Şimdi Ara

Maxi TV de Anime

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
5.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 hafta önce gördüm maxi tv de anime veriyolar diye bi konu nette gezerken forumda göremeyince konu açim dedim...

4 anime veriyorlar bunlar:

Ergo Proxy, Samurai Champloo, Gungrave ve Tenjou Tenge...

Vikipedia'ya göre saat 20:00'den sonra anime vermeye başlıyor.
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Maxi_TV

Türksat 3A uydusundan, D-Smart 138. kanaldan ve Teledünya'dan izlenebilmektedir. Ayrıca Türksat Kablo TV'de Samsun, Tekirdağ, Zonguldak, Kocaeli, Mersin, Denizli, Erzurum, Balıkesir, Eskişehir, Yalova ve Edirne olmak üzere 11 ilde izlenebilmektedir

Uydudan izleyecekler için frekans bilgileri:
    Uydu listesindeki eski Supersport.(adı supersport olarak geçiyor)

Uydu : Türksat 3A
    Frekans: 12592
    Polarizasyon: H
    Sembol rate: 8888
    Fec: 3/4

Anime Saatleri:
    1-Samurai Champloo = 23:30-24:00
    2-Gungrave = 23:00 - 23:30
    3-Ergo Proxy= 00:30 - 01:00 (00:30 da tahminen)
    4-Tenjou Tenge= 00:00 - 00:30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mojo Risin -- 26 Haziran 2009; 9:10:39 >

• şuan anime veriyolar 23:00-23:30 snrm gun grave tam bakamadım tv ye pcye geldim için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mojo Risin

şuan anime veriyolar 23:00-23:30 snrm gun grave tam bakamadım tv ye pcye geldim için...
    Peki Türkçe mi yoksa altyazılı falan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :blaCk:

Peki Türkçe mi yoksa altyazılı falan mı?

Alıntıları Göster
    ingilizce dublajlı :S tr alt yazılı
  • quote:

ingilizce dublajlı :S tr alt yazılı

Alıntıları Göster
    samurai champloo var şuan ilk bölümlerde daha

not: tr alt yazı animeler
  • quote:

samurai champloo var şuan ilk bölümlerde daha

not: tr alt yazı animeler

Alıntıları Göster
    tenjou tenge başladı... saatini ekledim...
  • izleyen yokmu :)
  • quote:

izleyen yokmu :)
    GunGrave'i ve Tenjou Tenge'nin tamamını izledim(Tenge'yi Pc'de izlemiştim ama yine izledim), Samurai Champloo'yu yarım yamalak izledim daha önce izlmiştim onu da. Ergo Proxy'yi izlemeyeceğim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kogan

GunGrave'i ve Tenjou Tenge'nin tamamını izledim(Tenge'yi Pc'de izlemiştim ama yine izledim), Samurai Champloo'yu yarım yamalak izledim daha önce izlmiştim onu da. Ergo Proxy'yi izlemeyeceğim :)

Alıntıları Göster
    (gungrave ve ergo proxy hariç)bende izledim fakat download etmeden izliyosn tv de vede pcden daha büyük ekranı olnca daha zevkli olyuo izlenir yani

not: ergo proxy başladı ... saati eklendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mojo Risin -- 26 Haziran 2009; 0:39:04 >

• quote:

(gungrave ve ergo proxy hariç)bende izledim fakat download etmeden izliyosn tv de vede pcden daha büyük ekranı olnca daha zevkli olyuo izlenir yani

not: ergo proxy başladı ... saati eklendi...

Alıntıları Göster
    Tenjou Tenge iyi bir anime değil ama dövüşleri güzeldir sanırım onun için yayınlıyorlar. Ayrıca anime yayınlamaları çok güzel bir şey. Özellikle böyle animeleri. Naruto falan yayınlamalarını beklerdim.
    Bir de ingilizce dublajsa güzel olmaz be.

