Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.275
Cevap
21
Favori
340.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu bügün bitirme fırsatı buldum gerçekten grafikler muazzam diyebilirim ve senaryo gerçekten süper RPG seviyorsanız ve biraz da İngilizce varsa kaçırmayın bu oyunu

Sonunda Letho yu öldürmedim bıraktım gitti vallaha pişman değilim Philipa kaçtı gitti ama 3.oyunda illaki bir şekilde karşımıza çıkacağını umuyorum.Triss Zoltan Dandelion gibi karakterler de mutlaka olacaktır ama oyunda en sevdiğim karakter Saskia oldu vallaha ejderha çıkması güzel bir sürpriz olmuştu benim için ayrıca oyuncuya Iroveth veya Roche nin yolundan gitme fırsatı verilmesi çok iyiydi ben Iroveth i seçtim Roche yi pek sevemedim nedense sonuçta 3.oyunu büyük bir heyecanla bekliyoruz bakalım.
  • Oyunu yapımcısının çıkardığı Combat modu ile oynayan varmı? E tuşuna bastığımızda Block yapması lazım ama onun yerine Quen büyüsünü yapıyor sürekli, tuş değiştirmekte işe yaramadı. Son yamalar ile zırh silah özelliklerini de değiştirmişler sanırım zehir direnci kanama gibi özelliklerde kaybolmuş.
  • hocam 2 defa bitirdim 2 senaryoyuda göreyim diye şimdi 3ü bekliyorum bu arada oyunçeviri de resmi türkçe yaması var ben onla oyandım muazzam gerçekten
  • Arkadaşlar Fps fixi bilen varmı sistemim yetiyor ama lowda bile fps düşüşleri oluyor yardım lütfen

4 gb ram 1 gb 128 bit ekran kartı + amd fx işlemcim var

gerekli sistemlerde önerilen sistemle uyuşuyor ama anlamadım
  • Arkadaşlar oyunun cookedpc klasöründeki tr0.w2strings dosyasını biriniz upload edebilir mi? Acil lazım.
  • oyun harbi oyun gibi zorluyor yani mücadele var

ama çok takılıyorum sürekli ölüyorum ve load süresi çok uzun. load süresi sıkıntı olmasa neyse de sinir bozucu olabiliyor

nasıl gelişcez la bu oyunda valla bi tane elf kadına yardım edeytim dedim satıcı çıktı tuzak kurmuşlar 5 tane scoitael adamı harcaıp duruyor tıkandım

bir de skyrim de takas olaylarını geliştirebiliyorduk. bunda nasıl geliştireceğiz? 4 orene verdiğim kıyafet adamda 200 falan oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 8 Ağustos 2014; 12:51:16 >
  • Dunden beri, bolum fark etmeksizin konu acmaya kalktigimda bu hatayi aliyorum.

'
    Bu mesaj ya silindi ya da taşındı bu yüzden artık burda değil.
    Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız tarayıcınızın yenile tuşuna basarak sayfayı yenileyiniz.
    Geri git ? '
  • Arkadaslar canavarlar icin gumus bir kilix edin gorevindeyim ben bu insan olmayanlar mahallesindeki demirciyi buldum ama silah nerden yaptiracagimi bilmiyorum. Bana bir esya yap diyorum pantalon gosteriyor silaha nasil cevirecegim bunu? Bi de kayran gorevi var allahim tek atiyorlar bu gorevden sonrasi icin save'i olan varsa ulasabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blonges

Arkadaslar canavarlar icin gumus bir kilix edin gorevindeyim ben bu insan olmayanlar mahallesindeki demirciyi buldum ama silah nerden yaptiracagimi bilmiyorum. Bana bir esya yap diyorum pantalon gosteriyor silaha nasil cevirecegim bunu? Bi de kayran gorevi var allahim tek atiyorlar bu gorevden sonrasi icin save'i olan varsa ulasabilir mi

bir kere kılıç gümüç için diagram varsa onları menüde aşağı yukarı gezerek ulaşabilirsin

eğer diagram yoksa illa ki yaptırmak zorunda değilsin. satın da alabilirsin. uyduruk bir gümüş kılıç da olur o demirci cüce satıyor.

