Avea sınırsızdan Vodafone veya Turkcell ??
49 Cevap1447 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1698 Mesaj
26 Haziran 2009; 15:15:46 

Avea sınırsızdan vodafone veye turkcelle gecmem mantıklımı sizce ? Özellikle vodafone u dusunuyorum ! Lutfen fıkırlerınızı soyleyın

1163 Mesaj
26 Haziran 2009; 16:29:07 

Vodafone Sabit hat sınırsız Turkcell Avea 750 Dk Mantıklı ßence.

ecHo

7125 Mesaj
26 Haziran 2009; 16:34:01 

quote:

Orjinalden alıntı: xR4d

Vodafone Sabit hat sınırsız Turkcell Avea 750 Dk Mantıklı ßence.

ona geçeceğine kalsın aveada hem 750 dakika gibi süre sınırı olmaz

bence ne tarifesi istediğine bağlı ne kadar konuşacaksın ortalama ve ne kadar fatura gelmesini arzu diyorsun.

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

1698 Mesaj
26 Haziran 2009; 16:43:29 

işin aslı sebeke ve musterı hızmetlerı kalıtesı onemlı benım ıcın ..Yoksa hıcbırı avea gıbı kampanya yapmıyor !
Bıde nekadar konustugum konusunda malesef degısıyor ve bu degısımı ben gozetlıyemıyorum cunku avea da bole bır sorgulama henuz mevcut degıl !

mesela vodafone kapsama ve cekım olarak aveadan cokmu ustun...

7125 Mesaj
26 Haziran 2009; 16:46:45 

vodafone aveadan her anlamda iyi ama neyi sorgulayacaksın arkadaşım zaten sınırsız kullanıyorsun.

kapsamada vodafone aveaya 5 çeker tabiri caizse eskiden böyle düşünmüyordum vodafone çok yol kat etti.

müşteri hizmetleri kalitesi zaten harika şüphen olmasın en küçük sorununla ilgilenirler.

ama bence sen ne istiyorsun onu yaz ne istediğini bilmiyormuşsun gibi bir havan var

mustafavmms

1698 Mesaj
26 Haziran 2009; 16:51:04 

sen once ınsanlara on yargılı davranma ben zaten ne ıstıyorum gıbı bır havam olsa burda bu konuyu acacak bır ınsan degılım zamanında aveayıda elestırdım vodafonla ılgılı bır konusmam bıle olmadı ,senın kastın benım kasıtlı bır konu actıgımsa suanda sadece kararsızlıgımı sızlerın gorusuyle paylasmak !

Avea kullanıyorum suan ablamda vodafone var kuzenımın ıdda ettıgı seyse turkcellın cekmedıgı yerlerde bıle vodafonun cektıgı buda benı 10 lıra ucuz olması sebebıyle ve kapsama alanı nedenıyle vodafona gecmeye ıtıyor kı suan gordugum ıtıbarıyle lımon ferahlıgı kampanyası da baslamıs yenıden !

tek terredtutum 750 dakıka bana yeterm ı dıe

anlıyacagın kafam karısık oldugu ıcın en dogal hakkım olarak daha oncede takıp ettıgım bu formda kı ınasnların gorusunu almak

3831 Mesaj
26 Haziran 2009; 16:56:37 

dostum kapsama alanı konusunda vodafone ile turkcell arasında hiçbir fark yok....
eğer vodafone sınırsız,sabit hat sınırsız, turkcell ve avea aylık 750 dakika yeter diyorsan hiç düşünmeden vodafone a geçebilirsin
Ayrıca geçiş için sana 6 ay boyunca 250 şer dakika her yöne hediye edilecek....Yani toplam 1000 dakikaya yakın diğer operatörü arama şansın olacak bunuda unutma. ( not hediye edilecek 250 dakikanın kullanım önceliği var)
quote:

Orjinalden alıntı: kenanmorbulut

sen once ınsanlara on yargılı davranma ben zaten ne ıstıyorum gıbı bır havam olsa burda bu konuyu acacak bır ınsan degılım zamanında aveayıda elestırdım vodafonla ılgılı bır konusmam bıle olmadı ,senın kastın benım kasıtlı bır konu actıgımsa suanda sadece kararsızlıgımı sızlerın gorusuyle paylasmak !

