Şimdi Ara

Forumda araçların plakasını kapatanlara kızanlar, okuyun lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda ,bir çok kez araçlarının plakalarını kapatanlara kızanlar olduğunu gördüm. Özellikle araç satış ilanlarında araçlarının plakasını kapatanların güvenilmez olduğu yönünde yorumlar da okudum.
    Ancak bugün forumdan arkadaşların uyarısı ile aracımın sahibinden.com da satılık ilanını gördüm.
    Ama o kadar acemice hazırlanmış bir ilandı ki, verilen ilanda ki iki araç fotoğrafı birbirini tutmuyordu. Plaka tam olarak görünmemesine rağmen bu ilanda kullanılmıştı. Ya tam olarak görüntülense idi. Belki aynı marka çalıntı bir araca takılıp öyle satışı yapılacaktı.
    Yani dolandırıcıların aynı marka aynı model bir aracı satmak için sokak sokak gezip plaka aramalarına gerek kalmadan ellerine malzeme verilmiş olunacaktı.
    Farkında olmadan dolandırıcılara malzeme vermemek için, araçlarınızın plakalarını kapatmanızı öneriyorum.
    Duruma müdahale etmem dolayısıyla aşağıdaki sonucu aldım. Plaka kapatma konusundaki düşüncelerinizi bir daha gözden geçirin ve yorumlayın.

http://www.sahibinden.com/satilik_oto-44WQQaXQQ14918583WQQpXQQdisplayitem&keyword=tepee

• Benzer durumla ben de karşılaştım. Plakasını kapattığım halde, burada yayınladığım aracımın fotoğraflarından, internetten tam üç tanesin bulmuş, satılık araç ilanına koymuş. Defalarca mail attım, cep telefonuna mesaj çektim, sadece iki tanesini ancak sildirebildim. Halen bir tanesi duruyor orada. Bizim topicte yazan arkadaşlar telefonla aradılar, bazısına "araç satıldı" demişler, bazısına da "buyurun gelin arabayı görün" diyorlar.

Bununla ilgili ne yapmak lazım?

http://www.sahibinden.com/2008_stil_paket-41WQQaXQQ14770950WQQpXQQdisplayitem

Siyah araç benim, fotoğraf da bana ait, ama ben İzmir'de iken, araç İstanbul'dan satılık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.