- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
The Witcher 2: Assassins Of Kings ÇIKTI!!!
4832 Cevap213719 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     72 73 74 [76] 78 79 80 81      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3195 Mesaj
11 Mart 2013; 14:40:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Destan47

Dostum oyun Skyrim gibi açık dünyamı istediğimiz gibi geziyormuyuz yoksa ilerlemeli bir oyunmu ? eğer serbest gezebiliyorsak banada önerirmisin ?

dostum the witcher 1 de gezebiliyordun her yeri falan bu oyunda da öyle dir heralde ama bilmiyorum çünkü oynamadım.Ama rpg oyun olduğu içni serbestlik vardır.Ben bu oyunu o kadar çok seviyorum ki şu anda oyunu oynamaya kıyamıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpress_ -- 11 Mart 2013; 14:42:00 >

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

7167 Mesaj
11 Mart 2013; 14:52:38 

quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

tamam otomatik olarak launcher'dan güncellemeler yaptı.Olmuştur.En son patch 3.3 mü ne yükledi hatırlayamadım.

3.3 son patchtir sorun yok o zaman. Oyun Türkçe olmalı ayrıca :)

@Destan47
Oyun açık dünya değil ama gayet geniştir haritaları, bölüm bölüm ilerlersin verdiğin karakterlere göre bölümler ve karşılaştığın kişiler değişir çok büyük oranda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 11 Mart 2013; 14:53:18 >

"There was Fallout 1 and 2 ?"

Video oyunlarının, oyundan çok video olduğu bir dönemdeyiz, hey gidi hey.

1227 Mesaj
12 Mart 2013; 0:42:41 

Arkadaşlar Steam sürümünde bahs edilen şu içeriklere nasıl erişe bilirim? Tam olarak nereye iniyor?
Official soundtrack in MP3 format.
World Map - A map of the game's world.
Quest Handbook - The Witcher 2 quest handbook for both novice and experienced role-playing fans.
Game Manual - A rulebook and interface explanation to help you get started.

713 Mesaj
12 Mart 2013; 17:26:50 

Oyuna başladığımda sürekli ilk defa çalıştırılıyor demesi çok sinir bozucu bunu nasıl çözebilirim?

3195 Mesaj
12 Mart 2013; 18:35:29 

oyunda modları nereye atıcaz ?

5615 Mesaj
12 Mart 2013; 19:02:29 

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Arkadaşlar Steam sürümünde bahs edilen şu içeriklere nasıl erişe bilirim? Tam olarak nereye iniyor?
Official soundtrack in MP3 format.
World Map - A map of the game's world.
Quest Handbook - The Witcher 2 quest handbook for both novice and experienced role-playing fans.
Game Manual - A rulebook and interface explanation to help you get started.

Library'e girdiğinde All Games olması lazım hemen yazının altında. Ona tıklayıp Tools'u seç ve klavyeden T ile arattığında The Witcher 2: Bonus Content olması lazım. Sağ tıklayıp indir dedikten sonra bitince ulaşabilirsin.

1227 Mesaj
12 Mart 2013; 19:18:31 

quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Library'e girdiğinde All Games olması lazım hemen yazının altında. Ona tıklayıp Tools'u seç ve klavyeden T ile arattığında The Witcher 2: Bonus Content olması lazım. Sağ tıklayıp indir dedikten sonra bitince ulaşabilirsin.

Teşekkürler hocam

5615 Mesaj
12 Mart 2013; 20:37:25 

Rica ederim. Ek olarak key girip şuradan gog.com kopyanı alabilirsin http://www.gog.com/witcher/backup

hem elinin altında yedek bir kopya olur hemde gog.com'da baya güzel ekstralar var Steam'da olmayan.

2786 Mesaj
13 Mart 2013; 9:13:00 

3.3 yaması ile neler geldi,bahsederseniz çok sevinirim.

5615 Mesaj
13 Mart 2013; 11:46:11 

Pek birşey yok.

Aard ve Quen için 2 yeni özellik gelmiş shrinelardan aktive edilen.
Controller cihazlarını otomatik tanıyormuş artık oyun.

