Şimdi Ara

Ninja Blade (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
25.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

From Software tarafından Xbox 360 platformu için geliştirilmiş aksiyon oyunu ''Ninja Blade'in'' PC için yapım aşamasında olduğu açıklandı. Microsoft'un satış listesinde bulunan ''Ninja Blade'in'' yanında PC yazması ve çıkış tarihi olarak Sonbahar gösterilmesi ''Ninja Blade'in'' PC'ye çıkacağının habercisi oldu.

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 9 Kasım 2009; 21:06:02 >

• Xbox'ın sevilen oyunlarından birisidir.Pc'ye gelmesi güzel.
  • Of be butun oyunlar 4. çeyrekte çıkıyor. Okul başlayınca nasıl oynuycaz o kadar oyunu
  • Vay be, Microsoft bu nesilde PC'leri coşturmaya devam ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arsenic

Vay be, Microsoft bu nesilde PC'leri coşturmaya devam ediyor.

Nerde be arkadaşım bir türlü coşamadık hep sallamaya geliyoruz farkındaysanız önce konsollara sonra pc ye gelir oldu oyunlar sırf bu yüzden red faction guerilla ya xbox ta başladım aynı şekilde protype de pc ye gecikmeli çıkıyor oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: essoesso

quote:

Orjinalden alıntı: Arsenic

Vay be, Microsoft bu nesilde PC'leri coşturmaya devam ediyor.

Nerde be arkadaşım bir türlü coşamadık hep sallamaya geliyoruz farkındaysanız önce konsollara sonra pc ye gelir oldu oyunlar sırf bu yüzden red faction guerilla ya xbox ta başladım aynı şekilde protype de pc ye gecikmeli çıkıyor oyunlar

Gecikmeli de olsa çıkıyor. Eski nesilde şu an çıkan oyunların birçoğu çıkmıyordu. Burnout, NBA 2K9, DMC4, RE5, DMC4, Street Fighter 4, MGS Rising gibi oyunların hiçbirisi gelmezdi, en son PC'de ne zaman dövüş oyunu görmüştün mesela bunu düşün. Geç gelmesi de satış yapma amaçlı, PC'de pek orjinal oyun satılmadığı düşünülürse (MMORPG oyunları ayrı tutuyorum) adamları mazur görmek lazım.

• Xbox'un sevilen oyunu değilde vasat oyunu desek daha dogru olur. Official xbox magazine bile 6.5 verdi
  • Bence muhteşem bir oyundu oynamadan laf olsun diye konuşmayalım.
  • bu oyunun cıkış tarihi bugun deilmiydi yaw cıkmadı mı hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.A

bu oyunun cıkış tarihi bugun deilmiydi yaw cıkmadı mı hala

En sonunda pc den vazgeçicem o olacak yani, hem oyunlar geliştikçe pc sistemleri yetersiz kalıyor yenileme istiyor yok ekran kartı yok işlemci. Ama geçersemde sanki bi gün oynicam 2. gün sıkılır atarım gibime geliyo
  • Hort!!
    Oyun bölümsonucanavarı'nda çıktı olarak gözüküyor fakat kimse umursamıyor herhalde oyunu
  • quote:

Hort!!
    Oyun bölümsonucanavarı'nda çıktı olarak gözüküyor fakat kimse umursamıyor herhalde oyunu

Ne ağladın ya melih
    Oğlum bende takip ediyorum ama hiç bi yerde göremedim...
  • Sanırım cıktı . 2 gün önce bizim ordaki CD'cide gördüm(Sanırım). Ama emin olmak icin bidaha bakcam. Yada benzetmişte olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktsn

Sanırım cıktı . 2 gün önce bizim ordaki CD'cide gördüm(Sanırım). Ama emin olmak icin bidaha bakcam. Yada benzetmişte olabilirim.

Çıkmadı.
  • Ninja hastalığı küçük yaşlardan beri waR,çok tatlı bir oyun olmuş gibi duruyor umarım öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QbLaY!!!

Ne ağladın ya melih

bölümcanavarına baktım cıktı gözüküyo nasıl iş anlamadım baska arkadas cıkmadı demiş.bide merak ediyorum bu oyunu o yüzden
    ayrıca bizde 8mbit net yok kunku emin olmadan çekemiyoz oyunu 4 gun sürüyo malesef

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QbLaY!!!

Ne ağladın ya melih

bölümcanavarına baktım cıktı gözüküyo nasıl iş anlamadım baska arkadas cıkmadı demiş.bide merak ediyorum bu oyunu o yüzden
    ayrıca bizde 8mbit net yok kunku emin olmadan çekemiyoz oyunu 4 gun sürüyo malesef

Üzülme funku,4 tl daha ver sınırlı sınırsız tarifeye geçiş yap sende

• Oyunun PC lisansını alan firma ND Games (Navy Disk) rus firması!Oyun rusça olarak çıktı fakat ingilizce olarak gelirmi emin değilim.Yani oyun sadece rusça olabilir mi?
  • Ben halledbildim.Ama oyunda alt tab yapıp masaüstüne dönünce tekrar oyuna giremiyorsunuz..İzin vermiyor.Görev yöneticisinden sonlandırmak zorunda kalıyorum...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.