- x
biri adsl abonelik iptal eziyeti
80 Cevap36361 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

256 Mesaj
16 Haziran 2009; 18:32:27 

arkadaslar bende tt netten kurtulup biri adsl ye gecmiştim fakat şimdi iptal ettrmek istiyorum ama 5 gundur beceremedim ip tal edin diye ariyorum tamam not aldik arkadasslar size geri donecek diye kapatiyorlar bes gundur ayni hikaye devam sim di aradim tamam yarin arkadaslar sizi arayacak diyorlar artik biktim nasil iptal ettirecem valla ttnet elini opeyim bu koç larda uc kagitci cikti

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1303 Mesaj
16 Haziran 2009; 19:02:50 

bu gibi durumlarda en garantili yol yazılı başvurudur, durumu açıkça izah eden (abone numaranız, iptal etme tarihiniz, o tarihte iptal etmezlerse sizin herhangi bir yükümlülük altına girmeyeceğinizi beyan eden vs. ) bir dilekçe fakslayın, iptal etmezlerse onlar düşünsünler

256 Mesaj
16 Haziran 2009; 19:20:22 

quote:

Orjinalden alıntı: toggy06

bu gibi durumlarda en garantili yol yazılı başvurudur, durumu açıkça izah eden (abone numaranız, iptal etme tarihiniz, o tarihte iptal etmezlerse sizin herhangi bir yükümlülük altına girmeyeceğinizi beyan eden vs. ) bir dilekçe fakslayın, iptal etmezlerse onlar düşünsünler

doru diyosunda faks numarasi bile yok sadece bir telefon numarasi var

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4212 Mesaj
16 Haziran 2009; 19:24:49 

Ben bunu hep demişimdir her ne kadar kusursuz bir hizmet sunamasada ttnetten daha iyi nir hizmet veren internet sağlayıcısı yok şuan için Türkiye'de

1303 Mesaj
17 Haziran 2009; 17:05:13 

telefonla arayıp faks numaralarını isteyin
quote:

Orjinalden alıntı: kornakamil

doru diyosunda faks numarasi bile yok sadece bir telefon numarasi var

892 Mesaj
17 Haziran 2009; 17:20:17 

Dur daha bunlar iyi günlerin .

quote:

Orjinalden alıntı: kornakamil

arkadaslar bende tt netten kurtulup biri adsl ye gecmiştim fakat şimdi iptal ettrmek istiyorum ama 5 gundur beceremedim ip tal edin diye ariyorum tamam not aldik arkadasslar size geri donecek diye kapatiyorlar bes gundur ayni hikaye devam sim di aradim tamam yarin arkadaslar sizi arayacak diyorlar artik biktim nasil iptal ettirecem valla ttnet elini opeyim bu koç larda uc kagitci cikti

.

764 Mesaj
17 Haziran 2009; 17:52:22 

Buraya Şikayetinizi yazınız... Bİri sizi geri dönecektir...Saygılarımla...

77 Mesaj
17 Haziran 2009; 22:19:34 

bende mart ayında 4 mbit özgür limitsiz aldım aylık 32 lira bağlantı ücretide yoktu.3 ay kullandım ve mayıs sonunda standart fiyata geçeceği için kapattırmak için 22 mayısda aradım garanti olsun diye ay sonunda kapatın dedim.29 mayısda beni aradılar ben yoktum daha sonra arayacaz demişler ama aramadılar 3 kez aradım not aldım en kısa sürede size döüş sağlanacaktır klasik cümlesini aldım ama yine olmadı bende dedim yurtdışına çıkacam sizi bekleyeme hemen aranmak istiyorum dedim 1 haziranda yada beni müdürünüz şefiniz iptal departmanınız kimse onunla görüştürün dedim işim acil dedim vs biraz sert çıktım telefonu kapattım 5 dk sonra aradılar ve iptal ettirdim.

Sizde biraz sert çıkın acil olduğunu söyleyin hemen aramadıkları takdirde şikayet sitelerine yazacağınızı belirtin.Bakın hemen arayacaklar yoksa günden güne sallarlar.

"DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GRUBU"

1276 Mesaj
18 Haziran 2009; 0:52:26 

ben de iptal ettirmek istedim 1 hafta sonra geri aradılar.Faturayı da 1 aylık olarak düzenlemişler.İyiki sanal card numaramı vermişim biraz da onlar uğraşsın

10 Mesaj
24 Haziran 2009; 14:18:56 

Şunu anlayamadım çok mu kötü biri internet hemen kapattırmak istiyosunuz

Metin2

3085 Mesaj
25 Haziran 2009; 11:36:55 

Bana kalırsa bunlarda TTNET den hızmet alarak sıze sunuyorlar, yanı portları gene telekomdan kiralıyorlar.
araya bi firma girmiş oluyor.
Nekadar kızsak isede tekel olduğundan dolayı en iyi çözüm ttnet "i"n kendisini kullanmak gibi duruyor.