3195 Mesaj
13 Mart 2013; 21:01:14 

arkadaşlar oyudna level atlamak zor gibi geldi bana daha doğrusu yavaş ve açacak skiller çok fazla var.Bana çalışan bir trainer linki verebilir misiniz son güncellemeye uyumlu yada talent point modu ve ya hızlı experience kazanma modu da olabilir lütfen yardım.

Birde çok çabuk ölüyorum en yardımcı iksirler büyüler hangisi oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpress_ -- 13 Mart 2013; 21:01:32 >

2786 Mesaj
14 Mart 2013; 15:53:06 

quote:

arkadaşlar oyudna level atlamak zor gibi geldi bana daha doğrusu yavaş ve açacak skiller çok fazla var.Bana çalışan bir trainer linki verebilir misiniz son güncellemeye uyumlu yada talent point modu ve ya hızlı experience kazanma modu da olabilir lütfen yardım.

Birde çok çabuk ölüyorum en yardımcı iksirler büyüler hangisi oyunda.

arkadaşım witcher traniler dayatılacak bir oyun değil,zevk almazsın o zaman witcherdan.zaten o skillerin hepsini açamıyorsun hangi skillere yükleneceksen karakterini ona göre yönlendiriyorsun.yapma etme elindeki yapımı bir call of duty ile karıştırma

3195 Mesaj
14 Mart 2013; 17:32:41 

o zaman karakterimi nasıl yönlendirmem lazım skill açısından hangisi daha iyi oluyr

3195 Mesaj
17 Mart 2013; 20:42:14 

skiller den iksir eksilerini azaltmayı maxladım şimdi daha güzel oldu. Ama hiç dövüş skili yokmuş yahu hep aynı :(

1 Mesaj
17 Mart 2013; 23:08:43 

İlk önce Merhabalar

Feniox bende o kayran görevinde kaldım ilk 2 kol rahatta diğer ikide zorlanıyorum
http://www.rarload.com/...418588801be57217a4de174
bu benim save dosyam sana zahmet yaparmısın kardeş ya orayı kaç gündür yapamadım
Şimdiden teşekkür ediyorum ve o bir arkadaşa verdiğiniz save den indirilmiyor
Hayırlı günler

27 Mesaj
20 Mart 2013; 10:09:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Destan47

anladım dostum saol. Bize yine Assasins creed 3 görüktü desenize

Çok büyük bir Assassin's Creed fanı olmama rağmen, ve oyunun 3.cüsünü orjinal almama rağmen inan bana Witcher 2 varken AC oynamadım. Bunun sebebi AC 3'de eski oyunlardaki atmosferin ve hikayenin kaybolmasıydı tabi ama sözün özü odur ki, Witcher 2 AC3'den çok daha iyi bir oyun bence.. acı ama gerçek..

Edit: Ayrıca AC3 ne kadar açık dünya sayılırsa (?), Witcher 2'de o aynı derecededir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan Auditore -- 20 Mart 2013; 10:10:14 >

- Live by the Creed -

3195 Mesaj
22 Mart 2013; 16:38:13 

oyunu bitirdim.Güzel bir oyun olmuş fakat hikayenin işlenişi biraz zor olmuş gibi.Tr olduğu halde çok bişey anlayamadım hikayeden.Ayrıca oyunun sonunda ki video da ki
kimin ordusu oluyor ne oluyor orda

5501 Mesaj
24 Mart 2013; 2:32:29 

Hadi bakalım 30 TL'ye buldum, ucuz aldım hemen , merak ettiğim bi oyundu türkçe de var ohh miss, anlayamadığım bişeyler olursa yardımınız için gelirim yine. 1 güne anca iner zaten :) steamden.

4733 Mesaj
25 Mart 2013; 2:50:37 

Son patch yüklendiğinde save dosyaları veya türkçe yama bozuluyor mu? Cevapladığınız için teşekkürler

5501 Mesaj
25 Mart 2013; 3:32:15 

quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Son patch yüklendiğinde save dosyaları veya türkçe yama bozuluyor mu? Cevapladığınız için teşekkürler

Patch nasıl yükleniyor, ben yeni kurdum oyunu , acaba komple yüklemişmidir.
Bu arada ne biçim kastırıyor bu oyun herşeyi açınca 22-25 fps görüyorum, yuh oha çüş!
High a çektik anca 55-60 arasına kitledim.

