Şimdi Ara

Avea sınırsızdan Vodafone veya Turkcell ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea sınırsızdan vodafone veye turkcelle gecmem mantıklımı sizce ? Özellikle vodafone u dusunuyorum ! Lutfen fıkırlerınızı soyleyın

• Vodafone Sabit hat sınırsız Turkcell Avea 750 Dk Mantıklı ßence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xR4d

Vodafone Sabit hat sınırsız Turkcell Avea 750 Dk Mantıklı ßence.

ona geçeceğine kalsın aveada hem 750 dakika gibi süre sınırı olmaz

bence ne tarifesi istediğine bağlı ne kadar konuşacaksın ortalama ve ne kadar fatura gelmesini arzu diyorsun.
  • işin aslı sebeke ve musterı hızmetlerı kalıtesı onemlı benım ıcın ..Yoksa hıcbırı avea gıbı kampanya yapmıyor !
    Bıde nekadar konustugum konusunda malesef degısıyor ve bu degısımı ben gozetlıyemıyorum cunku avea da bole bır sorgulama henuz mevcut degıl !

mesela vodafone kapsama ve cekım olarak aveadan cokmu ustun...
  • vodafone aveadan her anlamda iyi ama neyi sorgulayacaksın arkadaşım zaten sınırsız kullanıyorsun.

kapsamada vodafone aveaya 5 çeker tabiri caizse eskiden böyle düşünmüyordum vodafone çok yol kat etti.

müşteri hizmetleri kalitesi zaten harika şüphen olmasın en küçük sorununla ilgilenirler.

ama bence sen ne istiyorsun onu yaz ne istediğini bilmiyormuşsun gibi bir havan var
  • sen once ınsanlara on yargılı davranma ben zaten ne ıstıyorum gıbı bır havam olsa burda bu konuyu acacak bır ınsan degılım zamanında aveayıda elestırdım vodafonla ılgılı bır konusmam bıle olmadı ,senın kastın benım kasıtlı bır konu actıgımsa suanda sadece kararsızlıgımı sızlerın gorusuyle paylasmak !

Avea kullanıyorum suan ablamda vodafone var kuzenımın ıdda ettıgı seyse turkcellın cekmedıgı yerlerde bıle vodafonun cektıgı buda benı 10 lıra ucuz olması sebebıyle ve kapsama alanı nedenıyle vodafona gecmeye ıtıyor kı suan gordugum ıtıbarıyle lımon ferahlıgı kampanyası da baslamıs yenıden !

tek terredtutum 750 dakıka bana yeterm ı dıe

anlıyacagın kafam karısık oldugu ıcın en dogal hakkım olarak daha oncede takıp ettıgım bu formda kı ınasnların gorusunu almak
  • dostum kapsama alanı konusunda vodafone ile turkcell arasında hiçbir fark yok....
    eğer vodafone sınırsız,sabit hat sınırsız, turkcell ve avea aylık 750 dakika yeter diyorsan hiç düşünmeden vodafone a geçebilirsin
    Ayrıca geçiş için sana 6 ay boyunca 250 şer dakika her yöne hediye edilecek....Yani toplam 1000 dakikaya yakın diğer operatörü arama şansın olacak bunuda unutma. ( not hediye edilecek 250 dakikanın kullanım önceliği var)
    quote:

Orjinalden alıntı: kenanmorbulut

sen once ınsanlara on yargılı davranma ben zaten ne ıstıyorum gıbı bır havam olsa burda bu konuyu acacak bır ınsan degılım zamanında aveayıda elestırdım vodafonla ılgılı bır konusmam bıle olmadı ,senın kastın benım kasıtlı bır konu actıgımsa suanda sadece kararsızlıgımı sızlerın gorusuyle paylasmak !

