Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
340.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.bobiler.org/kimbuadam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 10 Şubat 2016; 0:58:56 >
  • Bu oyunun açılış sinematiği bir yana, açılış bölümü de bir harika. Foltest ile savaş alanında gezerken yüzü geçmişe ait yara izleriyle kaplı boğuk sesli bir asker görüyoruz, oradaki diyalog yazımı çok çok iyi mesela. Ya da yine Foltest'in göz aşinalığı ile tanıyıp rütbe verdiği askerle arasındaki diyaloğu. Witcher serisi sinema için Lotr, dizi dünyası için Got ne ise, oyun dünyası için odur. Daha iyisi gelebilir mi emin değilim. Her ne kadar geçmişte telif hususunda yapımcı ekibe hak vermiş ve Sapkowskiye kızmış olsam da, adam her şeyiyle bir dünya yaratmış. Bataklıktaki yaratığın nasıl oluştuğu ve ne tür zayıflıkları olduğuna kadar bir gerçeklik tasarlamış, karakterlerin altını doldurmuş, geçmişlerini ve birbirleriyle bağlantılarını kurgulamış. Oyun dünyasına hakim olmayabilir. Telif hakları hususunda işin hukuki boyutundan zerre anlamıyor veya önemsemiyor da olabilir. Ancak o adam olmasaydı bugün Witcher üçlemesi olmazdı. Neyse ki hakkı olanı aldı en nihayetinde.
  • Bu oyunun açılış sinematiği bir yana, açılış bölümü de bir harika. Foltest ile savaş alanında gezerken yüzü geçmişe ait yara izleriyle kaplı boğuk sesli bir asker görüyoruz, oradaki diyalog yazımı çok çok iyi mesela. Ya da yine Foltest'in göz aşinalığı ile tanıyıp rütbe verdiği askerle arasındaki diyaloğu. Witcher serisi sinema için Lotr, dizi dünyası için Got ne ise, oyun dünyası için odur. Daha iyisi gelebilir mi emin değilim. Her ne kadar geçmişte telif hususunda yapımcı ekibe hak vermiş ve Sapkowskiye kızmış olsam da, adam her şeyiyle bir dünya yaratmış. Bataklıktaki yaratığın nasıl oluştuğu ve ne tür zayıflıkları olduğuna kadar bir gerçeklik tasarlamış, karakterlerin altını doldurmuş, geçmişlerini ve birbirleriyle bağlantılarını kurgulamış. Oyun dünyasına hakim olmayabilir. Telif hakları hususunda işin hukuki boyutundan zerre anlamıyor veya önemsemiyor da olabilir. Ancak o adam olmasaydı bugün Witcher üçlemesi olmazdı. Neyse ki hakkı olanı aldı en nihayetinde.
  • İlk oyundan sonra bunu da bitirdim.Hard zorlukta,tüm yan görevleri yaparak,sign yani işaret ağacına yoğunlaşarak ve seçim şansı verilen kimseyi öldürmeden tamamladım oyunu.Yine ilki gibi çok başarılı bir yapım olmuş The Witcher 2.CD Projekt RED mükemmel işler yapmış gerçekten.Önümüzdeki hafta finallerim başlıyor.Bittikten sonra vaktim bol,kafam rahat olarak başlayacağım 3.oyuna.GOTY sürümünü aldım zaten,tüm DLC'leriyle birlikte bitireceğim.Yani uzun bir süre asosyale bağlayacağım gibi görünüyor Neyse 2.oyuna dönecek olursam herhalde bir önceki oyunundan neredeyse her anlamda bu kadar farklı,bu kadar gelişim gösteren çok az oyun vardır.Cidden bilmesem farklı yapımcılar yapmış derim.4 yılda çok ciddi bir ilerleme göstermiş seri.Tabii bazı önemli eksiklikleri de var,yok değil ama onların da büyük kısmı giderilmiştir zaten Wild Hunt'ta.İlk oyundan genel olarak daha iyi ya da daha kötü diyemem,ikisinin de kendine özgü çok başarılı yanları var.İyi ve kötü yanlarından bahsedeyim biraz (spoiler içerir) :

