Şimdi Ara

Cooler Master'dan çift sensörlü oyuncu faresi; Sentinel Advance

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Komponent üretiminde sektörün önde gelen oyuncularından Cooler Master, yeni oyuncu faresi ile dikkat çekecek gibi görünüyor. Lazer teknolojisini temel alan ve üzerinde çift lazer sensörü bulunan farenin bu sayede 5000DPI gibi alanında oldukça yüksek kabul edilen çözünürlük değerine ulaşabildiği belirtiliyor. 4m/sn'lik hareket hızına, ve 50g'ye kadar hızlanma kuvvetine destek veren Sentinel Advance isimli fare üzerinde OLED ekran, 8x programlanabilir buton, entegre ağırlık sistemi ve 64Kb kapasiteli bellek bulunuyor.

Cooler Master'ın Eylül ayında satışa sunmayı planladığı Sentinel Advance'ın 60$ civarı bir fiyata sahip olması bekleniyor.

• tasarımı güzel görünüyor 5000 dpı olması tabikide artısı fiyat güzel gibi
  • EDIT: ifadeyi yanlış algıladığım için silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shruikan -- 19 Haziran 2009; 0:20:11 >
  • Zaten Türkiye'ye geleceğini de zannetmiyorum.
  • Hızını geçtim. Bir sürü markanın hızlı modelleri var. Logitech te de var. Ama fiyatı yüksek. Bunda dikkatimi çeken A4Techlerdeki Oscar desteği gibi kendi hafızası olması oldu. A4 lerde 16kb olan bellek daha fazla macro yüklenilebilmesi için 64 kb yapılmış. Kesinlikle ben alırım. Entegre ağırlık sistemi de tuzu biberi.
  • 3200 dpı kullanılamıyor 5000 neymiş lol.
  • A4 tech Oscarlar kaç ms tepsi süresine sahip?
  • 4ms değil 4m/sn. ne kadar gerekli olduğu tartışılır olsa da saniyede 4m hareket ettirileblir yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkerden

A4 tech Oscarlar kaç ms tepsi süresine sahip?

Ayarlanabiliyor o. Varsayılan olarak 16 gözüküyor. Ama 3 ms'ye kadar düşürülebiliyor.
  • orda belitilen 4m/s, algılayıcının farkedebildiği en yüksek ivmelenme
    4ms ile belirtilen tepki süresinin bununla uzaktan yakından alakası yok
  • cm farede mi üretiyormuş hemde gaming vay be
  • Cm'ye de bak hele yarın öbür gün hd lcd üretirse şaşırmam.
  • Bu Gaming-Farelerin temel kurallarından biri ne kadar teknik özellik o kadar bozulma riskidir.
  • fiyatı çok iyi Türkiye'deki oyuncuların dikkatini çekebilir.
  • Güzel oyuncu faresi yapmış CM
  • cazip
  • mouse delisi olarak alıp geniş bir inceleme sunarım tahminen.
  • görüntüsü biraz ucuz malzeme kullanıldığı izlenimini yarattı.
  • Daha detaylı bilgi için:http://www.cmstorm.com/micro/sentinel_advance/

Ben bu ve Razer Mamba'nın 5600DPI'lık modeli arasında kararsız kaldım açıkçası.
  • bnde a4tech oscar x7 var 2000den sonra takip edemiyorum ctrl ile fare imleci arıyorum:D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.