- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
iphone komple sıfırlama
8 Cevap32806 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2753 Mesaj
19 Haziran 2009; 3:27:45 

iphone kullanım süresinden tutunda rehberi falan herşeyi sıfırlama şansımız yokmu...

...ARTVİN BORÇKA...TRABZONSPOR...08 TS 0466...

555 Mesaj
19 Haziran 2009; 8:22:31 

itunes'e bağlayıp restore yaparsan herşey sıfırlanır.Yalnızca dikkat etmen gereken restorenin son aşamasında itunes sana soracaktır orada new iphone seçeneğini seçeceksin.Eski telefonu seçersen eski bilgilerin aynen geri yükenir.

5297 Mesaj
19 Haziran 2009; 9:52:58 

DFU moda alıp restore edersen daha iyi olur senin için...

Pentax K5 | Rokinon 85mm F1.4 | Helios 44K-4 58mm F2
Apple iPhone 5 16Gb iOS 8.1
Opel Vectra CD 2.0 16V 136hp Automatic || HP Compaq CQ60 125ET
Flickr | Twitter || Elektrik Öğretmeni

88 Mesaj
19 Haziran 2009; 22:22:06 

DFU mode nasıl alacağız peki

BMW 116i f20

2729 Mesaj
21 Haziran 2009; 1:40:42 

823 Mesaj
21 Haziran 2009; 15:25:34 

peki sadece istedigimiz kısmı backup yapmak istesek nasıl yapabılırız ... ben Rehber haricindeki herseyi silmek istiyorum nasıl olcak o ...

bide varsa bı yolu ... ben telefona gelebılıcek herhangıbı bı zarardan dolayı rehberimin gitmesinden tırsıyorum bunu nasıl yedeklerim sim karta ???

Every _SiN_ Leaves a Mark

1 Mesaj
13 Aralık 2014; 14:56:03 

hocam merhaba ıphone 4s kullanıyorum ve ı tunes hıc kullanmadım.dun saat 16 00 da genel/ayarlar/ sıfırla secenegınden telefonun sıfırlamaya calısıtm ve hala acılmadı sadece apple logosu var nasıl acabılırım tekrar telefonumu.telefonum yurtiçi cihaz tüm hatlarla sorunsuz sıkıntısız calısıyo ve guncellemelerı alıp rahatca kurabılıyorum

1281 Mesaj
13 Aralık 2014; 15:09:16 

quote:

Orijinalden alıntı: kamildmr05

hocam merhaba ıphone 4s kullanıyorum ve ı tunes hıc kullanmadım.dun saat 16 00 da genel/ayarlar/ sıfırla secenegınden telefonun sıfırlamaya calısıtm ve hala acılmadı sadece apple logosu var nasıl acabılırım tekrar telefonumu.telefonum yurtiçi cihaz tüm hatlarla sorunsuz sıkıntısız calısıyo ve guncellemelerı alıp rahatca kurabılıyorum

Telefonunuz eğer şu an hala elmada ise bilgisayara bağlayın iTunes'ı açın kapatma ve ortadaki tuşa basılı tutarak kapatın ellerinizi çekmeyin basılı kalsın elma işareti geldiği anda açma tuşundan elinizi çekin fakat orta tuşa hala basılı tutun. iTunes telefonunuzu Kurtarma Modu'nda algılayacak ve telefonun ekranına iTunes'a bağlama işareti gelecek. Telefonunuza uygun firmware dosyasını https://www.icj.me/ios adresinden yükleyin iTunes'dan Shift tuşuna basılı tutarak Yeniden Yükle'ye basın indirdiğiniz ipsw dosyasını seçin gerisinde size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir.

324 Mesaj
13 Aralık 2014; 15:10:25 

Restore etmen gerekiyor.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.195