+ Evren,atmosfer,hikaye yine mükemmel.Siyasi işlerin daha da içinde artık Geralt.Hikaye demişken Iorveth'in tarafında oynadım.Hem karakter hem de gideceği yer ve yapacakları daha çok ilgimi çekti.Çok da iyi yapmışım.Cüceler ve Vergen müthişti.Iorveth'i de çok sevdim.Bittikten sonra Roche hikayesini de hem okudum hem izledim parça parça,bana kalırsa kesinlikle oyunun Iorveth tarafı çok daha eğlenceli ve sürükleyici.Sile,ejderha yani Saskia ve Letho'yu öldürmedim.Asıl sebebi 3.oyunda kesin karşıma çıkarlar diye oldu.Onun dışında Letho kötü biri değil,bizimle de bir derdi yok.Zaten arkadaşımız ve bize de çok yararı dokunmuş,aynı zamanda bir witcher.Votka falan da verdi,sevdim kendisini yani baya.Saskia'yı büyüden kurtaramadım ama öldürecek halim de yoktu tabii,hem karakter hem güzellik hem de ejderha olarak dört dörtlük .Sile'yi kurtarmamın ise başka bir sebebi yok,dediğim gibi 3'te görürüm diye.Ki Letho da zaten onun için daha kötü olacak yaşaması diyince sevindim,hiç sevmemiştim en başından beri.Nilfgaard,Emhry,Ciri ve Yennefer da baya girdi hikayenin içine,son oyun mükemmel olacak
    + Hikayenin dalalnıp budaklanması ve ikiye ayrılması.Varsa söyleyin ama ben daha önce bir RPG oyununda bir seçimin oyunun gidişatını tamamen değiştirdiğini görmemiştim.Son 2 bölüm hatta haritalar bile tamamen değişiyor ve insana son Telltale oyunlarının aksine gerçekten seçim yaptığını ve bunun sonuçları olduğunu hissettiriyor oyun
    + Yine iyi-kötü diye bir şey yok,her şey gri.Bu oyunda daha da belirgin bu durum
    + Grafikler çok iyi
    + Diyaloglar ve sinematikler çok başarılı,ilk oyundan bile daha iyiler.İlk oyunda bazen konuşmalar uzayınca sıkılırdım,bunda hiç bitsin istemedim.Sinematikler zaten film kalitesinde
    + Combat tamamen farklı ve günümüze uygun hale gelmiş.Zaten konsollara da gelen bir oyunun savaş dinamiklerinin ilk oyundaki gibi kalmasına imkan yoktu.Ben 1'deki combatı çok beğenmiştim,bunu da çok beğendim.İlk oyundaki kadar ya da ne bileyim bir Dark Souls'taki kadar olmasa da taktiksellik yine var,öyle GOW oynar gibi herkesin içine girip kesip biçemiyorsunuz,planlı olmak gerekiyor
    + Skill sistemi.Oyundaki tüm yetenekleri açamıyoruz,3'te birini açabiliyoruz.Bu da level atlarken çok daha dikkatli olmamızı,iyi seçimler yapmamızı gerektiriyor
    + Bomba,tuzak ve hançer kullanımı
    + Yazılan yeni ve tanıdık karakterler yine ilgi çekici
    + Yapay zeka başarılı.Assassin's Creed gibi oyunların aksine NPC'ler oldukça saldırgan ve en ufak hatanızı bile iyi değerlendiriyorlar
    + Çok eğlenceli,komik göndermeler ve diyaloglar var.İlk oyunda pek komedi unsuru yoktu,bunda çok güldüğüm oldu.Altair,LOTR göndermeleri,Lesbomancy,cüce dili hepsi harika
    + Saç modeli değiştirebilmek.Keşke sakalları da değiştirebilseydik ama artık 3.oyuna kısmet
    + Yan görevlerin hikayeleri eğlenceli,sıkmıyor hiçbiri
    + Journal'daki Dandelion anlatımına bayıldım
    + Büyüler çok daha kullanışlı ilk oyundan.1'de Aard ve Igni dışında hiçbirini kullanmamıştım.Bu sefer zaten Quen kullanmadan Easy dışında oyun kolay kolay bitmez.Yrden yine çok etkili.Axii de diyaloglarda işe yarıyor.Ben Axii dışında hepsini sonuna kadar geliştirdim,vigoru da artırdım.Sonlara doğru silah ve zırhın da katkısıyla 8 tane enerji slotum vardı.Genelde oyunda zorlananlar büyüleri özellikle Quen'i kullanmayanlar olmuş okuduğum kadarıyla
    + İlk oyuna göre çok daha fazla envanter,silah,zırh var
    + Geralt düşmana uygun kılıcı otomatik çekiyor.İlk oyunda bu özellik yoktu ve kafayı yemiştim,kılıcı çıkarana kadar canım yarılanıyordu hep
    + Müzikler yine çok çok iyi
    + Mod desteğinin olması.Çok kullanışlı modlar var nexusmods'ta.Ağırlık sistemini düzelten (tamamen kaldıran değil),Geralt'ın saçlarını 1 ve 3'teki gibi bembeyaz yapan,dice masasını ve zarlarını ilk oyundaki gibi yapan ve blok yapmanın vigordan yemediği modları kullandım.3'te çok daha fazla mod varmış,başlayacağım zaman baya inceleyeceğim siteyi