Avea kullanıyorum suan ablamda vodafone var kuzenımın ıdda ettıgı seyse turkcellın cekmedıgı yerlerde bıle vodafonun cektıgı buda benı 10 lıra ucuz olması sebebıyle ve kapsama alanı nedenıyle vodafona gecmeye ıtıyor kı suan gordugum ıtıbarıyle lımon ferahlıgı kampanyası da baslamıs yenıden !

anlıyacagın kafam karısık oldugu ıcın en dogal hakkım olarak daha oncede takıp ettıgım bu formda kı ınasnların gorusunu almak

7125 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:02:02 

quote:

beni yanlış anlamışsın sana sert bir çıkış yapmadım sadece düşüncelerimi paylaştım amacım sana yardım etmek.her hangi bir kasıt aramıyorum zaten amacım asla operatör savunuculuğu yapmak değil hiç hoşlanmam zaten

750 dakika sana yeter mi?eğer konuşmaların ağırlıklı olarak turkcell ve avea ise bence yetmez ama yok genelde sabit hat ve vodafone ile görüşürüm diyorsan yeter görüşündeyim.

bu arada sevimlican bu 250 dakika yeni cep limitsiz tarifesinde vodafone'luları ararken düşüyor mu eğer düşüyorsa hiç bir esprisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 26 Haziran 2009; 17:03:26 >

mustafavmms

3831 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:13:24 

onu çözemedim bende internette
Vodafone faturalı hata geçen ve Cep Konuş (150, 350, 750) veya Bireysel veya Kurumsal Yeni Cep Limitsiz tarifelerinden (Cep Limitsiz Vodafone'lular, Cep Limitsiz Vodafone'lular ve Sabit Hatlar, Cep Limitsiz Herkesle, Kurumsal Cep Limitsiz Vodafone'lular, Kurumsal Cep Limitsiz Vodafone'lular ve Sabit Hatlar, Kurumsal Cep Limitsiz Herkesle) birini seçerek, kampanyaya hizmet kanalları üzerinden katılan aboneler, seçtikleri tarifeleri değiştirmedikleri müddetçe, 6 ay (180 gün) boyunca 250'şer dakikalık her yöne ücretsiz görüşme kazanacaklardır.Bu ücretsiz görüşmelerini tükettikten sonra tarifeleri üzerinden ücretlenirler. Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez
Yazıyor...

7125 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:17:14 

quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

onu çözemedim bende internette
Vodafone faturalı hata geçen ve Cep Konuş (150, 350, 750) veya Bireysel veya Kurumsal Yeni Cep Limitsiz tarifelerinden (Cep Limitsiz Vodafone'lular, Cep Limitsiz Vodafone'lular ve Sabit Hatlar, Cep Limitsiz Herkesle, Kurumsal Cep Limitsiz Vodafone'lular, Kurumsal Cep Limitsiz Vodafone'lular ve Sabit Hatlar, Kurumsal Cep Limitsiz Herkesle) birini seçerek, kampanyaya hizmet kanalları üzerinden katılan aboneler, seçtikleri tarifeleri değiştirmedikleri müddetçe, 6 ay (180 gün) boyunca 250'şer dakikalık her yöne ücretsiz görüşme kazanacaklardır.Bu ücretsiz görüşmelerini tükettikten sonra tarifeleri üzerinden ücretlenirler. Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez
Yazıyor...

şimdi kime soracağız ya müşteri hizmetlerine sorsak her biri farklı şey söyler denemede yapamayız çünkü sorgulama sistemi yok

mustafavmms

3831 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:21:27 

vodafone sınırsıza geçen yok mu soralım
quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

şimdi kime soracağız ya müşteri hizmetlerine sorsak her biri farklı şey söyler denemede yapamayız çünkü sorgulama sistemi yok

7125 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:22:26 

quote:

vodafone sınırsıza geçen yok mu soralım

benim avea bu gece geçiyor

mustafavmms

1698 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:22:44 

mustafa_(87)_

bende yalnıs anladıgımı bır kez daha okudugumda anldım .ö.dilerim :)

Ne bılım arkadaslar ısın aslı avea ıle bu son kampanyasından sonra lıstemdekıler cogaldı
turkcell zaten malumunuz ! Turkcellın hala su sınırsızlara net bır cevabı yok acaba dıgerlerı pes edermı dıe beklıyor ? 79 tl ye cok ılgınc bır kampanyayla karsılık verıyor kı bence tatmın edıcı degıl

vodafone sa 750 1500 fılan olsa :)

ama dedım ya tek korkum sebeke problemlerı ve verdıgın parayı haketmesı !

