- x
TOFAŞ SERÇE HAKKINDA
14 Cevap13657 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

473 Mesaj
13 Haziran 2009; 12:38:23 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

ARKADAŞLAR SERÇE ALMAK İSTİYORUM SİZCE YEDEK PARÇA SORUNU OLURMU

ARKADAŞIN BABASININ ARABASINI KULLANDIM ÇOK HOŞ BİR ARABA

CVPLAR İÇİN TŞK EDERİM..

473 Mesaj
27 Haziran 2009; 2:44:30 

cvp yhok heralde anca okuyun ewy

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Haziran 2009; 3:29:03 

Bence olabilir.

679 Mesaj
27 Haziran 2009; 13:12:50 

yedek parçada çok sorun olacağını zannetmiyorum. bence alabilirsiniz...

// Avuç İçi İle Direksiyon Çevirenler Kulübü \\

890 Mesaj
28 Haziran 2009; 0:12:04 

ilk arabam 90 model serçe idi. 10 ay bindim ve tek masrafım kışın marş motorunun kömürlerinin bitmesiydi ve 50 tl ye halloldu. kesinlikle parça sıkıntısı çekmezsin. ön arka tampon ikisi birden 25 tl.gerisini sen hesapla artık. vergisi diye birşey yok zaten :) bence uygun bir serçeyi kaçırma derim. (lpg li olmasına dikkat et )

264 Mesaj
23 Temmuz 2010; 21:14:54 

arkadaşlar bende 94 model bir serçe buldum temiz ve tuplu bir serçe ilk arabam olcagı için bide acemi şöför olduğum için serçe almayı düşünüyorum ama çevremdeki herkez serçe alırsan yedek parça bulamazsın bulsanda çok fahiş fiyata alırsın diyorlar gerçekten boylemi ?
Bu aracın parçalarını bulmak sıkıntımı,
İnternette 84-85 model doğan ve şahin parçasını bile rahatlıkla bulabiliyorum ama serçe parçalarına raslıyamadım ,
Tofaş artık bu aracın yedek parçalarını üretmiyormu acaba?

Selamün Aleyküm...

1 Mesaj
29 Temmuz 2010; 10:57:18 

arkadaslar bende 92 model bir serçe var aracı aldıgımda yurumuyordu 300tlte aldım araca 9700 tl masraf yaptım herseyını buldum fakat orjınal aynalarını bulamadım masraf acmayan bınılıcek bır araba türkiyede tek bir arac yaptım akında resmını atarım slmlr

5280 Mesaj
29 Temmuz 2010; 12:16:48 

bende uzun süre bindim serçeye en sevdiğim araçlar sırasında ilk3 te dir.

halende param olsa zevk için alıp binmek isteyeceğim araçtır.

lpg li olursa daha iyi olur.

hele bi de beyaz olursa ki genel de beyazdır. fıstık gibi olur. (ah bi de kliması olsaydı)

yukarıda bir arkadaşın verdiği tampon fiyatı gerçektir

alın zevkle binin.

Bazı insanlar söyleyeceği çok şey varken susar. Çünkü anlayanı yoktur. Bilir.
Kötülük yaptın mı kork , çünkü o bir tohumdur , ALLAH yeşertir karşına çıkartır..
Varlığı birşey kazandırmayan insanın yokluğu bir şey kaybettirmez...

2267 Mesaj
29 Temmuz 2010; 12:47:24 

Artık parçalarını bulmak eskisi kadar kolay değil, ama yinede bulunur. Çıkma vs bir şekilde halledilir.

1369 Mesaj
18 Mart 2011; 5:56:45 

tofaş serçenin parça sorunu yok. mekaniğinde kronik hiçbir problemi yok. bakımı ucuz. lpg takınca yakıtı fena değil. insanlar bu arabayla alay etmese gayet binilebilir güzel bir araba.

işte tüketim toplumu böyle oluşuyor. ucuz serçe almak işini görür insanın aslında. 3000 tl'ye alıp üstüne 1000 tl masraf edersin 5 sene götürür o araba adamı. ama birileri çıkıyor "serçe hahahaha" diyor ve insanı bankalara borçlanmaya zorluyor. gururu için gidip parayı basıyor. güvenlik problemi de rallicilik oynanmasa yok. efendi efendi süren insan için güvenlik sorunu çok azdır. risk düşüktür.

bu başlığı görünce birden hüzünlendim.

evet belki de aldın ama başka alacaklara söyleyelim. google da bu başlığı bulup o arabayı almak isteyenlere. serçe güzel arabadır. iyidir. hoştur. iş görür. 80 kiloluk bir adamı taşımak için 3 tonluk bir suv'a binmekten daha efektiftir. pazara gider alışverişini yapar bagajını doldurur ve evine gidersin. sabah işine gider akşam evine dönersin. bunların hepsini yapar. düzenli bakımları yapıldıktan sonra da yolda bırakmaz. hiçbir araba bakımlı olursa ve düzgün kullanılırsa kolay kolay yolda bırakmaz.

Plevne Türküsü

143 Mesaj
18 Eylül 2011; 2:03:16 

+ 1500

İntel i7 2600k -- Noctua D14 cpu cooler --corsair neutron 240gb -- 2x4gb 1600Mhz corsair vengeance lp beyaz -- Asus Maximus V Formula -- Asus gtx 670 Dcu 2 4Gb- corsair obsidian 800d -- Benq vw2424h 24" lcd -- seagate 3tb external -- enermax naxn 850w -- lg sata dvd rw vs vs

425 Mesaj
28 Eylül 2011; 0:38:55 

serçenin temizine 4000 5000 tl istiyorla normali 3000 tl fakat 3 üzzeri vercekseniz 89 90 model şahin öneririm çekmemezlik vs problem kolay kolay çıkarmaz

1686 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xmiralay
28 Eylül 2011; 21:54:26 

aramayın arayınca çok para istiyorlar ama o sizi bulursa yarı fiyatına geliyor

6453 Mesaj
1 Ekim 2011; 10:23:30 

Serçeye 5.000 tl biraz fazla degilmi ya. Düz motor araba sonuçta. Serçeye 5.000 tl vericegime 97 şahin alırım 8.000 tl'ye. Patır patır yırta yırta gidiyo valla tempra motor olduğu için. Çekme , bayılma gibi problemler fazla olmuyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

37 Mesaj
6 Aralık 2012; 21:11:49 

arkadaşlar bende de serçe var güzel hoşuma gidiyor ama tampon fiyatı nasıl doğrudur ya şuan kaç para bilen varmı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Fiat » TOFAŞ SERÇE HAKKINDA
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266