Ve , uzun süredir böyle güzel bir oyun başı videosu görmedim harikaydı, hatta oyun başlarken yazılar falan müzik şuana kadar çok başarılıymış, geç keşfediorz.

2786 Mesaj
25 Mart 2013; 8:26:20 

quote:

oyunu bitirdim.Güzel bir oyun olmuş fakat hikayenin işlenişi biraz zor olmuş gibi.Tr olduğu halde çok bişey anlayamadım hikayeden.Ayrıca oyunun sonunda ki video da ki
kimin ordusu oluyor ne oluyor orda

Witcher 2'nin konusu gerçekten ağır bu konuda sana hak veriyorum.İlk girişten itibaren herşeyi çok iyi okuman gerekir. birde oyundaki ana karakterlerin özgeçmişlerini ve hangi makamları temsil ettiklerini iyice oku.cümle aralarında çok sık geçiyorlar.geralt oyunun başında vaşhi av'dan kaçıyor, onun öncesinde de kral foltest in ordularının saldırısından bahsediyor.aynı zamanda kimlere witcher denir,witcher nedir bunu tanımlıyor oyun.eskaza tuvalatte mutfakta olsan sonra witcher nedir? witcher içilir mi? neden witcher? ne oldu? kimden kaçıyoz?,hafızamızı nasıl yitirdik?,hafızamızı neden kaybettik? falan düşünür durursun

3195 Mesaj
25 Mart 2013; 15:26:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Patch nasıl yükleniyor, ben yeni kurdum oyunu , acaba komple yüklemişmidir.
Bu arada ne biçim kastırıyor bu oyun herşeyi açınca 22-25 fps görüyorum, yuh oha çüş!
High a çektik anca 55-60 arasına kitledim.

Ve , uzun süredir böyle güzel bir oyun başı videosu görmedim harikaydı, hatta oyun başlarken yazılar falan müzik şuana kadar çok başarılıymış, geç keşfediorz.

Über mi ne var kırmızı renkle gösteriyor hatta onu açma herşeyi ultra yap oynarsın

3195 Mesaj
25 Mart 2013; 15:27:55 

quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

Witcher 2'nin konusu gerçekten ağır bu konuda sana hak veriyorum.İlk girişten itibaren herşeyi çok iyi okuman gerekir. birde oyundaki ana karakterlerin özgeçmişlerini ve hangi makamları temsil ettiklerini iyice oku.cümle aralarında çok sık geçiyorlar.geralt oyunun başında vaşhi av'dan kaçıyor, onun öncesinde de kral foltest in ordularının saldırısından bahsediyor.aynı zamanda kimlere witcher denir,witcher nedir bunu tanımlıyor oyun.eskaza tuvalatte mutfakta olsan sonra witcher nedir? witcher içilir mi? neden witcher? ne oldu? kimden kaçıyoz?,hafızamızı nasıl yitirdik?,hafızamızı neden kaybettik? falan düşünür durursun

valla oyunun tam 2ye ayrılacağı yerden save'ledim.İvotet'in yanında gitmiştim, bir dahaki oynayışımda roche nin tarafında olacam :) bazı yerderde harbiden çok merak ediyor insan acaba 2. şıkkı seçseydim ne olurdu diye

Dediğin gibi çok karışık hikaye.
biz vahşi avdan kaçıyoruz ama bizde vahşi avcı lardan biriymişiz meğer.Sonra yenniferin yaşaması karşılığında kendimizi feda ediyoruz galiba sonra bizi canlandırıyorlar falan.

