Şimdi Ara

Windows için İphone 3G OS 3.0 Jail Break (JB) Resimli Anlatım. (GÜNCELLENDİ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
25.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kimse cevap yazmıyo kimse ilgi göstermiyor.

benim sorunum telefonumu 2-3 makinada bu şekilde jb yapmaya çalıştım
    trcellden alınma telefon 3g modeli ve 3.0 yüklü.
    waiting for reboot gibi bişi yazıyo ekranda kalıyo. jb işlemi bitmiyor.
    nekadar beklediysem böyle kalıyo makina yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeKeR -- 8 Temmuz 2009; 1:07:04 >
  • Bir herde hata yapıyorsun demekki, 2-3 kereye gerek yok çünkü, herşeyi doğru yapıyorsan ilk seferinde başarılı bir şekilde yapabilmen gerek.

quote:

Orjinalden alıntı: ZeKeR

yahu bu konu neden umursanmıyor ?
    kimse cevap yazmıyo kimse ilgi göstermiyor.

benim sorunum telefonumu 2-3 makinada bu şekilde jb yapmaya çalıştım
    trcellden alınma telefon 3g modeli ve 3.0 yüklü.
    waiting for reboot gibi bişi yazıyo ekranda kalıyo. jb işlemi bitmiyor.
    nekadar beklediysem böyle kalıyo makina yahu.
  • Şimdi forumun tamamını okudum ama sadece bir yerini tam kafamda oturtamadım;

Turkcell'den yeni aldım iPhone'u, mini paket kontratlı surette. Bu durumda benim ilgili işlemleri yapmamda bir sakınca olur mu? Telefonu kullanamama gibi bir durumla karşı karşıya kalma ihtimalim söz konusu mu? Turkcell'in verdiği telefonlar kilitli mi geliyor kilitsiz mi?

Yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim arkadaşlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: golemcan

Şimdi forumun tamamını okudum ama sadece bir yerini tam kafamda oturtamadım;

Turkcell'den yeni aldım iPhone'u, mini paket kontratlı surette. Bu durumda benim ilgili işlemleri yapmamda bir sakınca olur mu? Telefonu kullanamama gibi bir durumla karşı karşıya kalma ihtimalim söz konusu mu? Turkcell'in verdiği telefonlar kilitli mi geliyor kilitsiz mi?

Kontratlı aldıysanız sim kilitli geliyor.
    Unlock işlemi yapmanız lazım, ama 3.0 için Unlock zaten çıktı.
  • Teşekkür ederim sn. Oronro.
  • waiting for reboot hatasını çözdüm.

meğer yanlış iPhone1,2_3.0_7A341_Restore

meğer yanlış restore dosyasını atıyomuşum dosya bozukmuş pöf.
    2 hafta kastım yahu :D 3 iphone yükledim 3ündede sorunsuz çalıştı
  • arkadasım bnmde turkcell cıkıslı i phone 3g m wardı bnde dediklerini harfiyen yaptım surumu uykselttim itunes 8.2 filan ve dedikelrin aynen cıktı hic bi sorun cıkmadı su anda (az önce yaptım ) cok tesekkurler cok saol diyorum basarılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oronra

quote:

Turkcellin sattığı iPhone lar sim kilitli değildir....

• arkadaşlar 3g 8gb iphone um var. ilk defa itunes işlemi yapmak istedim güncelleme var dedi ve 3.0 ı yükledi. içinde birçok oyun ve uygulama vardı. kurulumdan sonra hiçbiri çalışmıyordu. problem halinde restore edin yazdığından restore ettim. bu seferde tüm uygulamalar gitti çırılçıplak bir iphone um var. Ayrıca simdekide dahil bütün teller silinmiş ve tüm resimlerde gitmişti. geriş dönüşü sanırım yoktur. bende bu jb yi yapmak istiyorum. ancak ilk sayfada verilen link çalışmıyor. ve benim telefonuma uygunmudur. acil yardım.

Bu arada vodafone dan alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerkan -- 18 Temmuz 2009; 1:00:28 >
  • Nasıl değil?

