- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Doping Adsl kullanan var mı?
611 Cevap110670 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

291 Mesaj
13 Haziran 2009; 9:28:14 

Kampanya olarak 1mb alırsanız 2 mb hız veriyorlar, geçe hafta ben kampanyasız ttnet almıştım. ayıns paraya geliyor Dopinge geçeyim diyorum. 2 kat hızlı sonuçta. Doping kullananlar var mı? Nasıl hizmetleri bu şirketin

169 Mesaj
15 Haziran 2009; 10:34:16 

Bende bu olayı araştırdım ancak sitesinde taahütle ilgili hiç bir şey göremedim.Eğer taahütsüz ise çok güzel ayrıca daha güzel bi paketleri var 2mb sınırsız 45 milyon ttnet te 1 mb sınırsız 45 lira

2703 Mesaj
15 Haziran 2009; 10:36:17 

abidik gubidik adsl firmalarından ne beklersiniz ?? Bkz UFO ya rakip olacak bi firma vardı hani. Yok termodinamik felan fişman %80 enerji
verimi. Ne oldu YALAAAAAAAANNNNNNNNNNNN, firma sahipleri 200 milyon $ hic edip ortadan yokoldular. Hani 48 st icinde acıklama yapcaklardı
Buda ona donmesin kardeş.

ANTIFACEBOOK'UN NERESI KURAL DIŞI || YA DELİRCEM ONLARCA UYEDE ANTIFACEBOOK SEMBOL VAR NEDEN BANA TAKTINIZ[/url]

169 Mesaj
15 Haziran 2009; 10:44:27 

quote:

Orjinalden alıntı: KingDwa®F

abidik gubidik adsl firmalarından ne beklersiniz ?? Bkz UFO ya rakip olacak bi firma vardı hani. Yok termodinamik felan fişman %80 enerji
verimi. Ne oldu YALAAAAAAAANNNNNNNNNNNN, firma sahipleri 200 milyon $ hic edip ortadan yokoldular. Hani 48 st icinde acıklama yapcaklardı
Buda ona donmesin kardeş.

Yalnız abidik kubidik dediğin firma Millenicom avrupanın en büyük telekom şirketlerinden biri bu 1045 falan da sahipleri bence bi araştır

2703 Mesaj
15 Haziran 2009; 11:03:31 

olabilir kardeş ben sadece sitelerini cok dandirik buldum . Ayrıca 1045 felanda kullanmam ben. Ayrıca
http://www.doping.com.tr/kampanyalar.asp
bakarsan 12 ay taahhüt yapmanız gerektiginide gözlemlersin. (resmen yazmasada)

ANTIFACEBOOK'UN NERESI KURAL DIŞI || YA DELİRCEM ONLARCA UYEDE ANTIFACEBOOK SEMBOL VAR NEDEN BANA TAKTINIZ[/url]

62 Mesaj
15 Haziran 2009; 11:04:10 

Kampanya ile ilgili Tüm Detaylar burada

http://www.doping.com.tr/kampanyadetay.asp

Aslında Fene gözükmüyor

169 Mesaj
15 Haziran 2009; 11:47:46 

quote:

Orjinalden alıntı: KingDwa®F

olabilir kardeş ben sadece sitelerini cok dandirik buldum . Ayrıca 1045 felanda kullanmam ben. Ayrıca
http://www.doping.com.tr/kampanyalar.asp
bakarsan 12 ay taahhüt yapmanız gerektiginide gözlemlersin. (resmen yazmasada)

Evet haklısın burası türkiye her yerde bi bit yeniği aramak gerek küçücük yazmışlar 12x45 diye

169 Mesaj
15 Haziran 2009; 11:51:41 

quote:

Orjinalden alıntı: emptyface1

Kampanya ile ilgili Tüm Detaylar burada

http://www.doping.com.tr/kampanyadetay.asp

Aslında Fene gözükmüyor

Evet fena değil ama sana TTnette başımdan geçen olayları anlatıyım:
hiç bi zaman kota mı öğrenemdim hep giriş başarsız servis meşgul yiğidi öldür hakkınıu yeme faturada gözüoküdu kota aşımı (2 ay 3 ayda bir gelen faturada)
speed test te 700-800 lerde dolaşırdı
ne zaman internete giremesem çalışma olurdu ne zaman bitileceği bilinmezdi
ve asıl bombaCuma günü iptal dilekçemi verdim şuan Pazartesi hala internete girebiliyorum M.H adsl iniz iptal edilmiş nasıl girebiliyorsunuz diyor

2703 Mesaj
15 Haziran 2009; 13:57:15 

eee sonucta doping e mi gectin sonuc ne ??? yani ttnet te hersey mumkun. Mesela bi donemde herkes proxy arkasında iken benim yakın sayesinde
sabit ip'mi proxy dışına cıkartmıştım burası türkiye.... doping kullanan kullancıı sayısı kactır acaba ???

