Şimdi Ara

HTC, ağustos ayına kadar 1 milyon adet Magic satmayı planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PDA pazarının önde gelen isimlerinden HTC'nin CEO'su , ağustos ayına kadar 1 milyon adet ''Magic'' satılacağını öngörüyor.

Yakında Çin ve Amerika gibi büyük pazarlarda da boy göstermesi beklenen Magic, firmanın Android işletim sistemli ikinci PDA'sı ünvanını taşıyor. Cihazın teknik özelliklerini kısaca özetleyecek olursak dört band GSM ve dualband HSDPA desteği, 3.2 inç 320x480 piksel 65.536 renk dokunmatik ekran, 528 MHz

Qualcomm MSM 7201A işlemci, 192 MB RAM / 512 MB ROM, 3.2 megapiksel çözünürlüğünde kamera, otomatik odaklama, WI-FI, GPS ve 1340 mAh lityum iyon batarya göze çarpıyor.

HTC'nin Android işletim sistemli ilk modeli G1, 6 ay gibi bir süre zarfında 1 milyon barajını aşabilmişti. Bakalım HTC, daha kısa sürede aynı miktarda satış gerçekleştirebilecek mi?

• Bence satacak..görsellik olarak çok güzel bir cihaz kanımca..Android OS'nin de yakında tek geçilebileceğini düşünüyorum..1300mAh lik pil kullanılmasıda iyi bence,çünkü Android'in biraz daha fazla pil yiyebileceğini düşünüyorum...yanlız kameranın 320*240 olması bir dezavantaj+3.2mp

sevgiler,saygılar...
  • iPhone killer diyebileceğimiz bir cihaz bence. İşletim sistemi olsun, güzelliği olsun, esnekliği olsun...
  • Bu Android işletim sistemi nedir ilk defa duyuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:ER_JaNN:.

Bu Android işletim sistemi nedir ilk defa duyuyorum.

Linux tabanlı google tarafından geliştrilen bir işletim sistemi... Gelecekte oldukça başarılı olması bekleniyor ama şu an için fazla yaygın değil.. Androidli modeller yeni yeni tanıtılıyor...
  • bana biraz ıh satarmış gibi geliyor.
  • ağustosa kadar 1 milyon satması çok zor.hatta mümkün bile değil
  • valla önümüzdeki hafta dubai'de bulabilirsem ben dahil 3 kişiye satmış olacak HTC bunu...
  • HTC iyi, güzel fakat fiyatları çok yüksek tutuyor.
  • Ben de 1 adet yeni magic telefonum ile 1 milyona destek veren kişilerdenim
  • quote:

Orjinalden alıntı: crimson75

Ben de 1 adet yeni magic telefonum ile 1 milyona destek veren kişilerdenim

Bende olacağım.Açıkçası garantili beklemeden doğubanktan alacağım bir tane.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RYU1980

quote:

Orjinalden alıntı: crimson75

Ben de 1 adet yeni magic telefonum ile 1 milyona destek veren kişilerdenim

Bende olacağım.Açıkçası garantili beklemeden doğubanktan alacağım bir tane.

Al,bence hiç pişman olmayacaksın

• Türkiye'ye gelirse bende düşünüyorum. Android tecrübesi yaşamak istiyorum
  • Dünyada yeterli alim gücüne sahip insanlar ya yaz tatilinde ya kisa calismada yada kapi önüne konmus durumda.
    Bu ekonomik krizde hangi milyonu bulup saticaklar anlamis degilim,reklam calismasi yapmislar bence bu sözle baksaniza bundada basarili olmuslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 22 Haziran 2009; 21:22:08 >
  • iphone 3 günde 1milyon sattı android e çok yabancıyız öncelikle android i tanımak lazım
  • 1 milyon tabi biraz afaki bir tahmin, fiyatı çok yüksek telefonun... hani windows mobile modeli olsa diyeceğim ki lisans parası var...e android'in lisansının ücretsiz olması lazım?? niye bu kadar pahalı?
  • windows yıllarca süründü bakalım andreoid napcak
  • android android diye milletin dilinde tüy bitti gelse de millet kullansa bizde rahatlasak herkes süper diye ama kimse kullanmamış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.