Birde herşey iyi güzel ama kılıç skillerinin olmaması çok korkunç olmuş yahu :( 1. oyundaki gibi bir sürü kombo falan vardır diye düşünüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpress_ -- 25 Mart 2013; 15:31:04 >

5501 Mesaj
25 Mart 2013; 16:45:02 

quote:

Über mi ne var kırmızı renkle gösteriyor hatta onu açma herşeyi ultra yap oynarsın

Uber sampling i kapatınca 40 falan oluyo,aslında oynanabilirde alıştım artık 60fps e düşmemesi için kastım biraz :)

Birde bişey soracağım, adamlara daldığımızda 3-5 kişi varken zorlanıyorum, assasins creed çocuk oyuncağı gibi kaldı bunun yanında(normalde oynuyorum)
İksir sürekli yapıp, içeyim mi?
Kılıçları hep yağlı mı tutatlım?
ve sadece büyü-kılıç-tuzak-bomba kombinasyonu var değil mi uzaktan ok mok atamıyorum daha başındayım ama.

5501 Mesaj
25 Mart 2013; 16:46:17 

quote:

Uber sampling i kapatınca 40 falan oluyo,aslında oynanabilirde alıştım artık 60fps e düşmemesi için kastım biraz :)

Birde bişey soracağım, adamlara daldığımızda 3-5 kişi varken zorlanıyorum, assasins creed çocuk oyuncağı gibi kaldı bunun yanında(normalde oynuyorum)
ve sadece büyü-kılıç-tuzak-bomba kombinasyonu var değil mi uzaktan ok mok atamıyorum daha başındayım ama.

3195 Mesaj
26 Mart 2013; 11:13:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Evet kılıçları hep yağlı tut,iksirler her zaman yanında olsun.Özellikler skil ağacında simya bölümünde bi skill var onu maxla ( iksir etkilerini artırma + iksir yan etkilerini azaltma) bu skill mükemmel buna git.Sonra dövüşmeden önce kırlangıç ve diğerinin adını hatırlayamadım öbek özü müydü neydi 2 sini birden içinde dövüş esnasın da can tazelemen baya bir hızlanıyor hemen ölmüyorsun.Oyunda a dan z ye herşeyi kullanmak lazım gereksiz hiç birşey yok.Mekaniğini böyle yapmışlar o yüzden bira zor oyun ama güzel olmuş tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpress_ -- 26 Mart 2013; 11:13:52 >

5501 Mesaj
26 Mart 2013; 13:37:43 

Tamamdır, kırlangıç zaten favorim şuanda, yoksa ormanda gezerken öldürüoyrlar, peki bu taşlar var , değerli taşlar (geliştirme için), veya kumaşlar vs, bir sürü şey topluyorum, taşları kullanamıyorum, kumaşı kullanamıyorum, ne bileyim sadece iksir yapabiliyorum,1-2 kerede zırh gelisti tam istemeden oldu gerçi, yani tam oyunun dinamiklerine alışamadım, ambiyansa bayıldım, ormanın içindeyim sanki kulaklıkla bi başka dünya oluyor :) .
Şimdi kayran ıöldürmeye gittim, cedric obstruk mu ne yaptırmıştı, onu ne yapacağım nerde kullanacağım.?
Bunlarada bişey dersen tamam bitti herşey , daha da rahatsız etmem.
Şimdiden saol.

Bu mesajda bahsedilenler: @xpress_

3195 Mesaj
26 Mart 2013; 14:58:15 

oyunda zanaatcılar var onlara git bana bir şey yap de mesela sana zırh silah çeşitli geliştirme eşyaları yapıyorlar. oyunda ne kadar eşyavarsa topla hatta ağırlık modu var onu indir derim.böylece sınırsız eşya yanında taşıyabilirsin.osmurk lazım onu yap. şehrin hemen dışındaki elfin yanına git o ne yapacağını söyleyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3195 Mesaj
26 Mart 2013; 15:01:10 

taşlar kolay ya. taşı al kılıcının üzerine sürükle o özellik kılıcına geçecek ateş rünü güzel

5501 Mesaj
26 Mart 2013; 15:54:35 

Tamamdır, teşekkürler.

3327 Mesaj
28 Mart 2013; 17:02:08 

Arkadaşlar bende yeni başladım sayılır. Bu karanlık bir mağaraya giriyoruz. Bir parlak taş gibi birşey yapışık duvara. Onu almaya çalışıyoruz. Fakat Prepare The Mongoose potion iksiri yapmamı istiyor. İksir için gerekli olanları aldım. Fakat menüden character kısmından alchemy kilitli ve bir türlü açamıyorum. Kafayı yiycem. Görevi geçmek için bu kilitli alchemy yi nasıl açarım. Bu arada level 7 yim. Yardım edin lütfen.

