Şimdi Ara

BMW 3.16i

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3.16i'nin forumunu göremedim ve konuyu başlatmak istedim. İyi-kötü bilgilerinizi veya düşüncelerinizi yazmanızı umuyorum.

• 3 Serisi BMW'nin en sevdiğim aracı. Aracın tasarımı ve performansı sportif odaklı. Daha kullanamadım ancak içindeyken 1.6 motorun gayet iyi bastığını hissedebiliyorsunuz. Bu arabayı beğenmeyecek bir insan tanımıyorum ve bu arabayı seviyorum.

• Arkadaşım bu biraz,korner kullanıp gidip kafa vurmaya benzemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLifter -- 24 Haziran 2009; 18:14:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robertobaggiojuve

Arkadaşım bu biraz,korner kullanıp gidip kafa vurmaya benzemiş.

ehe benzetme süper olmuş :D
    3 serisi için söylenecek söz yok. Her gencin hayali..
  • keçiboynuzudur görünüm itibarı ile...

• quote:

Orijinalden alıntı: glaxi

keçiboynuzudur görünüm itibarı ile...

Anlayamadım espriyi?
  • 2006 bmw.316 i benzinle kaç yakar.. lpg taktırılsa abes mi kaçar dersiniz üstadlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliksah

2006 bmw.316 i benzinle kaç yakar.. lpg taktırılsa abes mi kaçar dersiniz üstadlar?
    LPG takılırsa abes kaçmaz ama araba da kaçmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

quote:

Orijinalden alıntı: meliksah

2006 bmw.316 i benzinle kaç yakar.. lpg taktırılsa abes mi kaçar dersiniz üstadlar?
    LPG takılırsa abes kaçmaz ama araba da kaçmaz...

zaten 1.6ekonomi motorudur 3 serisinde..basmak uçmak fazla hayal etmeyiniz fakat o kasaya o motor yine ii performans vermektedir bunun haricinde lpg olayında 1.6 lar da benzine yetişemiyen çok kullanıcı sıralı sistemi taktırıyor % 5 gibi bir performas kaybı doğal olarak beklenmektedir.
  • 3,16 116 ps motora lpg taktıran arkadas varmı.nasıl çekiş durumu falan,ben hiç denk gelmedim.
  • 2004 model 3.16 ti compact alınırmı arkadaşlar?

max. 25.000TL para var öyle spor bir otomobil istiyorum birde bmw ve arka iter olunca tadından yenmiyor modelide fazla eski kaçmıyor sonuçta bmw alıyoruz varmı bildiğiniz - ve + ları?
  • 2006 316 m var 85000 de 2 kere (1 i garanti kapsamında) merkezi kilit motoru değişimi dışında bir masraf açmadı. araç 5 kişiyken rampada zorlanıyor. düz vites problem değil diyorsanız fiyat, yarar kıstasında gayet başarılı bir araç 2010 nisanda kredisi dolacak, yeni kasasıda 2012 de çıkacakmış. ruhsatı alınca satayım diyoruum aldığımda TL bazında 60000 tlye almıştım satınca 40-45 bin civarı ediyor. tekrar 4x4 e geçeyim diyorum bu fiyatlara bir tek tiguan çıkıyor doğru dürüst karşıma oda vw. mesela audi bu günlerde stok eritme bahanesine multitronic baz aksesuarlı a4 leri 32500eur a kadar kampanya yaptı. bakalım ben yenileyene kadar ne olur ama bu günkü şartlarda yeni araç konusunda kararsızım.
  • Tiguan çok iyi bir seçim olacaktır,pişman olmazsınız...

quote:

Orijinalden alıntı: flitre

2006 316 m var 85000 de 2 kere (1 i garanti kapsamında) merkezi kilit motoru değişimi dışında bir masraf açmadı. araç 5 kişiyken rampada zorlanıyor. düz vites problem değil diyorsanız fiyat, yarar kıstasında gayet başarılı bir araç 2010 nisanda kredisi dolacak, yeni kasasıda 2012 de çıkacakmış. ruhsatı alınca satayım diyoruum aldığımda TL bazında 60000 tlye almıştım satınca 40-45 bin civarı ediyor. tekrar 4x4 e geçeyim diyorum bu fiyatlara bir tek tiguan çıkıyor doğru dürüst karşıma oda vw. mesela audi bu günlerde stok eritme bahanesine multitronic baz aksesuarlı a4 leri 32500eur a kadar kampanya yaptı. bakalım ben yenileyene kadar ne olur ama bu günkü şartlarda yeni araç konusunda kararsızım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.