Şimdi Ara

SİVİLCELERİ YOK ETMEK İÇİN NE ÖNERİRSİNİZ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
10.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tenim yağlı ve genellikle alnımda svilce oluyor. Dediler ergenlik yaş 20 oldu hala sivilce ile uğraşıyorum. Var mı kullandığınız jel krem tarzı bişey. İşinize yaramış sen de kullan diyeceğiniz..

• A vitamini içeren besinlere ağırlık ver kardeş
    Bol bol elma, karpuz, kavun ye bunlar resmen a vitamini deposu
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::KR@L:::

A vitamini içeren besinlere ağırlık ver kardeş
    Bol bol elma, karpuz, kavun ye bunlar resmen a vitamini deposu

teşekkürler. DahA çok önem veririm fakat jel krem gibi bişey kullanan var mı acaba. Ben kulandığım çok işe yaradı diyebileceğiniz...
  •  SİVİLCELERİ YOK ETMEK İÇİN NE ÖNERİRSİNİZ?

• Bunun için doktora gitmeni öneririm. Benim yüzümde çabuk yağlanıyordu doktor inceledi 2 tane jel yazdı şuan yağlanma yok 2-3 sivilcem var stresten kalma. Uygun birşey kullanmassan silemessin onları yüzünden, 4-5 ayda kurtulursun tamamen temizlenir.
  • Eğer sivilcelerin çok değilse sana Dove Cream Bar öneririm. Her sabah yüzünü bununla iyice yıka.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

http://forum.donanimhaber.com/m_32534021/tm.htm

o iş sakat hocam.

@saldıray

bakacağım dove a. Başka önerisi olan var mı...
  • her gün yatmadan önce limondan bir dilim kesip sivilceli kısma uyguluyorsun. 5 dk kadar bekle cilt hemen emiyor zaten. Sonra yat uyu. 1hafta düzenli uygula ve farkı gör
  • evde 2 seneye kadar denemedim losyon jel kalmamıştı roaccutane a başladım geçti hepsi ama 6-8 ay kullanıyosun çok etkili fakat doktoruna danışman gerekli kan falan aldırıyorsun ayrıca birsürüde yan etkisi var ama bitti zaman cildinde küçük bir sivilce bile kalmıyor ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nuhancuri

evde 2 seneye kadar denemedim losyon jel kalmamıştı roaccutane a başladım geçti hepsi ama 6-8 ay kullanıyosun çok etkili fakat doktoruna danışman gerekli kan falan aldırıyorsun ayrıca birsürüde yan etkisi var ama bitti zaman cildinde küçük bir sivilce bile kalmıyor ..

o nasıl bir ilaçmış öyle...

yan etkileri..
    -depresyon ve hatta bazen intihar..
    -ağız,burun,vücut kuruluğu,tüm yağın nasıl oluyosa vücuttan adeta çekilmesi..akabinde iki günde bir tekrarlayan burun kanamaları,cebinizde lipstickle dolaşma zorunluluğu..tabi bunun bazı avantajları da var mesela iki üç gün yıkanamasanız bile saçlanırınız hiç yağlanmıyo..
    -kolesterolün aniden fırlaması..bunun sonucunda son ay size ölüm gibi gelecek bi rejime girebiliyosunuz..tabi bunların kontrolü için her ay kan alımı..
    -bacaklarda,kollarda nedensiz ağrılar..
    -kanser..
    -karaciğere zarar..
    -ergenlik döneminde kullanılıyosa gelişmede sorunlar..mesela boyunuzun bi daha uzamaması gibi..
    bunlara katlanabilecek olan insan evladı doktorun verdiği süre boyunca bu ilacı kullanırsa bebek gibi bi surata sahip olur ve eğer ölmediyse depresyondan çıktığı anda hayatı mükemmel bi hal alır..bütün sorunlardan kurtulur* ve mutlu mesut yaşar..
  • roaccutane son çaredir. ancak tedaviden sonuç alınamıyan vakalarda kullanılır. 1. tavsiyem kükrtlü sabun, her eczaneden temin edilebilir. 2. tretin krem, a vitemini bazlı cildi soyar ve yeniler (daha ucuz seçenekler va ama ben en iyi sonucu tretin den aldım). 3. sü differin jel ve son olarakta benzac %5lik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orjinalden alıntı: Nuhancuri

evde 2 seneye kadar denemedim losyon jel kalmamıştı roaccutane a başladım geçti hepsi ama 6-8 ay kullanıyosun çok etkili fakat doktoruna danışman gerekli kan falan aldırıyorsun ayrıca birsürüde yan etkisi var ama bitti zaman cildinde küçük bir sivilce bile kalmıyor ..