Avea kullanıyorum suan ablamda vodafone var kuzenımın ıdda ettıgı seyse turkcellın cekmedıgı yerlerde bıle vodafonun cektıgı buda benı 10 lıra ucuz olması sebebıyle ve kapsama alanı nedenıyle vodafona gecmeye ıtıyor kı suan gordugum ıtıbarıyle lımon ferahlıgı kampanyası da baslamıs yenıden !

anlıyacagın kafam karısık oldugu ıcın en dogal hakkım olarak daha oncede takıp ettıgım bu formda kı ınasnların gorusunu almak

• quote:

sen once ınsanlara on yargılı davranma ben zaten ne ıstıyorum gıbı bır havam olsa burda bu konuyu acacak bır ınsan degılım zamanında aveayıda elestırdım vodafonla ılgılı bır konusmam bıle olmadı ,senın kastın benım kasıtlı bır konu actıgımsa suanda sadece kararsızlıgımı sızlerın gorusuyle paylasmak !

beni yanlış anlamışsın sana sert bir çıkış yapmadım sadece düşüncelerimi paylaştım amacım sana yardım etmek.her hangi bir kasıt aramıyorum zaten amacım asla operatör savunuculuğu yapmak değil hiç hoşlanmam zaten

750 dakika sana yeter mi?eğer konuşmaların ağırlıklı olarak turkcell ve avea ise bence yetmez ama yok genelde sabit hat ve vodafone ile görüşürüm diyorsan yeter görüşündeyim.

bu arada sevimlican bu 250 dakika yeni cep limitsiz tarifesinde vodafone'luları ararken düşüyor mu eğer düşüyorsa hiç bir esprisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 26 Haziran 2009; 17:03:26 >

• onu çözemedim bende internette
    Vodafone faturalı hata geçen ve Cep Konuş (150, 350, 750) veya Bireysel veya Kurumsal Yeni Cep Limitsiz tarifelerinden (Cep Limitsiz Vodafone'lular, Cep Limitsiz Vodafone'lular ve Sabit Hatlar, Cep Limitsiz Herkesle, Kurumsal Cep Limitsiz Vodafone'lular, Kurumsal Cep Limitsiz Vodafone'lular ve Sabit Hatlar, Kurumsal Cep Limitsiz Herkesle) birini seçerek, kampanyaya hizmet kanalları üzerinden katılan aboneler, seçtikleri tarifeleri değiştirmedikleri müddetçe, 6 ay (180 gün) boyunca 250'şer dakikalık her yöne ücretsiz görüşme kazanacaklardır.Bu ücretsiz görüşmelerini tükettikten sonra tarifeleri üzerinden ücretlenirler. Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez
    Yazıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

onu çözemedim bende internette
    Vodafone faturalı hata geçen ve Cep Konuş (150, 350, 750) veya Bireysel veya Kurumsal Yeni Cep Limitsiz tarifelerinden (Cep Limitsiz Vodafone'lular, Cep Limitsiz Vodafone'lular ve Sabit Hatlar, Cep Limitsiz Herkesle, Kurumsal Cep Limitsiz Vodafone'lular, Kurumsal Cep Limitsiz Vodafone'lular ve Sabit Hatlar, Kurumsal Cep Limitsiz Herkesle) birini seçerek, kampanyaya hizmet kanalları üzerinden katılan aboneler, seçtikleri tarifeleri değiştirmedikleri müddetçe, 6 ay (180 gün) boyunca 250'şer dakikalık her yöne ücretsiz görüşme kazanacaklardır.Bu ücretsiz görüşmelerini tükettikten sonra tarifeleri üzerinden ücretlenirler. Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez
    Yazıyor...

şimdi kime soracağız ya müşteri hizmetlerine sorsak her biri farklı şey söyler denemede yapamayız çünkü sorgulama sistemi yok

• vodafone sınırsıza geçen yok mu soralım
    quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Yazıyor...

