Şimdi Ara

3G KAPSAMA ALANI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
56.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3G başlamasına sayılı günler kala bugün İstanbul Anadolu yakası Ümraniye tuzla arasında birçok kez operatör seçimini umts ye getirip operatör tarattırdım..Sonuç çoğu yerde turkcell ve avea 3g sinyali var...Bazı yerlerde de sadece turkcellin 3g sinyali çıktı örneğin tuzlada...Vodafone henüz 3g sinyalinin açmadığı için hiçbir yerde sinyal vermiyor...
    Diğer illerdeki ve İstanbul daki diğer akadaşların da deneme sonuçlarını buradan paylaşalım, bakalım 3g ne kadar kapsıyor şu an

• nasıl oluyor o hocam?? daha başlamadan sinyal nasıl alabiliyorsun?? kusura bakma anlayamadım
  • avea yaklaşık 3 4 aydır istanbul'un hemen hemen her yerinde 3g çıkarıyodu. turkcell hiç çıkmıyodu. şimdi turkcellde de her yerde 3g çıkıyor. vodafone da malesef herhangi bir 3g sinayli henüz görmedim. avea istasyonların parçalarını değiştiriyor. turkcell mevcut istasyonların yanına ya da istasyonun bulunduğu bina çatısına avea'nın istasyonlarına benzer istasyon kurmaya başladı. şu anda sıralama verirsek 1. avea, 2. turkcell 3. vodafone şeklinde gözüküyor gittiğim yerler itibariyle. genelleme yapmıyorum turkcell sempatizanları olay çıkarmasın her zaman yaptıkları gibi.
  • burda vodafone 3g çihazlarını koymus buılunuyor ama şinyalden bir eser yok yer k.cekmece kanarya
  • ilginç bir durum da ben aktarayım. avea ve turkcell in bundan aylar önce 3G için test izinleri vardı ve 3G sinyalleri veriliyordu ankarada. benim evimin bulunduğu bölgede avea 3G sinyalı çıkıyor ancak turkcell çıkmıyordu. şimdi ise turkcell ve vodafone un 3G sinyalleri var ama avea 3G sinyali yok!
    herhalde vodafone dan 3G sinyalini ilk gören benim bana özel çalışma yapıyorlar....yer: ankara-keçiören merkez.
  • şu an sinoptayım 3g namına bi sinyal yok
  • Balıkesir zeytinli/altınkum Turkcell Sinyal yok.
  • çoğu yerde istasyon yenilenmeleri yapıldı. sadece aktif hale getirip sinyal vermiyorlar arkadaşlar
  • 3g ilk 3 ay bedava olur diye sohbetler duyuyorum aslı varmı oyle olmasa bile fiyatları ne olurki malum tüketici için önce ucuz fiyatla kullanılabilirlik önemli artık Türkiyen,n cep telefonlarında standartlarını yükseltmesi lazım bence...
  • nerede tarattırdıysam turkcell var
  • Eskişehir merkezde oturuyorum.
    Burdada nedense sadece vodafone 3G çıkıyor

3G KAPSAMA ALANI
  • quote:

Eskişehir merkezde oturuyorum.
    Burdada nedense sadece vodafone 3G çıkıyor

3G KAPSAMA ALANI
    benimde hattım vodafone ama aveanın yanında girilmez işareti çıkmıyor.neden öyle.vodafone aveanın istasyonlarını kullanabiliyomuu.
    birde resimdeki vodafonun 3g nin şebekesi seçilebiliyomu ,kullanılabiliyomu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 16 Haziran 2009; 22:56:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: trtunski
    turkcell sempatizanları olay çıkarmasın her zaman yaptıkları gibi.

• Ankara Çiğdem Mah, sadece Vodafone çıkıyor.
  • ben istanbulda henüz hiçbiryer vodafone göremedim ne zaman sinyali açmayı düşünüyorlar acaba
  • 30 Temmuz'da kullanıma açıldığında kim ak kim kara belli olur. Sinyali açıp açmamalarıyla belli olmaz bu işler. Biraz sabredip beklemek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 17 Haziran 2009; 12:35:42 >
  • geçen zühtü beyle konuştum 3g hakkında

dedim zeytinburnu-4 bazında 3g parçası göremedim dedim acaba
    bu istasyon 3g'ye uyumlu olmayacak mı diye sordum?

zühtü bey bana zeytinburnunda 15 ya da 16 istasyon 3g'ye uyumlu hale getirildi fakat zeytinburnu-4 hakkında bilgim yok dedi araştırıp size döneceğim dedi bu istasyonlar aşama aşama 3g'ye uyumlu hale getirilecek dedi dedim bu istasyon benim için çok önemli adsl aboneliğimi iptal edip vodafone'dan 3g hizmeti almak istiyorum dedim ilgileneceğine söz verdi

bakalım neler olacak zeytinburnunda ilerleyen günlerde
  •  3G KAPSAMA ALANI
    MERSIN / POZCU ( TURKCELL 3G ) Sinyal var yalnız baglantı kurulmasına izin vermiyor 30 Temmuzu bekliyorlar sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarcelik -- 18 Haziran 2009; 11:46:53 >
  • pendik e-5 vodafone 3g sinyalini açmış....hatta çok ilginç 3,5g yazıyor vodafonun yanında
  • Mersin - Mezitli

Üç GSM operatörün de 3G sinyalleri alınıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.