Şimdi Ara

3G KAPSAMA ALANI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
56.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu anda NİĞDE merkezdeyim. turkcell 3g var, diğer operatörlerde 3g yok. zaten turkcell 3g de çok sınırlı bir alanda var, öyle şehir merkezinin her yerinde yok.
  • Aydin-Merkezde Turkcell ve Vodafone, Kusadasi-Davutlarda Turkcell ve Avea 3G sinyalleri mevcut. Davutlarda Vodafone 3G sinyali var ama Vodafone TR degil Vodafone GR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trineux -- 27 Temmuz 2009; 21:42:55 >
  • Sakaryada en geniş 3G Kapsama alanı VODAFONE TR Köylere kadar girmiş durumda

AVEA hiç yok sakaryada turkcell var ama en iyi VODAFONE TR 3G
  • Ankara Esenboğa Havalimanı nda Turkcell ve Avea 3g var vodafone henüz yok.Keçiören deki evimde henüz üç operatörün 3g sinyali yok.
  • İstanbul çengelköy
    Avea 3g
    Turkcell 3g
    Vodafone 2g
    :)
  • Şebekenin 3G, 2G olduğunu nereden anlıyorsunuz? 5800'de öyle birşey bulamadım. Sadece şebekeyi GSM veya UMTS olarak seçip tarattırıyorum, şebeke varsa bildik isimlerini yazıyor.
  • İstanbul/Fatih/Silivri kapı
    turkcell
    Avea
    var Vodafone 3G sinyali görmüyor
    @civcivx
    Dostum UMTS olarak taratcaksın kaç şebeke bulursa 3G onlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoQi -- 28 Temmuz 2009; 18:06:39 >
  • Arkadaşlar 3G 29 Temmuzu 30 a bağlayan gece mi aktif olacak yoksa 30temmuz gündüz filan mı bilginiz var mı ?
  • vodafone bizim burada daha 3g sinyalini açmadı.
    hatta 3g parçaları bile ilk taktıkları konumda ters şekilde.
    yani normal antenler doğuya bakıyor diyelim 3g antenleri batıya bakıyor.
    ne zaman düzeltecekler bakalım çok az kaldı ama
  • 30 Temmuz sabahı diye söylemişlerdi TV'de.

quote:

Orijinalden alıntı: Vodafone TR

Arkadaşlar 3G 29 Temmuzu 30 a bağlayan gece mi aktif olacak yoksa 30temmuz gündüz filan mı bilginiz var mı ?
  • quote:

Arkadaşlar 3G 29 Temmuzu 30 a bağlayan gece mi aktif olacak yoksa 30temmuz gündüz filan mı bilginiz var mı ?

gece 00:00'DA aktif hale gelecek bütün gazetelere reklam verdi vodafone
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

gece 00:00'DA aktif hale gelecek bütün gazetelere reklam verdi vodafone

• Kahramanmaraş-Afşin hiçbirinde yok
  • Ankara Eryaman Avea Turkcell 3G sinyali var.Dünya 3G devinin sinyali yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FA5T -- 30 Temmuz 2009; 14:53:51 >
  • Turkcell 3G Evimin Heryerinde Full Çekiyor.Vadafone'dan tık yok .. Yer;İstanbul/Okmeydanı
  • Aceleye gerek yok, günden güne her yerde çekmeye başlayacaktır. Ayrıca şu an 3G sinyalinin zayıf olmasının sebebi de; her baz istasyonunda sinyal olmadığı için, telefonların uzaktaki bazlara bağlanmasından kaynaklanıyor.
  • 3 hafta önce falan 3üde vardı bende evin heryerinde çıkıyordu 3G ama son 2 haftadır falan sadece Vodafone'un yok bende sinyali..Evde çok uğraştım sinyal almak için..Sonunda buldum ama odamın camından sarkmak zorunda kalıyorum Ulan vodafone bi sinyal için öldüreceksin beni
  • bizim burda da Telsim 6G çıktı..:)
    Uzan gaza geldi..heeeeeeyyyyyt!
  • An itibarı ile evde iğrenç çekiyor. Dışarıya çıktığımda kusursuz çekiyor. Yer; İstanbul/AVCILAR/Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
  • Istanbul Anadolu yakasinda Turkcell ile Kadikoy, Caddebostan, Suadiye, Erenkoy, Bostanci, Maltepe, Tuzla'ya kadar oralarda bulunan arkadaslarimi "Goruntulu" (Video'lu) aradim hic sorun cikmadi. Ancak Bodrum'u aradim sanirim Bodrum hala kapsama alani disinda.

Cekim kuvveti de bu semtlerde (bina ici-disarisi dahil) surekli 3G FULL gosteriyor. Bir kademe dahi azalma yok.

Acaba bu Video'lu konusmalar nasil faturalandirilacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eurokid -- 30 Temmuz 2009; 18:02:46 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.