o nasıl bir ilaçmış öyle...

yan etkileri..
    -depresyon ve hatta bazen intihar..
    -ağız,burun,vücut kuruluğu,tüm yağın nasıl oluyosa vücuttan adeta çekilmesi..akabinde iki günde bir tekrarlayan burun kanamaları,cebinizde lipstickle dolaşma zorunluluğu..tabi bunun bazı avantajları da var mesela iki üç gün yıkanamasanız bile saçlanırınız hiç yağlanmıyo..
    -kolesterolün aniden fırlaması..bunun sonucunda son ay size ölüm gibi gelecek bi rejime girebiliyosunuz..tabi bunların kontrolü için her ay kan alımı..
    -bacaklarda,kollarda nedensiz ağrılar..
    -kanser..
    -karaciğere zarar..
    -ergenlik döneminde kullanılıyosa gelişmede sorunlar..mesela boyunuzun bi daha uzamaması gibi..
    bunlara katlanabilecek olan insan evladı doktorun verdiği süre boyunca bu ilacı kullanırsa bebek gibi bi surata sahip olur ve eğer ölmediyse depresyondan çıktığı anda hayatı mükemmel bi hal alır..bütün sorunlardan kurtulur* ve mutlu mesut yaşar..

abartılmış ya o kadarda değil dudak kuruluğu evet yüzün kızarıyor biraz ve evet saçlar geç yağlanıyor hatta depresyonu bırak insanın yüzü temiz olunca insanın kendine güveni geliyor .. Vallahi benim düşüncem tabi benim yüzümlede alakalı bişey olsa gerek roaccutane dışındaki bütün ilaçlar tırı vırı ..
  • Karaciğerin ne durumda ?
  • elizabeti rahat bırak
  • quote:

Orjinalden alıntı: LiveForSpeed

elizabeti rahat bırak
  • evet bende roaccutane kullandım 7 ay suratım o kadar berbat bi haldeydiki anlatamam yüzüme hiçbirşey deyemiyordum acıdan ama sonra roaccutane kullanmaya başladım ilk 2 ay sivilceler dahada azıttı fındık kadar büyüde nerdeyse ama 4 ay sonunda teker teker kaybomaya başladılar.ve şuanda yüzüm tertemiz eski sivilceli fotoğraflarımı gösterince bana inanmıyorlar bu senmisin diyorlar
    yan etkilere gelecek olursak boy uzatmasını felan durduruyor dediler ama zaten benim boy 1.85 kilo 90 durursa dursun dedim ve içtim onun haricinde bende hiçbir yan etki göstermedi bi çok az cilt kuruluğu oluyordu.Ama gerçekten roaccutane a binlerce teşekkürler sosyal yaşamım gittikçe zayıflıyordu insan içine çıkamıyordum şimdi ise tam tersi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilxx92 -- 22 Haziran 2009; 17:45:20 >
  • yalnız benim sırtımda felaket vardı onlarıda geçirmişti şimdi tekrar çıkmaya başladı tekrar kullanıcaz galiba
  • Benim bi arkadşım var 21 yasında yüzü aşırı derecede sivilce doluydu sanırım bu sivilceler yani 20 yas üstü kişilerde bulunan svilceler ergenlik değilde hormonlardaki rahatsızlıklar dan dolayı çıkıyor.Arkadaşım sonunda doktora gitti ve 8 ay sonunda şuan 1 tane bile svilcesi kalmadı sanırım zoretanim adlı bi ilaç kulanıyordu ama çok tehlikeli bir hap mıs alkol fln alamıosun karaciğeri tüketebildiğinden dolayı senin yerinde olsam doktora giderdim hiç durmadan.
  • ha bişey daha söylicem gerçi tam haptan mı bilmiyorum ama roaccutane dan sonra saçım felaket dökülmeye başladı halada feci şekilde dökülüyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.