Şimdi Ara

Mass Effect Galaxy Çıktı!! by Ea Games

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Pcnin bu başarılı oyununun çok uzun zamandır iPhone içinde hazırlandığını daha önceden duyurmuştuk.. tüm hazırlıkların tamamlanması ardından oyun bugün piyasaya çıktı.. Pcdeki FPS oynanabilirliğinden farklı olarak tps
    hazırlanan oyun yaklaşık 127mb boyuta sahip ve 5 dolardan piyasada..

Video
    http://www.youtube.com/watch?v=oWhWTXtt4Pk

• hic memnun kalmadım daha guzelleri yapılabilirken neden EA gibi bir marka boyle bir oyun yapıyor anlamıyorum Oyunda bayagı unlu bir oyun hadi tamam ustten bakıslı yapacaksın neden PSP deki Killzone gibi sahane birsey yapmıyorsun sırf boyle oyunlar icin Iphone almayı dusunen biri olarak cok hayal kırıklıgına ugradım
  • Çok rezalet bir oyun olmuş hayvan gibi kasması bir yana RPG oyunu olması gerekirdi bunun...
  • online manager nerde oynuyorsunuz oyunu?

Dediklerinize katılamıyorum pek. Ben oyunu beğendim.. Herhangi bir kasma vs de görmedim.. pcdeki gibi fps olamazmıydı elbette olurdu ama daha faza aksiyon olsun istemişler görüntüye göre.. daha iyide olabilirdi elbette ama oyun kesinlikle kötü değil bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

online manager nerde oynuyorsunuz oyunu?

Dediklerinize katılamıyorum pek. Ben oyunu beğendim.. Herhangi bir kasma vs de görmedim.. pcdeki gibi fps olamazmıydı elbette olurdu ama daha faza aksiyon olsun istemişler görüntüye göre.. daha iyide olabilirdi elbette ama oyun kesinlikle kötü değil bence

Hayır hayır kamera açısında sorun yok ama RPG değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

online manager nerde oynuyorsunuz oyunu?

Ben de aynı soruyu sana sormak istiyorum. Beat'em Up türüne benzer olmasıyla değil sorunum, tam tersi bu şekil bir oyunun RPG öğeleriyle ne kadar harika olabilecekken içine edilmesi. Defalarca denersen göreceksin ki birkaç adamı ardarda öldürmeye çalışmandan sonra dehşet bir kasma, hatte adeta donma meydana geliyor, her ne kadar kısa süreli de olsa.

Hadi RPG olmasın neyse, ama aynı silahla mal gibi adam öldürmek zorunda bırakılmamız beni deli etti. Sims 3 gibi uzun soluklu bir oyunu yapan EA'e yakışmamış bir oyun olmuş maalesef. Tekrar diyorum, aynen bu kamera açısıyla kalsaydı, RPG öğeleri, sürüyle yeni silah ve düşman eklense tekrar tekrar oynanacak kalitede bir oyun olurdu, ama olmamış işte. Neyse Doom ve Worms güzel çıkar umarım.

• el diablo bende kesinlikle herhangi bir kasma yok.. yani bölüm başlarında ön yükleme yapıyor halka dönerken onun dışında bir bekleme duraklama vs yok..
    Beklentilerinizde kendinize göre haklısınız mutlaka, misal bende yıllardır adam gibi star wars oyunu beklerdim pcde kotor dışında bitane bişi çıkartmadılar adam gibi.. Konu eldekiyle idare ise ben daha öncede dediğim gibi kötü bir oyun olduğuna katılamıyorum bunun..dediğiniz gibi daha iyi olabilirdi ama bu halide açıkçası bana yetti
  • Hocam dediğimi bir dene derim, iki adamı ardarda öldürünce alet resmen kilitleniyor, tabi sende de olacak diye birşey yok illa.

KOTOR konusunda ise yalnız değilsin, çok oyuncu öyle düşünüyor (ben dahil).

Çok güzel malzemesi var aslında ama napalım sağlık olsun. Sen ileriki bölümlere gelmişindir, farklı silah kullanabiliyor muyuz?
  • malzeme konusunda yerden göğe haklısın zaten bilirsin bu oyunun yapımcısı kotoruda yapan bioware..ama belliki ea daha farklı bir strateji istiyor iphoneda..2-3-4 kaç kişiyi çiğnedim aynı anda kasma vs denk gelmedim..belkide 3gs için optimize ettiler oyunu bilemiyorum.. Ben iphoneda daha çok böyle fazla vaktimi almayacak hızlıca oynanacak oyunları seviyorum..günlük hayatta ayaküstü sıkıldığında 2 dk açıp sıkıntını geçirebileceğin cinsten.....o anlamda bu stratejilerini yanlışta görmüyorum..İlerledim ama fazlada ilerledim dersem yalan olur.. şuan başka bir silahta almadım henüz..pcye çıkmayan sw leri burada görürüz inşallah.. Lucas ne bekliyor anlamıyorum.. Michael bile öldü.. hayat geçiyor adamların umru değil

quote:

Orjinalden alıntı: El Diablo

Hocam dediğimi bir dene derim, iki adamı ardarda öldürünce alet resmen kilitleniyor, tabi sende de olacak diye birşey yok illa.

KOTOR konusunda ise yalnız değilsin, çok oyuncu öyle düşünüyor (ben dahil).

Çok güzel malzemesi var aslında ama napalım sağlık olsun. Sen ileriki bölümlere gelmişindir, farklı silah kullanabiliyor muyuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.