- Oyun çok kısa.Doyamadım resmen.Hele 3.chapter birkaç saatte bitti tüm yan görevleriyle yapmama rağmen.Evet tekrar oynanabilir farklı seçimlerle ama sonuçta herkes oyunu birden fazla kez oynayacak diye bir şey yok
    - Savaş sırasında iksir kullanamıyoruz.Hayır ben müneccim miyim ne zaman savaşacağım ya da savaşacağımı anlasam bile karşıma hangi tarz düşman çıkacak bileyim.O yüzden tüm oyun boyunca iksirleri 3-4 defa falan kullandım ki ilk oyunda çok fazla kullanmıştım ve seviyordum da kullanmayı.Bir açıdan gerçekçi olmuş,witcher olarak önce hazırlanıp sonra savaşa giriyoruz ama oynanışa taş koymuş bu durum ki zaten de 3.oyunda yine normale dönmüşler
    - Blok yapmanın vigor harcaması ve buna rağmen hasarın belli bir kısmını almamız.Dünya üzerinde The Witcher 2'den başka stamina ve mana'nın aynı barda olduğu başka bir RPG oyunu yoktur herhalde.Neyse ki modu vardı da blok en azından enerji götürmüyordu o sayede
    - Dice ve dövüşler oynanış olarak çok sıkıcıydı.Dövüşler QTE'ye dönmüş sırf konsol kullanıcıları da oynayabilsin diye,dice desen eskisi gibi zarların gidişini kaç geldiğini rahatça göremiyoruz.İkisinin de tüm görevlerini yaptım ama ilk oyundaki gibi sarmadılar
    - Madalyon sistemi.İlk oyunda etrafta her şeyi görebiliyorduk,3'te de minimap'te gösteriyor ama 2'de madalyona tıklamamız lazım ama her tıklama arası 10 saniye beklemek zorundayız
    - Envanter sistemi 1'de daha düzenliydi
    - Yüksekliklerden inip çıkarken bir tuşa basmak zorunda kalmak
    - İlk oyunda gerildiğim zamanlar olmuştu bazı mağaralar ve gece ortamlarında.2'de hiç o tarz bir durum yok maalesef
    - Oyun biraz buglı.Sonlara doğru saatte bir atmaya başladı,neyse ki başlarda olmadı
    - Yan görevler çok az.Özellikle hiç kontrat yoktu doğru düzgün.Zaten oyunun kısa olmasının ana sebebi de buydu
    - Geralt'ı mouse ile değil de A ve D ile sağa sola döndürürsek hafif dönmüyor baya 90 derece dönüyor 10 yıl öncesinin oyunları gibi
    - Sonlarda oldukça güçleniyoruz,en iyi eşyaları alıyoruz ama daha doğru düzgün kullanamadan tak oyun bitiyor
    - İlk oyunda çok fazla canavar,yaratık vardı.Bunda toplasan 10 tane yoktur bile belki
    - Shani,Kalkstein,Vincent Meis,Vesemir,Lambert,Eskel gibi eski dostların hiçbirini göremedik.Mass Effect'te o özellik çok iyiydi,önceki oyunda olan neredeyse tüm karakterler sonraki oyunda da oluyordu.Umarım 3.oyunda saydıklarımla birlikte Phillippa,Saskia,Iorveth,Vernon Roche,Letho falan olurlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 21 Aralık 2016; 1:2:0 >
  • Kaç senelik oyun,fakat halen ubersampling ve birkaç nvidia filter ayarı ile harika görüntüler ortaya çıkıyor.Çok fazla resim olduğu için spoiler kısmına alıyorum,ne olur ne olmaz...