57 Mesaj
28 Mart 2013; 17:52:27 

Ya Beyler Bende Şöyle Bir Sorun Var.
Örneğin Daha Başlardayım Savaşıyoruz Ben Inventoryi Açınca Ekran Kararıyor Bir Şey Gözükmüyor ESC Ye Basınca Oyun Tekrar Geliyor Ama Adamların Üstünde Yazılar Yok İşte ESC Ye Basınca Menü Gözükmüyor Falan.Var Mı Çare/Önerisi :(

138 Mesaj
1 Nisan 2013; 16:57:29 

İkincisi gayet güzel...

***Kimse Kendini Akıllı Sanmasın***

5501 Mesaj
1 Nisan 2013; 21:08:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Kutsalizm

Ya Beyler Bende Şöyle Bir Sorun Var.
Örneğin Daha Başlardayım Savaşıyoruz Ben Inventoryi Açınca Ekran Kararıyor Bir Şey Gözükmüyor ESC Ye Basınca Oyun Tekrar Geliyor Ama Adamların Üstünde Yazılar Yok İşte ESC Ye Basınca Menü Gözükmüyor Falan.Var Mı Çare/Önerisi :(

Oyun orjinal değil, heralde ilacı değiştirmeni tavsiye ederim.

2577 Mesaj
16 Nisan 2013; 11:06:11 

Zırh geliştirmelerini kime yaptırabiliriz?

Deri zırh için bir sürü geliştirme var bunları nasıl kullanacağız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

http://steamcommunity.com/id/DRACON1C
http://www.instant-gaming.com/igr/dracon1c/

8865 Mesaj
16 Nisan 2013; 11:21:41 

Arkadaşlar bende oyuna yeni başladım.Türkçe olarak oynuyorum.Acaba biriniz şu büyülerin ne işe yaradığını büyü ismide vererek açıklayabilir mi ?

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
_╬_ Marilyn Manson l154l (Yeni Albüm "Born Villain" Çıktı) _╬_
:::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::

2577 Mesaj
17 Nisan 2013; 10:45:49 

quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

Zırh geliştirmelerini kime yaptırabiliriz?

Deri zırh için bir sürü geliştirme var bunları nasıl kullanacağız?

Kendi sorumu cevaplayayım bari. Belki aynı şeyi merak edenlere faydası olur.

Zırh ve kılıç geliştirmelerini uygulayabilmek için zırhın ya da kılıcın geliştirilebilir olması gerekiyor, envanterdeki zırhın ya da kılıcın yanında küçük kutucukların sayısı da kaç çeşit geliştirme alabileceğini gösteriyor.

@Rietveld

Aard: Hava burcu. Düşmanlarınıza zarar vermesinin yanısıra bazı objeleri yolunuzdan çekmenize yarıyor. İleri seviyelerde güçlendirilebiliyor.

Yrden: Tuzak burcu. Kurduğunuz tuzağa dokunan düşmanlar geçici bir süreliğine hareket edemiyor ve gardını düşüyor. Bu da size saldırı şansı tanıyor. Özellikle Kayran'la yapacağınız dövüşte hayati önem taşıyor. İleri seviyelerdeki geliştirmelerle aynı anda iki tuzak kurup aralarından geçen düşmanları durdurma özelliği kazanabiliyorsunuz.

Igni: Ateş burcu. Düşmanlarınıza hasar veriyor ve alev alıp devamlı zarar görmelerini sağlayabiliyor. İleri seviyelerdeki geliştirmelerle menzilini arttırabilir, alanı etkileme özelliğini açabilirsiniz.

Quen: Kalkan burcu. En çok kullandığım burç diyebilirim. Geçici bir süreliğine hasar almanızı engelleyen ve size saldıran düşmanlarınızı çarpan bir elektrik kalkanı oluşturuyor.
Ileri seviyelerdeki geliştirmelerle kalkan süresini uzatabilir, aynı anda iki düşmanı birden çarpmasını sağlayabilirsiniz.
Dikkat etmeniz gereken şey, hasar aldığınızda bu hasar kalkanın kalan süresinden düşülüyor.