BGA Cihazlı Notebook Tamir ve Bakım Merkezi
Chipset & VGA Kart Onarımı Power Jack onarımı

465 Mesaj
26 Haziran 2009; 16:19:44 

Anladigim kadariyla kapatma isteginden 1 hafta sonraya sarkitiyorla kapama islemini. Ben de ayin 25 kapatma isteginde bulundum, anca diger ayin 2 sinde kapanabildi.
Sonraki 2-3 gun baktim hala baglanti var aradim, sorunu duzeltim dedim.
Ayin 20si oldu fatura geldi, 1 aylik fatura duzenlenmis 2sinde kapatilan abonelige.
4 gundur de araliksiz ariyorum en az 100 kez aramisimdir, birtek operatore ulasamadim.
Yardimcibiri derken 1 kisiyi koymuslar tum telefonlara o bakiyor sanirim

Baglantiya gelirsek indirmede problem yok ama ping atmada sikintili gibi, sayfa acarken bayagi bekeliyordum. Ilk bir ay herhangi bir problem yoktu, sonrasi boyle idi.
Bu bakimdan bir genelleme yapamam benim hattimla ilgilidir belkide. Ama mjusteri hizmetleri berbat, hele son 4 gundur aklima geldikce bunlari ariyorum, cevap veren yok.

Ankara

1700 Mesaj
26 Haziran 2009; 23:39:58 

Bu biri yi kapatmak gerçekten ölüm arkadaşlar. Aynı olayı ben 3 ay önce yaşadım, 4 günde defalarca arama yaptıktan sonra zar zor kapattırabildim. Hadi hattı kapattılar, 2 gün de hattın boşa çıkmasını bekledim bunlar yüzünden ve yeni abonelik yapamadım. Ayrıca kesmeleri gereken 50 TL modem depozito ücretini de 3 aydır hala kesmediler, onun için de kaç kere aradım ama nafile. Anlayacağınız bu biri de fos çıktı.

Her türlü oyunun orjinal cd keyi için: http://forum.donanimhaber.com/m_38416269/tm.htm

1004 Mesaj
30 Haziran 2009; 9:08:24 

Çağrı Açılış Tarihi : 27.06.2009 Hala kapatacaklar hattımı. Dün akşam ikinci kez aradım neden aramadılar diye? Sistemler yoğunluk varmış vb... saydı durdu.. Bugün de bekleyelim olmazsa bakarız icabına...

1126 Mesaj
30 Haziran 2009; 13:30:26 

ben de 26 sında iptal için başvurdum hala bi sonuç yok..

4068 Mesaj
30 Haziran 2009; 13:59:46 

Bağlatırken çok uğraştırmışlardı sizin gibi arayıp söyledim not aldım size döneceğiz dediler 2 hafta oldu hala net açılmamıştı ama adsl iptalinde beni bekletmelerine izin vermeyeceğim.

Biri'ye .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exhell -- 30 Haziran 2009; 14:00:26 >

1126 Mesaj
30 Haziran 2009; 14:05:35 

napçaz peki kardeş

2981 Mesaj
3 Temmuz 2009; 22:39:17 

1 temmuz akşamı saat 22 de arayıp iptal talebimi oluşturdum. ertesi sabah 11 de koçnet genel müdürlüğüne iptal talebimi belirten faks çektim saat 15 civarı arandım gün içinde iptal edilecektir dendi. ve saat 17 de internetim kesilmişti. 24 saatten kısa bir sürede tamamen kapattım.
aynı gün smile adsl internetinitaşı başvurusu yaptım yarım saat sonra arandım gerekli bilgileri verdim. bugun de internetim açıldı
şanslı mıyım ne

sormak istediğim bişey var daha önce biri adsl üyeliğini iptal ettirip modemini teslim etmeyen var mı acaba ben sordum 50lira kesilecektir kartınızdan dendi. ne zaman kesilir acep?

