Sevgilime Kendimi Nasıl Affettiririm...Hadi Romantik DH'ciler
32 Cevap20499 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

717 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:03:26 

çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahapayzet -- 12 Şubat 2012; 1:47:50 >

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 gün 9 sa. 39 dk. kadarı kaldı.
27 Haziran 2009; 2:05:12 

bir de onu dinlemeyi dene bakalım...

89 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:06:30 

bak onu bunu bilmem ama sakın arayı soğutma. arkadaş gibi dur falan sakın elinden kayıp gider haberin olsun.

BİM FAN CLUB

239 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:09:44 

pmden msn atarsan bi fikir vereblirm :)

lvl 70 Orc Hunter Iownz
Guild Hajnal Dunemaul

3154 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:15:29 

Gecenın bı vakti mi geldi aklına ruyalandın mı.

EU-WEST Jungler Carry

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Haziran 2009; 2:17:11 

onun kız arkadasından,en sevdıgı seylerı ogren ısteklerını ogrendır
sonra al ve suprız yap

1689 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:17:48 

Bize dediklerin ona söyle. Onun özel olduğunu söyle çiçek yolla süprizler yap. Onu dinle, ne ister bir öğren bakalım. Ayrıca yaşlarınız kaç ona göre tavsiyeler değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirate_1905 -- 27 Haziran 2009; 2:18:19 >

Opel Corsa 1.2 Enjoy spor paket

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Haziran 2009; 2:20:38 

quote:

Orjinalden alıntı: vahapayzet

hayır otruyordum zaten aklıma geliverdi...gece gündüz farkı yok bu işin işte aciliyeti var...

163 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:24:47 

tecrübem falan yokta arkadaşlığını istiyorsa karşılıksız yaslanacak bir omuza ihtiyaacı var demektir bu sıralar elinden geldiğince herşekilde yanında ol bence zaten o arada aranız düzelir diye düşünüyorum tabi ona olan ilgini de hissettir :S

The clup of Walkman phones W810i
Samsung NP R560 Serisi as02tr
Anime sayfasına gider
DH Karakalem Grubu

81 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:25:26 

Onun senın ıcın ne ifade ettiğini net kelimelerle acıkla.İşe yarar

Ne oldum değil,Ne olucam demeli.

3890 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:29:24 

quote:

Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl boyunca çıktığm sevgilimle bu aralar aramız çok kötü.ama ben çok hatalıyım.anlatsam sayfalar yetmez. çok melek gibi birisi cidden ama bazı özel sebeplerden dolayı bazen birbirimizin kıymetini bilemedik, kırdık, ve her seferiinde en çok kıran ben oldum. herneyse şimdi çok kritik bir dönemdeyiz.kendimi affettirmem lazım.bana arkadaşım gibi ol bu aralar sevgiliden çok, çünkü buna çok ihtiyacım var dedi gibi gibi.tam yazamıyorm olan herşeyi de sizce napayım da kendimi affettireyim fikirlerinize ve tecrübelerinize sığınıyorum....

bu topic'i göster ona. İlk yazdığın kısmı okuyunca affedebilir

3890 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:35:09 

quote:

yok bea içgüzarlığa girer :D :D ama tuttum bak güzeldi bu :D

ama sonuçta "gerçek" hislerin. Burda hiç tanımadığın insanlara yalan söylemen manasız zira.

quote:

bana arkadaşım gibi ol bu aralar sevgiliden çok, çünkü buna çok ihtiyacım var dedi

yalnız bu laf çok sakat. kafasında seni silmemiştir inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 27 Haziran 2009; 2:36:19 >

35 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:44:25 

quote:

Orjinalden alıntı: Nicotinell

quote:

yok bea içgüzarlığa girer :D :D ama tuttum bak güzeldi bu :D

ama sonuçta "gerçek" hislerin. Burda hiç tanımadığın insanlara yalan söylemen manasız zira.

quote:

bana arkadaşım gibi ol bu aralar sevgiliden çok, çünkü buna çok ihtiyacım var dedi

yalnız bu laf çok sakat. kafasında seni silmemiştir inşallah.

bu arkadas hakli ama bencede direk gosterirsen ters tepmeside muhtamel yani kizi tanimiyoruz sonucta ters biseyler dusunebilir

896 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:51:08 

kendi ellerinle hazırlayacağın minik ama anlamı büyük hediyeler olabilir..Aklına gelmezse bikaç tavsiyede bulunabilirim..

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm

482 Mesaj
27 Haziran 2009; 3:09:03 

senn hic deilse sevgilin var sakın ayrılma seviyosan ne yap ne et onunla barıs cünkü hic birsey sevginin yerini tutamaz

iPhone 4s-16gb-White

896 Mesaj
27 Haziran 2009; 3:16:13 

hey gidi sulugözler sizii ..yapmayın olm bu kadar erkekliğe leke sürdürmeyin ne o öyle sabah programına çıkmış acıklı hikaye dinleyipte ağlayan kadınlar gibi olmuşsunuz..ağır olun biraz

482 Mesaj
27 Haziran 2009; 3:18:21 

kardes hafif olmayada razıyım yeterki o kız beni sevsin

iPhone 4s-16gb-White

896 Mesaj
27 Haziran 2009; 3:25:58 

o zaman kız arkadaşlarınızın değerini bilin bu duruma gelince böyle ağlayıp sızlamayın ..Çok şükür benimde yaklaşık 2 senelik bir birlikteliğim var ve elimden geldiğince üzmemeye çalışıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEAD-RECKONING -- 27 Haziran 2009; 3:26:30 >

145 Mesaj
27 Haziran 2009; 11:15:02 

msn bi girer misin:D

5500 Mesaj
27 Haziran 2009; 11:27:54 

Yaptığım Hataların Farkına Vardım Senin Gibi Birini Üzmek Şimdi Bana Ölüm Gibi Geliyor.. Sensiz Olmak İstemiyorum SeninLe Bir Yıl geçirdim Ve Daha Da Geçirmek İstiyorum Çünki Seni Seviyorum Diye Bir Mesaj At Bence..