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 3 Mart 2020; 6:37:40 >
  • Rivia'lı Geralt hakkında

Ölmeden önce (Yani 5 yıl kaybolup ilk Witcher oyunu ile ortaya çıkmadan önce)

-Her atına Roach adını koyduğunu
    -Korin adlı bir savaşcı ve Visenna adlı bir druid büyücünün çocuğu olduğunu
    -Saçlarının küçüklükten eğitilen Witcher'lara insanlık üstü güçler veren bir iksir sırasında beyaz olduğunu ve o zamanda bu iksiri içip yaşayan tek çocuk olduğunu
    -İsyan sırasında ölürken onu kurtarmak için canını veren büyücü Yennefer'ın aslında hayatının aşkı olduğunu (Triss ile Yennefer arkadaşmış ayrıca)
    -Ciri adında manevi bir kızı olduğunu (Ciri'nin Yennefer ile manevi ailesi olmuşlar, Triss'te ablalık yapmış Ciri'ye)
    -Rivialı adını Rivia'dan geldiği için değil Vasemir'in ona verdiği için aldığını
    -Öldükten sonra bu kadar meşhur olmasının Dandelion'ın bütün Kuzey Krallıklarında Geralt hakkında şiirler okuyup hikayeler anlatmasından dolayı olduğunu

biliyormuydunuz? Vay be gerçek aşkı Yennefer'mış tabi hatırlamıyor.İlk oyunda Triss ile işleri ilerletirsek söyle birşey yazıyordu
    "My amnesia prevents me from remembering our relations in the past, but I have the impression I once loved a sorceress, deeply..."

Bu arada Witcher wiki'de okudum hepsini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Asıl kötü olan ve beğenilmeyen iksir sistemi oldu 3. Oyunda.

1 ve 2 de o durum daha bi güzeldi.

Hocam benim üstte bahsettiğim şey iksir sistemi değil,iksir kullanımı.Çünkü zaten ilk oyunda da 3.oyundaki gibi savaş sırasında iksir içebiliyorduk,farklı olan ve bizi kısıtlayan 2.oyundu.Senin bahsettiğin şey sanırım meditasyona yatıp iksir malzemelerini birleştirip iksiri oluşturmak çünkü 3.oyunda ilk 2'den farklı olan buydu.O konuda bir şey yazmadım zaten.Evet ilk 2 oyundaki sistem daha iyiydi,bunda hemen meditasyon yap kalk alkol varsa yenileniyor ama şöyle de bir şey var ki bu kadar büyük bir evrende ve çok zaman harcanan bir oyunda bir de sürekli onunla uğraşsaydık çok daha fazla zaman alırdı ve bir süre sonra bayardı bana kalırsa.İlk 2 oyun daha kısa süreli oldukları ve açık dünya olmadıkları için sıkıntı yoktu.3'te ise bence iyi olmuş böyle olması
  •  The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU]

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
    http://store.steampowered.com/app/20920/

Mod Sayfası:
    http://www.nexusmods.com/witcher2/mods/top/?