avea aralarında en cesuru ama bır gun ansızın yarı yolda bırakır mı benı tekrar dıe dusunuyorum :)

3831 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:29:09 

dostum ne kadar görüşüyorsun avea ve turkcell ile bir tahminin vardır 750 dakika yeter dersen geç bir dene baktın olmuyor nasılsa geri dönebiliyorsun
quote:

mustafa_(87)_

bende yalnıs anladıgımı bır kez daha okudugumda anldım .ö.dilerim :)

Ne bılım arkadaslar ısın aslı avea ıle bu son kampanyasından sonra lıstemdekıler cogaldı
turkcell zaten malumunuz ! Turkcellın hala su sınırsızlara net bır cevabı yok acaba dıgerlerı pes edermı dıe beklıyor ? 79 tl ye cok ılgınc bır kampanyayla karsılık verıyor kı bence tatmın edıcı degıl

vodafone sa 750 1500 fılan olsa :)

ama dedım ya tek korkum sebeke problemlerı ve verdıgın parayı haketmesı !

avea aralarında en cesuru ama bır gun ansızın yarı yolda bırakır mı benı tekrar dıe dusunuyorum :)

13626 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:32:20 

Valla çekim konsuundfa en iyi Turkcell

Sevimlican arkadaşımız arasında fark yok demiş ama var kardeşim emin ol var. Vodafone eskisi gibi değil çok yerde çekiyor doğrudur ancak şebeke kalitesi olarak Turkcellin gerisinde açık konuşmak gerekirse :)

Sonra, Avea ve Vodafone konusunda Vodafone önde tabiki. İki senede inanılmaz fark oluştu..

Eğer avea ve turkcell ile çok sık konuşuyorsun yetmeyebilir..

Ama günde 25 dk az bir süre değil diğer operatöre..

3831 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:47:47 

s.volkan 250 dakikanın önceliği nasıl?
ayrıca senin evde vodafone mu iyi çekiyor turkcell mi? korkma ver cevabını

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Valla çekim konsuundfa en iyi Turkcell

Sevimlican arkadaşımız arasında fark yok demiş ama var kardeşim emin ol var. Vodafone eskisi gibi değil çok yerde çekiyor doğrudur ancak şebeke kalitesi olarak Turkcellin gerisinde açık konuşmak gerekirse :)

Sonra, Avea ve Vodafone konusunda Vodafone önde tabiki. İki senede inanılmaz fark oluştu..

Eğer avea ve turkcell ile çok sık konuşuyorsun yetmeyebilir..

Ama günde 25 dk az bir süre değil diğer operatöre..

7125 Mesaj
26 Haziran 2009; 17:59:15 

benim evde açık konuşayım turkcell iyi çekmiyor vodafone full

mustafavmms

1350 Mesaj
26 Haziran 2009; 18:03:02 

tofaş marka bir araba da ayaklarını yerden keser ama mini cooper alma imkanın varsa kaçırmazsın değil mi

turkcell ile vodafone arasında uçurum yok ama avea abone sayısını arttırdığı kadar yatırım yapamadı.

13626 Mesaj
26 Haziran 2009; 18:06:35 

250 dk vodafone aramalarınıda gidiyor..

SAÇMALIK AMA ÖLE :)

7125 Mesaj
26 Haziran 2009; 18:11:29 

quote:

250 dk vodafone aramalarınıda gidiyor..

SAÇMALIK AMA ÖLE :)

çok kötü bir haber bu

mustafavmms

1698 Mesaj
26 Haziran 2009; 18:31:02 

umarım su kararsızlıktan kurtururum ! Aveadan vodafon a gecersem tek sebebı sebeke altyapısı yanı kullanıcı olarak kalıtesı musterıye ılgısı olacaktır baska bır sey degıl

6891 Mesaj
26 Haziran 2009; 18:32:51 

quote:

bu soruya bende cevap vermek istiyorum.
yarın 2 günlüğüne Denizli'ye 44 km uzaklıktaki memleketime gidiyorum. vodafonun bazının olmadığı memleketime gidiyorum ve vodafone ile turkcell aynı diyenlere, telefonumun ekranındaki şebeke yok yazısına bakıp bakıp güleceğim.
turkcell hattım ile internete girerken diğer operatörün hattı takılı olan telefonda şebeke yok yazısı çok komik oluyor.

