- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Ambulans şoförü nasıl olunur ?
13 Cevap65095 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

966 Mesaj
23 Haziran 2009; 19:47:21 

Ambulans şoförü nasıl olunur ? Şartları nelerdir bilen var mı arkadaşlar ?

BJK ŞEREF BEY STADI

2584 Mesaj
23 Haziran 2009; 19:51:29 

Normal kişiler olamıyor sanıyorsam.Paramedikler genelde şöför oluyor.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

5058 Mesaj
23 Haziran 2009; 20:02:48 

Belli bir kaç teste giriyorsun ve belli belgelerin olması gerekiyor psikoteknik vs gibi.

Ben Mevlana Değilim Adam Ol Gel.

0 Mesaj
18 Mayıs 2010; 1:48:15 

ben ambulan soförüyüm
sürücü belgesi ve ilk yardım sertifikan olmalı aksi taktirde olamazsın.

13 Mesaj
18 Mayıs 2010; 3:13:47 

Benim ambulans şirketim var gayet büyük bir firma...
Ambulans şöförü olmak kolay değil sadece ambulans şöförü adayı olmak kolay
sürücü belgen vardır herhalde ilk yardım sertifikası alman gerekiyo buda aşağı yukarı 200 liradan başlayıp 1000 liraya kadar aralıkda para gerektiren bir belge kurslara göre değişiyor.
Ambulans şirketleri genellikle belli bir test sürecine tabi tutdukdan sonra eleman alıyor en azından 1 haftadır bu süre ama şunu bilmen gerekiyor herkes ambulans şöförü olamaz ambulans şöförü demek siren açıp gaza basmak deildir sadece özveri,cesaret,kabiliyet,bilgi,tecrübe ve saygılı olmayı gerektirir...Zor meslekdir özel bir ilgin yoksa tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kon-tiki -- 18 Mayıs 2010; 3:14:57 >

417 Mesaj
18 Mayıs 2010; 4:43:28 

ben memur um bizim hastanedeki 112 ve digerşöförler normal b sınıfı ehliyetli ama 112 de çalışıyorlar yıllardır bu böyle ama tabi memur arkadaşlar.

n78 n 79 dreambox 600pvr olmassa olmazı tabiki motor

..::GONYA'lıyım, GONYA'lısın, GONYA'lı, GONYA'lıyız, GONYA'lısınız, GONYA'lılar::..

4144 Mesaj
18 Mayıs 2010; 5:05:16 

ambulans şöförü olunmaz,ambulans şöförü doğulur

147 Mesaj
3 Temmuz 2010; 23:23:37 

arkadaşlar kamu ambulans şoförü alacağı zaman ne gibi kriterler arıyor. en kolay nereden öğrenebilirim

P4 631 3GHZ (CADER MİLL) (OC İLE 4000), ASUS P5B
zotac 9600 GT Synergy, 2*1 GB CORSAİR 800 MHZ,
160 GB SAMSUNG, 470 watt TT
BİM Fan Club

0 Mesaj
27 Ekim 2010; 19:03:23 

Kamu ambulans şoförü almıyor arkadaşım.Ambulans şoförlüğünü acil tıp teknisyenleri ve teknikerleri yapıyorlar.bunu içinde en az sağlık meslek liselerinin acil tıp teknisyenliği bölümünü ya da ön lisans acil yardım teknikerliği bölümünü bitirmen gerekiyor.
Ben kamuda 3 yıl acil tıp teknisyenliği yaptım,yaklaşık bir aydan beri ambulans şoförlüğü yapıyorum.ancak özel sektörlerdeki ambulans şoförüğü konumunda çalışabilirsin.zira o işi de gerekli evrakları (ilk yardım sertifikası vs.) halledip yapabilirsin.

7 Mesaj
24 Mayıs 2013; 12:20:23 

Ambulans Şoförü 2 oyununu oynayabilirsiniz:)

413 Mesaj
16 Temmuz 2013; 1:25:59 

maaş ne kadar özelde nerden alınıyor ilk yardım sertifikası arkadşalar olmazsa o işede gireyim

966 Mesaj
12 Eylül 2013; 8:02:52 

quote:

Orijinalden alıntı: kon-tiki

Benim ambulans şirketim var gayet büyük bir firma...
Ambulans şöförü olmak kolay değil sadece ambulans şöförü adayı olmak kolay
sürücü belgen vardır herhalde ilk yardım sertifikası alman gerekiyo buda aşağı yukarı 200 liradan başlayıp 1000 liraya kadar aralıkda para gerektiren bir belge kurslara göre değişiyor.
Ambulans şirketleri genellikle belli bir test sürecine tabi tutdukdan sonra eleman alıyor en azından 1 haftadır bu süre ama şunu bilmen gerekiyor herkes ambulans şöförü olamaz ambulans şöförü demek siren açıp gaza basmak deildir sadece özveri,cesaret,kabiliyet,bilgi,tecrübe ve saygılı olmayı gerektirir...Zor meslekdir özel bir ilgin yoksa tavsiye etmem.

Hocam ambulans şirketi derken, hani bu devlet hastanelerinin ambulanslarida mi ozel ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

BJK ŞEREF BEY STADI

34 Mesaj
12 Eylül 2013; 8:14:45 

Sağlık bakanlığı kpss ile şoför alıyor sen gidince makam şoförü falan olacağını sanıyorsun. sen, herhangi bir sağlık bilgisine sahip olmamana rağmen bir bakıyorsun kendini ambulans şoförü olarak buluyorsun.

46 Mesaj
30 Eylül 2014; 12:46:50 

Ambulans şoförü olmak öyle kolay değil. Özel sektörde tanıdık vs. lazım ve ayrıca bazı belgeler isteniyor. Ambulans şoförü nasıl olunur bu konuda hepsi yazıyor, benim amcamda bir ara uğraştı ama olamadı bir türlü. Bayağı bir araştırmıştık.

Off off
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Ambulans şoförü nasıl olunur ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313