9 Mesaj
4 Temmuz 2009; 2:37:29 

bende biriye gececektim sonradan vazgectim

share information using the information, but you can grow is if you are legend

599 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
netmania
4 Temmuz 2009; 15:32:47 

quote:

Orjinalden alıntı: emrecelik

1 temmuz akşamı saat 22 de arayıp iptal talebimi oluşturdum. ertesi sabah 11 de koçnet genel müdürlüğüne iptal talebimi belirten faks çektim saat 15 civarı arandım gün içinde iptal edilecektir dendi. ve saat 17 de internetim kesilmişti. 24 saatten kısa bir sürede tamamen kapattım.
aynı gün smile adsl internetinitaşı başvurusu yaptım yarım saat sonra arandım gerekli bilgileri verdim. bugun de internetim açıldı
şanslı mıyım ne

sormak istediğim bişey var daha önce biri adsl üyeliğini iptal ettirip modemini teslim etmeyen var mı acaba ben sordum 50lira kesilecektir kartınızdan dendi. ne zaman kesilir acep?

evet var bende modemi iade etmedim,50 liralık ilk sözleşemelerden benimde,banada dediler ama aylardır ne kesen var ne bişey,koçun ihtiyacı yok böyle cüzi değerlere demek ki,keza ben o a paranın kesildiği kimse görmedim daha

465 Mesaj
4 Temmuz 2009; 15:35:08 

Hocam kesinlikle bulasmayin, hatti kapattirmak icin 1 hafta ugrastim. Ustune ayin 2 sinde kapatilan abonelik icin rum ayi kapsiyan fatura yolladilar. Sabah 7 civari aramassaniz telefonlara cevap veren yok. Sikayetinizi ciddiye alan kimse yok, biz size geri donecegiz in disinda herhangi bir cevaplari yok. zaten size geri donen de yok. 1 aydir parami geri alamadim.

Kesinlikle uzak durun.

Ankara

1004 Mesaj
4 Temmuz 2009; 15:36:59 

Bu biri ye sövsem mi saysam mı bilemiyorum. Müşteri Hizmetleri tam bir rezalet en az on dakika telefonda bekliyorsunuz. Adsl hattımı kapatmak tam bir eziyet mh aramak için verdiğim telefon paraları zehir zıkkım olsun. 27.06.2009 da adsl hattımı kapattırmak istediğimi söyledi aradan tam 1 hafta geçti hala adsl hattımı kapatmadılar. Bu kadar rezillik olmaz artık ya.. Bu arada bu yardımcıbiri mail adresleri var sanırım süs olarak orada duruyor. yazdığınız bir mailin cevabı 10 gün içinde geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 4 Temmuz 2009; 15:48:06 >

1004 Mesaj
4 Temmuz 2009; 15:40:27 

quote:

Orjinalden alıntı: kelfender2

Hocam kesinlikle bulasmayin, hatti kapattirmak icin 1 hafta ugrastim. Ustune ayin 2 sinde kapatilan abonelik icin rum ayi kapsiyan fatura yolladilar. Sabah 7 civari aramassaniz telefonlara cevap veren yok. Sikayetinizi ciddiye alan kimse yok, biz size geri donecegiz in disinda herhangi bir cevaplari yok. zaten size geri donen de yok. 1 aydir parami geri alamadim.

Kesinlikle uzak durun.

kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. Pişman olduğum konu akrabama da biri tavsiye etmiştim keşkeee etmeseydim bu kadar rezil duruma düşeceğimi

465 Mesaj
4 Temmuz 2009; 16:22:04 

sorma hocam bana da bir arkadas sormustu o ara yeni abone olmustum bir de onu rezil ettigime uzuluyorum.
Bu arada senin aboneligi kapatirlar herhalde su sira, faturayi kesinlikle duzgun yollamalarini soyle, kapatirken rezillik cekmissin, bir de benim gibi 45tl den olma.

Ankara

1004 Mesaj
4 Temmuz 2009; 16:23:14 

quote:

Orjinalden alıntı: kelfender2

sorma hocam bana da bir arkadas sormustu o ara yeni abone olmustum bir de onu rezil ettigime uzuluyorum.
Bu arada senin aboneligi kapatirlar herhalde su sira, faturayi kesinlikle duzgun yollamalarini soyle, kapatirken rezillik cekmissin, bir de benim gibi 45tl den olma.

merak ettiğim temmuz faturası çıkmış 45 TL ne olacak şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 4 Temmuz 2009; 16:23:36 >

465 Mesaj
4 Temmuz 2009; 17:00:03 

Hocam tam tarihini hatirlamiyorum haziran ayinin ortlarinda fatura elime ulasti, haziran ayinin tumunu kapsiyor. Halbuki elimde haziran ayinin 2sinde aboneligimin iptalini gosteren eposta mevcut.
Ben 3 haftaya yakindir ugrasiyorum. fatura elime ulasinca aramaya basladim ama 1 hafta israrli aramalarima ragmen en az 100 kere aramisimtim yarisinda da 3-5 dk den fazla beklemisimdir.
Eposta yolladim konuyu anlatan musterilerden gelen epostalari junkmail, spammail bolumune yonlendiriyorlar sanirim, epostalara donus kesinlikle olmuyor.
Bir ara sabah 7 de aradim sonunda bir operator cikabildi, konustuk anlattim durumu, kontrol falan filan, ben iletiyorum size donecekler dendi, aradan 1 hafta gecti, bir gelisme yok. Son durum bu.

