Ucuz Alışveriş Siteleri
30 Cevap11953 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4070 Mesaj
15 Haziran 2009; 16:05:04 

Arkadaşlar bildiğimiz ucuz alışveriş sitelerini buradan paylaşalım ana konu tarzında bir konumuz olsun.

Bu sitelerden alışveriş yapanlar , yapmak isteyenler sorularını , izledikleri adımları buraya yazarlar diğer arkadaşlarada yardımcı olurlar vs.

Alışveriş Siteleri

https://www2.dealextreme.com/default.dx

www.amazon.com

www.alibaba.com

Sizde bildiğiniz alışveriş sitelerini ekletmek istiyorsanız mesaj olarak yazabilirsiniz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin16 -- 15 Haziran 2009; 16:13:41 >

904 Mesaj
15 Haziran 2009; 16:07:08 

alibaba.com da var süper.

4070 Mesaj
15 Haziran 2009; 16:10:53 

Paypal adresi aldım birkaç iş yapıp para koyabilirsem ordan ufak ufak bir ticarete giriş yapmayı düşünüyorum. Onun için ucuz siteleri tercih etmeyi düşünüyorum. amazonda'da zune mp4 playerlara baktım pahalı geldi

Teşekkürler Emre kardeş ilk mesaja ekliyorum

Emre bu alibaba'nın işleyişi nasıl sitede ATV bile satılıyor. Gittigidiyor gibi bir site mi ?? Fiyatları nerde yazıyor bu sitede , kargo ücreti filan var mı ?? Biliyorsan site hakkında bilgi verirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin16 -- 15 Haziran 2009; 16:21:21 >

904 Mesaj
15 Haziran 2009; 18:36:39 

Amazon'dan çok fazla kar edemessin dostum. Ben dealextremenin ilk başlarında ticarete atıldım ve iyi de para kazandım. ebay manyağı olduk. şimdi bunlar uğraştırıyor. eve 100mbit bağlattım bakalım bundan para kazanmayı düşünüyorum. Ticarete biraz geç kaldın sanki dostum.

4070 Mesaj
15 Haziran 2009; 20:36:00 

Geç kaldırsak kardeş sınırları zorlar işin bi tarafından tutunmaya çalışırız.Sen nasıl para kazandın , ne tür malzemeler sattın biraz yardımcı olurmusun.

2 üst mesajda yazdıklarımıda açıklarmısın kardeş ?? Alibaba.com'n işleyişi nasıl fiyat nerde yazıyor , kargo ücreti var mı ?? Siteyi biraz anlatırmısın

3221 Mesaj
15 Haziran 2009; 21:24:23 

alibaba nasıl bir site yahu ilk defa görüyorum bu siteyi bayağı bi karmaşık geldi..

736 Mesaj
15 Haziran 2009; 23:28:45 

alibaba yabancı toptancılar için . çinden 1 tır veya 1 konteyner getirmek istiyosan firmalarla görüşüyosun. email lle falan sanırım. alibaba da gg tarzı çalışıyor.

PlayStation®Portable

DH PSP TOPLULUĞU
PSP 2004 Silver | v.5.50 GEN-D2 | 8+8 Gb Memory Stick

PlayStation® 3 Slim 640 Gb +120 Gb HDD 2 DS3 50+ GAMES

1131 Mesaj
15 Haziran 2009; 23:50:06 

Sanırım şuan için en karlısı dealextreme. Sebebide kargo ücretinin olmaması. Dealextreme de çok dandik ürünler var ama bazen aralardan iyi şeyler çıkıyor. Şu 100Euro sınırını biraz yükseltseler millet neler alacak ta işte.
Sizin bildiğiniz ücretsiz kargo alışveriş siteleri varmı ?

6152 Mesaj
16 Haziran 2009; 0:58:52 

dealextreme.comdan alınan malların yanında ürünü faturası gönderilmiyorki.gümrük ürünün fiyatının ne kadar olduğunu bilemez.
ancak aynı üründen 1den fazla alınırsa gümrükte kalabilir (bizim kalmıştı kredi karının ekstresini götürdük gümrüğe verdiler malları)
birde cep telefonu, trt bandrolü isteyen ürünler kalır gümrükte.

4070 Mesaj
16 Haziran 2009; 9:53:06 

Alibaba güzele benziyor baya bir ürün var sitede ama ürünlerin fiyatı yazmıyor (ben göremedim). O siteyi detaylı bilen birisi varsa açıklama yapsın beyler

904 Mesaj
16 Haziran 2009; 10:50:31 

alibaba'dan alışveriş yapmak biraz zor, satıcılarla anlaşmakta zor.

ben çinden 60 ayrı paketlerde iphone aksesuarları getirdim gümrükte takılmadan direk gelmedim. 50 pakettede 700 ürün vardır nerdeyse. bi seferde geldi.