230 Mesaj
22 Haziran 2009; 23:13:39 

Yaw bunu ufoya raikp firma ile ne alakası var adamlar avrupanın en buyuk telekominikasyon şirketi imiş. Ancak vodafone de buyuk şirketti ancak Türkiye'de ben açıkcası istediğğim hizmeti alamıyorum. Bu şirketin Türkiye durumu nedir, abone olan var mı?? Güzel gibi duruyor kampanyalarından filan. Ancak altyapısının kendisine ait olduğunu soyluyorlar, Telekom gibi ise bi farkı yoktur sanırım:D

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

291 Mesaj
23 Haziran 2009; 9:03:43 

ben vazgeçtim, sözleşme gönderdiler sağolsunlar iadeli, gelir gelmez kargocular imzalamamı istediler ben de kabul etmedim, okumudan imza atmam dedim.

Sonra gördüm ki üyelik iptalinde modem almasanız da 140 tl iade istiyorlar. Bütün ISS lerde böyle şeyler var tabii ama bana bu yüksek geldi biraz. 50 tl falan olsa olur da 140 tl biraz fazla ne de önümüzdeki aylarda
internet de değişiklikler olma ihtimali yüksek, yeni kampanlayar, 3G falan.

2703 Mesaj
23 Haziran 2009; 9:16:01 

unutmayın her güzel kılıf altında bi çirkeflik vardır. Üstelik yasaların tüketici aleyhine oldugu böyle bi memlekette. Herkes tuttugunu öpüyo
azizim

1187 Mesaj
23 Haziran 2009; 12:41:01 

doping ve türk.net şuanda bana çok mantıklı geliyor.

1214 Mesaj
23 Haziran 2009; 22:25:48 

quote:

Orjinalden alıntı: semender86

doping ve türk.net şuanda bana çok mantıklı geliyor.

doping'i bilememde turk.net olayını bence 4923321893921 defa düşünün derim.
Rezalet bir bağlantı ve müşteri hiz. sebebiyle aboneliğim 1 ay anca sürdü.

405 Mesaj
1 Temmuz 2009; 10:40:15 

dopingi bağlatmayı düsünüyorum ya napsam ki

194 Mesaj
3 Temmuz 2009; 17:33:21 

ARKADASLAR AMAN UZAK DURUN.

Basimdan gecen olayi kendilerine attigim ve halen geri donus yapilmayan e-posta ile anlatayim :

Merhaba,

Bundan 10 gun oncesinde firmanizi arayip hattimiza 16mb ADSL2+ hizmeti verilebilir mi diye sormustum.

Hat icin 16mb hizmeti verilebilir diye onayinizi almistim.

Bu onay uzerine, Koc.Net 'ten aldigim 8mb hizindaki internet hizmetini iptal ettirip size basvuruyu yapmistim.

Basvurum 24 Haziran 2009 yapildi.

O tarihten bugune (02.07.2009) hizmet almayi bekliyordum. Defalarca musteri hizmetlerini aradim.

Bugun biraz once saat 12:00'da geri arandim ve bana tarafinizdan iletilen bilgi asagidaki gibidir :

"Hattiniz en fazla 4mb hizini destekliyor. Kabul ediyorsaniz hizmetinizi baslatacagiz."

1-) Ben sizi ilk aradigimda hattimin 16mb hizinda calisabilecegini taahhut ettiniz.

2-) Hat Koc.Net uzerinden 8mb hizinda calisabiliyordu, siz en fazla 4mb hizinda calisabilir diyorsunuz.

3-) Bekledigim sure zarfinda is kaybina ugradim.

Tum bu satirlari goz onunde bulundurarak yaptiginiz buyuk ayibin sebep actigi magduriyeti kim duzeltecek ?

