- x
KİRALIK DAİRE!! Ankara Kurtuluşta Kıbrıs Cad.Üzerinde Tansaş Karşısında Kiralık Dair
8 Cevap7218 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

279 Mesaj
Referanslar: 7

Katılım Zamanı:
18 Şubat 2006;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
18 Ağustos 2009; 22:34:07 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar ev tamamen elden geçirildi. 1+1, 72 m2, Çelik kapılı. Banyo ve mutfak fayans yapıldı, klozet, lavabolar, armatürler, mutfak dolabı kısaca herşey yenilendi. , duvarlara yeni saten alçı çektirildi. kalorifer ve su tesisatları yenilenerek yere gömüldü. toplamda (10 milyara yakın para harcandı) Kurtuluş metrosuna 50 m. Cadde üzerinde, tam karşısında Tansaş var. Kızılay ulus yürüme mesafesi 10 dk. uzaklıkta. Kira olarak 550>475 TL istiyorum. Depozito 300 TL. İlgilenenler lütfen pm atsın.

Cep: 0555 706 50 72

(Koyduğum resim eski halidir, ev tamamen yenilenmiştir.)

local://upfiles/151503/8DC1AEA3F57A4D01912A85A62EA8F1EC.jpg
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitaf73 -- 4 Ağustos 2009; 20:36:41 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • n11 100/1000 Alınık ve Takaslık hepsiburada ve n11 çekleri
  • HEPSİBURADA 100/20 HEDİYE ÇEKİ 9 tl

• _____________________________

1275 Mesaj
    Referanslar: 81

Katılım Zamanı:
    26 Haziran 2008;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    6 Temmuz 2009; 11:14:04 

bende o cadde uzerınde 2 sene oturdum,güzel muhit sorunsuz bir yer,yeri de güzelmiş evinizin,metroya çok yakın

Referanslar buraya sığmıyor ama diğerlerini yazayım:)
    VAKİT ÇALANLAR,rezerve edip almayanlar:SonyPSP,goukiwins ,darkplaces, DIKKAT EDIN
    AsuSGamers-ciddiyetsiz bir satıcı.satışın ortasında vazgeçiyor

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

279 Mesaj

Katılım Zamanı:
    18 Şubat 2006;
    Durum:
    Forumda değil

6 Temmuz 2009; 12:02:40 

ilginiz için teşekkürler. Hemen hemen Ankaranın merkezi her yeri yürüme mesafesinde.

2843 Mesaj
    Referanslar: 63

Katılım Zamanı:
    25 Mart 2008;
    Durum:
    Forumda değil

14 Temmuz 2009; 15:07:08 

FİYAT DÜŞTÜ!! Ankara Kurtuluşta Kıbrıs Cad.Üzerinde Tansaş Karşısında İlan Durumu: Aktif

başlıkta sadece bu yazıyor tıklayınca ev olduğu anlaşılıyor başlığın başına yazın bence kiralık daire diye

FX 9590 --ASUS M5A99FX PRO --ASUS 3GB 7950 DİRECT CU--2X 128gb SANDISK PLUS RAID -- 4*2 CORSAİR VENGEANCE-- HP 850 WATT --X CLİO A380--27" ASUS MT276
    GT 250R HAKKINDA HERŞEYİ SORABİLİRSİNİZ!

939 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
    28 Mart 2006;
    Durum:
    Forumda değil

26 Temmuz 2009; 15:04:45 

quote:

Orijinalden alıntı: hitaf73

Arkadaşlar ev tamamen elden geçirildi. 1+1, 72 m2, Çelik kapılı. Banyo ve mutfak fayans yapıldı, klozet, lavabolar, armatürler, mutfak dolabı kısaca herşey yenilendi. , duvarlara yeni saten alçı çektirildi. kalorifer ve su tesisatları yenilenerek yere gömüldü. toplamda (10 milyara yakın para harcandı) Kurtuluş metrosuna 50 m. Cadde üzerinde, tam karşısında Tansaş var. Kızılay ulus yürüme mesafesi 10 dk. uzaklıkta. Kira olarak 550>475 TL istiyorum. Depozito 500 TL. 1 hafta buradan kiraya verilmezse emlakçıya vereceğim arkadaşlar. Lütfen ciddi ilgilenenler pm atsın.

550 > 475 'e indirdim. (Emlakçıya evi vermek istemiyorum)
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

İlanınıza resim ekleseniz çok daha kısa zamanda kiracı bulabilirsiniz. Ayrıca size ulaşılabilecek bir telefon numarası da koyarsanız ekstra iyi olur.

Saygılar

*** ANKARA'DAYIM ***

279 Mesaj

Katılım Zamanı:
    18 Şubat 2006;
    Durum:
    Forumda değil

4 Ağustos 2009; 20:33:31 

ilginiz için teşekkürler arkadaşlar hemen ilanı düzelteyim. Çok enterasan ilk defa emlakçıya evi vermeyeyim gelecek insanda az para ödesin diye düşündüm. Eve talipli çıkmadı.

275 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
    12 Ekim 2006;
    Durum:
    Forumda değil

11 Ağustos 2009; 13:04:30 

Güzel bir düşünce fakat bu siteye gelenlerin neredeyse tamamı bilgisayar için geliyor. Ev arayanlar neredeyse hiç yoktur. Binde bir belki olabilir. Sahibinden sitesinde daha çok bulma imkanınız olacağını düşünüyorum...

En az 4 yıldır sitede olan, 50'den fazla satışı olan kişilerle önce para, sonra kargo şeklinde alışveriş yapılır. Biri bile az olanın 8 yıldır sitede olan birine güvenmelerinden başka çıkar yol yoktur...

"İletişim için profile bakınız...

1256 Mesaj
    Referanslar: 12

Katılım Zamanı:
    3 Nisan 2005;
    Durum:
    Forumda değil

18 Ağustos 2009; 22:53:14 

güzel bir semt, hacettepe çok yakın, HÜTF öğrencileri için ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsoy -- 20 Ağustos 2009; 13:21:03 >

76 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı:
    20 Nisan 2005;
    Durum:
    Forumda değil

19 Ağustos 2009; 19:18:41 

ben de kıbrıs caddesine yakın bir yerde oturuyorum 2+1 ev için 400 lira kira oduyorum insaf tutacak kişiler ogrenci bu kadar acımasız olmayın bence ederi max. 350 tl dir.Tüm ev sahipleri enflasyon yokken neden her sene fiyat artırırlar anlamam.Bakım yapmak yaptıgınız masrafı cıkarmak isteyebilirsiniz ama her seyin bir degeri var dusuncesindeyim...

Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Diğer ikinci el ürünler » KİRALIK DAİRE!! Ankara Kurtuluşta Kıbrıs Cad.Üzerinde Tansaş Karşısında Kiralık Dair
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.516