2981 Mesaj
4 Temmuz 2009; 18:19:30 

hocam o fazla gelen faturanız jetfatura.com da gözüküyor mu acaba?

1004 Mesaj
4 Temmuz 2009; 21:19:54 

quote:

Orjinalden alıntı: emrecelik

hocam o fazla gelen faturanız jetfatura.com da gözüküyor mu acaba?

haziran ayı ödendi görünüyor ve temmuz ayı için fatura çıkmış. 45 Tl. yarın birgün kapanacak hattım temmuz için 4-5 günlük için 45 tl ödersem kk mdan çekerlerse bakacağız bakalım.

17 Mesaj
6 Temmuz 2009; 12:56:48 

Arkadaşlar Sözleşmenin 9.maddesinde" ADSL HATTINInın" 7 gün içinde iptal edileceği ve abonenin isteğine bağlı olmaksızın aboneye yazılı olarak bildirileceği yazıyor.... Tüketici hakları hakem heyetine meseleyi taşısan sonuç alırsın gibime geliyor.

masparuh

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Temmuz 2009; 14:23:49 

bunun gıbı 100 kere sorun yasadım sadece 300*400 telefon faturası verdım musterı hızmetlerı ıle ugrasmaktan kac kere hesabımdan fazla para cekıldı,sacma sapan zamanlarda ınternet kesıldı defalarca aradım soyledım degısen hıcbırsey yok kımbılır nekadar asagıda anlattıgım sekılde hesabımdan para cekıldı..sımdıye kadar bır suru seye abone oldum hıcbır sekılde bu kadar sınırlenmedım her turlu aksaklık mevcut fazla para cekme net yavas ınternet kesılıyor...ınternetı kapattırıcen kapatmıyorlar..

sakına uzak durun...

BAKIN BUNLAR IS BANKASI EXTRELERIM......

Ödeme Tarihi Ödeme Türü Ödeme Tutarı Otomatik Ödeme Hesabı / Kredi
Kart Numarası
25/06/2009 KOÇNE/BİRİ Ödemeniz 0001285092 No.lu Abo 6.46 TL
25/06/2009 KOÇNE/BİRİ Ödemeniz 0001285092 No.lu Abo 26.81 TL

25/06/09 -26.81 1,861.64 0001285092 /KOCNE/BIRI/FATURA ODEME
FT.NO:1505926
25/06/09 -6.46 1,888.45 0001285092 /KOCNE/BIRI/FATURA ODEME
FT.NO:1270116

BUDA JETFATURADA GOZUKEN BORCUM......

Detayım 02.06.2009 00000001505926 26.81 Faturam Ödendi

SIMDI JETFATURADA GOZUKMEYEN BU 6.46 TL NEYIN NESI BANA ACIKLARMISINIZ.....

25/06/09 -6.46 1,888.45 0001285092 /KOCNE/BIRI/FATURA ODEME
FT.NO:1270116

BİRİ TARAFINDAN 1270116 NUMARALI FATURA KESMISSINIZ BUNU KONTROL ETMEK COKMU ZOR ACABA BU MESAJIN AYNI KOPYASINI BUTUN FORUM SITELERINDE YAYINLICAM KIMBILIR KAC KISIDEN BU SEKILDE FAZLA PARA CEKTINIZ...

ya arksadas benmi anlatamıyorum jet faturada bakıyorum gelen fatura 26.82 gozukuyor ıs bankası otomatık odeme hesabımdan 26.81 e ilaveten 6.46 tl daha cekılıyor yapılan odemeyı gosterıyorum sıze bunu kontrol etmektendemı acızsınız. hesabımdan 6.46 tl fazla para cekılmıs..

merhaba ..... telefon numaram.yine hesabımdan fazla para
cekilmek ıstenıyor neden acaba bu bir degil iki degil her seferinde
fazla para cekiyosunuz ekstreleri kontrol etmesem haberim
olmayacak..