8 Mesaj
13 Temmuz 2009; 12:48:49 

www.adslsitesi.com buradan doping adsl kampanyalarına yada tarifelerine bakıp abone olabilirsiniz.yada yazan telefon numaralarını arayın müşteri hizmetleri size uygun cevapları veriyor.hatta bayilik bile veriyorlar.adsl başına kazanç çok güzel benden söylemesi

Herşeyin bir sonu var

91 Mesaj
15 Kasım 2009; 11:16:20 

geçen yılın sonları idi. Smileadsl ttnet ten kullanıcı kapabilmek için bir kampanya oluşturdu ve adınında internetini taşı olarak isimlendirdi. 16 aylık bir abonelik 12x29 + 4x 49 liraya 1 mbit sınırız limitsiz internet satmayı taahhüt ediyordu..Forumlara girip smileadsl yazınca neler okudum neler.Acaba yanlışmı yapıyoruz derken bir arkadaşım abone oldu ve sorun yaşamadığını belirtti.. Sonra bende abone oldum ve su anda işte kasım ayı sayarsak yaklaşık 11 aydır smile adsl kullanıyorum.Bağlantı hızım 3,4 kb daha yavaş ve ping leri biraz daha fazla gibi seziyorum ama bu fiyat farkına değmez mi ki?
Demem o ki ttnet haricinden ADSL firmaları için bu yakıştırmalar mutlaka olacaktır.Hizmeti TTnetten alıp toptan sonra 3.cül kullanıcıya satan firmaların yetki ve problem çözebilme kabiliyetleri muhakkakki kullanıcı hesabı açıp ping atma düzeyince olacaktır.Dolayısı ile bu firmalarada yaşadığınız sorunların çoğunun TTNET den bilmeniz gerektiğinin farkına varmalısınız.

Doping iyidir demiyorum ama bu 16 aylık kampanya bitince şöyle bişi yapmayı düşünüyorum.Hangi ADSL servisinden kampanya alacaksan (12 ya da 24 ay) ondan düz sabit bir bağlantı alıp hattu deneyip sonra taahhür imzalamak.Yani 8 mbit smile ya da doping alcam diyelim. 12 aylık sözleşme imzalamadan 99 lira verip bir ay normal 8 Mbit alırım kullanırım.Hattı ölçüp sonra beni şu kampanyanıza geçirin derim.26 liradan olurum en fazla :D

23 Mesaj
20 Kasım 2009; 16:20:42 

Yapmayın arkadaşlar bizim millet biraz fazlaca ön yargılıdır, denemeden yorum yapmayı çok severiz..

Bende TTnet kullanıyordum 2004 yılından beri Temmuzda iptal ettirip Doping e geçtim 2 mb yerine 4 mb hız kampanyasıyla 63 küsür Lira ya 4 mb hız kullanıyorum, Karşı ödemeli Sözleşme geldi bu kadar korkmayın Sayfalarca sözleşme kitapçıgı Bankada da öyle , her yerde öyle artık en önemli maddesi bu sözleşmenin ne kadar baglayacağıdır.
Oda 12 ay benim seçtigim kampanyada, kampanya bitince iptalde ettirebiliyorsunuz, 2 mb nete veya 1 mb nete gire çevirebiliyorsunuz size kalmış

Salı İptal dilekçesi verdim. Perşembe günü Doping den Baglantı gerçekleşti, Çok ilgilendiler şuana kadar hiç hat kesilmedi Ping hızı çok iyi şanlıurfadan istanbul 25 ms , Net hızını maksimum kullanıyorum 485 kb/sn ortalama...

Evet 12 ay tahattüt var ve bu kampanya 1 yıl boyunca Olsun, sonuçta en çok TTnet muşteri kaybetsin diye geçtim, bu gibi firmalara geçip destek vermezsek Tekele kendi ellerimizle mahkum kalırız. TTnet de Tahattütlü Yani zırt pırt net degişmeyeceğine göre 12 ayda korkulacak ne var?

91 Mesaj
20 Kasım 2009; 16:41:43 

ne smile adsl de çalışıyorum en de doping de :D
işsizim ...

Ama şunu soylemeliyim ki arkadaş haklı.. Eğer size verilen portta bir sorun yoksa alternatif şirketlerin kampanyaları daha mantıklı. Nisandan sonra smile ile 1 yıllık 4 mbit sınırsız anlaşması yapmayı düşünüyorum..

