Şimdi Ara

Bully Scholarship Edition Yardım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
26.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun basında müdürün odasından cıakrken loading ekranında takılıyor.takılıyor dediğim sadece resim değişiyor loading te kalıyor oyuna girmiyor Vista 32 bit ve imzamdaki sisteme sahibim sorunu nasıl çözeceğim?

• Arkadaslar Lütfen YArdım Edin
  • Lütfen YArdımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm?????????????????
  • 4 gb rami 2 ye düşürcen pcden yada çıkarman gerek bullyde öle bi sorun var.
  • Biraz Daha Acıklarmısın çok teşekkür ederim bu arada bir siz cevap verdiniz
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum ayrı bir başlık açmak yerine bu konuyu uplamayı düşündüm varmı bunun çözümü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 1 Mart 2010; 10:27:20 >
  • evet oyunu bende yükledim. aynı sorun bendede var. müdür odasına giriyorum(oyun başında). loading diyor saatlerce ancak hiç bir şey olmuyor. resimler değişiyor ancak hiç oyun gelmiyor. arkadada oyun sesleri geliyor ama oyun açılmıyor. lütfen bilen yardım etsin
  • Aynı şey banada oldu sorun bende sanıp silmiştim
  • eskidende yazmşm şimdide yazıyorum 4 gb ram varsa tekini çıkarın 2 gb ramde çalışıyor
  • neden böyle saçma salak bi çözüm yolu varki. 4gb ramde çalışmama gibi salak bi özellik. donanımsal olmayan bi çözüm varmı? işletim sistemim windows 7 64 bit
  • bendede 32 bit işlemcide ram i 32 bit çevirin diyor
    keşke ps2 gibi sorunsuz çalışsa
    ne iyi olur değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmll -- 27 Temmuz 2010; 18:13:04 >
  • en son patch ini kur
  • şöyle konuları neden hortlatırsınız hiç anlamam
  • Bende de aynı sorun var 4 gb rami cıkartmadan nasıl 2gb yaparım
  • Aynı sorun bende de var. Yardım edin lütfen beyler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Player
    Aynı sorun bende de var. Yardım edin lütfen beyler..

Ben ramlerin birini çıkararak sorunu çözdüm
  • Başka yolu yok mu dostum?
  • Çıkan patchi yükledikten sonra sorunun çözülmesi lazım.Bende de aynı sorun vardı,RStar'ın kendi çıkardıpı yama ile halloldu.Denedin mi yamayı?
  • Arkadaşlar windows 7 64 bit işletim sistemim war bilgisayarım kaldırıyor oyunu ama loading sorunu war cevre sonradan geliyor patch 1.2 de yüklenmiyor windows 7 ye ne yapabilirim ?
  • ben patch attığımı hatırlamıyorum direkt girmiştim ultimate x64 4gb ram
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.