71 Mesaj
6 Temmuz 2009; 15:47:00 

quote:

Şunu anlayamadım çok mu kötü biri internet hemen kapattırmak istiyosunuz

bence arkadaşların şikayeti biri interneti değil de kapanmasının beklediklerinden daha uzun sürmesi. ben de çünkü arkadaşlarımın çoğuna tavsiye ettim ve benim tavsiyemle abone olan arkadaşlarım problemsiz kullanıyolar şuan. genelde 3 günde kapanır ama bitakım işlemler uzadığından biraz daha uzun sürebiliyor sanırım kapama süreci ama ben hiç aylarca sürdüğünü görmedim en fazla 1 hafta içerisinde kapanıyor

1700 Mesaj
9 Temmuz 2009; 10:57:24 

4 ay önce kapatmış olduğum Biri adsl den bugün cebime mesaj geldi:

Sayın abonemiz, modem bedelinin faturanıza yansıtılmaması için 17.07.09 tarihine kadar Aras Kargo ile ücretsiz olarak Koç.net'e gönderebilirsiniz. Biri Adsl.

Hattımı kapatalı ve modemi satalı 4 ay oluyor, bunların aklına modem parası yeni geliyor, hem de daha önce modem parasını kesin diye kaç sefer aramama rağmen. Valla bu biri adsl çok ilginç ya.

Her türlü oyunun orjinal cd keyi için: http://forum.donanimhaber.com/m_38416269/tm.htm

892 Mesaj
9 Temmuz 2009; 17:13:08 

quote:

Orjinalden alıntı: naz_eg

Sayın abonemiz, modem bedelinin faturanıza yansıtılmaması için 17.07.09 tarihine kadar Aras Kargo ile ücretsiz olarak Koç.net'e gönderebilirsiniz. Biri Adsl.

Hattımı kapatalı ve modemi satalı 4 ay oluyor, bunların aklına modem parası yeni geliyor, hem de daha önce modem parasını kesin diye kaç sefer aramama rağmen. Valla bu biri adsl çok ilginç ya.

Adamların herşeyleri bir cins zaten. Ben de kapatalı 2,5 ay oldu halen tahsil etmediler modem parasını.

523 Mesaj
10 Temmuz 2009; 8:33:45 

dostum...www.sikayetimvar.com a üye ol ve bu sorunların hepsini yaz...kesinlikle sana dönecekelrdir..sonra ac agzını yum gözunu...gecen gun ben oyle yaptım...oradakı gorevlıye turkiye rekoru kırdırdım...:)
tam 1 saat konustuk:)ama agzımadan ne geldıyse soyledım...sende oyle yap..sanırım benım rekoru kımse kıramaz:)
bu dedıgım site mukemmel..donusu hemen saglıyorlar..ama dedıgım gibi agzından ne geldıyse soyle cekınme....benden tavsiye

ADANA FOREVER

4148 Mesaj
10 Temmuz 2009; 15:20:37 

quote:

Orjinalden alıntı: naz_eg

aynı mesajtan bugün banada geldi,ama biriyi arıyorum 1 saattir bir tane canlıya ulaşamadım hala,yahu bunların müşeri hizmetleri kapattı gitttimi nedir ya

kaç kere dedik şu modem parasını kesin diye,kesmediler şimdide 150 lira modem faturası yollarlar,bizde oldu derdik,eski aboneler olarak

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

22 Mesaj
12 Temmuz 2009; 20:44:41 

Arkadaslar aynı rezıllıgı bende yasıyorum maalesef.8mbs'e kadar(kı bunun nedemek oldugunu yenı ogrendım) sınırsız abonesı oldum.29.99tl aylık odemelerı hosuma gıtmıstı Megerse 29.99tl ılk uc ay ıcın gecerlıymıs.Sonrasındakı aylar odeyecegım tutar ıse 49tl.Hemen must.temsılcılıerıne anlattım durumu fakat hepsı kampanyadan bı haber.Sıze yemın ederım dogru soyluyorum.Bı aradıgımda ^^olurmu efendım oyle sey,24ay boyunca 29.99tl odeyecekınız^^dıyorlar.Sonrakı aradıgımda ^^ılk3ay 29.99 sonrakı aylar 49tl odeyeceksınız^^ dıyorlar.Benı neden kandırdıklarını sordugumda ıse sorumlularını arastıracaklarını gun ıcınde doneceklerını soyledıler.Ama ne arayan vaaaaar nede soran.Abonelıkten vazgecıyorum dıyorum bısırı borc cıkartıyorlar Valla ne yapacagımı sasırdım.Ben dustum bu hataya sız dusmeyın

2222 Mesaj
13 Temmuz 2009; 13:08:03 

biri adini duyunca arkaniza bakmadan kacin. ne eziyetler cektirdiler. benden izinsiz aboneligimi tokat a yonlendirmisler kapatin kurtulam deseniz de kapatmiyolar. 15 gun hergun aradim anca ole kapattilar.

