Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.275
Cevap
21
Favori
340.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda iyi-kötü yok. Burada her şey gri.
    Herkesin kendince sebepleri var, kendince haklı bulduklarını savunuyorlar.

Sen hangi tarafı daha haklı buluyorsan, önce o tarafla oyna. Daha sonra oynayacağında diğer tarafa gidersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemreserpal -- 30 Nisan 2012; 21:26:11 >
  • Spoiler vermeden Iorveth'e kanım ısındı ama bende hayvan fobisi var örümcek ve türevlerinden tiksiniyorum... İoverth seçince daha çok hayvanımsı bölümlermi oluyor?
  • Yok, pek değil.
  • Abi normalde hiçbir hayvan veya birşeyden korkmamda böyle hamam böceği artı örümcek karışımı koca koca seyler gelince insanın içi bir garip oluyor yav... <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemreserpal

Yok, pek değil.

seni az önce tribes ascend maçında tamir yaparken mi gördüm yoksa halusinasyon muydu

hatta birlikte tamir yapıyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 1 Mayıs 2012; 9:56:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Yok, pek değil.

seni az önce tribes ascend maçında tamir yaparken mi gördüm yoksa halusinasyon muydu

Tech olarak görevimi yerine getiriyordum.

Nick neydi?
  • quote:

quote:

quote:

Yok, pek değil.

Nick neydi?

hah bak yanılmamışım, raindance haritasındaydık hatta shazbotlar sızmaya çalışıyordu generator odasına . ben de tech oynuyordum. benim nick Scorpius ekle beraber oynarız keza oynayan 1 arkadaşım var ve bizim millet fps deyince ya cod ya da bf3 anladığından bilmiyorlar ağızlarının tadını ve ikisini katlayacak tribes'ı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 1 Mayıs 2012; 10:08:03 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yok, pek değil.

Nick neydi?

hah bak yanılmamışım, raindance haritasındaydık hatta shazbotlar sızmaya çalışıyordu generator odasına . ben de tech oynuyordum. benim nick Scorpius ekle beraber oynarız keza oynayan 1 arkadaşım var ve bizim millet fps deyince ya cod ya da bf3 anladığından bilmiyorlar ağızlarının tadını ve ikisini katlayacak tribes'ı..

Ekledim. Oynarız bir ara.

Neyse konuyu da fazla dağıtmayalım en iyisi.
  • İlk şehirde bu demirci ve karşısında kitapçı var onun köşesinde 2 adam duruyor. Konuştum kimyasal madde falan denicez dedi 1-2 yıl sonra döndüğünde sonuçlarını alırız falan bir şeyler dedi. Kabul edince görevlerde falan çıkmadı ne olduğunu da tam anlayamadım, nedir bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

Abi normalde hiçbir hayvan veya birşeyden korkmamda böyle hamam böceği artı örümcek karışımı koca koca seyler gelince insanın içi bir garip oluyor yav... <3

bende nefret ediyorum şu börtü böcekden.
  • Oyununda Arenada oynadığımız oyunu nAsıl save edebiliiz?
    http://resim.donanimhaber.com/m_60327031/tm.htm
  • 10dk once bitirdim oyunu gercekten cok guzeldi ama kisaydi guzel olunca nasil gecti anlamadim.

en sonunda lethoyu oldurdum zaten onun pesine dustugumden beri aklimdan bu geciyordu.

bir kac gun icinde tekrar baslayip bu sefer diger sonuyla oyunu bitirmeye calisicam bakalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar
    bir kac gun icinde tekrar baslayip bu sefer diger sonuyla oyunu bitirmeye calisicam bakalim

Bence o kadarına değmiyor. Onun yerine ben o kavgan önce save alıp iki türlüde denedim. Aslında bizim özel kararlarımız oyunda öyle önemli bir değişiklik yaratmıyor. Ama insan kendinden bir şeyler katıp farklılaştırmak istiyor. Keşke oyun daha kapsamlı olsa..

Bu arada benim soruna biri cevap verse artık :(
  • Arkadaşlar kılıç skillerini nasıl kullanıcaz açtığımız skilleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: El-Cezeri

quote:

Bence o kadarına değmiyor. Onun yerine ben o kavgan önce save alıp iki türlüde denedim. Aslında bizim özel kararlarımız oyunda öyle önemli bir değişiklik yaratmıyor. Ama insan kendinden bir şeyler katıp farklılaştırmak istiyor. Keşke oyun daha kapsamlı olsa..

Aslında oyunun sonunu tam anlamıyla değiştiren o kavga değil 1. bölümdeki roche veya ıorveth seçimlerin oyunu değiştiren en büyük etmenler.
  • quote:

quote:

Sakamısın la sen? Witcher kadar değisiklik verebilidiğin oyun yok. Lamo
  • quote:

quote:

Gayet kapsamlı bir oyun. Zaten en az 2 seferlik oynama ömrü var. 3-4 sefer oynayanlar artık birçok senaryo dönüm noktasını öğrenir. Ondan sonrası zevk işi.

Oyunda verdiğiniz kararlar ile ulaşabileceğiniz 16 farklı son mevcut ayrıca. Son derken 4 tane kadar ana son var diğerleri küçük şeyler.

2 yıl önceye ait bir sunum ama yine paylaşmadan edemicem

Hikayede gidebileceğiniz yollar.

İlk oyunla arasındaki farklar.

Görüldüğü üzere çok kapsamlı bir yapımdır Witcher 2.
  • quote:

quote:

el mahkum her gün türkçe rpg çıkmıyor 5 kere de oynanır 10 kere de.

oooooddddriiiin where is the boy

bir görev esnasında dandelion ile konuştum ve odrin'i bulma görevi başarısız oldu dedi. işin garip tarafı bu sarhoş elemanlar bağırmaya devam ediyor. bu bölümü bitirene kadar bağırmaya devam mı edecek bunlar daha bir sürü görev var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

Hiç sorma, adam o kadar içten sesleniyor ki bir ara kendimi ormanın içinde dolaşırken "oooodriiiin hanimiş oğlum" derken buldum ve titredim Neoluyor lan!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

Hiç sorma, adam o kadar içten sesleniyor ki bir ara kendimi ormanın içinde dolaşırken "oooodriiiin hanimiş oğlum" derken buldum ve titredim Neoluyor lan!

Baktım durmayacaklar ve hakikaten kafa ütülüyorlar Öncelikli olarak Odrin denen malı getirip, diğer mallara kavuşturdum.
    Bir anda sükunet kapladı tüm kampı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celcelet -- 2 Mayıs 2012; 0:29:56 >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.