1131 Mesaj
16 Haziran 2009; 15:14:18 

quote:

Orjinalden alıntı: Emre A.

alibaba'dan alışveriş yapmak biraz zor, satıcılarla anlaşmakta zor.

ben çinden 60 ayrı paketlerde iphone aksesuarları getirdim gümrükte takılmadan direk gelmedim. 50 pakettede 700 ürün vardır nerdeyse. bi seferde geldi.

Tam anlayamadım ayrı paketlerde aldığın için gümrüğe takılmadığını mı söylüyorsun ?

Birde ayrıca bir şey soracağım. Paket gümrüğe takıldığında nerden gidip alınıyor. Bulunduğumuz ilin gümrüğüne mi gidiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüneyt Aykaç -- 16 Haziran 2009; 15:14:08 >

3129 Mesaj
22 Ağustos 2009; 16:11:34 

www.mymemory.co.uk
Dandik ürün sitesi değil,fiyatları çok iyi,Türkiye'ye gönderiyor ve kargo ücreti yok.
Türkiye'de fiyatı en ucuz yerde 78TL.den başlayan Senheisser kulaklığı 47TL.ye aldım ve 11 günde geldi.

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk

63 Mesaj
20 Mayıs 2010; 10:30:50 

Alibaba ya dikkat cok dolandirici var diyorlar ve aliciyi koruyan bir sistemi yok. Yani sen direk parayi saticinin hesabina yolluyorsun alibaba sadece aracilik ediyor. Alisveris yapmadan iyice arastirmak lazim forumlari oluyormus alibabanin felan iste adresi check et telefonu check et vs

5 Mesaj
12 Kasım 2011; 12:10:11 

quote:

Orijinalden alıntı: bobita

www.mymemory.co.uk
Dandik ürün sitesi değil,fiyatları çok iyi,Türkiye'ye gönderiyor ve kargo ücreti yok.
Türkiye'de fiyatı en ucuz yerde 78TL.den başlayan Senheisser kulaklığı 47TL.ye aldım ve 11 günde geldi.

sayın bobita 2009 da Türkiye' ye satış varmış sanırım. Bu gün baktım Türkiye yok. Bilgilerinize...

3129 Mesaj
12 Kasım 2011; 21:48:50 

quote:

Orijinalden alıntı: zathure

quote:

www.mymemory.co.uk

sayın bobita 2009 da Türkiye' ye satış varmış sanırım. Bu gün baktım Türkiye yok. Bilgilerinize...

Maalesef biliyorum arkadaşım...
Durmak yok, yurt içinden düdüklenmeye devam...

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk

16 Mesaj
2 Ocak 2012; 17:20:11 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zathure

quote:

www.mymemory.co.uk

Maalesef biliyorum arkadaşım...
Durmak yok, yurt içinden düdüklenmeye devam...

yurt içinden karlı alışveriş yapabileceğimiz siteler var mı peki? her ne kadar düdükleniyo olsak da diğerlerine oranla daha az düdükleyeninden..

çorbada bizim de kaşığımız olsun..

406 Mesaj
28 Mayıs 2012; 11:04:25 

alibabadan bişeyler alsak gümrüğe ücret ödicekmiyiz bilgisi olan var mı ?

Is Back..

79 Mesaj
8 Haziran 2012; 0:04:30 

ali babayı bilmem ama cokindirim.com sitesinden uzak durun.1 ay sonra zor gelen ürünler biri bozuk diğeri 3.sınıf kalite.geri göndersem 22 tl kargo para iadesinde düşülecekmiş.ne telefonu açan var ne maile cevap veren.ben mağduroldum siz olmayın.

IŞIK VE SEVGİYLE....

2444 Mesaj
8 Haziran 2012; 0:37:53 

bu ali baba niyeyse bana pek de güvenli gelmedi

İmza Yok

90 Mesaj
12 Haziran 2012; 1:05:57 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmethunlu

ali babayı bilmem ama cokindirim.com sitesinden uzak durun.1 ay sonra zor gelen ürünler biri bozuk diğeri 3.sınıf kalite.geri göndersem 22 tl kargo para iadesinde düşülecekmiş.ne telefonu açan var ne maile cevap veren.ben mağduroldum siz olmayın.

cokindirim.com ile internette bir sürü şikayet var, sadece http://www.sikayetvar.c...rma/detay/cokindirimcom sitesinde 37 tane şikayet gözüküyor ve genellikle ürünün gönderilmediği yönünde. iyi de kimse bu siteyi yetkili makamlara bildirmiyor mu yani, hayret. şikayet sitesine yaz ama savcılığa, hakem heyetine, bilişim teknolojileri kurumuna veya ilgili diğer kurumlara bildirilse herhalde bir çaresine bakarlar.

=>PaRDuS gerçekten SoRuNSuZ ve HıZLı bir işletim sistemi, üstelik Türkiye'den idi kim vurduya GiTTi.