43 Mesaj
13 Eylül 2009; 14:43:58 

Ben biraz evvel aradım ve müşteri temsilcisine hemen bağlandım:D ve sonra aboneliğim iptal edilmesini istiyorum dedim ay sonundamı yoksa hemen iptal etmek istiyormusunuz die sordu ben hemen dedim ve 3 gün içinde iptal edilecektir dedi ama benim anlamadığım modem mi gerimi alıolar yoksa modem ücretini faturayamı yansıtıyorlar yansıtılıyorsa ne kadar modem ücreti yansıtılıo bilen varsa??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyalektik21 -- 13 Eylül 2009; 14:47:37 >

458 Mesaj
13 Eylül 2009; 16:31:02 

Turkiyede Dogru Duzgun Net Saglayicisi Yokki

.

1467 Mesaj
20 Ekim 2009; 11:45:26 

Merhaba arkadaşlar. Bende bir soru sorayım. Ben biri adsl ye geçmek için başvurdum. Kampanya var diye. Ertesi gün aradılar. Onay verdim. Onay verirken kampanyanın 2 yıl Taahüt ile gerçekliştiğini biliyorum. Fakat 4 ay sonra tekrar eski tarifeye geçeceğini bilmiyordum. Sözleşmeyi en az 5 kere okudum ama yinede o maddeyi anlayamamışşım. Böyle olunca Biraz önce iptal başvurusu yaptım. Sözleşmeye felan imza atmadık. ADSL bağlamaya gelmediler. Sadece boşvuru onayı var onun dışında bir şey yok. AMa telefonda Onay vermeniz yeterli diyorlar. Ceza ödiyeceksiniz diyorlar. Ne kadar ödiyeceğimi sormak aklıma gelmedi. Acaba böyle bir durumda 2 yıllık ücreti alıyorla mı. Sözleşme şartlarında kullandığınız süre boyunca yapılan indirimler ve modem iadesi yazır. Yinede emin olamıyorum. Tekrar armakta istemiyorum. Tekrar arasam korkutuğumu düşünecekler diye. Eğer 2 yıllık ücret talep edeceklerse iptal başvurunu geri çekip. Toptan ödemek yerine ay ay öderim daha iyi dye düşünüyorum. Bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirm. Saygılar...

HAYAT PARA İLE DEĞİL, AKILLA YAŞANIR..

526 Mesaj
20 Ekim 2009; 12:04:54 

Bende bı haftadır ttneti iptal ettirmeye çalışıyorum dilekçe verdim neti kestiler ama
portu kapatmadiklari için smile a basvuramiyorum rtnwti ariyorum bı siZi arayıp memnuniyet anketi doldurup öyle kapatacağız diyorlar . Bir haftadır internetsiz bekliyorum artık ttnetin adının geçtiği yere ugramam Allah belalarını versin sınır küpü oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3065 Mesaj
8 Aralık 2009; 23:27:14 

ben üniversite kazandım başka şehirdeyim biri kullanıyordum annem iptal etti interneti ama 2 ay fatura geldi nasıl adam bunlar ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 8 Aralık 2009; 23:37:50 >

1574 Mesaj
11 Aralık 2009; 4:55:32 

Cogu isimi bu sekilde yurutuyorum. Web sitelerinden iletisim kısmından mail atiyorum maksimum 1 gun icinde donus yapiyorlar ondan sonraki gunde veya aynı gunde isim bitiyor. Ben niye onlari arayayim onlar beni arasin farkiniz olsun arkadaslar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccnablade -- 11 Aralık 2009; 4:59:48 >

ATATÜRKÇÜLER BİRLİĞİ

841 Mesaj
26 Haziran 2010; 11:36:39 

Arkadaşlar faks numarası yazmıyor demişsiniz. Bilen arkadaşlar buraya yazabilirse ben faks göndermek istiyorum.

Isterlerse bir sonraki ayı kessinler başvururum bankaya chargeback e o parayı söke söke alırım =) yeter ki elimde yazılı bir belge olsun. faks ve iletildi raporu gibi

87 Mesaj
6 Ağustos 2010; 2:00:08 

bütün mesajları okumadım ama bir arkadaş indirimli ödeme bittiği zaman hattını kapattırmak istediğinden bahsetmiş , yani kampanyanın indiriminden yararlanıp normal tarifeye dönünce kapatmak.. biri de bu tarz kampanyalarda abonelik tahüdü olmadığı için bu biraz suistamale giriyor.. siz iyi niyetki değilseniz karşı tarafın ayak sürümesinden şikayetçi olmamak gerek..

