ısıda eriyip tekrar birleşiyordu ve çalışır hale getiriyordu parçayı. Böyle birşeydi konudaki açıklaması...

Hayırlı olsun

bunu öğrendiğim iyi oldu
  • bozuk televizyonu fırınladım, çalıştı.

bozuk laptopu bulaşık makinasına attım çalıştı.

Yok artık!!

ohanda.gif
  • quote:

Orjinalden alıntı: adilazimdegilx

Bozuk 8800GTX'i fırına koyup çalıştıran vardı. Heralde kopan lehimler yüksek ısıda eriyip tekrar birleşiyordu ve çalışır hale getiriyordu parçayı. Böyle birşeydi konudaki açıklaması...

Hayırlı olsun

mantıklıca cvp verdıgın için sağol bazıları ınanmasada çalısıyor bu arada zaten oc da yaptım 900 mhz ye günlük

• ziyaaaaaaaaa
  • Anakartta denesem mi acaba
  • sallıyo diyenlere duyuru; gerçektir
  • Mikrodalga Tablosu

Balık: 5 dakika
    Ekran Kartı: 10 dakika
    Su: 2 dakika
    İşlemci: 6 dakika
  • discoverydeki programları izledikten sonra koymam Ne koysan patlıyor
    Yane öyle bir patlama olsa öldün
  • quote:

Orjinalden alıntı: bakidoruk

Mikrodalga Tablosu

Balık: 5 dakika
    Ekran Kartı: 10 dakika
    Su: 2 dakika
    İşlemci: 6 dakika

mikro dalgaya koyarsan ram b.ku yer
    normal fanlı rezistanslı fırında yaptım işlemi bu konunun bu kadar olay olcagını bilsem açmazdım
  • o kadar sıcaklıkta plastik kısmı erimedimi benimde 6230um vardı tuşlarında temassızlık vardı kaloriferin üstüne koyunca çalışıyodu kışın, yazında sıcak havalarda gül gibi çalışıyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: heycan

o kadar sıcaklıkta plastik kısmı erimedimi benimde 6230um vardı tuşlarında temassızlık vardı kaloriferin üstüne koyunca çalışıyodu kışın, yazında sıcak havalarda gül gibi çalışıyodu

plastik birşey yok ramde
  • CRT monitörü fırınladım LCD olarak çıktı
  • core 2 duo yu fırına koydum çekirdekler eriyip ikiye bölünmüş fırından core 2 quad olarak çıktı
  • Bu Bölüme Çok Sağlam Bir El Atılması Lazım. Şu Yorumlara Bakarmısınız Ya Hay Allahım
  • Ben de bu konudan sonra çalışan ramimi koydum ve artık çalışmıyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.