şimdi kime soracağız ya müşteri hizmetlerine sorsak her biri farklı şey söyler denemede yapamayız çünkü sorgulama sistemi yok

• quote:

vodafone sınırsıza geçen yok mu soralım
    quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Yazıyor...

benim avea bu gece geçiyor

• mustafa_(87)_

bende yalnıs anladıgımı bır kez daha okudugumda anldım .ö.dilerim :)

Ne bılım arkadaslar ısın aslı avea ıle bu son kampanyasından sonra lıstemdekıler cogaldı
    turkcell zaten malumunuz ! Turkcellın hala su sınırsızlara net bır cevabı yok acaba dıgerlerı pes edermı dıe beklıyor ? 79 tl ye cok ılgınc bır kampanyayla karsılık verıyor kı bence tatmın edıcı degıl

vodafone sa 750 1500 fılan olsa :)

ama dedım ya tek korkum sebeke problemlerı ve verdıgın parayı haketmesı !

avea aralarında en cesuru ama bır gun ansızın yarı yolda bırakır mı benı tekrar dıe dusunuyorum :)
  • dostum ne kadar görüşüyorsun avea ve turkcell ile bir tahminin vardır 750 dakika yeter dersen geç bir dene baktın olmuyor nasılsa geri dönebiliyorsun
    quote:

mustafa_(87)_

bende yalnıs anladıgımı bır kez daha okudugumda anldım .ö.dilerim :)

Ne bılım arkadaslar ısın aslı avea ıle bu son kampanyasından sonra lıstemdekıler cogaldı
    turkcell zaten malumunuz ! Turkcellın hala su sınırsızlara net bır cevabı yok acaba dıgerlerı pes edermı dıe beklıyor ? 79 tl ye cok ılgınc bır kampanyayla karsılık verıyor kı bence tatmın edıcı degıl

vodafone sa 750 1500 fılan olsa :)

ama dedım ya tek korkum sebeke problemlerı ve verdıgın parayı haketmesı !

avea aralarında en cesuru ama bır gun ansızın yarı yolda bırakır mı benı tekrar dıe dusunuyorum :)

• Valla çekim konsuundfa en iyi Turkcell

Sevimlican arkadaşımız arasında fark yok demiş ama var kardeşim emin ol var. Vodafone eskisi gibi değil çok yerde çekiyor doğrudur ancak şebeke kalitesi olarak Turkcellin gerisinde açık konuşmak gerekirse :)

Sonra, Avea ve Vodafone konusunda Vodafone önde tabiki. İki senede inanılmaz fark oluştu..

Eğer avea ve turkcell ile çok sık konuşuyorsun yetmeyebilir..

Ama günde 25 dk az bir süre değil diğer operatöre..
  • s.volkan 250 dakikanın önceliği nasıl?
    ayrıca senin evde vodafone mu iyi çekiyor turkcell mi? korkma ver cevabını

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Valla çekim konsuundfa en iyi Turkcell

Sevimlican arkadaşımız arasında fark yok demiş ama var kardeşim emin ol var. Vodafone eskisi gibi değil çok yerde çekiyor doğrudur ancak şebeke kalitesi olarak Turkcellin gerisinde açık konuşmak gerekirse :)

Sonra, Avea ve Vodafone konusunda Vodafone önde tabiki. İki senede inanılmaz fark oluştu..

Eğer avea ve turkcell ile çok sık konuşuyorsun yetmeyebilir..

Ama günde 25 dk az bir süre değil diğer operatöre..

• benim evde açık konuşayım turkcell iyi çekmiyor vodafone full
  • tofaş marka bir araba da ayaklarını yerden keser ama mini cooper alma imkanın varsa kaçırmazsın değil mi

turkcell ile vodafone arasında uçurum yok ama avea abone sayısını arttırdığı kadar yatırım yapamadı.
  • 250 dk vodafone aramalarınıda gidiyor..

SAÇMALIK AMA ÖLE :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

250 dk vodafone aramalarınıda gidiyor..

SAÇMALIK AMA ÖLE :)

çok kötü bir haber bu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.