Axii: Zihin kontrolü burcu. Düşmanınızın zihnini ele geçirip onu sizin tarafınızda savaşmaya zorlamanıza yarıyor. Ayrıca bazı diyaloglar sırasında karşınızdakini ikna etmeye ya da doğruyu söyletmeye yarıyor. İleri seviyelerdeki geliştirmelerle aynı anda iki düşmanı birden taraf değiştirmeye zorlayabiliyorsunuz

Kaynak: TrGamer
.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

8865 Mesaj
19 Nisan 2013; 12:45:32 

quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

Kendi sorumu cevaplayayım bari. Belki aynı şeyi merak edenlere faydası olur.

Zırh ve kılıç geliştirmelerini uygulayabilmek için zırhın ya da kılıcın geliştirilebilir olması gerekiyor, envanterdeki zırhın ya da kılıcın yanında küçük kutucukların sayısı da kaç çeşit geliştirme alabileceğini gösteriyor.

@Rietveld

Aard: Hava burcu. Düşmanlarınıza zarar vermesinin yanısıra bazı objeleri yolunuzdan çekmenize yarıyor. İleri seviyelerde güçlendirilebiliyor.

Yrden: Tuzak burcu. Kurduğunuz tuzağa dokunan düşmanlar geçici bir süreliğine hareket edemiyor ve gardını düşüyor. Bu da size saldırı şansı tanıyor. Özellikle Kayran'la yapacağınız dövüşte hayati önem taşıyor. İleri seviyelerdeki geliştirmelerle aynı anda iki tuzak kurup aralarından geçen düşmanları durdurma özelliği kazanabiliyorsunuz.

Igni: Ateş burcu. Düşmanlarınıza hasar veriyor ve alev alıp devamlı zarar görmelerini sağlayabiliyor. İleri seviyelerdeki geliştirmelerle menzilini arttırabilir, alanı etkileme özelliğini açabilirsiniz.

Quen: Kalkan burcu. En çok kullandığım burç diyebilirim. Geçici bir süreliğine hasar almanızı engelleyen ve size saldıran düşmanlarınızı çarpan bir elektrik kalkanı oluşturuyor.
Ileri seviyelerdeki geliştirmelerle kalkan süresini uzatabilir, aynı anda iki düşmanı birden çarpmasını sağlayabilirsiniz.
Dikkat etmeniz gereken şey, hasar aldığınızda bu hasar kalkanın kalan süresinden düşülüyor.

Axii: Zihin kontrolü burcu. Düşmanınızın zihnini ele geçirip onu sizin tarafınızda savaşmaya zorlamanıza yarıyor. Ayrıca bazı diyaloglar sırasında karşınızdakini ikna etmeye ya da doğruyu söyletmeye yarıyor. İleri seviyelerdeki geliştirmelerle aynı anda iki düşmanı birden taraf değiştirmeye zorlayabiliyorsunuz

Kaynak: TrGamer
.

DRACON1C çok teşekkür ederim arkadaşım.Biraz araştırdım ama TRGamer'a bakmak aklıma gelmemişti.Çok yararlı bilgiler sağol.

Birde şunu sorayım.Heralde oyunda tüm geliştirmeleri yapmak mümkün değil.Hangi yollara yönelmemi tavsiye edersin.Öncelikle hangi becerileri geliştirmeliyim.Büyü ve kılıç iyi olur gibi geldi bana.

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...

2577 Mesaj
19 Nisan 2013; 13:19:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

DRACON1C çok teşekkür ederim arkadaşım.Biraz araştırdım ama TRGamer'a bakmak aklıma gelmemişti.Çok yararlı bilgiler sağol.

Birde şunu sorayım.Heralde oyunda tüm geliştirmeleri yapmak mümkün değil.Hangi yollara yönelmemi tavsiye edersin.Öncelikle hangi becerileri geliştirmeliyim.Büyü ve kılıç iyi olur gibi geldi bana.

Hiç önemli değil dostum.
Olabilir tabi insanın aklına gelmeyebiliyor..

