Şimdi Ara

LG 42LF 2500 FİLM İZLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BU URUNU YENI ALDIM LG 42LF 2500 USB GIRISI VAR FAKAT DIVX-DVD IZLEMEK ICIN HARDISKIMI TAKTIGIMDA OZELLIKLER MENUSUNDE SIFRE ILE GIRIS YAPIP DIVX IZLEME OZELLIGINI AKTIF YAPMAK ISTIYORUM AMA BU SIFRE SADECE SERVILSERDE OLUYORMUS BU SIFREYI BILEN VARMI?
    YENI EVLENICEM BIRDE DİVX PLAYER ALMAYALIM :)

• 0000 dene olması lazım.
  • ŞİFRE LH4000 LERDE 0000 İDİ BÜYÜK BİR İHTİMALLE FL2500 DE AYNIDIR SIFIR SIFIR SIFIR SIFIR ( 0000 ) HERŞEYİ ALIRKEN DÜŞÜNMEDİNDE BİER DİVX Mİ AĞIR GELDİ DOSTUM YA :p
  • tv nin menusunde mi var böyle bişey. bende de 42lf2500 var. usb girişi de var
    ama sadece servis için demişlerdi alırken. tam olarak ne yapmam gerekiyor usb yi
    kullanabilmek için???
  • yardımcı olacak kimse yok mu?
  • ustalardan yardım rica ediyorum!!!
  • OK tuşuna kumanda ve tv üzerinden aynı anda basılı tut

Şifre soracak 0000 gir

Tool option 3ü seç

Çıkan menüdeki Divx seçeneğini HD yap

0 olan sayıları da 1 yap

Bu kadar..Return'a basıp çıkabilirsin,artık cihaz video oynatıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: necuratru

OK tuşuna kumanda ve tv üzerinden aynı anda basılı tut

Şifre soracak 0000 gir

Tool option 3ü seç

Çıkan menüdeki Divx seçeneğini HD yap

0 olan sayıları da 1 yap

Bu kadar..Return'a basıp çıkabilirsin,artık cihaz video oynatıyor..

Çok teşekkürler dostum...
  • bu modelde film izlemeyi ya da usb kullanmayı deneyen oldu mu arkadaşlar? sitelerde özellikler verilirken bu model için usb yok diye belirtiliyor?
  • Merhaba arkadaşlar.
    Bu lcd yi dün aldım. Ok tuşuna basılarak yapılacak işlemleri bir türlü başlatamıyorum. Tv ve kumandaya aynı anda basmama rağmen Tv de herhangi bir hareket olmuyor. Bu tuşa basma olayını hangi modda ve ne kadar süre ile yapmam gerekiyor. Yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarilaci35

Merhaba arkadaşlar.
    Bu lcd yi dün aldım. Ok tuşuna basılarak yapılacak işlemleri bir türlü başlatamıyorum. Tv ve kumandaya aynı anda basmama rağmen Tv de herhangi bir hareket olmuyor. Bu tuşa basma olayını hangi modda ve ne kadar süre ile yapmam gerekiyor. Yardımcı olurmusunuz.

Aynı şey benimde başıma geldi anyı anda okey tuşlarına bastığım halde olmuyor. Bu konu ile ilgili yardım bekliyorum.
  • sanırım sizin televizyonlardaki yazılımı yeniden yüklemeniz herekiyor. yeni yazılımda hd divx özelliği aktif edilemiyor. bu serinin bir eski yazılımını yüklerseniz sorununuz çözülür. bu sorunla karşılaşan ve sorunu çözen arkadaşlarımız var. forumu iyice inceleyin nasıl yapacağınız ile ilgili ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bendede bu televizyondan var ama ne yaptıysam bir türlü usb modunu açamadım netten 3.15 downgrade dosyasınıda indirdim usb den denedim onuda kuramadım lütfen bilen arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa sevinirim

LG  42LF 2500 FİLM İZLEME
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremayan

Arkadaşlar bendede bu televizyondan var ama ne yaptıysam bir türlü usb modunu açamadım netten 3.15 downgrade dosyasınıda indirdim usb den denedim onuda kuramadım lütfen bilen arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa sevinirim

LG  42LF 2500 FİLM İZLEME

arkadaşım bence versiyonla filan uğraşma hama kumanda ile usb özelliğini açabiliyorsun.bununla ilgili konu var.bende lh2000 var ben kumanda ile hallettim.

• uppppppppppp aynı sorun bende de var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.