Şimdi Ara

Bahçelievler Metroport ve Kadir Has'ta filmler 6 Lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
24.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metroport ve Kadir Has Center cinevip sinemalarında tüm gün tüm filmler 6 Lirahttp://www.cinevipsinemalari.com/ adresinden bakabilirsiniz filmler ve seanslara Salon 2 de film izlemeyiz koltuklar düz konumluymuş çünki :) Sinemada film izlemek isteyenler için uygun

• quote:

Orjinalden alıntı: muhalefet

Metroport ve Kadir Has Center cinevip sinemalarında tüm gün tüm filmler 6 Lirahttp://www.cinevipsinemalari.com/ adresinden bakabilirsiniz filmler ve seanslara Salon 2 de film izlemeyiz koltuklar düz konumluymuş çünki :) Sinemada film izlemek isteyenler için uygun

bu cümledeki anlam bozukluğu nasıl giderilebilir? (günün önemine uygun olarak)

• bu kampanya iyiymiş bence.. gidesim geldi
  • 7 gün tüm seanslarda geçerli olması çok iyi .

bu arada AFM 'nin bir kampanyasını da duyurayım.
    her hafta üç film kampanya ile sadece 5,00 tl

Bahçelievler Metroport ve Kadir Has'ta filmler 6 Lira
  • tavsiye ederim. bugün metroporttaki salonuna gitmiştim.hergün tüm filmler 6 lira. ses sistemi çok iyi. koltuklar fazla konforlu ve geniş, nasıl oturacağınızı şaşırıyosunuz:D:)) cafe sinde otururken makine dairesinin nasıl işlediğini görmeniz mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yme61 -- 15 Haziran 2009; 1:39:36 >
  • Yakın olsa kacırılmıycak fırsat capitol un bılet fıyatlarını dusununce + rep
  • bir rep de benden,dün metroportta terminatörü izledim süperdi.koltukların bel desteği bile var çok rahat, ses sistemi mükemmel,bombalar sanki yanınızda patlıyor,10 dakikalık arada ise cafenin arka tarafına geçip sıfır sesle camekandan e-5'ten geçen arabaları izlemek pahabiçilemez.
  • Beylikdüzü Beylicium da Hafta içi 5 Haftasonu 7 TL

Film Sınırlaması yok sanırım.
  • Bursa Korupark Cinetech Sinemaları'nda da haftaiçi 6 TL. Salonlar da gayet güzel.

http://www.cinetech.com.tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: enoman

bir rep de benden,dün metroportta terminatörü izledim süperdi.koltukların bel desteği bile var çok rahat, ses sistemi mükemmel,bombalar sanki yanınızda patlıyor,10 dakikalık arada ise cafenin arka tarafına geçip sıfır sesle camekandan e-5'ten geçen arabaları izlemek pahabiçilemez.

+1967
  • konuyu hortlattım ama Metroport ve Kadir Has Center'da halen biletler 6TL mi ?
    eğer öyleyse halen sıcak sayılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfire01

konuyu hortlattım ama Metroport ve Kadir Has Center'da halen biletler 6TL mi ?

İnternet sitesine girildiğinde kampanyalar kısmında ve ana sayfanın ortasında eşşek kadar bilgi var.

Örneğin:

Kişi başı 6 TL.
    Gençturkcell olursa 9 TL. (2 Kişi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfire01

konuyu hortlattım ama Metroport ve Kadir Has Center'da halen biletler 6TL mi ?

doğrudur halen 6 TL
  • iki sinemada da çok fazla film izledim. koltuklar inanılmaz rahat evde gibi izliyorsunuz. arka sıralar ikili koltuk falan ama ses ve görüntü de evde izler gibi çok kaliteli değil. perdeler küçük ve ön sıralar perdeye çok yakın. ama bu fiyata oldukça iyi
  • Seviyoruz kendisini
    Birde arkadaki 2li koltukları yok mu?
    Film izlemekten başka bir cok şey yapılıyor :)
  • bende en yakın zamanda gidecem .
    diğer sinemalar 12-15 TL civarında , keşke onlar da böyle ucuz olsa.
  • ben hayatımda bu kadar kötü koltuk görmedim arkadas
    film izlenmiyorki acaip rahatsız edici koltuklar
    6 lira deyip atladık tabi
    koltukların ananemim evindeki oturunca içine gömüldüğüm kırmızı koltuklara cok benziyo
  • İlk başlarda kimse bilmiyodu şimdi bütün katta sıra dönüyor. Bütün apaçiler doluştu.
  • Airporta gitmek daha mantıklı film 8 lira koltukları da daha iyi... ortamı da

quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

ben hayatımda bu kadar kötü koltuk görmedim arkadas
    koltukların ananemim evindeki oturunca içine gömüldüğüm kırmızı koltuklara cok benziyo
  • size hiç katılmıyorum , gerçekten rahat koltukları var, ayrıca sırt yastığı bile var .
    6 lira ile İstanbul'un en ucuz sinemalarından birisi.
    Diğerleri gibi 12-15-18 lira para almıyor sizden. haftasonu haftaiçi fark etmiyor. her zaman 6 TL!!!
    daha ne olsun...

quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

ben hayatımda bu kadar kötü koltuk görmedim arkadas
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.