1475 Mesaj
12 Haziran 2012; 9:40:10 

quote:

www.mymemory.co.uk

çalınan postalar,ve kaybolmuş süsü verip tekrar aynı üründen alan kişiler yüzünden mymemory Türkiye ye gönderimi durdurdu,forumda çok konuşuldu....

edit:Irak'a bile gönderiyorlar düşünün yani ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 12 Haziran 2012; 10:35:06 >

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4 ,Sigma 30mm F2.8 EX DN

40 Mesaj
18 Haziran 2012; 17:12:49 

Bu blogta ucuz giyim alışveriş siteleri ve onlarla ilgili üyelik ve kampanyalar hakkında bilgi veriliyor.. Giyim üzerine olduğunu söyleyeyim.

İhtiyacı olan dileyen bir göz atsın >> en ucuz giyim alışveriş siteleri

Hediye kazandıran oyunlar

471 Mesaj
27 Haziran 2012; 10:52:18 

Arkadaşlar, alibaba.com daki üyelik hakkında bilgiye ihtiyacım var ?

1057 Mesaj
27 Haziran 2012; 12:00:58 

alibaba toptan alimlar icin ben kulakliklari inceledim min orderlara bakin 2000 -3000 parca diyor parca basina 2.5$-3$ hadi 2000 parca sipariş erdin adama sana gonderecegide kesin degil cok sakat dikkatli olun

36 Mesaj
3 Eylül 2012; 23:49:31 

www.cokindirim.com arkadaşlar bu adamlar resmen sahtekar.Satın aldığım ürünü aylarca göndermedikleri için bankadan ödeme iptali istedim aynı gün gönderdiler kargocu çocuk kargoyu bırakmış açtım baktım ürünün kutusu var içi boş :).Birde sattıkları herşey ordaki markalarla aynı değil.Heeeer şey sahte.HAram zıkkım olsun çocuklarından çıksın .

p4 2.4,512 drr400,intel d865perl,lg dvd-rw,logitech z-5500,audigy 2 zs,samsung 19"997 mb,a4tech wless set,fuji s5600

90 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:00:07 

quote:

Orijinalden alıntı: bbburak

www.cokindirim.com arkadaşlar bu adamlar resmen sahtekar.Satın aldığım ürünü aylarca göndermedikleri için bankadan ödeme iptali istedim aynı gün gönderdiler kargocu çocuk kargoyu bırakmış açtım baktım ürünün kutusu var içi boş :).Birde sattıkları herşey ordaki markalarla aynı değil.Heeeer şey sahte.HAram zıkkım olsun çocuklarından çıksın .

cokindirim.com isimli siteyi çalıştıran Tezcan isminde bir genç, bir bilgisayar,bir masa ile kurduğu site üzerinden sahtekarlığa devam ediyor demek ki, benzer bir olay benim de başıma geldi, Sipariş ettiğim ürünlerin önce bir kısmını göndermişti,defalarca mail attım dönüş olmadı, telefon ettim açan olmadı ben de bankaya itiraz bildirdim. bunun sonucu gelmeyen ürün 3 gün içerisinde geldi. sizin başınıza gelen üçkağıtçılığı yapabileceklerini düşündüğüm için kargocunun yanında paketi açtım baktım tamamdı. Fakat ilk gelen ürünlerin faturası yoktu sadece son gelen ürünlerin faturası vardı, durumu maltepe@avdb.gov.tr ankara vergi dairesi başkanlığına bildirdim. siz de aynı adrese mail yazabilirsiniz ayrıca http://www.avdb.gov.tr/y/sikayet/ihbarform.aspx adresindeki vergi dairesi sitesinden de doğrudan şikayet edebilirsiniz.

=>PaRDuS gerçekten SoRuNSuZ ve HıZLı bir işletim sistemi, üstelik Türkiye'den idi kim vurduya GiTTi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Mart 2013; 11:38:47 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bohem74 -- 1 Mart 2013; 11:39:04 >

58 Mesaj
7 Eylül 2013; 22:52:15 

Üzerinden 1 yıl geçmiş, www.cokindirim.com ve www.bunlarsuper.com bu siteler hala yayında ve insanları dolandırmaya devam ediyorlar anlamıyorum.

58 Mesaj
9 Eylül 2013; 18:51:53 

Bugün savcılığa giderek her iki site hakkında da suç duyrusunda bulundum. Savcıya bu siteler nasıl 2 yıldır ayakta kimse şikayet etmiyor mu diye sordum. Gereği yapılacaktır deyip yardımcısına dönerek bir sonraki kişiyi çağıralım dedi. Yani beni kibarca kovdu ama ben cevabımı aldım. Türkiye'de böyle savcılar olduğu sürece böyle dolandırıcılar da olacaktır yazık. Benden giden paraya acımıyorum da bu adiler hala insanları dolandırmaya devam ediyor. Gerçekten çok üzücü..

Bu mesajda bahsedilenler: hbayraktar

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ekim 2013; 15:05:32 

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Ucuz Alışveriş Siteleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.392