kayran görevi için de iyice gelişmeden gitmek mantıksız olur.. sürekli dodge yapacaksın ve kollarını nereye vuracağuını hızlıca tahmin edip kaçmak zorundasın. özellikle kolunda turuncu yerler olan kollarının altında bekleyeceksin vuracağı zaman YRDEN le trap kurup sağa veya sola atlayacaksın.. sonra kolu orada tıkalı kalacak bunu yaptıktan o turuncu yere kılıçla vuracaksın böyle böyle 3 tane kolu kesmen lazım. sonrası zaten klavye tuşlarıyla ilgili hızlı basman gerekecek göreceksin.

kayranı ayrıca potion un da yapman lazım... böylece onun zehrinden korunabilirsin. mongoose potion dır adı görevi zordur zorlu bir mağaraya girtmen gerekir..

yani her türlü kayran zor. bende zar zor geçtim. illa ki da oynamak zorunda değilsin.. oyunu etkilemiyor.

ama bence kayrandan düşen şeyler fena. KAYRAN TROPHY çıkıyor bi kere ki zırha +6 vitality (can) +50 basıyor. KAYRAN SKIN çıkıyor ki sonra KAYRAN KARAPACE ARMOR yapabiliyorsun. bu zırh da fena bir zırh oyunun ilk başlarında çok rahat ettirecek bir zırh
  • en zor modda oynasam kastırır mı sizce?klavyeyi ekranı parçalarmıyım?
  • c0mpeng C kullanıcısına yanıt
    ben normal modda lethoya 30 civarıunda kayrana da 15 20 kez ölmüştüm

hard allahbilir nasıldır
  • c0mpeng C kullanıcısına yanıt
    Oyunu ikinci kez oynuyorsan bence kastırmaz. Ben ilk oynayışımda oyunla ilgili hiçbir fikrim yoktu easy'de başlatmıştı oyun tutorial sonucu. Oyun bittikten sonra sardı sonra 1. oyunu oynadım, daha sonra 2. oyunu ikinci kez farklı yoldan bitirmek için başladım, onda tutorial'da alışık olduğum için iyi oynadım hard önerdi bana oyun, ve bence bu oyun asıl hardda oynanır çünkü easy'de düşmanlar çok kolay hiç blok yapmıyorlar çok kolay öldürülüyorlar vs. Hardda sürekli kaçınman zayıf noktaları yakalayıp vurman falan gerekiyor daha eğlenceli gerçekçi oluyor oyun. 3. kez oynasam Dark modda oynamak isterim ama daha oynamam doydum 3.'yü bekliyorum
  • hocam hiç öldünüz mü oyun bitene kadar?insane modunda bir kere ölürsen oyun en baştan başlıyormuş.kayıt falan da edemiyorsun.son boss fight ta öldüğünü düşünsene, intihara falan kalkışır insan :)
  • Şu an 4 dolar steam üzerinde oyun.
  • Önceki oyunu oynamadım acaba hikaye konusunda sıkıntı çeker miyim ?
  • ben çekmedim ama bu kim burası neresi ortam nedir bu krallık kim falan bi sürü sorun olur o yüzden witcher.wikia.com bu sıkkullanınlara al bol bol bakarsın okursun öğrenirsin bne öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

ben çekmedim ama bu kim burası neresi ortam nedir bu krallık kim falan bi sürü sorun olur o yüzden witcher.wikia.com bu sıkkullanınlara al bol bol bakarsın okursun öğrenirsin bne öyle yaptım

İlk çıkan oyunu oynamaya karar verdim birde forumdan bir arkadaş Türkçe yama yapmış
  • selamun aleyküm arkadaşlar, bu forumda birden fazla ingilizcesi çok iyi olan oyuncu gurubu insan var. Bende The elderscrolls skyrim oyunun dlc 'si dragonborn dlc sini türkçeye çevirmeye karar verdim. Bana katılmak ve destek ve fikir vermek isteyen olursa
    lütfen bu sayfayı ziyaret etsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_96360473/f_//tm.htm#96470077
  • Arkadaşlar birsey soracam. Ben oyuna yeni basladim oyunda çelik kılıç ile gümüş kılıcın ne farkı var? Acaba biri yaratıklar biri insanlara karsimi kullanacaz.? Ben Allah ne verdiyse daliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkanss kullanıcısına yanıt
    Doğru bildin. Çelik kılıç insanlar için gümüş kılıç canavarlar için.
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.