Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
340.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • skillere koydugumuz mutajenleri değiştrebiliyor muyuz ilerde?
    ayrıca skill reset sansımız var mı?
  • Serinin 1. oyununa gore senaryo ve senaryonun geçtiği mekanların eksikliği hemen fark ediliyor.Grafiksel anlamda çok iyi durumda olmasına rağmen bence witcher ın ilk oyunu daha doyurucuydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Serinin 1. oyununa gore senaryo ve senaryonun geçtiği mekanların eksikliği hemen fark ediliyor.Grafiksel anlamda çok iyi durumda olmasına rağmen bence witcher ın ilk oyunu daha doyurucuydu.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni pc topladiktan sonra hemen satin aldim. 2 3 gun oluyor. Rpg deneyimim yok o yuzden midir nedir oyun cok hosuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • q6600 işlemci r7 250 4 GB Ram var oyun oynanmıyor lowdada yüksek ayarlarda da 20 15 fps veriyor wicther 3 bile lowda 30 40 arası fps verirken bu niye böyle yapıyor oyun orijinal steamden amıstım
  • merhaba arkadaşlar,

mongos iksiri yapmamı söylüyor görev , tüm bileşenler olmasına rağmen iksiri yapamıyorum ve bölümü ilerletemiyorum. kasabanın içinde dolanıp duruyorum. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. iyi oyunlar herkese
  • Mongos iksirini başkasına yaptırıyorduk diye biliyorum

• arkadaşlar bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. 3. oyunu oynamadan ikinci oyunun bu detayında kaldım. anladığım kadarıyla bir zanaatkar a yaptıracağım ama o zanaatkar bir türlü bulunmuyor.
  • kaanakg85 kullanıcısına yanıt
    adını unuttum tam kasabanın dışında bir tane elf varya.onda iksirin kagıdı var onu satın aldın mı ?
  • İksirin tarifide mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanakg85

İksirin tarifide mevcut

ctrl basıp simya tıkladınmı ?
  • Oyunun sonuna geldim sayılır, bir kaç sorum var.

Level atladıkça skilleri eşit dağıttım diye tahmin ediyorum fakat Gargoyle tarzı bazı yaratıklara karşı etkisiz kalıyorum dar alanda. Sign'ları da doğru kullanıyorum. Zorluk Hard mode.

Hala benim gibi oynamayan kaldıysa diye spoiler olarak ekliyorum.

Öyle ki Eski Çağdan bölümündeki Operator isimli bossu 2 saat uğraşmama rağmen geçemedim. En sonunda pes edip skilleri sıfırladım. Fakat bu kez başka bir sorun oldu, aşağıdaki videoda görünen Bullvore isimli yaratık karşıma çıkmadı lağamlarda. :/ Görev eşyası olarak o yaratığı da öldürmem gerekiyor.

Oyunun sonuna yaklaştığımı tahmin ettiğim gibi sonlardaki boss'larda daha çok takılacağım gibi hissediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=Hr2ow3F67vs
  • Skillere eşit değilde bazılarına daha fazla yüklenmen lazım.Mesela ben operator ile karşılaştığımda queen+aard ikilisini kullanmıştım.Queen ile kendime kalkan yapıp aard ile gargoylelari donduruyordum.Eger şansım var ve donarlar ise kılıçla zaten tek vurusta bitirebiliyorsun.Yoksa operatore vuramıyorsun.Ateslerden korunmak icin klonlardan birinin arkasına geçebilirsin.Bunu boyle boyle tekrar etmen gerek.Yuvarlanmayi bol bol kullan.Ben dark zorluk modunda bitirmiştim.Kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu indiriyim mi önerir misiniz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: baddogan35

quote:

İksirin tarifide mevcut

Maalesef dediğin gibi olmadı

• quote:

quote:

quote:

İksirin tarifide mevcut

son durumum resimdeki gibi. mognos iksiri yapmamı istiyor. lütfen yardım oyunu sinirden sileceğim :(
    hocam çok zor değildi o bölüm daha 2-3 gün önce oynadım o bölümü.mongos yapmak için gerekli bi madde vardı haritada yerini gösteriyor zaten.onu topladıktan sonra ctrl tuşuna basıp ortadaki simgeye tıklayıp soldan simayayi seciyorsun.formüller kısmında mongos üzerine gelip seciyorsun ve entera basiyorsun tamam.hatırladığım kadarıyla böyleydi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İksirin tarifide mevcut

son durumum resimdeki gibi. mognos iksiri yapmamı istiyor. lütfen yardım oyunu sinirden sileceğim :(

mağaraya gidip otsmurku aldınmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lotr88

hocam çok zor değildi o bölüm daha 2-3 gün önce oynadım o bölümü.mongos yapmak için gerekli bi madde vardı haritada yerini gösteriyor zaten.onu topladıktan sonra ctrl tuşuna basıp ortadaki simgeye tıklayıp soldan simayayi seciyorsun.formüller kısmında mongos üzerine gelip seciyorsun ve entera basiyorsun tamam.hatırladığım kadarıyla böyleydi.

Allah razı olsun kardeşim. Sayende iksiri hazırladım ya allah canavarı kesmeye gidiyorum. Tekrar teşekkürler

rica ederim dostum iyi oyunlar..

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.