Bu konu XanthiN tarafından düzenlenmiştir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar lütfen spoiler butonunu kullanalım. Oynamayan arkadaşlara saygısızlık etmeyelim.
  • 1. oyunu oynamazsanız birşey kaybetmezsiniz diyenleri dinlemeyin.İşin komik tarafı bunu diyenler ilk oyunu oynamamış olanlar.Kesinlikle 1. oyunu da oynayın.Grafikler 2'ye göre normal olarak daha zayıf olmasına rağmen uzunluk ve serbestlik olarak daha iyi.Senaryo, seçimler, müzikler ve karakterler de kesinlikle 2'nin gerisinde kalmıyor.
  • gkanss kullanıcısına yanıt
    Doğru bildin. Çelik kılıç insanlar için gümüş kılıç canavarlar için.
  • Ne oyundu be bence en iyi witcher oyunuydu siyaseti sevdiğim için çok hoş gelmişti hikayesi hele o triss
  • Ömrümüz bu soru ile geçti: Where is Triss Merigold?
  • kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer açıksa Ubersampling ayarını kapatıp deneyin bir de
  • Oyunun başı oldukça zordu ya kolay modda bile zorlanmıştım ama ilerleyince oyun baya kolaylaşıyordu o yüzden trainer yerine Flotsamda iken kolay moda sonra normale çekebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirtayfun -- 25 Temmuz 2020; 14:14:43 >
  • LeonGS35 kullanıcısına yanıt
    Tam olarak devamı değil ama bence kesinlikle oynanması gerekiyor. İlk oyunun aksine teknik açıdan gelişmiş bir oyun. 10 sene önce çıkmış olmasına rağmen kesinlikle sırıtmıyor. Yapacağınız seçimlerle oyunun ikinci bölümünü farklı mekanlarda oynama durumunuz var.
  • Haklısın hocam. Adamlar ilk oyun için 4 yıl uğraştılar. Amerikalı zengin ve tecrübeli firmaların oyunlarını katlayan oyun yaptılar dört senede. Yapım aşamasında hep takip ettim. Önce kendi oyun motorları ile başladılar. Derken para denkleştirip GDC'ye gidiyorlar ve orada Bioware ile konuşuyorlar. Bioware projelerinden etkileniyor ve onlara NWN'ın motoru Aurora engine'i veriyorlar, teknik destek sağlıyor Atari firması ile görüştürüyorlar falan. Sonra adamlar öyle sıkı bir çaba ile çalışıyorlar ki ortaya hem grafik, hem ses, hem müzik, hem oynanış, hem de içerik olarak harika bir RPG çıkartıyorlar. Ve bunu gerçekten kısıtlı bir bütçe ile Polonya'da yapıyorlar. Ben de ne yaptım oyun ülkemizde piyasaya çıkar çıkmaz gidip 75 lirayı bayılıp aldım. Pişman oldum mu zerre kadar olmadım. Destek oldum ve benim gibi düşünenler sayesinde oyun dünyada 1 milyon satış barajına ulaştı. Bu rakam günümüzde sadece PC'ye çıkan oyunlar için oldukça iyi bir rakam. Adamlar bununla da yetinmedi üstüne bir de bedava Enhanced Edition'ı çıkardı. Bethesda gibi bir firma olsa böyle bir eklentiye en az 30 dolar para isterdi.

