Şimdi Ara

SİYAH NOKTANIZ-SİVİLCENİZMİ VAR BEDAVA VE KESİN ÇÖZÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1)kesinlikle sıkmamamız gerekiyo (herkes bunu bilir ama alışkanlık oldugu için vazgeçmek zordur bizat kendim yaşadım)
    2)5-6 kiloluk bi tencerenın içine kaynamış veya çok sıcak su doldurun enerjidende olabilir. yüzünüzü tencereye yaklaştırıp havlu ile kapatın yani başınız havlu ve tencere arasında kalsın çok az hava alsın veya hiç hava almasın temiz bi hortum yardımı ile dışarıdan hava alabilirsiniz.15-20 dakka kalın nekadar kalacagınızı bende tam bilmiyorum. Yüzünüzden ter damlaları damlamaya başlayacak bu yüzünüzdeki gözeneklerin açıldıgına işarettir. sora yüzünüzü az sıcak suve sabun ile yıkayın 1-2 ay uygulayın ve sonucu görüp buraya yazın lütfen
    HASTA VEYA DAYANIKSIZ OLANLAR DENEMESİN SONUÇ OLARAK BUHARA DAYANMAK ZOR HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM. O AN KENDİNİZİ KAYBEDERSENİZ YÜZÜNÜZ HAŞLANABİLİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 22 Haziran 2009; 11:53:15 >

• Siyah nokta
  • Bende yapıyordum bunu gerçekten işe yarıyor ama ben usanıp sıkıldığım için devamını getirmiyordum asla bidaha denerim olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sambaras

Siyah nokta

İMLA HATASI DÜZELTİLDİ
  • Bunu denemiştim çok önceden. Eğer o sıcak havluyla gaza gelip suratınızı sürtmeye kalkarsanız.
    Önce suratınız tertemiz oluyor. 2. gün suratınızı yara kabuğu bağlıyor. 1 hafta terminatör gibi gezmiştim.
  • sanırım buna gözenek açma da deniyor. ? ?

suyu neyde kaynatıyorsun GAZ beleş mi yalancı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziborotty -- 22 Haziran 2009; 11:40:31 >
  • Ya bu siyah noktaları sıksan nolur yine çıkıyo şerefsizler.Bu yöntemi bende biliyorum ama sıkılırım ben bundan
  • Orjinalden alıntı: Ziborotty

sanırım buna gözenek açma da deniyor. ? ?

aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 22 Haziran 2009; 11:42:01 >
  • havluyu kapatıp beklemek gercekten zor nefes almakta. sabır gerektiren bir iş
  • 1 ay boyunca kim uğraşacak
  • Oriflamenin Üzüm içerikli bir ürünü var siyah noktalı yere masaj yapın 1-2dk bekleyip yıkayın gitti bitti.
  • ben size nasıl çözüm var söyleyeyim. yıllardır sivilcem vardı. şu an az. nasıl çözdüğüme gelince her gün tıraş oldum. gerçekten acayip işe yarıyor. ben sivilce kapatsın diye tıraş olmazdım. ve tıraş olunca sivilceler sırıtırdı. daha da kırmızı olmuşlar gelirdi ama bir hafta boyunca her gün "makine" ile tıraş oldum ve çok çok azaldı. bilmiyorum tesadüf mü ama küçük bi ihtimal tesadüf olması.
  • quote:

Orjinalden alıntı : Chirico

Oriflamenin Üzüm içerikli bir ürünü var siyah noktalı yere masaj yapın 1-2dk bekleyip yıkayın gitti bitti.

tek kullanımda bütün siyah noktayı çıkarıyo mu oriflame?

clean&clear sabun kullanıyorum pek işe yaramıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiveForSpeed -- 22 Haziran 2009; 11:53:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LiveForSpeed

quote:

Orjinalden alıntı : Chirico

Oriflamenin Üzüm içerikli bir ürünü var siyah noktalı yere masaj yapın 1-2dk bekleyip yıkayın gitti bitti.

tek kullanımda bütün siyah noktayı çıkarıyo mu oriflame?

clean&clear sabun kullanıyorum pek işe yaramıyo

teorik olarak hiçbir ilaç tek kulanımda çıkaramaz çıkarsa bile yeri gene dolar cünki siyah nokta oluşan yer ölü hücrelerle kaplıdır gözenekler kapalıdır ve gene içi dolar.
    sıkıldıgı zaman genelde kanamamasının sebebi yagın etrafındaki hücreler nefes almıyodur kısmen ölüdürler.

• roaccutane tek çözüm kullan kurtul
  • 1 ay olmasa bile bir kaç gün deniyecem bakalım bir sonuç verecekmi benim suratımda çok yağlı ama bakalım deniyelim bi...teşekürler...
  • Hersabah sıcak suyla yüzünüzü köpükleyip yıkayın çok iyi geliyor sivilce felan kalmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pckolik_gkhn

1 ay olmasa bile bir kaç gün deniyecem bakalım bir sonuç verecekmi benim suratımda çok yağlı ama bakalım deniyelim bi...teşekürler...

olmassa gel ben tanesini 1ytl den sıkarım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

quote:

Orjinalden alıntı: pckolik_gkhn

1 ay olmasa bile bir kaç gün deniyecem bakalım bir sonuç verecekmi benim suratımda çok yağlı ama bakalım deniyelim bi...teşekürler...

olmassa gel ben tanesini 1ytl den sıkarım :)

denicem ben de
  • Şuan için siyah noktaya ben kesin çözüm bulamadım ama,

Sivilce için birşeyleri deneyerek çözdüm,

Öncelikle , yediklerimze dikkat etmeliyiz.. yaz da geldi artık ortalık sıcak,sıcaktan yüzümüz vıcık vıcık oluyor terden,buda yağlanmaya sebep oluyor..

ben yaklaşık 7 aydır Protex Ultra sabununu kullanıyorum,her gün sabahları yıkıyorum, akşamları da unutmazsam yıkıyorum..

bi ara olduki yüzümde hiç sivilce kalmadı.. bıraktım 1 hafta kullanmadım sivilceler çıktı.. her gün yıkadığım için cilt temiz oluyor ve sivilce çıkmıyor..

Protex Ultra nın fiyatı 1 yada 1.25 kr. arasında değişiyor..

Siyah nokta içinde arkadaşların dediklerini denemiştim ama pek çözüm alamamıştım..bant öneriyolar ama bant nasıl alıcak bilmiyorum.. şu oriflame neyse onu deniyeceğim bakalım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.