3934 Mesaj
26 Haziran 2009; 19:50:39 

avea'nın şebeke problemleri ile uğraşacağınıza geçin vodafone'a kafanız rahat olsun.

hem 12 lira daha ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çok geç -- 26 Haziran 2009; 19:51:28 >

"yeniden doğmak kadar mümkün"

4115 Mesaj
26 Haziran 2009; 19:59:44 

evimde
1 turkcell
2 vodafone
2 avea
hattı kullanılıyor
hiçbirinde çekmeme problemi yok
ancak görüşme yaparken avea da cızırtı araya ses girmesi yankılanma sürekli oluyor

kenanmorbulut
eğer aşağı yukarı
sabitle telle 3
aveyla 4
turkcelle 5
vodafonela 2
saat görüşüyorum gibi saatler verebilirsen buradaki arkadaşlar sana en uygun tarifeyi çıkaracaklardır bundan emin ol
buradaki arkadaşların bilgisi çoğu operatörlerin müşteri hizmetleri temsilcisinden daha fazla

13626 Mesaj
26 Haziran 2009; 20:10:40 

Neden sınırsız tarife?

Bunun bence 2 nedeni olabilir..

1- İş adamısınızdır. İş görüşmeleriniz çok uzun sürüyordur ve bundan dolayı sınırsız kullanabilirsiniz..

Bu şartlarda ben size TURKCELL LİMON ÖNERİRİM. Zaten o kadar para kazanacak kadar görüşüyorsanız 79 lira verin 5000 dk TÜRKCELL 1000 DK DİĞERLERİ İLE rahat rahat kesmeden kasmadan konuşun..

2- Sevgiliniz var ve arkadaşlarınızlada sık sık görüşüyorsanız sınırsız kullanabilirsiniz..

Bu durumda Vodafone CepLimitsiz herkesle öneririm. Sevgilinizle sınırsız SMS özelliği olması nedeni ile öneriyorum..Ancak onada bir Vodafone hat almanız gerekiyor..

60 liraya VODAFONE + SABİT SINIRSIZ + 750 DK DİĞER GSM + VODAFONE İÇİ SINIRSIZ SMS ÖZELLİĞİNİ SEÇEBİLİRSİNİZ..

* Vodafone'un artık yeni tarife çıkarması gerekiyor bence. Cep Limitsiz Her yöne adıyla, Her yöne sınırsız sms + konuşma 72 lira olan paketi sitesinde abone alımına kapalılarda gözüküyor ama bunu açması lazım.İşyerime gelen kimle konuşsam bu işlerle çok ilgilenmeyen herkes Avea SINIRSIZI biliyor..66 liraya sınırsız diyor :)

Çoğu 750 dk yı geçemeyecek olmasa bile Avea sınırsız diyor..

3831 Mesaj
26 Haziran 2009; 20:22:40 

bakarsın kurmuşlardır bazı hayalkırıklığına uğrarsın
quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

bu soruya bende cevap vermek istiyorum.
yarın 2 günlüğüne Denizli'ye 44 km uzaklıktaki memleketime gidiyorum. vodafonun bazının olmadığı memleketime gidiyorum ve vodafone ile turkcell aynı diyenlere, telefonumun ekranındaki şebeke yok yazısına bakıp bakıp güleceğim.
turkcell hattım ile internete girerken diğer operatörün hattı takılı olan telefonda şebeke yok yazısı çok komik oluyor.

13626 Mesaj
26 Haziran 2009; 20:29:31 

quote:

Niye korkayım yahu..

Evimde Turkcell arka odada 3 yada 4 diş çekiyor 5 üzerinden

oturma odası, mutfak, koridor kısmında tek diş ve konuşulmuyor..

Ancak orada Turkcellin çekmemesi bir garip. Muhtemelen başka bir sorun oldu baz kaldırıldı diye düşünüyorum. Çünkü resmen açık alan ve çekim yok yada çok düşük..

