kablolu modemim calısıyor kablosuz calısmıyor
6 Cevap3277 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

247 Mesaj
25 Haziran 2009; 22:31:46 

arkdaslar delirdim bu modem yüzünden şimdi bendeki sorun su
Bende Kablolu 4 port modem vardı bahcede fln lazım oluyordu internet bende kablosuz modem almaya karar verdim ve aldım
ama cok gariptir eski modemim olan kablolu calısıyor aynı ayarlarla kablosuz modem ne yaptımsa da calısmıyor baska birinin evine götürdüm orda calıstı benim ev de eski modem calısıyor yeni olan calısmıyor format tta attım herseyi yaptım yinede calısmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djali01 -- 7 Aralık 2013; 2:57:03 >

402 Mesaj
25 Haziran 2009; 23:01:28 

Modeminizin marka ve modelini yazarsanız daha rahat bir çözüm üretilebilir. Sağlıkla kalın

247 Mesaj
25 Haziran 2009; 23:36:11 

modemimin modeli INCA IM-204W Arkadaslar yardım edin lütfen ilk defa böle bişey görüyorum ya delirdim

2682 Mesaj
26 Haziran 2009; 20:09:50 

Modemin firmware'sini güncellemeyi deneyin. Inca'nın internet sitesinde vardır.

2426 Mesaj
26 Haziran 2009; 21:06:31 

Müşteri hizmetlerinin araman daha iyi. Kolayca çözüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 26 Haziran 2009; 21:08:04 >

206 Mesaj
30 Haziran 2009; 10:55:40 

Arkadaşlar merhaba.Dizüstü bilgisayarımı aldığımda sadece kontrol için baktığımda çevredeki ağları görüyordum.Ağ İsimlerini ,sinyal güç bilgileri filan...AİRTİES RT 205 Kablosuz bir modem aldım.Masaüstü Bilgisayar KABLO ile bağlı ve çalışıyor.Kablolu bağlantıda herşey normal.Modemi aldığım bilgisayarcı da 1-2 saat uğraştı ama KABLOSUZ BAĞLANTI sorunum hallolmadı.Airties müşteri hizmetleri de bilgisayarın Wireless kartı arızalı olabilir dedi ve konu üreticiler ve satıcılar tarafından kapatıldı.Dizüstü bilgisayarımı şu anda;yeni aldığım USB'den çalışan WİRELESS kart ile kullanıyorum.Bu kart ile de hiç sorun yok.Kurulumunu yaptım ve bağlandım.Gene bu siteden bir arkadaşın AİRTES 205 Kurulumu ile ilgili verdiği bilgileri de uygulamama rağmen Wireless bağlantı maalesef kurulamıyor.Bağlantılar herşey normal gözüküyo.(Kablosuz Ağ Bağlantısı AİRTES_RT_205 Sinyal gücü: mükemmel. Erişim: Yerel ve İnternet.Bu aşamada 3 tarayıcıda da denedim.Sayfa açılmıyor.)Evet bu aşamada sizlerin paylaşımını bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

fkonuk

2991 Mesaj
30 Haziran 2009; 13:54:03 

modemin sayfasına girip kablosuz yayını açtığından emin ol modemin üzerinde WLAN ışığı yanmıyorsa sorun dediğim gibidir kablosuz yayın etkin değildir

inca ip 10.0.0.2

fabrika çıkışı kullanıcı adı şifre : admin epicrouter

şifreni unuttuysan modeme res at

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » kablolu modemim calısıyor kablosuz calısmıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281