Şimdi Ara

Ucuz Alışveriş Siteleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
14.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğimiz ucuz alışveriş sitelerini buradan paylaşalım ana konu tarzında bir konumuz olsun.

Bu sitelerden alışveriş yapanlar , yapmak isteyenler sorularını , izledikleri adımları buraya yazarlar diğer arkadaşlarada yardımcı olurlar vs.

Alışveriş Siteleri

https://www2.dealextreme.com/default.dx

www.amazon.com

www.alibaba.com

Sizde bildiğiniz alışveriş sitelerini ekletmek istiyorsanız mesaj olarak yazabilirsiniz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 15 Haziran 2009; 16:13:41 >

• alibaba.com da var süper.
  • Paypal adresi aldım birkaç iş yapıp para koyabilirsem ordan ufak ufak bir ticarete giriş yapmayı düşünüyorum. Onun için ucuz siteleri tercih etmeyi düşünüyorum. amazonda'da zune mp4 playerlara baktım pahalı geldi

Teşekkürler Emre kardeş ilk mesaja ekliyorum

Emre bu alibaba'nın işleyişi nasıl sitede ATV bile satılıyor. Gittigidiyor gibi bir site mi ?? Fiyatları nerde yazıyor bu sitede , kargo ücreti filan var mı ?? Biliyorsan site hakkında bilgi verirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 15 Haziran 2009; 16:21:21 >
  • Amazon'dan çok fazla kar edemessin dostum. Ben dealextremenin ilk başlarında ticarete atıldım ve iyi de para kazandım. ebay manyağı olduk. şimdi bunlar uğraştırıyor. eve 100mbit bağlattım bakalım bundan para kazanmayı düşünüyorum. Ticarete biraz geç kaldın sanki dostum.
  • Geç kaldırsak kardeş sınırları zorlar işin bi tarafından tutunmaya çalışırız.Sen nasıl para kazandın , ne tür malzemeler sattın biraz yardımcı olurmusun.

2 üst mesajda yazdıklarımıda açıklarmısın kardeş ?? Alibaba.com'n işleyişi nasıl fiyat nerde yazıyor , kargo ücreti var mı ?? Siteyi biraz anlatırmısın
  • alibaba nasıl bir site yahu ilk defa görüyorum bu siteyi bayağı bi karmaşık geldi..
  • alibaba yabancı toptancılar için . çinden 1 tır veya 1 konteyner getirmek istiyosan firmalarla görüşüyosun. email lle falan sanırım. alibaba da gg tarzı çalışıyor.
  • Sanırım şuan için en karlısı dealextreme. Sebebide kargo ücretinin olmaması. Dealextreme de çok dandik ürünler var ama bazen aralardan iyi şeyler çıkıyor. Şu 100Euro sınırını biraz yükseltseler millet neler alacak ta işte.
    Sizin bildiğiniz ücretsiz kargo alışveriş siteleri varmı ?
  • dealextreme.comdan alınan malların yanında ürünü faturası gönderilmiyorki.gümrük ürünün fiyatının ne kadar olduğunu bilemez.
    ancak aynı üründen 1den fazla alınırsa gümrükte kalabilir (bizim kalmıştı kredi karının ekstresini götürdük gümrüğe verdiler malları)
    birde cep telefonu, trt bandrolü isteyen ürünler kalır gümrükte.
  • Alibaba güzele benziyor baya bir ürün var sitede ama ürünlerin fiyatı yazmıyor (ben göremedim). O siteyi detaylı bilen birisi varsa açıklama yapsın beyler
  • alibaba'dan alışveriş yapmak biraz zor, satıcılarla anlaşmakta zor.

ben çinden 60 ayrı paketlerde iphone aksesuarları getirdim gümrükte takılmadan direk gelmedim. 50 pakettede 700 ürün vardır nerdeyse. bi seferde geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emre A.

alibaba'dan alışveriş yapmak biraz zor, satıcılarla anlaşmakta zor.

ben çinden 60 ayrı paketlerde iphone aksesuarları getirdim gümrükte takılmadan direk gelmedim. 50 pakettede 700 ürün vardır nerdeyse. bi seferde geldi.

Tam anlayamadım ayrı paketlerde aldığın için gümrüğe takılmadığını mı söylüyorsun ?

Birde ayrıca bir şey soracağım. Paket gümrüğe takıldığında nerden gidip alınıyor. Bulunduğumuz ilin gümrüğüne mi gidiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüneyt Aykaç -- 16 Haziran 2009; 15:14:08 >
  • www.mymemory.co.uk
    Dandik ürün sitesi değil,fiyatları çok iyi,Türkiye'ye gönderiyor ve kargo ücreti yok.
    Türkiye'de fiyatı en ucuz yerde 78TL.den başlayan Senheisser kulaklığı 47TL.ye aldım ve 11 günde geldi.
  • Alibaba ya dikkat cok dolandirici var diyorlar ve aliciyi koruyan bir sistemi yok. Yani sen direk parayi saticinin hesabina yolluyorsun alibaba sadece aracilik ediyor. Alisveris yapmadan iyice arastirmak lazim forumlari oluyormus alibabanin felan iste adresi check et telefonu check et vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobita

www.mymemory.co.uk
    Dandik ürün sitesi değil,fiyatları çok iyi,Türkiye'ye gönderiyor ve kargo ücreti yok.
    Türkiye'de fiyatı en ucuz yerde 78TL.den başlayan Senheisser kulaklığı 47TL.ye aldım ve 11 günde geldi.

sayın bobita 2009 da Türkiye' ye satış varmış sanırım. Bu gün baktım Türkiye yok. Bilgilerinize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zathure

quote:

www.mymemory.co.uk

sayın bobita 2009 da Türkiye' ye satış varmış sanırım. Bu gün baktım Türkiye yok. Bilgilerinize...

Maalesef biliyorum arkadaşım...
    Durmak yok, yurt içinden düdüklenmeye devam...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zathure

quote:

www.mymemory.co.uk

Maalesef biliyorum arkadaşım...
    Durmak yok, yurt içinden düdüklenmeye devam...

yurt içinden karlı alışveriş yapabileceğimiz siteler var mı peki? her ne kadar düdükleniyo olsak da diğerlerine oranla daha az düdükleyeninden..
  • alibabadan bişeyler alsak gümrüğe ücret ödicekmiyiz bilgisi olan var mı ?
  • ali babayı bilmem ama cokindirim.com sitesinden uzak durun.1 ay sonra zor gelen ürünler biri bozuk diğeri 3.sınıf kalite.geri göndersem 22 tl kargo para iadesinde düşülecekmiş.ne telefonu açan var ne maile cevap veren.ben mağduroldum siz olmayın.
  • bu ali baba niyeyse bana pek de güvenli gelmedi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.