Şimdi Ara

Scythe, Slip Stream serisi yeni kasa fanlarını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Japonya merkezli popüler komponent üreticisi Scythe, Slip Stream serisi yeni kasa fanlarını duyurdu. 120mm çapında olan ve başta medya bilgisayarları olmak üzere kompakt tasarımlı benzeri sistemleri hedef alan yeni fanların 12mm kalınlığında ve 98 gram ağırlığında olduğu açıklandı.

30.000 saatlik hata öncesi kullanım süresi sunduğ belirilen yen kasa fanlarının 8.25 Avro'luk yurt dışı satış fiyatıyla kullanıma sunulması beklenirken modeline göre genel özellikleri şu şekilde;

- SY1212SL12SL - 800 RPM (devir/dakika) | 19.40 CFM (hava üfleme performansı) | 19.53 dBA (gürültü oranı)

- SY1212SL12L - 1,200 RPM | 24.03 CFM | 21.71 dBA

- SY1212SL12M - 1,600 RPM | 38.05 CFM | 28.89 dBA

- SY1212SL12H - 2,000 RPM | 45.47 CFM | 37 dBA

• 15 yaprak saydım mükemmel fanda ne kadar yaprak o kadar az ses çünkü yaprak sayısı artınca fanın rpm i düşürüyorlar doğal olarak düşük rpm yüskek rüzgar = sessizlik güzel olmuş umarım kalitelidir
  • cooler master ve thermaltake ın yanında sönük kalır bence bunlar.....
  • bencede ses yapma durumunu sanki ele almışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cakiciselo38

cooler master ve thermaltake ın yanında sönük kalır bence bunlar.....

o dediğiniz fanların silent olanları bile sesli nasıl olacak bu iş :)
  • kullanıcısı olanlar yorum yapablirmi aceb.bende silent modeli var ve gürültüsü max 21db yi geçmez nette biraz araştırma yapılırsa su soğutma kullanıcılarının bile gürültüyü 0 a indirdikleri görülmemiş.fizik kanunları diye bişi var....
  • bende nanoxia 12/1250 ve 12cm akasa silent var ikiside sessiz ürünler aynı seviyede sesleri var
    12cm termaltake 1926da var çok sesli ama ikisinin toplamı kadar hava üflüyor
    termaltake işlemcide nanoxia yanda silent önde bağlı hafif uğultu var beni rahatsız etmiyor

ama termaltake bunların yanında gerçekten traktör gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz_sea -- 19 Haziran 2009; 18:18:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: deniztoyota

bende nanoxia 12/1250 ve 12cm akasa silent var ikiside sessiz ürünler aynı seviyede sesleri var
    12cm termaltake 1926da var çok sesli ama ikisinin toplamı kadar hava üflüyor
    termaltake işlemcide nanoxia yanda silent önde bağlı hafif uğultu var beni rahatsız etmiyor

ama termaltake bunların yanında gerçekten traktör gibi

Nanoxia fanı ne kadara ve nereden aldınız? O fanı bende çok istiyorum ama sadece 9 cm olanını buldum. Ayrıca tek olarak onun hız kontrol aparatı satılıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bl00dyHell -- 19 Haziran 2009; 18:51:39 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.