Evet tüm geliştirmeler yapılamıyormuş. Simyager olmak da fena değil gibi, yalnız önemli bir dezavantajı var.
Iksir içebilmek her zaman mümkün olmuyor. Meditasyon esnasında yapılabiliyor. O zaman da kullanışlılığını yitiriyor.
Karşına ne zaman dişli bir düşman çıkacağını kestiremediğinde iksir içmeden gidip karşılaşabiliyorsun. O kötü olabiliyor.

Büyüye yönelmek dediğin gibi daha mantıklı görünüyor. En azından daha sık büyü yapabilmek, geliştirmelerle mümkün olabilir.

Kılıç+büyü iyi bence de.
Bomba kullanmak da çok sayıdaki düşmana karşı güzel, etkili yöntem.
Axii büyüsü de aynı şekilde kalabalık düşmanlara karşı etkili,.. çok sayıda düşmadan birini tarafına geçirirsen kısa bir süre de olsa dikkatleri üzerinden çekiyor. Ve kılıç ile aralarına dalabilmeyi sağlıyor.
Quen müthiş bir büyü, zırh kalkanı işe yarıyor.
Ama oyun kolay bir oyun kesinlikle değil. Savaşırken biraz taktik kullanmayı gerektiriyor. Düşmanların aralarına öyle kolay kolay girip dağıtmak çok zor ihtimal. Vur-kaç taktiği kullanarak ve bunu da büyülerle harmanlayarak, bomba, tuzak kullanarak oynanmaya zorlanmış bir oyun gerçekten. Hardcore gamer işi olmuş. Düşmanlar saldırmak için sıra asla beklemiyor, araya alabiliyorlar. Müthiş bir oyun olmuş.

7167 Mesaj
19 Nisan 2013; 13:51:39 

Kimyageri sadece iksir içmek olarak görmeyin güzel bombalar ve uzun süreli yağlarda yapabiliyor. Daha çok çiçek ve materyal toplayabilirsiniz ve daha çok iksir/bomba/yağ yapabilirsiniz. Üstelik daha uzun süreli ve etkili oluyorlar sadece bittikçe yenilemek lazım, sürekli üzerinizde duracak şekilde kullanamaya alşımak gerekli. Ek olarak bazı iksirlerin yan etkileri vardır, onları da düşürsünüz.
Ayrıca biraz ilerleyince iksir içtikten sonra çok güzel savaş bonusları alıyorsunuz. Ve en çok mutajen boşluğu o kısımda var.

Sadece simyacı olarak Dark modda rahatça bitirdim oyunu, tek zorlandığım yer 2 bölümdeki bir savaştı, öncesinde iksir içme şansı olmuyordu, bomba da kullanamıyorduk az ter dökmedim ama bildiğim kadarıyla yama getirdiler o kısıma.

8865 Mesaj
19 Nisan 2013; 19:44:49 

Tamam arkadaşlar.Birde bende ay rünü , toprak rünü falan var bunlar sanırım klıçlara özellik eklemek için.Bunları direk olarak takabiliyormuyuz kılıçlara.Ayrı bi kılıç gerekiyor heralde onlar için çünkü takamıyorum şuan.Nerelerden kılıç alabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 19 Nisan 2013; 19:45:04 >

2577 Mesaj
19 Nisan 2013; 20:55:04 

quote:

Tamam arkadaşlar.Birde bende ay rünü , toprak rünü falan var bunlar sanırım klıçlara özellik eklemek için.Bunları direk olarak takabiliyormuyuz kılıçlara.Ayrı bi kılıç gerekiyor heralde onlar için çünkü takamıyorum şuan.Nerelerden kılıç alabilirim ?

Yukarıda bahsettiğim gibi, her ne olursa olsun geliştirmeleri yapabilmek için envanterdeki kılıcın yanında küçük halka olması gerekiyor. Satıcılara bir göz at ve küçük halka olanlardan al.

