Şimdi Ara

Zotac 1.8GB GDDR3 bellekli GeForce GTX 275 modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia'nın önde gelen iş ortaklarından Zotac, yüksek bellek kapasitesine sahip yeni ekran kartını duyurdu. Firmanın 1.8GB (1792MB) GDDR3 bellekle donatılan GeForce GTX 275 tabanlı yeni ekran kartına Nvidia'nın 55nm üretim teknolojisiyle hazırladığı GT200b GPU'su güç veriyor. 448-bit bellek veri yolu desteğine ve 240x paralel işlem birimine sahip olan kartın grafik işlem birimi 633MHz'de, paralel işlemcileri 1404MHz'de ve bellekleri de 2268MHz'de görev yapıyor.

Çift slot tasarıma sahip olan yeni model, PureVideo HD teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabiliyor. DirectX 10, CUDA, PhysX ve SLI teknolojileriyle uyumlu olan kartın üzerinde çift DVI ve HDTV konnektörleri yer alıyor.

3DMark Vantage Advanced Edition ve Race Driver: GRID ile birlikte gelen 1.8GB GDDR3 bellekli Zotac GeForce GTX 275, Avrupa'da 239 Avro'luk fiyatla satışa sunuluyor.

• haber için teşekkürler
  • gta 4 te ayarları sona kadar açmaya ve yüksek çözünürlük oyun oynamaya yarar . bellek hep önemsiz diyoruz ama bu karta yakışmış
  • Özellikle gta4'de bu kart çok işe yarar
  • avrupa fiyatı uygunmuş :P oyunda var yanında.
  • yüksek çözünürlük ve detay için 896 mb yetersizdi.fakat gtx275 yüksek çözünürlük ve detay için yeterli bir kart mı o tartışılır.
  • Bişey söylüycem aramızda kalsın.

1.8gb gereksiz olmuş.Geliştirilmesi gereken daha önemli noktalar var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

gta 4 te ayarları sona kadar açmaya ve yüksek çözünürlük oyun oynamaya yarar . bellek hep önemsiz diyoruz ama bu karta yakışmış

Mesela herkez GTX275 için Amp alın diyor zaten düz GTX275 Amp hızlarında çalışabiliyor oc'da elde edilecek 50mhz gpu farkı için değmez ve alınacaksa bu 1.8gb bellekli model olmalı GTA 4'te işe yarar yeni çıkıcak olan başka oyunlardada yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 23 Haziran 2009; 19:13:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: iktyas

yüksek çözünürlük ve detay için 896 mb yetersizdi.fakat gtx275 yüksek çözünürlük ve detay için yeterli bir kart mı o tartışılır.

ne yeterli mi daha ne olsun kardesim ne istiosun gtxx295den assagısı kesmez mi diosun fazlasıyla yeter 1920*1200 cozunurluk için ..
  • ürünün adı yanlış olmuş sanki..gtx295 değil mi bu ben mi yanlış biliyorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tutulmazhicivli

ürünün adı yanlış olmuş sanki..gtx295 değil mi bu ben mi yanlış biliyorum :)

siz yanlış biliyorsunuz gtx295 çift gpu lu bir karttır
  • quote:

Orjinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Orjinalden alıntı: iktyas

yüksek çözünürlük ve detay için 896 mb yetersizdi.fakat gtx275 yüksek çözünürlük ve detay için yeterli bir kart mı o tartışılır.

ne yeterli mi daha ne olsun kardesim ne istiosun gtxx295den assagısı kesmez mi diosun fazlasıyla yeter 1920*1200 cozunurluk için ..

sistem gereksınımı fazla olan oyunlarda yetceğini sanmıyorum.gtx275 güzel kart fakat 1.8gb bellegın hakkını vercek bir kart değil
  • @kaleci07

bilgi için sağol hocam
  • @iktyas o kart 1.8 gb belleğin hakkını verebilecek bir kart.
  • 1.8 gb bellek ekran kartının rahat çalışmasına yarar özllikle gta 4 empire total war gibi yüksek sisem oyunlarında güzel bir performans çıkarabilr ki zten kartı zotac yapmış bu aralar kart bekliodum zotac'dan

haber için teşekkürler...
  • bence gddr3 ramler yakışmamış o karta gddr4 veya 5 olabilirdi bu benim şahsi görüşüm :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: semidos

bence gddr3 ramler yakışmamış o karta gddr4 veya 5 olabilirdi bu benim şahsi görüşüm :)

gt300 leri bekle 512 bit ve gddr5 ram olacak
  • GERÇEKTEN 896 MB TIN 2 KATI BELLEK konulduğunda performansın genel olarak % kaç arttığını çözünürlük bazında bi test felan etselerde koysalar bide görsek ya
  • bu kart şimdi 1gb gtx285 ten üstün bir kart olucak dimi.
    zaten normalde tek eksiği bir miktar ramdi
    bu işler bir acayip benim çok kafam karışıyor
  • gtx 275 in amp versiyonunada bellek eklemesi yapılsa gerçekten çok başarılı olur çünkü genelde nvidia belleğe fazla önem vermiyor :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.