The Witcher 2 ise PC'nin yanında X360 ve PS3'e de yapılacak. Bu oyunda ilkinin yarısı kadar bile iyi olursa oyun rahat 5 milyon satar diye düşünüyorum.
  • Bu arada Witcher ve metal müzik severler, Witcher EE'nin bonus diskinde Vader'ın Witcher için yaptığı klip var. Oyunun açılış videosundan görüntüler de içeren manyak bir klip olmuş. Acayip gaza getiriyor valla, arada bir de kılıç sesleri geliyor. Sesini sonuna kadar açıp bangır bangır dinliyorum. Paso gaz
  • Vader muhabbetleri gecmiş. Vader kandır,candır Polonya'nın cananıdır. Behemoth ile birlikte Death'in, Grind'in dibine vuran yegane nazlı yarimizdir. Polonya'dan zaten sağlam gruplar cıkıyor. Biliyor adamlar işi. Daha bu listeye türleri pek benzemese de Indukti'de var. Metal sevenler ona da bir göz atsın.
    Witcher'a gelirsek cıkış tarihi cok kötü hem de cok cok kötü. Ben Aralık'da asker yolcusuyum büyük ihtimalle. Asker dönüşüne kalacak gibi. Artık şafak sayarken Witcher 2 içinde sayarız
  • Oyunun konusunu feci merak ediyorum.
    Umarım ilk oyun gibi bol entrikalı, bol seçimli, herşeyin gri olduğu, herkesin kendince haklı olduğu, yeri geldiğinde iyi kötü ayrımı yapamadığınız sıkı bir konu olur.
  • Oyunu bitirdim sonunda.Bütün yan görevleri yaparak bitirdim.

Çok yavan bir sondu bence,büyücüyü yakalayacağız daha falan zannediyordum,tak bitti.

Oyundaki en iyi armor:

Nasıl Alındığı:

Act 1 de,kayranın olduğu bölgedeki gemi enkazında eşyalar bulmanızla ''the mystic river'' görevi başlatıyorsunuz.Act 3 e kadar sürüyor bu görev,yanlış hatırlamıyorsam act 2 sırasında bir tane daha gemi enkazı bulacaksınız(ana görev yolu üzerinde,kaçırmazsınız korkmayın.) ordanda eşyalar alacaksınız.Act 3 de şehirdeki sewer a inip ordaki kutuda armor var,onu alacaksınız.Bu armor parçasıyla resimdeki armoru şehirdeki craftsman e yaptıracaksınız.Tamamdır,Armor sizin.

En iyi Gümüş Kılıç:

Nasıl Alındığı:

Act 3 de tavern in yanındaki panodan gagoyle contract görevini alın.Şehirdeki 3 gargoyle büyüsünü bozmanızı isteyecek.Büyüleri bozup kutulardaki eşyaları alın,3 kutudan birinde bu kılıç var.

En iyi Çelik Kılıç:

Nasıl Alındığı:

Gargoyle contract görevini yaparken,kutulardan birinde gizemli bir kitap bulacaksınız.Bu kitabı,armoru yaptırdığınız adama götürüp çevirmesini isteyin.Sizden 4 tane canavarın parçalarını isteyecek,bunları adama verin.Bu kitabın bir kılıcın yapımını anlattığını söyleyecek.Kılıcı yapmak için gereken eşyaları toplayın ve adama yaptırın.Kılıç sizin.

Skill pointsleri sıfırlama yolu:

Act 2 de 2 adamın bir askeri hırpaladığını göreceksiniz,bu adamdan little sister görevini alın(yan görev).Bu görevin detaylarını açıklamayacağım şimdi.Neyse görev sırasında gizemli bir kağıt bulacaksınız.Bunu dethmold a götürüp çevirtin.Bu kağıdı Sizden satın almak isteyecek ama satmayın.Act 3 e gelince bu kağıdı çelik kılıcı ve armoru yaptırdığınız adama gösterin.Size gizli bir portal açılacağını söyleyecek.Şehir sewer ına gidince otomatikman portal açılıyor ve portaldan geçince ordaki koruyucu size skillerinizi sıfırlama imkanını verecek.

Not:Yukardaki bilgiler tamamen bana aittir.

Bu arada oyunun zorluğundan şikayetçi olan arkadaşlar,quen skilline dayanın.Bu skili geliştirin ve bununla birlikte vigor ları da arttırın.Quen i bastıktan sonra seri saldırabiliyorsunuz ve kalkan sayesinde damage de almıyorsunuz,baştan sona quen haricinde başka skill kullanmadım desem yanlış olmaz.Birde bu skill sayesinde sadece kayran da pot kullandım,oda oyunun en zorlu boss u zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterDare -- 20 Mayıs 2011; 6:07:09 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.