Sonra Evini Felan Biliyorsan Kapıya Çiçeği Bırak Kıza Mesaj At Apartmandan İnince Kapıya Az Bak De Çiçeği Görsün.. Güzel Olur Ve Kızlar Hoşlanır Böyle Şeylerden..

3189 Mesaj
27 Haziran 2009; 11:38:07 

Bir foto cek hocam odandaki halin, siyah-beyaz olacak odayı dağıt boyle kendinide tabi perişan ol yani
Altına da güzel bir not düş, artık aranızda anlamlı olan şeyler vardır mutlaka onlardan dem vur..
Son olarak f.d. den buralardan gitme, buralar gitsin, sen gitme şarkısını dinlet

18 Mesaj
27 Haziran 2009; 11:50:35 

benımde 2.5 yıllık ilişkim bitti bana bagırarak argo kelıme sarfettı bende dedım senı ıcın neler yapmaya calısyorum dedım guzel seyler dusnmeye calısyorum dedım bunumu hakedıyorum dedım bana argo klıme soylıyemezsın dedım.ayrıldık ne olcak şimdi bilmiyorum

18 Mesaj
27 Haziran 2009; 11:57:16 

bu konu hakkında dusncenız nedir?

804 Mesaj
27 Haziran 2009; 12:09:37 

Hocam kolbastı ekibiyle kapısına dayan.Hatta sende ekibin ortasında oyna.Çok güzel sürpriz bence.

The rain stopped.But only after you made this world sink into the sea.
天鎖斬月

0 Mesaj
27 Haziran 2009; 12:58:53 

bence burda bunu sorarak bastan kaybediyosn bi insan naptığını forumdaki diğer kisilerden daha iyi bilir ve sevgilin o senin bizlerden daha ii tanıosun... bence kendine ona özel bişeyler yapman bizim burdan bakarak verebileceğimiz fikirlerden cok daha önemli.!

Güneş-i yağmur doğdu ve yağdı...Şimdi gözlerimi yaşartan bir şeyler var!

3684 Mesaj
27 Haziran 2009; 13:00:38 

Al karşına konuş duygularını güzel bir dille açıkla. Şu durumda yapabileceğin hiçbir şey yok hediye felen boş iş.

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

5500 Mesaj
27 Haziran 2009; 13:03:01 

quote:

Orjinalden alıntı: gfb_35

bu konu hakkında dusncenız nedir?

Geçmiş Olsun Dostum.. 2.5 Yıl Uçup Gitti Biranda..Ayrılma Nedeni Nedir Çünki Baya uzun Bir İlişkide ?

873 Mesaj
27 Haziran 2009; 13:58:55 

patik ör

sen kızı üz üz ondan sonra burda ne yapmalıyım diye gel. Kim bilir ne yaptın kıza köprüyü geçtikten sonra. madem seviyorsun, keşke ailesinin emaneti olduğunu unutmasaydın. Neyse Allah yardımcın olsun ne diyim

Euw
MercuryCannon

Kesilen KIL daha gür çıkar

1108 Mesaj
27 Haziran 2009; 14:00:56 

boşver sana kızmı yok:D sevdiğini söle üzmeyeceğini söle bidaha sonra ona bırak gelirse gelir gelmesse boşver

801 Mesaj
27 Haziran 2009; 14:14:00 

madem seviyorsun aşkta gurur olmuyacağını söyle ve özür dileyerek artık daha dikkatli olacağını söyle. Çiçekle bu işi yaparsan seven hiçbir kız hayır diyemeyecektir.

Ama dediğim gibi bunları hakeden bi kız ise yap. Yoksa hiçbir kıza acizlik yapma ben bikere yapmıştım kıymet bilir biriydi ama yine de pişmanım.

2006'lıyıg...

1 Mesaj
27 Haziran 2009; 15:21:58 

Tek yapacağın şey önemli birşey konuşacağım de dışarı çağar sessiz sakin bir ortam olması daha güzel olur ona güzel ve 1 tane gül ver ve adam gibi konuş bence düzelecektir.

1167 Mesaj
27 Haziran 2009; 15:31:39 

Kimse vazgeçilmez değildir.Ama kız zaten affetmek için sana açık kapı bırakmış.Duygularında samimi ise hediye falan beklemez.ki bence gerek de yok.Bu durumdan rahatsız olduğunu hissettir.İlgilendiğini anlasın.Hata yaptığını, onu sevdiğini söyleyip sarılman dünyalara bedel.Tabi seviyorsa :)

Seviyorsanız da üzmeyin birbirinizi.

. T h e O f f s p r i n g .
Forumun 1907. üyesi

1 Mesaj
14 Nisan 2014; 23:41:19 

Döner yedir kızlar buna bayılırr bizim Ahmet Ustada 2 lira götüreyim mi seni ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Sevgilime Kendimi Nasıl Affettiririm...Hadi Romantik DH'ciler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.187

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat