- x
Saça jilet vurmak ilgilenenler buyrun...
21 Cevap23829 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4 Mesaj
16 Haziran 2009; 3:27:41 

Arkadaşlar ben ufakken saçlar çok güzeldi ve gürdü öyle seyreklik de bulunmuyordu. Ben 8. sınıfda çok berbat ve hoyrat baktım, saç feleğini şaştı ve kendini toparlayamadı. Bu 10. sınıf bitti ve yaz tatiline girdik. Önceleride düşündüğüm gibi saçı jilete vurma fikri aklımdan çıkmıyor. Hani eskisi gibi olur seyreklik de kaybolur diye düşünüyorum. Bunun yanında ismini söylemiyim (reklam olmasın) saç çıkarıcı şampuanıda yeni yeni kullanmaktayım ve şuanda bir etkisini görmemekteyim. Birde şu var ben önceleri saçı öne yatırmamdan dolayı olsa gerek ki alın kıllanması oldu yani saçın önünde hafif bi saç çıkması meydana geldi ve şuanda kısa durumda, ben orayıda jiletletip diğer saçla eşitlenmesini sağlayayımmı?

Sorumu kısa bir şekilde anlatıcak olursam:

Benim saçımda seyreklik ve önlerde biraz kıvrılma (sanırım dalgalanma) ve de saçın genelinde bir solukluk (cansızlık) mevcut, önlerdede hafif bi saç çıkması oldu (alın kıllanması). Jilete vurmam ne tür bi etki yapar, nasıl sonuçlar doğurur?

555 Mesaj
16 Haziran 2009; 3:29:58 

0 a vurdurmus bırı olarak soylıyım.. eskısınden daha gur cıkıyor... yaklasık 2 3 sene once 0 a vurdurdum onceden sacım bu kdar gur ve sıyah degıldı sımdı sıyahıda astı artık o derece... bence jılet degılde makıneyle 0 a vurdur

deviantART

604 Mesaj
16 Haziran 2009; 3:32:00 

Saçı kazıtmak saç tipini değiştirmez. Saçların canlı çıkmasını sağlar ama cansızlığa sebep olan etken hala aktifse tekrar eski problemle karşılaşırsın. Ve asıl merak ettiğin cevap: Saçın artmasını bekleme.. Bende yaz geldiğinde kazıtırım sıcakta saç çekilmiyor.

555 Mesaj
16 Haziran 2009; 3:36:20 

kepce degılsen 0 numara yakısır cogu kısıye

deviantART

604 Mesaj
16 Haziran 2009; 3:36:28 

Madem kısa saçı göze aldın jilet vurdur. Makina ile 0 alamazsın, alabilecek olsan sinekkaydıyı usturayla yapmazlardı. Bir kere kazıt, sonra her hafta banyoda sakal traşı olur gibi Fusionla kendin kazırsın. Yalnız bu rahatlığa alışırsan kış geldiğinde sıkıntı çekebilirsin.

555 Mesaj
16 Haziran 2009; 3:41:38 

bir de su lafa cok alısman gerekece: tamburamın telleri seveyiim(!) bütün kelleri

deviantART

4284 Mesaj
16 Haziran 2009; 5:10:24 

Önce saçları kazıtacaksın, sonra üzerine 3 tane sarımsağı rendeleyip ve ezip süreceksin. 4 gün bu şekilde gezeceksin. Yıkamak yok, aslan yelesi gibi olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burhan -- 12 Kasım 2011; 10:04:31 >

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
Dead Line

10257 Mesaj
16 Haziran 2009; 5:27:05 

sacu sıfıra vurdurmadan seyrekliğini azaltmanın bir yolu var mı.. ucuz bir yol..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Haziran 2009; 6:46:21 

jilet vurursan sakal gibi cikar

4207 Mesaj
16 Haziran 2009; 23:56:22 

bir doz kemoterapi hepsinin ilacı valla..eskisinden 2 kat daha sık, gür çıktı

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

0 Mesaj
17 Haziran 2009; 0:00:23 

quote:

Orjinalden alıntı: Osman171

Arkadaşlar ben ufakken saçlar çok güzeldi ve gürdü öyle seyreklik de bulunmuyordu. Ben 8. sınıfda çok berbat ve hoyrat baktım, saç feleğini şaştı ve kendini toparlayamadı. Bu 10. sınıf bitti ve yaz tatiline girdik. Önceleride düşündüğüm gibi saçı jilete vurma fikri aklımdan çıkmıyor. Hani eskisi gibi olur seyreklik de kaybolur diye düşünüyorum. Bunun yanında ismini söylemiyim (reklam olmasın) saç çıkarıcı şampuanıda yeni yeni kullanmaktayım ve şuanda bir etkisini görmemekteyim. Birde şu var ben önceleri saçı öne yatırmamdan dolayı olsa gerek ki alın kıllanması oldu yani saçın önünde hafif bi saç çıkması meydana geldi ve şuanda kısa durumda, ben orayıda jiletletip diğer saçla eşitlenmesini sağlayayımmı?

Sorumu kısa bir şekilde anlatıcak olursam:

Benim saçımda seyreklik ve önlerde biraz kıvrılma (sanırım dalgalanma) ve de saçın genelinde bir solukluk (cansızlık) mevcut, önlerdede hafif bi saç çıkması oldu (alın kıllanması). Jilete vurmam ne tür bi etki yapar, nasıl sonuçlar doğurur?

Sülo senmisin la? Kuzenimle aynı belirtiler makara bir isim... Herşey aynı

2403 Mesaj
17 Haziran 2009; 0:02:43 

quote:

Akaybolur diye düşünüyorum. Bunun yanında ismini söylemiyim (reklam olmasın)

Forumda yeni misin bilmiyorum ama her türlü markanın önerisi sorulduğu tavsiye verildiği karşılaştırıldığı bu forumda reklam olayını kafaya takma hocam

iPhone 5S 64 Silver Gray | Samsung NP550P5C-05TR ( i7 3630QM 2.4 ghz, 128 GB KINGSTON HYPERX 3K SSD, WD 750 GB 7200 RPM, 8 GB DDR3 1600 , 2GB NVIDIA GT650M)

867 Mesaj
17 Haziran 2009; 0:06:20 

quote:

Orjinalden alıntı: CaPo Di CaPi 35

kepce degılsen 0 numara yakısır cogu kısıye

Ben karneyi aldığım gibi saçı makinayla 0'a vurdurdum.Hafif sarılık vardı.Sarılık gider mi diyorsun?

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

0 Mesaj
17 Haziran 2009; 0:07:21 

quote:

Yok yaw nerden çıktı ben osman

Hiç inanmadım da neyse

0 Mesaj
17 Haziran 2009; 0:12:05 

quote:

Öleyim? Suda boğulayım? Top olayım? La walla ben osman :DDD

Anca seven bilir ölür kuzen yüzme biliyor yan komşusu top nefret eder sen kuzensin ulan

685 Mesaj
17 Haziran 2009; 0:15:19 

harbi bende düşünüyorum kazıtmayı hep kısa kestiririm jole felan hiç sevmem

4207 Mesaj
17 Haziran 2009; 15:03:27 

quote:

Google'ye kemoterapi yazıyorum kanserle ilgili şeyler çıkıyor.

biliyom..bende o yüzden dedim zaten bi tedavi oldum..saç çıkma oranı %100 oranında arttı

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.

3230 Mesaj
17 Haziran 2009; 15:08:23 

3e vurdurdum birçok kez de 0 goze alamıyorum ya

||Samsung NP530U3C-A01TR - Nokia Lumia 720 - Sansa Clip||

586 Mesaj
17 Haziran 2009; 15:10:23 

Saçın rengini karartmadan sıklaştırmanın bi yolu varmı?

Doğarken NEDEN Ağladığımı Yaşadıkça Anlıyorum

34 Mesaj
18 Haziran 2009; 1:43:37 

benimde saçlarım seyrek. zaten asosyalim. bi de kazıtırsam insan içine çıkamam amq.

Emektar | Pentium III 800MHz Slot - Bcmcom Slot1 Anakart - 64MB GeForce MX-400 - 256 MB SD Ram - 40GB Hdd

26 Mesaj
18 Haziran 2009; 1:45:27 

Saçlarım ince telli , seyrek ve fazla dökülüyor . Bundan çok huzursuzum acaba cildiyeciye gitsem bir faydası olur mu ?

470 Mesaj
21 Haziran 2012; 16:41:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Osman171

Cansızlığa sebeb olan etken halen aktifse derken? Anlamadım :(

egzama

ARİ GOLD
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Saça jilet vurmak ilgilenenler buyrun...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.383