Örnek:
0

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Kimyageri sadece iksir içmek olarak görmeyin güzel bombalar ve uzun süreli yağlarda yapabiliyor. Daha çok çiçek ve materyal toplayabilirsiniz ve daha çok iksir/bomba/yağ yapabilirsiniz. Üstelik daha uzun süreli ve etkili oluyorlar sadece bittikçe yenilemek lazım, sürekli üzerinizde duracak şekilde kullanamaya alşımak gerekli. Ek olarak bazı iksirlerin yan etkileri vardır, onları da düşürsünüz.
Ayrıca biraz ilerleyince iksir içtikten sonra çok güzel savaş bonusları alıyorsunuz. Ve en çok mutajen boşluğu o kısımda var.

Sadece simyacı olarak Dark modda rahatça bitirdim oyunu, tek zorlandığım yer 2 bölümdeki bir savaştı, öncesinde iksir içme şansı olmuyordu, bomba da kullanamıyorduk az ter dökmedim ama bildiğim kadarıyla yama getirdiler o kısıma.

Daha oyunun başlarındayım fakat bahsettiklerine göre bomba yapımında bayağı fayda sağlayabilir. Puan sıfırlama olsa çok güzel olurdu mesela.. Her iki tarzı da denemek lazım.
Acaba mod falan var mı bununla ilgili?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 19 Nisan 2013; 22:01:45 >

8865 Mesaj
21 Nisan 2013; 17:26:02 

Arkadaşlar oyundaki zorluk derecesi birşeyleri değiştiriyor mu oyundaki zorluk dişında ? Mesela en zorda oynadığımızda farklı eşyalar daha nadir eşyalar çıkması gibi birşey var mı ?

7167 Mesaj
22 Nisan 2013; 9:39:08 

quote:

Arkadaşlar oyundaki zorluk derecesi birşeyleri değiştiriyor mu oyundaki zorluk dişında ? Mesela en zorda oynadığımızda farklı eşyalar daha nadir eşyalar çıkması gibi birşey var mı ?

Sadece Karanlık moda özel, lanetli setler var. Onun dışında aynı eşyalar.

3376 Mesaj
22 Nisan 2013; 14:54:43 

Şuan oyun Steam'de 8 Dolara mevcut.

Ölüm; başka bir baki aleme gitmek ve iman vesikasıyla
saadet sarayına girmek için bir terhis tezkeresidir.

3975 Mesaj
22 Nisan 2013; 15:41:45 

enchaned edition olarak mı 8 dolar ?

5615 Mesaj
22 Nisan 2013; 18:54:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Noobkiller

Oyunun tüm sürümleri Enhanced Edition (bedava update olarak geldi bu) o yüzden evet EE sürümü 8 dolar. Kaçırmayın derim çok çok iyi bir fiyat. Alınan kopya gog.com'da aktive edilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 22 Nisan 2013; 18:54:40 >

3376 Mesaj
22 Nisan 2013; 19:03:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Noobkiller

evet kampanya bitmek üzere haberin olsun.

Ölüm; başka bir baki aleme gitmek ve iman vesikasıyla
saadet sarayına girmek için bir terhis tezkeresidir.

3195 Mesaj
29 Nisan 2013; 19:30:50 

Oyun tekrar başladım bu sefer gitmediğim yoldan gideceğim bakalım neler olacak ve şu sitede ki http://witcher.nexusmods.com/mods/topalltime bir çok modu indirdim ama onların gösterdikleri klasör yolu bende yok bunları nasıl aktaracağım ? Mesela diyor CookiedPC> item diyor bende item adlı klasör yok ve ya Cookiedpc> character ...Bende sadece CookiedPC> movies,sound,glabals klasörleri var

3195 Mesaj
2 Mayıs 2013; 4:47:21 

hiç kimse cevap yazmamış zaten ama önemi değil hallettim :)

2210 Mesaj
2 Mayıs 2013; 11:56:12 

oyunu 2-3 saat oynadım ama pek ısınamadım
dövüşler falan çok sade. sadece düşmana gidip tıklıyorum değişik vuruş teknikleri falan mı yok mu?
bu haliyle çok sıkıcı

114 Mesaj
2 Mayıs 2013; 13:02:21 

bu oyunu steamden gayet ucuza aldım acaba ilk oyunu oynamadan dalsam bu oyuna birşeyler kaybedermiyim siz neler diyorsunuz bu konu hakkında arkadaşlar.

8865 Mesaj
8 Mayıs 2013; 1:21:06