• quote:

Orijinalden alıntı: windsurf

Tenjou Tenge iyi bir anime değil ama dövüşleri güzeldir sanırım onun için yayınlıyorlar. Ayrıca anime yayınlamaları çok güzel bir şey. Özellikle böyle animeleri. Naruto falan yayınlamalarını beklerdim.
    Bir de ingilizce dublajsa güzel olmaz be.

Alıntıları Göster
    belki yayınlarlar yakında başka anime diycem ama sanmam...
    o gördüm forum bu animelerin digitürkün snrm bi kanalında yayınlandı yazıyodu ordan almışlardır
    GTO-One Piece-Slam Dunk-bleach-naruto bunları habire versinler günde gne izlerim :D yada 1 gün GTO 1 gün One piece bütün gün one piece izlicen yarn kalkcan bleach izlicen ertesi gün slam dunk daha ne istersin...

• quote:

o gördüm forum bu animelerin digitürkün snrm bi kanalında yayınlandı yazıyodu ordan almışlardır
    GTO-One Piece-Slam Dunk-bleach-naruto bunları habire versinler günde gne izlerim :D yada 1 gün GTO 1 gün One piece bütün gün one piece izlicen yarn kalkcan bleach izlicen ertesi gün slam dunk daha ne istersin...

Alıntıları Göster
    Saydığın animelerden en fazla birini yayınlayabilirler ama onu da yapabileceklerini sanmıyorum :)
    Sürekli aynı animeleri yayınlamasınlar kâfi.

• Evet ben de rastlamıştım.Artık izliyorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: comand.com kardeş

Evet ben de rastlamıştım.Artık izliyorun
    Tek olumsuz konu İngilizce dublaj ve kapanış bölümlerinin es geçilmesi.
    Bir de aralarda çıkan spor görünteleri ile çizgifilm tanıtımları.
    Onun dışında mutluluk verici bir olay.

Haber için saol furkan, gün itibariyle
    Samurai Champloo 10. ve Ergo Proxy 16. bölüm verildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknikkonular

Tek olumsuz konu İngilizce dublaj ve kapanış bölümlerinin es geçilmesi.
    Bir de aralarda çıkan spor görünteleri ile çizgifilm tanıtımları.
    Onun dışında mutluluk verici bir olay.

Haber için saol furkan, gün itibariyle
    Samurai Champloo 10. ve Ergo Proxy 16. bölüm verildir.

Alıntıları Göster
    Bilmiyorlar demek; söyleyelim sağ tuş tıklayıp audioya gelindiğinde seçeneklerden diğer sesi de seçebiliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Bilmiyorlar demek; söyleyelim sağ tuş tıklayıp audioya gelindiğinde seçeneklerden diğer sesi de seçebiliyorlar

Alıntıları Göster
    o tuşun hangi tuş oldunu bilmiyom kumandanın üzerindeki yazılar silinmiş tuşların ama rasgele tıklayıp deniyom gelirse :) fakat maxi tv de denemedim anime izlerken yarın tatilden dönünce izlicem direk :)
  • quote:

Alıntıları Göster
    epeydir farkındaydım kanalın anime verdiğinin daha dorusu ilk kardeşim söylemişdi gördüğünde ben tv izlemem pek. fakat ingilizce dublaj olduğu için izlemiyordum. ses seçeneklerini değiştirmek aklıma gelmemişdi açıkçası japonca desteğide varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

epeydir farkındaydım kanalın anime verdiğinin daha dorusu ilk kardeşim söylemişdi gördüğünde ben tv izlemem pek. fakat ingilizce dublaj olduğu için izlemiyordum. ses seçeneklerini değiştirmek aklıma gelmemişdi açıkçası japonca desteğide varmı?

Alıntıları Göster
    Ben şansıma ilk yayın yaptığı gece farketmiştim ama tv bana kalmadığı için izleyemiyorum ayrıca görüntü kalitesi de tatmin edici değil.
  • quote:

Hocam ben animeden sonra baktım tek dil seçeneği vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanbjk

One Piece yayınlayamıyorlar.Sebep; Sanji'nin sigara içmesi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.