Ancak bu az görülen bir haber sevimlican buna sevinme Turkcelli arıyorum bugün çekmediğini ileteyim bakalım durum ne olacak

*Vodafone 5 senede evimizin oraya tek baz dikemedi koskoca mahalleden kim gelse çekmiyor ya o hatta..turkcell abi turkcell diyor..Bunu dedirten operatör 5 senede kendine yer bulamıyorsa o bölge planlamacısında sorun vardır dimi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 26 Haziran 2009; 20:31:53 >

1698 Mesaj
26 Haziran 2009; 20:30:22 

turkcell lımon gecıcı bır kampanya olmasa dusunmem gecerım ama onlarında ne yapacagı bellı olmuyor kaldıkı genel ızlenım vodafonunda turkceele yakın kalıtede oldugu..
yarın bır numara alacam cok onceden kullanılmıs bır numara uzun suredır kapalıymıs umarım sorun cıkarmazlarda voda ya gecerım !

sızın bılgılerınıze m h lerınden daha cok guvendıgım asıkar sıze sunu da sormak ıstıyorum

kullanılmıs ve kapanmıs bır numara almanın sakıncası varmı ve vodafone sebekesı ıskelet olarak hala telsımın sebekesınımı kullanıyor

3934 Mesaj
26 Haziran 2009; 20:35:26 

quote:

vodafone sebekesı ıskelet olarak hala telsımın sebekesınımı kullanıyor

hayır baz istasyonlarının %95'i yenileriyle değiştirildi ve yaklaşık 4,500 yeni baz istasyonu kuruldu.

13626 Mesaj
26 Haziran 2009; 20:46:24 

Vodafone bazlarını yeniledi. bir çok yerde. Yeniledi derken ya yeni bazlar koydu yada eksi bazları düzeltti. Zaten tümden söküp yapsaydı Çok şikayet alırdı buda bir gerçek.

Ben gözlemlerimi paylaşayım

Eskiden Vodafone ile full çeken yerde konuşurken ses gidip gelmeleri, hat kesilmeleri vs vs vs yaşanırdı.Şimdi bu sorun yok..

Geçen günm kız arkadaşımla tam 5 saat 8 dk konuştum ve şarj bitti karşı tarafın kapandı. Buradan anla nelerin değiştiğini.

Ancak bence halen Vodafone'la Turkcell arasında fark var ve bu doğal bir fark. Sadece 3 sene oldu Vodafone geleli ve hızla aradaki fark kapanıyor. Aslında kapanmıyorda Vodafone Turkcellin şebeke Mükkkemmelliğine ulaşıyor..

Şebeke Mükkemmeliği diyorum kimse saldırmasın açıklama yapayım..

Elbette Turkcellin çekmediği yada az çektiği yerler var. Ancak genel olarak baktığımda TURKCELL ile tanıştğım 2002 senesinden beri nerede ise çekmediği yer sayısı bir elin parmağını geçmeyecek kadar az. Ben cebimde Turkcell hat ile giderken rahatım en olursa olsun hiç birisi çekmezse o çeker diyorum ve bunu benim gib düşünen milyonlarca insan var. Bu güveni bize veren bir şirket hemde Türkiye gibi büyük bir ülkede. Kapsaması zor bir ülkede..

Vodafone hattım ile nerede ise sorunsuz konuşuyorum buda bir gerçek.İnkar edemem. Gittiğim her yerde sorunsuz iletişim kurabiliyorum artık. Evde, işte, işin bodrumunda, bankada, teyzemlerde, arkadaşta vs vs vs. En sık gittiğim yerlerin hepsinde Vodafone şu an Turkcellden daha iyi çekiyor.Evdede, İştede, arkadaştada, teyzemdede..

Ama güven vermiyor işte ne yaparsın. Eski mahalleme gidip kahveye oturup çay içiyorum bakıyorum çektiğini sandığım Vodafone hat ile konuşamıyorum.

Teyzemlerde full çeken Vodafone,500 mt ilerde zemin katta oturan dayıma gittiğimde 5 üzerinden 3 diş çekmesine rağmen beni konuşturamıyor..

Başkada bir yere gitmiyroum açıkcası..

Turkcell hemen hemen hepsinde Vodafone'dan az çekiyor ama benim ev hariç hepsinde konuşturuyor. Köydede, ilçedede şuradada buradada..Hizmet mükkemmeliği işte ben buna derim..

Neyse,

Olayın özeti aslında şu

VODAFONE'U BUGÜN SADECE TURKCELL İLE KIYASLIYORSAK ŞEBEKE KALİTESİ KONUSUNDA BU TAKDİR EDİLECEK BİR KONUDUR. ANCAK HALEN TURKCELL ŞEBEKE KALİTESİ KONUSUNDA ÖNDEDİR VE BU HİÇ DEĞİŞMEYECEKTİR..BUGÜN YARIN DAİMA

1698 Mesaj
26 Haziran 2009; 21:10:51 

ya su turkcell dogru duzgun bır kampanya degılde tarıfe yapsa dusunmem gecerım ya

1698 Mesaj
27 Haziran 2009; 21:13:23 

Abiler sizce vodafone ve turkcell neden avea gıbı lımıtsız tarıfe yapamıyor ? Abone sayısı fazlalıgımı kalite kriterleri mi ?

