Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
340.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu tarz oyunlarda dialogların çok olması anormal bir durum değil ama serinin ikinci oyununda benim en çok eleştirdiğim nokta mekanların kötü şeçimi olmuştu.En özel yenilikse tercihlerinle oyunu şekillendirebiliyor olmandı.Hikayeside 1. oyuna göre çok sığdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    chapter 1 deki mekan tasarımı benim hoşuma gitti ama chapter 2 çok kötüydü... ayrıca oyun bittikten sonra şehirde takılma seçeneği olması lazım idi özgürce dolaşma şehirler arasıında gezme olsaydı çok uzun soluklu bir oyun olurdu, oyunun ana konusu canavar avlama ama benim oynadığım kadarı ile %70 diyalog ve siyaset %30 canavar avı idi, 3.oyun nasıl acaba.
  • DHBSC55 kullanıcısına yanıt
    Valla bende yeni başladım , gayet başarılı buldum.
  • 3 ü oynamak için 2 ' yi aldım bilmiyorum bitirebilecek miyim, baya zaman lazım, oynadığım başka oyunlarda var, nasıl bitecek bilemedim, şeytan diyor 3' e başla, napsam ki beyler.
  • Merhaba arkadaşlar.

Oyun için uzun süredir grafik mod araştırması yapmaktaydım.Enb+sweet fx içeren bir mod paketi buldum.Denedim ve ortaya güzel görüntüler çıktı.Normal haline gözlerim hiç alışmamıştı.Bu şekilde daha güzel oldu

Normal

Enb+Sweet fx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 4 Nisan 2016; 20:12:45 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    mutlaka 2'yi bitir derim.hatta 1'i oyna ilk önce.3u oynamadim henüz ama hikaye bütünlüğü için oynamak gerektigini dusunuyorum 1 ve 2'yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lotr88 -- 4 Nisan 2016; 20:34:55 >
  • Hocam link verebilir misiniz çok hoşuma gitti yeni hali.

• quote:

Orijinalden alıntı: lotr88

mutlaka 2'yi bitir derim.hatta 1'i oyna ilk önce.3u oynamadim henüz ama hikaye bütünlüğü için oynamak gerektigini dusunuyorum 1 ve 2'yi.

RPG türü oyunlara yabancıyım, sadece FABLE oynadım şimdiye kadar, arkadaş tr yama yapınca, yılın oyunu seçilince oynamak istedim, 1. oyunu hiç oynayamadım, hem grafik kötü hemde kontrol. 2. oyunun atmosferine hiç ısınamadım, tabi benden kaynaklı bir sorun. Birde elimde başka oyunlarda olunca benim witcher 2' yi bitirmem 1 seneye yakın sürer, birazda sıkıldım oraya git buraya git.
    Sanırım 3' e geçeceğim direk.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    hocam sen bilirsin tabi.yalniz şunu söyleyeyim ben de rpg türüne yabancıydım witcher 1e basladigimda.bu seri benim oyun alışkanlığımi değiştirdi diyebilirim rahatlıkla.duz fpsler sarmiyor artık.witcher 1 grafik olarak kötü evet.başta ben de çok ön yargiliydim.ama biraz oynadıktan sonra senaryosu acayip içine çekti beni birakamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lotr88

hocam sen bilirsin tabi.yalniz şunu söyleyeyim ben de rpg türüne yabancıydım witcher 1e basladigimda.bu seri benim oyun alışkanlığımi değiştirdi diyebilirim rahatlıkla.duz fpsler sarmiyor artık.witcher 1 grafik olarak kötü evet.başta ben de çok ön yargiliydim.ama biraz oynadıktan sonra senaryosu acayip içine çekti beni birakamadim.

orasida oyle hocam, haklısın.
  • a.ekin kullanıcısına yanıt
    Öncelikle oyun ayarlarında bulunan aşığıda vereceğim ayarlar şu şekilde olmalı

Anti-Aliasing - Enabled
    Viginette - Enabled
    UberSampling - Disabled

Daha sonra linkte verdiğim dosyaları oyunun kurulu olduğu yerde bulunan bin klasörü içersine atıyoruz.Oyuna girip menüye gelince shift+enter yapıyoruz.Sol tarafta menü açılacak ve tekrardan shift+enter yapıp kapatıyoruz.İşlem bu kadar

Dosya linki
    http://s8.dosya.tc/server2/0pm1eh/sweet_fx_enb.rar.html

Oyunun steam versiyonuna sahipseniz steam sayfasından oyuna gelip sağ tıklayıp özellikler deyip resimdeki gibi tik işaretini kaldırıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 4 Nisan 2016; 22:18:11 >
  • Arkadaslar çok fena düsük fps sorunu var oynanmiyor nasil çözerim sistemim su;
    A8 5600k islemci
    Sapphire R7 260x 2gb OC ekrankarti
    2x kingston hyperx 1600mhz 4gb ram
    Asus a55bma usb 3.0 anakart
    500gb HDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 6 Nisan 2016; 12:22:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrock89

Arkadaslar çok fena düsük fps sorunu var oynanmiyor nasil çözerim sistemim su;
    A8 5600k islemci
    Sapphire R7 260x 2gb OC ekrankarti
    2x kingston hyperx 1600mhz 4gb ram
    Asus a55bma usb 3.0 anakart
    500gb HDD

-Ayarlardan doku hafıza boyutunu "büyük" seç.
    -Uberörnekleme'yi kapat.
    -DS uzalığı "normal" seç.
    -Sallanan nesne sınırı "kapalı" yap.

Yukarıdaki ayarları yaptıktan sonra diğer ayarları en yükseğe getirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 6 Nisan 2016; 12:34:02 >
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    23-34 fps arası aldım o şekilde de :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrock89

23-34 fps arası aldım o şekilde de :(

Onboard ekran kartıyla mı açılıyor acaba? Bilemedim ki. Normal şartlarda o sistemle bu oyunu çok çok rahat oynaman gerekirdi. Sağ tıklayınca grafik işlemcisiyle çalıştır gibi bir seçenek varsa oradan ekran kartını seç. Başka bir şey gelmiyor aklıma.
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    onboardla açılma şansı bile yok onboard yok bende işlemci apulu o da doğal olarak devre dışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 6 Nisan 2016; 14:46:18 >
  • blackrock89 kullanıcısına yanıt
    O ekran kartı bende var.Ultrada 40 fps falan almanız gerekli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ediyorum.
  • a.ekin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.Keyifli oyunlar
  • Sorunun kaynağı ne olabilir sistemin ne senin? Kasayı açtım ekran kartı, işlemci hepşeyi parça parça söküp temizledim macunlarını yeniledim ne varsa yaptım herşeyi denedim sonuç değişmedi. Delirmek üzereyim Crimson driverdaki ayarlarının resmini atar mısın bana onla mı alakalı acaba saçmalıyorum belki ama denemem lazım herşeyi :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.