Sözleşmeli olanlar Turkcell sim kilitli değilmi? Eğer değilse nasıl oluyorda avea ile çalışmıyor

Not: -----> SATILIK MARANTZ SR5001 7.1Ch (HDMI) AVR için TIKLAYIN

quote:

Orjinalden alıntı: karantina61

quote:

quote:

• Hadi gözünüz aydın arkadaşlar

quote:

Orjinalden alıntı: ZeKeR

waiting for reboot hatasını çözdüm.

meğer yanlış iPhone1,2_3.0_7A341_Restore

meğer yanlış restore dosyasını atıyomuşum dosya bozukmuş pöf.
    2 hafta kastım yahu :D 3 iphone yükledim 3ündede sorunsuz çalıştı

quote:

Orjinalden alıntı: barbaros_

arkadasım bnmde turkcell cıkıslı i phone 3g m wardı bnde dediklerini harfiyen yaptım surumu uykselttim itunes 8.2 filan ve dedikelrin aynen cıktı hic bi sorun cıkmadı su anda (az önce yaptım ) cok tesekkurler cok saol diyorum basarılar

• Oronra tesekkurler, cok guzel bir anlatim olmus, ilk kez iphone ile hasir nesir olan biri olarak tek seferde yaptim... Program falan indirdim de, simdi bu JB isleminden sonra iTunes'a baglayip ipa dosyalarini atmada sorun olmuyor di mi, AppSync programini cydia'dan kurduktan sonra ( gerci ben appleturk.net'ten mobile installation pack usb'den, onu yukledim baska birsey yapmama gerek yok sanirim) .. Installous programini da yukledim, gerci cydia uyari verdi ama cogu crackli uygulama orda vardi, prorgamin bir sakincasi var mi? iTunes'a bagliyken JB olarak yapilmamasi gereken birsey var mi, mesela yeni update cikinca yapmamak gibi, veya ne bileyim apple JB telefon falan kitliyor mu :) Hani JB iken Apple koruma falan koyuyor mu? Bir de cihazi elimize almayalim.
    Bir de telefonu servise falan gonderirken JB'den cikarmak icin telefonu fabrika ayarlarina gonderip, IPHONE'u sil demek sifirlar mi herseyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

Nasıl değil?

Sözleşmeli olanlar Turkcell sim kilitli değilmi? Eğer değilse nasıl oluyorda avea ile çalışmıyor

quote:

Orjinalden alıntı: karantina61

quote:

quote:

üstad kilitli gelmiyor Turkcell'den alınma cihazlar yani ben jailbreak yaparken hiç unlock falan uğraşmadım direk yapmıştım...

• arkadaşlar cydia dan app yüklemeye çalışıyorum, yükleniyor yazıyor complate dedikten sonra bir hata mesajı geliyor (operation timeout) sonrasındada kurulmadığını görüyorum. ayrıca istediğim bir uygulamayıda bulamıyorum. örneğin piano gitar benzeri uygulamalar vardı. ayrıca itunes üyeliği ücretli olmuş oradaki free app ları nasıl indireceğiz.

hata mesajları
    POSIX:operation timed out
    apt.saurik.com

artık downloading kısmı bile ilerlemiyor. yardım lütfen.
    appulo.us tan indirdiğim app ları itunesten yüklemeye çalıştığımda
    yüklemenin sonunda : because an unknown error occurred 0xe8008001 hatasını veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerkan -- 28 Temmuz 2009; 0:38:23 >
  • redsnow ''downloadin jailbreak data....'' aşamasında hata verip kapanıyor. neden olabilir acaba?
  • selam,

bu konuda resimli anlatım denmiş ama ben resimleri görüntüleyemiyorum, internet explorer X şeklinde gösteriyor ve açmıyor, firefox ise sadece metni gösteriyor. ne yapmalı?
  • merhaba ben iphone 3g 3.0 telefonumu jb yapmaya calisiyorum tüm yazılanları adım adım takip ediyorum ama "waiting for reboot" yazısında kalıyor yükleme yapmıyor. C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates bu dizindeki iPhone1,2_3.0_7A341_Restore ile denedim olmadı daha sonra internetten indirdim restore dosyası gene aynı şey oldu dfu modunda hata yapmıyorum cunki 2.2.1 iken telefonum çok kez jb yaptım bu sorun ile karşılan arkadaşlar nasıl hallettigini paylaşırsa sevinirim. telefonum türkiyeden alınmadır sim kilidi yokur
  • konuda verilen Redsn0w 0.7.1 ama ben redsn0w 0.8 i buldumhttp://www.quickpwn.com/redsn0w burada hangisini yapmamı tavsiye edersiniz ? ayrıca 3.0.1 de sorun çıkarmaz dimi ?
  • Selamlar,kızımın cihazı yurtdışı 3G,en son 2.2 yüklüydü galiba,şimdi 3.0 olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.amon -- 29 Ağustos 2009; 0:12:11 >
  • arkadaslar ben bu konuda bıraz cahilim de ilk defa jb işlemi yapıcam. bu indirdigimiz restore dosyası zip formatında. onu nasıl .ipsw uzantılı hale ceviriyoruz. ( bu arada cihazım iphone 3gs. JB işleminde sorun yaşar mıyım)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.