Şimdi Ara

800 MHz işlemcili Samsung Jet, 2 milyonun üzerinde ön sipariş aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
9.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cep telefonu pazarının öncü isimlerinden Samsung'un, düzenlediği etkinlik kapsamında tanıttığı S8000 Jet modeli dünya çapında 2 milyonun üzerinde ön sipariş aldı.

''Smarter than a smartphone'' sloganını taşıyan Jet, quadband GSM / dualband HSDPA desteği, 3.1 inç 480x800 piksel 16 milyon renk dokunmatik AMOLED ekran, 16 GB'a kadar microSD desteği, 5 MP çözünürlüğünde kamera, otomatik odaklama, 720x480@30 FPS video kaydı,

800 MHz saat hızında Qualcomm MSM6246 işlemci, WI-FI / aGPS / Bluetooth bağlantıları ve 1100 mAh'lık bataryasıyla rakipleri arasında kendisini gösteriyor.

Telefonun kısa süre içinde dünya çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

• artık bilgisayar cebe giriyor,güzel haber teknolojinin hızına yetişmek mümkün değil
  • 800 mhz oldukça iyi bir hız fakat işlemci yanında rom ve işletim sistemide önemli.
  • İlk bilgisayarımdan daha hızlı . Cyrix 600 mHz
  • fiyatı ne kadar acaba belki bende alırım
  • işletim sistemi hakkında neden bilgi vermemişler
  • Telefon, Samsung'un TouchWIZ v2.0 arayüzlü standart işletim sistemini kullanıyor. Telefonun alt yapısı Symbian, Windows Mobile, Android veya Mac OS değil.
  • fiyatı ne kadar acaba belki bende alırım
  • Tam Jet Fadila gore :)
  • işletim sistemi adam akıllı olursa iş gorur yoksa boşverin gitsin....:D
  • İşletim sistemi çok iyi ve kullanışlı ama asıl önemli olan uygulama bakımından ne derece zengin olacağı.
  • Arkadaşlar samsung tüm cihazlarında yaptığı saçmalığı bunda da devam ettirmiş. Video kayıt sesi amr nb olacak diye duydum. Yani çektiğiniz videolar istersw ayna gibi olsun seslerden hiçbir şey anlaşılmayacak.Ses boğuk boğuk çıkacak. Oysa nokia 2003 te ürettiği cihazlarda bile aac kalitesinde video kayıt sesi sunuyordu. Bu samsung hangi çağda yaşıyor anlamadım.Üstelik telefonda ne symbian, ne winmo, ne de android var. Buna rağmen insanlar hangi akla hizmetle çılgınca bu telefona koşuyor, bunu hiç hiç anlamadım ya neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KadirşinaS_ -- 24 Haziran 2009; 15:59:47 >
  • timiral
    24.06.2009 Saat: 14:11
    İlk bilgisayarımdan daha hızlı . Cyrix 600 mHz
    60 olmasın o
  • bu samsungun nokiayı geçmesi gerekiyor bence ama neden hala nokianın pazar lideri olduğunu anlamak zor...
  • Samsung bu cihaz için iyi reklam yaparsa 2009 yılında en çok satan ilk üç telefondan biri olur.Cihaz şimdilik multimedya canavarı gibi duruyor inş.bizim bilmediğimiz olumsuz özellikleri çıkmazda hevesimiz kursağımızda kalmaz.
  • vay vay tele bak, bu tel almıcakta ben mi alcam 2 milyon sipariş
  • çıkınca kimbilir 3 gün içinde kaç milyon satar....
  • TuRaN.z sen ne yaptın hocam Fettah34 duymasın benden söylemesi
  • siz galiba omnia HD yi görmediniz daha.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: nanaka9

TuRaN.z sen ne yaptın hocam Fettah34 duymasın benden söylemesi

ben ne yaptım ki...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.