Şimdi Ara

Scythe Kamariki 4 serisi yeni güç kaynaklarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ninja serisi başta olmak üzere hazırladığı yüksek performanslı soğutucularıyla tanınan Tokyo merkezli komponent üreticisi Scythe, Kamariki 4 serisi yeni güç kaynaklarını duyurdu. İlk defa Mart ayında Hannover, Almanya'da düzenlenen CeBIT 2009 fuarında tanıtılan Kamariki 4 serisi altında 450 Watt, 550 Watt ve 650 Watt olmak üzere üç farklı kapasite seçeneği sunuluyor. ATX 12V v2.3 ve EPS 12V standartlarıyla uyumlu olan güç kaynaklarının verimlilik değerleri ise %80 olarak belirlenmiş.

Yüksek voltaj ve kısa devre başta olmak üzere beklenmedik durumlara karşı çeşitli güvenlik tedbirleriyle donatılan Kamariki 4 serisi yeni güç kaynaklarının soğutulmasından ise 100mm'lik Kaze Jyu fan sorumlu. Dönüş hızı güç kaynağının kapasitesine göre 1350-1700 devir/dakika arasında değişen fanların ayrıca sessiz çalıştığı belirtiliyor. Modüler tasarıma sahip versiyonları da bulunan dolayısıyla kasa için kablo yönetiminde kolaylık sağladığı belirtilen güç kaynaklarının fiyatları ise modeline göre 67.5$'dan başlıyor.

• Fanın küçük olması bence hoş olmamış. 120 lik olsa çok daha iyi dururmuş
  • muadillerine göre gayet kaliteli bir seçenek olduğunu düşünüyorum.tabii fiyatıda o derece uygun.
  • 60 Watt sa hemen alayım :))
  • o fan ne öle ayıptır bide fan üreticisi.. ben 150mm süper sessiz bi fan beklerdim sytche den hatta psu nun içine bakır soğutucu vs.. böle psu larla enermaxa rakip olamiyacağı kesin
  • birde görüntüsü silverpowerin kolpa psu larını andırıyor tasarımı hiç orjinal olmamış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.