2897 Mesaj
28 Haziran 2009; 3:28:23 

quote:

Orjinalden alıntı: çok geç

hayır baz istasyonlarının %95'i yenileriyle değiştirildi ve yaklaşık 4,500 yeni baz istasyonu kuruldu.

işte o baz istasyonları değiştirildikten sonra bizim ilçede evlerin içinde yani kapalı mekanlarda vodafone çekmez oldu, telsim zamanında hiç bir sıkıntı yoktu ve her yerde full çekerdi. şimdi ise konuşmak için damın üstüne çıkmamız gerekiyor. bu yüzden ilçede vodafone kullanan kalmadı. aveayı zaten bilen yok gibi. neredeyse bütün ilçe turkcelli

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Haziran 2009; 21:48:37 

quote:

Abiler sizce vodafone ve turkcell neden avea gıbı lımıtsız tarıfe yapamıyor ? Abone sayısı fazlalıgımı kalite kriterleri mi ?

bizim limitsiz tarifemiz var

1698 Mesaj
29 Haziran 2009; 22:17:07 

tamam varda avea gıbı degılkı dıger hatlar 750 dakıka sınırlı :(

3934 Mesaj
30 Haziran 2009; 7:34:09 

quote:

tamam varda avea gıbı degılkı dıger hatlar 750 dakıka sınırlı :(

+6 ay boyunca 250dk her yöne extradan hediye
zaten bir kaç ay içinde 750dk sınırı kaldırılıp tümden her yöne sınırsız olacak

13626 Mesaj
30 Haziran 2009; 9:07:31 

Kaynak ne çokgeç?

7125 Mesaj
30 Haziran 2009; 9:34:34 

evet kaynak ne çok geç???

mustafavmms

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Haziran 2009; 18:42:55 

harbiden ya kaynak ne çok geç? bende öğreniyim

13626 Mesaj
30 Haziran 2009; 18:47:51 

Öğrenemezsiniz

Artık Çok Geç

7125 Mesaj
30 Haziran 2009; 19:01:34 

quote:

Öğrenemezsiniz

Artık Çok Geç

mustafavmms

1698 Mesaj
5 Temmuz 2009; 16:03:20 

oncelıkle vodafone gectım belırtmek ısterım :))

ıkısı arasındA bariz olan ses kalitesi farkı var ! Çekim olarak deneme imaknım olmasada suanakadar şekiriçi performansı neredeyse aynı !

Müşteri hizmetleri kalitesi uc oporotrpde vahim !

Müşteri hizmetleri baglanma süresi vodafone kesinlikle daha uzun bekletiyor ama bu o anki yogunluklada alakalı bir durum !

Tarife bazında avea kesınlıkle bır adım onde ! Bunda bıryerlerı ararken farklı bır operatorse ınsan nekadarda olsa cekınıyor :) Bırde musterı hızmetlerını aramak paralı denıyor 10 musterı yetkılısıyle gorustum onuda ayrı sey soyluyor en son 0212 koyarak ararsanız ucretsız dedıler !Sitedeki abiler ucretlı dedi sızde benım gıbı ona ınanın

Az once aveayı aradım kapattırdıgım hattı acarsam ne gıbı ucretler odıyecem dıye (heryone sınırsız tarıfe olarak) adam anlatırken dıt dıt dıt ettı gıttı !:) buda bırazdaha sanırım vodafoneda kalmamı saglıcak !

3934 Mesaj
5 Temmuz 2009; 16:27:10 

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

tüm hakları bana aittir.açıklanamaz.
ayrıca çok geç haber vermeksizin verdiği bilgilerde değişiklik yapabilir.

kenanmorbulut

hayırlı olsun
vodafone şu an en yoğun günlerini yaşıyor
temsilciler yetişemiyor
o yüzden bu aralar uzunca beklemek gerekiyor.
numara taşıma kampanyasından 6 ay boyunca her yöne 250 dakika hediyenizi aldınız değil mi?