384 Mesaj
29 Aralık 2010; 19:05:55 

ben sabah aradım akşamüstü bana geri dönüş yaptılar ve hattımm kapanmıştı,hiç uğraştırmadılar

1189 Mesaj
29 Aralık 2010; 23:53:10 

beni de uğraştırmadılar ama 6 aydır modemin servise ulaşıp ulaşmadığını bile söyleyemiyorlar gerisini siz düşünün.
Gayri ciddi mh ve mh yöneticilerine sahip.

Saygılarımla. Fikirlerimin doğru olma garantisi yoktur.

1964 Mesaj
21 Ocak 2011; 11:49:51 

Kime geçeceğime karar verdiğim an ben de bu eziyeti yaşamaya başlayacağım. Hadi hayırlısı.

17 Mesaj
14 Mart 2011; 14:39:52 

öncelikle okuyan ve çözüm sunan herkese tesekkürler özgür biri adsl aboneligim vardı 8 mart tarihinde iptali için basvurdum bügün 14 mart daha kapanmadı ses seda yok 2 kez aradım isleminiz sürüyor dendi ne yapmam lazım

25 Mesaj
5 Nisan 2011; 16:34:27 

başıma gelenler için başlık açacaktım baktım benim gibi dertli başkaları daha önce açmış. işte adım adım rezalet.
aralık ayında ay sonu iptal talebinde bulundum. ertesi gün hemen kapatıldı. hatta bir de arayıp teyit aldılar ay sonu iptal talebi onaylıyor musunuz diye. bana ay sonuna kadar lazım açın dedim açamayız aktivasyon ücreti ödersiniz dediler. ben de hata sizin siz ödeyin dedim. hatalı olduklarını kabul ediyorlar ama ücreti benden istiyorlar açmak için. neyse vazgeçtim, kullandığınız gün kadar ücretlendirelim dediler, tamam dedim. daha sonra bütün ayın faturası geldi, bir de onu düzeltmekle uğraştım. bunlardan sonra 2 ay da 3 defa arayıp kuryeyi yollayın modemi alsın dedim. sonunda kurye aradı modemi gelip alacaz bu hafta diye, 1 ay sonra geldiler. teslim ettim.(3 ay sonra aldılar modemi yani)

işin sinir kısmı şimdi başlıyor. modemi geri vermeyenden malum 150 tl modem parası istiyorlar, ben 50 tl depozito ödemiştim, onun iadesini beklerken 150 tl fatura geldi. modemi vermesem aslında 100 tl daha istemeleri gerekirken 150 tl istediler. verdiğim modem için depozito dahil 200 tl bir de para istiyorlar. bir firmanın yüzsüzlükte ulaşabileceği son nokta. elini kaptıran kolunu kurtaramıyor yani.
uzak durun demek az, önünden geçmeyin, ağrısız başınızı ağrıya sokmayın.
ttnetlede bazı problemler yaşadım ama birinin yanında onlar "nur alem nur" imiş.
bu arada birileri çıkıp ta ben problem yaşamıyorum o size dek gelmiş demesin, iptal sürecine girin de göreyim sizi. adamlar ömür törpüsü.

135 Mesaj
9 Nisan 2011; 14:58:08 

Ben de iptal ettirecektim bu kadar kötü haberi okuyunca tırtım şimdi...

863 Mesaj
22 Haziran 2011; 4:27:10 

Ben hayatımda böyle ciddiyetsiz firma görmedim duymadım.

Burada yazılanların hemen hepsi başıma geldi neredeyse 6 aydır
kapatamıyorum hesabımı otomatik ödeme talimatı verdiğim aylardan
14 küsür TL bir para eksik almışlar heralde borç olarak görünüyor.
Bu borcu ödemek istediğimde ise banka bana böyle bir kullanıcı
bulunmadığını ödeme yapamayacağımı söylerken bir haftada bir
mesaj yolluyor borcunuzu ödeyin diye. Bu yüzden bankaya en az
3 kere gittim müşteri hizmetlerini arayıp durumu anllatrığımda tamam
şimdi aktif ettim ödeyebilirsiniz diyorlar ne saçmalıksa hiçbirinde de
ödeyemedim...

