Şimdi Ara

Samsung R522

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.404
Cevap
1
Favori
163.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung r522 notebook özellikleri çok hoşuma gitti acer 6930-644g32mn ile arasında kaldım R522 yi kullanan arkadaşlar artıları ve eksilerini paylaşırlarsa yeni alacaklara ışık tutabilir. Sanırsam samsung R520 de dvd sorunu var diyorlardı yavaş okuyor diye özellikle bu sorun 522 de de varmı Paylaşırsak.

• quote:

Orjinalden alıntı: perakut

Samsung r522 notebook özellikleri çok hoşuma gitti acer 6930-644g32mn ile arasında kaldım R522 yi kullanan arkadaşlar artıları ve eksilerini paylaşırlarsa yeni alacaklara ışık tutabilir. Sanırsam samsung R520 de dvd sorunu var diyorlardı yavaş okuyor diye özellikle bu sorun 522 de de varmı Paylaşırsak.

Bence Samsung'u seçmelisin hem fiyat olarak daha ucuz hemde en azından ekran kartı olarak daha hızlı. Acer'lerin ekran kartı GDDR2 ken Samsung'un ekran kartı GDDR3. Bende kısa bir süre sonra Samsung r522 yi alacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbizx -- 17 Haziran 2009; 16:03:00 >
  • walla ikisini de gördüm inceledim

Samsung'un +sı ekran kartı DDR3
    Acer'ın +sı tipi daha güzel

artık buna göre sen karar verisin :)
  • İçin rahat olsun gözün kapalı samsungu al.Ben simdi sadece notebooktan sipariş veriyorum.Şu anda piyasadan alınabilecek en iyi ve aynı zamanda ucuz kaliteli istisnasız notebook'tur.
  • Buradan inceleyebilirsin:

http://www.youtube.com/watch?v=ScXt3ivjnn8
  • [Deleted by Admins]
  • r22 kullananlardan hala cevap yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..::nET::..

neden rağbet göremedi bu r522, r520 kadar

r522 geleli 3 gün oldu henüz alıp tam anlamı ile test eden yok sanırım
  • bence ihtiyacı olanlar r520 ye saldırınca r522 yı alacak kişi pek kalmadı diye düşünüyorum. Zira r520 sadece hızlıal da bile peynir ekmek gibi gitti çoğu sitede de stok yok!
    ikinci bir ihtimal ise aradaki farka değmeyeceği kanaati r520 den çok fazla bi artısı yok diye düşünülmesi
  • ben önce r520 sipariş etmiştim r522 yi görünce siparişimi iptal edip r522 yi sipariş ettim daha elime ulaşmadım umarım pişman olmam ama ürün gerçekten iyi bu fiyata bu özellikler benim gibi oyun meraklıları için ideal bence

• quote:

Orjinalden alıntı: wadet

bence ihtiyacı olanlar r520 ye saldırınca r522 yı alacak kişi pek kalmadı diye düşünüyorum. Zira r520 sadece hızlıal da bile peynir ekmek gibi gitti çoğu sitede de stok yok!
    ikinci bir ihtimal ise aradaki farka değmeyeceği kanaati r520 den çok fazla bi artısı yok diye düşünülmesi

Bence ne olursa olsun ben r522'yi alırdım en azından küçükte olsa işlemci daha üstün ve hdd 320gb...Ekran kartları zaten aynı.
  • arkadaşlar ben aldım.şu anda xp kuruyorum.ancak hiç bi yerde xp driverı bulamadım.yükleme bitince görüşlerimi buraya yazıcam.
  • valla biraz da tercih meseli arada 150 liraya kadar giden fark koyan siteler var. 2.2 nin çok fark yaratacagını sanmıyorum. kaldı ki garanti bittiği zaman işlemciyi değiştiririm. 250 gb benim için az değil. hiç bir zaman bilgisayar ustunde arşivleme yapmam. harici kullanırım. bence aradaki farka çok değecek bir konfigürasyon değil.
    düz siyahı da begenmedim. gri üstü siyah benim gözümde daha bi albenili duruyo. düz siyah bilgisayarı oldum olası sevmemiştim zaten.

son bir durum da r522 de vista home basic var. çoğu arkadaş aman zaten windows 7 çıkacak diyecektir. ama madem işletim sistemine para veriyorum. en azından home premıum alırım ki ücretsiz upgrade şansına sahip olayım.

Tabi bunların hepsi şahsi kanaatimdir. Muhakkak katılmayanlar olacaktır. ama işlemci farkı en azından p seris yada t 8xxx serisi olsaydı düşüncem değişirdi.

• [Deleted by Admins]

• quote:

Orjinalden alıntı: ..::nET::..

quote:

Orjinalden alıntı: wadet

valla biraz da tercih meseli arada 150 liraya kadar giden fark koyan siteler var. 2.2 nin çok fark yaratacagını sanmıyorum. kaldı ki garanti bittiği zaman işlemciyi değiştiririm. 250 gb benim için az değil. hiç bir zaman bilgisayar ustunde arşivleme yapmam. harici kullanırım. bence aradaki farka çok değecek bir konfigürasyon değil.
    düz siyahı da begenmedim. gri üstü siyah benim gözümde daha bi albenili duruyo. düz siyah bilgisayarı oldum olası sevmemiştim zaten.

son bir durum da r522 de vista home basic var. çoğu arkadaş aman zaten windows 7 çıkacak diyecektir. ama madem işletim sistemine para veriyorum. en azından home premıum alırım ki ücretsiz upgrade şansına sahip olayım.

Tabi bunların hepsi şahsi kanaatimdir. Muhakkak katılmayanlar olacaktır. ama işlemci farkı en azından p seris yada t 8xxx serisi olsaydı düşüncem değişirdi.

Aynısını düşündüm dün gece.
    Oldum olası düz siyahtan nefret ettim. Zaten sadece siyah olunca ne albenisi var ne başka bir şeyi. Heryeri siyah Hiç hoş durmuyor.
    Ayrıca 522 ler home basic ile geliyor çok dandik bir versiyon. Herşey kısıtlı. Ee ben o kadar para vericem bir de laptop gelince işletim sistemini kendim mi yüklücem.

Bu yüzden 520 alıcam. Çok şık duruyor.

Şahsen bende az önce r520 ile 522'yi karşılştırdım alacak olsam bende r520'yi alırım artık.

• ah ahh değerini bilemedik r520 nin kör ölür badem gözlü olurmuş

artık çoğu yerde stok yok. bidaha gelmicekmiş deniyor. pek inandırıcı değil bir laptopun 2 haftalığına satışa çıktıgı nerde görülmüş. bence r522 nin 6400 işlemcilisinin elde kalmasından çekiniyolar. zaten kdv indirimi uzayınca fiyatlarda 50 lira civarı da artma oldu
  • elektroworlde 17' lg notebook 1299 a satılıyor 5 taksit almaya değer mi acaba samsung ve acer in yerine Ayrıca hala 522 kullanıcılarından ses çıkmadı.
  • arkadaşlar driverlarını bulup yükledim. Undercover-Left 4 Dead-Call Of Duty 4 Grafikleri Ful olarak hiç takılmadan oynuyor. tek kelimeyle harika diyorum.Herkese öneriyorum SAMSUNG NP-R 522-XS04TR...
  • evet bu lg hakkındaki düşüncelerniz neler acaba ?
  • [Deleted by Admins]
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.