1698 Mesaj
5 Temmuz 2009; 16:48:00 

işin açıgı ben numara taşımadım bu yüzden yararlanamadım ! şu müşteri hizmetlerini arama konusuna toplu bir şikayet te bulunsak guncel gorusme detaylarında sabıt hat olan gecen bır seyı nasıl ucretlendırebılırler ya ! :)

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
3 gün 18 sa. 51 dk. kadarı kaldı.
5 Temmuz 2009; 17:40:53 

iki hafta önce perşembe günü avea 3.5 saat yokoldu. o kadar lazım oldu telefon ama bir şekilde trafik yüzünden ortağıma ulaşamadım. koskoca operatör çökmüş; çekimiz yazıldı paramız olmasına rağmen. Dün vodafone a geçiş için müracaat ettim.

bankadan telefon yüzünden bir çok insan mağdur olduğu için düzeltme yazsı da aldık; bazı memurlar da avea lıymış ki yırttık. 750 dakikanın yeteceğini düşünüyorum ben. çok ilgili değilim bu konularla ama iyi bir seçim yapmışımdır. dünyanın 1 numarası olduklarını iddia ediyorlar

1698 Mesaj
5 Temmuz 2009; 18:55:43 

işin ilginci bir acıklamada gelmedi !

635 Mesaj
5 Temmuz 2009; 20:05:39 

Yarın annemin öbürsü gün de kardeşimin hatları taşınıyor, ilginç olan hepimizde tam 5. gün taşınmış oluyoruz.

Ayrıca Bugün müşteri hizmetleri beni aradı, mail atmıştım wap GPRS ayarları ilgili birkaç gün önce, çok anlayışlı ve ilgiliydi kız(severek konuştuğu belliydi). İşte tüm olayda burada yatıyor insanlar yaptığı işi severek yapsa herkes memnun kalır. ;)

Benim için hacimbazlı gprs değişikliği hariç, hiçbir sorun yok şuanlık. :) (Vodafone abonesiyim)
Avea'yı bilmem ama Turkcell & Vodafone iyi iş yapıyorlar. Birinin çekim alanı çok geniş, kampanyaları zekice, diğerinin fiyat/performans oranı fazla(kontörlü-tarifeler), çekim alanı da iyi... Şimdilik yorumlarım bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the spooks -- 5 Temmuz 2009; 20:08:35 >

5 Mesaj
6 Kasım 2009; 15:43:05 

ARKADASLAR SIRKET HATTI ALMAK ICIN VERGI LEVHASININ OLMASI YETERLI SADECE GRUP ICI KENDI ARALARINDA KONUSMAK ISTEYEN CALISANLAR ICIN AYLIK

13 YLT KARSILIGI KENDI ARANIZDA 10000 DK BEDAVA KONUSACAGIZ BIR HAT VAR KENDI ARANIZA UCRET ODEMENIN ANLAMI YOK SINIRSCA KONUSUN KENDI ARANIZDA

17 TL ISE AYLIK 27 SAAT KENDI ARANIZDA 27 SAATTE TURKİYEDEKI TÜM SABİT HATLARIDA ARAYINNNNNNN

BUNUN YANI SIRA ISE AYLIK NUMARA TASIYANLAR ICIN 35 TL YENI HAT ICIN 45 TL
3500 DK TÜM AVEA
1000 DK SABİT
500 GSMLERI DOYA DOYA ARAYIN

SORU VE ISTEKLERINIZ ICIN ERKAN COBAN KURUMSAL ILETISIM DANISMANI ERKAN COBAN 0506 494 43 03
SINIRSIZ 70 TL SEBEKE SORUNU NO

1707 Mesaj
6 Kasım 2009; 15:45:58 

Bence en iyisi Türkcell 500 ev 500 düğer operatörler 500 türkcell. Babam bu tarifede ve çok kullanışlı oluyor biz ev haricinde diğerlerleriyle konuşuyoruz ama senin kullanış bicimini bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

7055 Mesaj
6 Kasım 2009; 16:01:24 

quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

işin açıgı ben numara taşımadım bu yüzden yararlanamadım ! şu müşteri hizmetlerini arama konusuna toplu bir şikayet te bulunsak guncel gorusme detaylarında sabıt hat olan gecen bır seyı nasıl ucretlendırebılırler ya ! :)

müşteri hizmetlerini ararken 0542 444 0542 şeklinde arayın.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » Avea sınırsızdan Vodafone veya Turkcell ??
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.594