Şimdi Ara

Scythe'den yeni bilgisayar kasası; Fenris Wolf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yüksek performanslı işlemci soğutucularıyla tanınan Tokyo merkezli donanım üreticisi Scythe, Alman kasa modifikasyoncusu Benjamin "benny" Franz ile iş birliğine giderek hazırladığı yeni bilgisayar kasasını duyurdu. Scythe'nin Fenris Wolf kod adını taşıyan ve DIY yani Kendin Yap segmenti için firma tarafından hazırlanan ilk modeli olduğu belirtilen yeni kasa, 527 × 203 × 455 mm boyutlarında ve 6 Kg ağırlığında.

Siyah renkli tasarıma sahip olan tamamı Alüminyum Fenris Wolf, 5 adet harici 5.25-inç sürücüsüne ev sahipliği yapabiliyor. Ayrıca dör adet sabit disk sabitleyicisine sahip olan Fenris Wolf'un üst panelinde bir adet eSATA, iki adet ses ve iki de USB 2.0 konnektörü bulunuyor. Su soğutma sistemleriyle uyum için iki kanalı bulunan yeni kasanın standart soğutmasını ise 80 devir/dakika'da çalışan 120mm'lik iki adet fan karşılıyor.

Scythe Fenris Wolf, yurt dışında 100 Avro'luk fiyat üzerinden satışa sunulmuş durumda.

• çok gösterişsiz ve basit bir kasa
  • 3.5" hdd ler için olan yeri göremedim ayrı bir aparatla mı takılıyor yoksa full 5.25" mi anlayamadım. ayrıca kasa gerçekten basit olmuş çok bir fonksiyonu yok ve sanırım kasa midtower. biraz daha üzerine koyup truvatek phalanx falan alınsa (yada enermax uber chakra) daha iyi olur.
  • ben sevdim güzel ve sade bir kasa
  • 89$ dan satılsa alan çıkabilir.
  • Gösterişsiz ve sade kasaları biliriz de bu kasa çok yavan olmuş..
  • hava ve su soğutma için ayrıntıları bile düşünmüşler, son drece sade ve şık olmuş özellikle içinin mat siyah rengi çok hoşuma gitti
  • bazen sadelik en iyi gosteristir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

çok gösterişsiz ve basit bir kasa

Katılmamak elde degil.
  • 100 avro luk fiyatı pahalı kabul edilebilir ama gerek sade ve şık oluşu gerekse de malzeme kalitesi oldukça iyi görünüyor. 6 KG olmasıda cabası )
  • ben böyle sade kasaları daha çok seviyorum. hoş bir kasa.
  • Sade sevenlere hitap eden bir kasa keşke biraz daha gösterişli olsaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper# -- 16 Haziran 2009; 11:32:36 >
  • Aslında mimari bir kasa, gösterişsiz durması biraz yanıltıcı. Dikkatli biçimde bakıldığında hatların aslında bir tasarım kriterinde oldugu göze çarpıyor.
    Haa, 100€ verir miyim, hayır tabiki de...
  • hiç beğenmedim 50 milyonluk kasalara benziyo aynı
  • yan kapakta ne cam nede fan yeri koymuslar.sogutması pek iyi olacagını sanmam.
  • Hala kasanın en sıcak bölgesine PSU'da koymaktan vazgeçemediler,ön tarafdaki fanın kapak kapanınca etkisi ne kadar olacak, veya kapak kapanmayacak mı hiç, yan tarafta ve benim için en önemlisi ısınan hava yukarda biriktiği için üst tarafta bir havandırma yok,felaket tasarım olmuş,üstüne üstlük 100€,50 tl bile vermem, kim yapıyor bu kasaları, yuh diyorum, ayrıca adıyla ilgili vahşi bir kurt resmi,kabartması koyulabildi, Scythe kasa işini bıraksın.
  • bunu alacağıma gmc h70 alırım hem o 7 kgdan fazla:D
  • kasa,sadelikten ölmek üzere
  • İç kısmı siyah boyalı kasaları seviyorum , full alüminyum olması da ayrı bir artı.
    Scythe , kalitesini kasaya aktarabilmişse meraklısına hitap eden güzel bir seçenek olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

çok gösterişsiz ve basit bir kasa

katılıyorum. everest'in bir kaç modeli bile bu kasadan daha gösterişli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.