Bugün de aradığım müşteri temsilcisi kafaya göre fatura çıkarıp
modem parasını da ekledi. Saçmalık burada 2.kez başlıyor zaten biz
modemi aldığımızda 50TL depozito verdik diyorum imkansız hiçbir
abone merkezi para talep edemez siz onları arayın o parayı bize
yollasınlar diyor.
Böyle laubali bir firma arkadaşlar biri almayı düşünen varsa hiç
bulaşmasın.

Ekran Kartı Fırınlama!
Thermaltake Toughpower XT 675W Kullanıcı İncelemesi
"AEROCOOL VS-9 550W SİYAH KASA" Merak Edilenler

339 Mesaj
24 Kasım 2011; 10:19:51 

biri abonelerinin aboneliklerini iptal ettirmemesi için koçnet tarafından açılmış bir başlık mı bu?

226 Mesaj
24 Kasım 2011; 10:31:00 

internet hızım o kadar yavaşki müşteri hizmetlerindekiler bile bu hızda internete girmeniz mümkün değil diyorlar.
536kb gibi bir hız çıkıyor :)
ama 8mbps internet abonesiyim :)

3 haftadır hızımın neden düştüğünü bulamadılar bu gün türk telekomdan adamlar geldi hat değerlerimin gücü çok iyi diyorlar ve adamlar biz gün boyu biri internetin abone şikayetleriyle uğraşıyoruz diyorlar.

sebebine gelince bağlı bulunduğum satrale biri internetin verdiği internet miktarı abonelerinin ihtiyacının çok altında bu sebeple kopmalar ve yavaşlamalar oluyor fakat gece internetler kapandığında 12-1 gibi internetim hız rekoru kırıyor :) 300kbs ile filim indiriyorum 1 saat içinde :)

yarın iptal edip ttnete geçicem... hadi hayırlısı...

Türkçe' ye Sahip Çık
Yok Olmasına İzin Verme

Dell INSPIRON Notebook 5010 H48F45 i5-480
Galaxy SII

627 Mesaj
25 Kasım 2011; 20:19:42 

Az önce müşteri hizmetlerinden aldım. Biri faks numaraları:

0216 556 31 73
0216 556 31 77

Ben 73 ile bitenden iptal talebi yolladım, gitti. Rabbim devamını hayreyleye...

İptal nedenim aynı. 18.00-22.00 arası yoğunlukta kaput, onun dışında şahane! "Modem arızası" bile dedi cahiller!..

Referans: @mc@bey.

6 Mesaj
27 Kasım 2011; 10:16:45 

Aynısı Bendede olmuştu Telefonla Arayıp iptal Ettirdim Sadece 2 gün içinde iptal ettiler :D

(Mahkemeye Verince Normaldir Herhalde )

136 Mesaj
29 Kasım 2011; 10:55:34 

Ben hayatımda öyle bir rezillik görmedim. Adamlar 15 gündür uğraştırıyorlar beni. 2 kez kargo ile belge ve modem yolladım. Kargolardan biri 19.11.2011'de diğeri 23.11.2011'de ellerine ulaşmış. Kayıt var elimde. Dün yine aradım (belki 20.arama oldu). Hala elimize ulaşmadı diyorlar.

Herifler tam pislik.. KESİNLİKLE BİRİ ADSL'DEN UZAK DURUN

1749 Mesaj
16 Aralık 2011; 13:48:42 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetcelik316

Ben hayatımda öyle bir rezillik görmedim. Adamlar 15 gündür uğraştırıyorlar beni. 2 kez kargo ile belge ve modem yolladım. Kargolardan biri 19.11.2011'de diğeri 23.11.2011'de ellerine ulaşmış. Kayıt var elimde. Dün yine aradım (belki 20.arama oldu). Hala elimize ulaşmadı diyorlar.

Herifler tam pislik.. KESİNLİKLE BİRİ ADSL'DEN UZAK DURUN

Neyse artık biriadsl'yi vodafone satın aldı,
vodafona da böyle sorunlar yaşanmayacağını ümit ediyorum.

33 Mesaj
26 Aralık 2011; 10:07:39 

3 yıldır abonesiyim, iptal için resmen çamura yatıyorlar.
Neymiş 10 gün içinde kimlik ve dilekçeyi posta ile göndermem gerekiyormuş, inşallah en kısa sürede batarsınız.
5561020 denen salak numarayı aradım, ne desem boş.
Başka yol gösterebilecek olan var mı, PTT kim bilir kaç günde ulaştırır. Taahhütlü mektuplar bile kayboluyor.
Dedim abone olurken bir telefon iyi de şimdi neden uğraştıyırosunuz, faks dene birşey var. yok efendim ıslak imzaymış da bilmem ne de.
Allah Belanı Versin Biri!...