Şimdi Ara

Taş Ekleme,+ Basmak İle İlgili İp Uçları...!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
41.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Başta söylemek istiyorumki bence herşey şans işidir.Bunlar sadece bir kaç rivayet...!!!!

Şans işi dedik ya işte bunun için basmadan önce yaşlı kadına uğrayıp falınıza baktırın.Şanslı ve ya çok şanslı derse taş ekleyin veya + basın...!!!!(Bu ÖnEMLİ)

Taş Ekleme

Yaşlı kadın olumlu cevap verirse(şanslı veya çok şanslı) ıssız bir yere gidin.
    Taş eklensin mi sorusuna 3 kere hayır ve sonra evet deyin.(Bu bir rivayet)

+ Basmak

Demircinin etrafında kimse yok iken demirci alnını siliyor ya tam o vakit basmalısınız.(Bu da bir rivayet)

*****Lonca demircilerinde basmak şansınızı %10 artırır*****

Birde şeytan kulesinde basma şansı artırıyor.Ama oraya çıkmak(sanırım 3. kat idi) için +40 olmak gerekiyor...!!!!

Unutmayın ki Demirci , para , exp hilesi yoktur ve olamaz. Sadece şansınız önemli! konu hile için değil sadece doğruluğuna inanılan bir ip üçları

ALINTI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaatliBomba -- 22 Haziran 2009; 19:56:06 >

• Şeytan kulesi 7. kat ve +40lar girebiliyor
  • bana ne zaman şanslısın dese ıssız biyere giderim taşları basmayı denerim ve kırarım şansızsın derse gider basarım ve eklenir demircidede aynı şey geçerli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drummer -- 22 Haziran 2009; 14:10:04 >
  • Kule +40 değil miydi?İpucu birleşik yazılır!..
  • Yaşlı kadın dönek ya 3-4 kere ard arda baktırın hemen nasıl oluyorsa bir sanşlı bir şansız oluyorum o ayaktan muskayı kakalıyor
  • Rivayetleri Uyguladım Hiç Biri İşe Yaramadı Dolunayımda 2 Kırılmış Taş Parçası Oldu Nasıl Temizleyebilirim Bu Kırılmış Taş Parçalarını
  • üst üste basma konusunda tecrübeliyim ya 4 kere basıyo ardından yakıyo yada 6 kere basıyo 7. de yakıyo böyle bi sistem bu yok alnını siliyo fln bunları hiç denemedim kuzen de ctrl + alt a basarak + basıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackBuff

Rivayetleri Uyguladım Hiç Biri İşe Yaramadı Dolunayımda 2 Kırılmış Taş Parçası Oldu Nasıl Temizleyebilirim Bu Kırılmış Taş Parçalarını

ruh taşı kağıdı
    muska takın 20kya terini silmeyi bırakınca basın taştada
  • quote:

Orjinalden alıntı: umutum9

quote:

Rivayetleri Uyguladım Hiç Biri İşe Yaramadı Dolunayımda 2 Kırılmış Taş Parçası Oldu Nasıl Temizleyebilirim Bu Kırılmış Taş Parçalarını

ruh taşı kağıdı

ruh taşı kağıdıyla sadece ekli taşları çıkarabilir kırık taşlar eple alınan bir itemle temizlenebilir

• quote:

Orjinalden alıntı: leaderknight

quote:

Orjinalden alıntı: umutum9

quote:

ruh taşı kağıdı

ruh taşı kağıdıyla sadece ekli taşları çıkarabilir kırık taşlar eple alınan bir itemle temizlenebilir

Sağolun Verdiğiniz Bilgiler İçin

• benim kuzende bir şeyler anlatıodu.
    neymiş ctrl ye basılı tutup iteme tıklıyormuşuz.
    item mousede takılı kalıomuş.
    sonra demirciye tıklayıp elimizi ctrlden çekmeden eşya geliştirme diyomuşuz.
    hani o eşyayı üzerime sürükle dio ya oraya ok deyip demirciye bırakıomuşuz itemi ve yanmıomuş.
    gerçi tüm itemleri +8-+9 ama neyse ben inanmıyorum.
  • Bilgiler için sağol da bunların hepsi tutmuo bnde kafam ne zaman eserse basıom :D oyunda şans yok ki :D
  • İlk 3 cümlene katılıyorum,diğerlerine yorumum yok.
  • Beyler yanlış anlaşılma olmasın şimdi bir iteme taş eklediniz +2 diyelim item ve üstünde taş kırıldı şimdi bu taş nasıl demizlencek eğer iteminizde bir kırık taş varsa onu upragede(yani basarak)yaparak kırık taşı yok edebilirsiniz ve böylece +3 te kırık taş kalmaz birde sitede satılan kırık temizleme kağıdı var ama onu böyle bişey için item +2 deyken kullanmak mantıklı değil yani diyelim en kötüsünden bir dolunayınız var ve +9 upragede şansınızda kalmamış ortalaması becerisi felan yüksek işte o zaman kağıt alıp kırık taşını temizlersiniz birde .... ruhtaşı kağıdı olayı var piyasada çok ucuzdur kendisi bu ne işe yarar diyelim bir item gördünüz pazarda +2 büyük balta ve üzerine adam +4 öldürücü darbe taşı basmış ve 200k satıyor hemen elinizde 200 k bulundurdugunuzu varsayarak itemi çekiyorsunuz ve 5 10 k lık ruh taşı kağıdını itemin üstüne getirip onayınızı veriyosunuz ve elinizde +4 öldürücü darbe taşı kalıyor tabi çıkardığınız öldürücü darbe taşı kırık olarak itemin üstünde gözüküyor buda ayrı bir ticaret yolu umarım bilmeyenlerin işine yarar

• quote:

Orjinalden alıntı: Claus Von Stauffenberg

Başta söylemek istiyorumki bence herşey şans işidir.Bunlar sadece bir kaç rivayet...!!!!

Şans işi dedik ya işte bunun için basmadan önce yaşlı kadına uğrayıp falınıza baktırın.Şanslı ve ya çok şanslı derse taş ekleyin veya + basın...!!!!(Bu ÖnEMLİ)

Taş Ekleme

Yaşlı kadın olumlu cevap verirse(şanslı veya çok şanslı) ıssız bir yere gidin.
    Taş eklensin mi sorusuna 3 kere hayır ve sonra evet deyin.(Bu bir rivayet)

+ Basmak

Demircinin etrafında kimse yok iken demirci alnını siliyor ya tam o vakit basmalısınız.(Bu da bir rivayet)

*****Lonca demircilerinde basmak şansınızı %10 artırır*****

Birde şeytan kulesinde basma şansı artırıyor.Ama oraya çıkmak(sanırım 3. kat idi) için +40 olmak gerekiyor...!!!!

Unutmayın ki Demirci , para , exp hilesi yoktur ve olamaz. Sadece şansınız önemli! konu hile için değil sadece doğruluğuna inanılan bir ip üçları

ALINTI.

Şu 3 hayır sonra evet işe yaradı bende saoL gerçekten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.