9628 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Paako
21 Kasım 2009; 12:32:52 

Yaklaşık 1 aydır 1 Mbit fiyatına 2Mbit kullanıyorum. Bazen sayfalar yavaşlasa da (sanırım hostun sorunundan kaynaklanıyor benden değil) indirme hızı tatmin edici. Şu ana kadar problem de yaşamadım. Günde 1-2 defa net kopup geliyor o kadar

終わらなぁぁぁぁぁぁぁぁい
25.07.2014 - ∞

23 Mesaj
25 Kasım 2009; 7:26:13 

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Yaklaşık 1 aydır 1 Mbit fiyatına 2Mbit kullanıyorum. Bazen sayfalar yavaşlasa da (sanırım hostun sorunundan kaynaklanıyor benden değil) indirme hızı tatmin edici. Şu ana kadar problem de yaşamadım. Günde 1-2 defa net kopup geliyor o kadar

Hiç bir zaman netin hızlılığı Sayfaların hızlı açılıp açılmamasıyla kıyaslanmaz bu ölçü olmaz, yanlıştır...

Sayfanın Hızlı açılıp açılmamasının çünkü bir çok nedeni vardır, Kişisel Pc nin performans durumu, Mevcut baglantının o anki yoğunluğu ve durumu Sitenin bulunduğu serverin mevcut durumu ve Yoğunluğu, Site içersindeki materyallerin azlığı, çokluğu, Resimler, Flash animasyonlar vs.. bir çok neden vardır, Arkadaşımda aynı net hızında ama daha çabuk açıyor demek yanlış olur.

Net hızı bilindiği gibi saniyede indirilen kb hızıdır, Kb/s ve Ping hızıdır Ping hızınıda şöyle açıklayayım, karşı tarafa bir paket değeri sinyal gönderir ve karşıdan bir tepki sonuç bekler, bu bekleme zarfında geçen süreyi bize belirtir.Örneğin 125 ms, 45 Ms gibi Bu olay karşımıza biz Site ismini yazıp Enter e bastığımızda çağırdığımızda başlar. Sayfa içeriğini daha görmeden biter. Ondan sonra Net hızı devreye girer, Site içindeki Materyalleri indirmeye başlar.

En sağlamı şu yapılmalı Messenger, Limewire, Torrent gibi programları kapatıp www.speedtest.net farklı aralıklarda Günlerde Gece Gündüz test etmeli (Ama sürekli aynı noktadan Server seçilmeli) ve hızın ortalaması alınmalı Zaten Sonuçta Ping süresinide veriyor. Ve bu sonuca göre size en yakın bir kaç tanıdık arkadaştanda test edip sonuçlarını ögrenip ve Net hızınız eğer 1 Mb ise ortalama 110 KB/s hızlı yakalamanız lazım, ona göre bir değerlendirme yapabilirsiniz. Ama ping sürelerindeki gecikmenin bir baremi yoktur, O Size gelen kaboların durumu servis saglayıcısı, Erişim Noktasına uzaklığınız falan bir çok faktör olduğu için Bu testinde en etkili sonucu daha önce yazdıpım gibi size en yakın birilerinin speedtest.net ten aynı Server noktasıyla test etmenizdir. İyi günler...

Aşağıda benim sonuçlarım Şanlıurfa'dan İstanbuldaki Teknotel Server sonucu

0

179 Mesaj
25 Kasım 2009; 23:20:17 

Doping kullanana arkadaşlara birde benim sorum var. Hepinizin bildiği gibi ttnet birçok siteyi engellemiş durum da.
ama bu durum BiRi Adsl de sö konusu degil herşey serbest benyasaklanan site hiç görmedim..

Doping Adsl de bir kısıtlama varmı yani ttnetin engellediği sitelere girebiliyormusunuz. Proxy vs. kullanmadan. ??

Canon EOS 70D Türkiye

4098 Mesaj
10 Ocak 2010; 0:47:45 

quote:

Orijinalden alıntı: komod

Doping kullanana arkadaşlara birde benim sorum var. Hepinizin bildiği gibi ttnet birçok siteyi engellemiş durum da.
ama bu durum BiRi Adsl de sö konusu degil herşey serbest benyasaklanan site hiç görmedim..

Doping Adsl de bir kısıtlama varmı yani ttnetin engellediği sitelere girebiliyormusunuz. Proxy vs. kullanmadan. ??

Hayır türkiyede internet kullandığın sürece de giremezsin.

230 Mesaj
7 Mart 2010; 23:02:06 

1mb limitli interneti 12 ay 9,99tl'den veriyorlar. oldukça avantajı gözüküyor.
http://www.dopinginternet.com/doping-adsl-kampanyalari.html

344 Mesaj
11 Mart 2010; 12:04:01 

28ocakta tum intenet saglayıcıları arastırdıgımı zannederek 2yıl taahhutlu smile adsl 1mb/4gb pakete 6ay*4.99 + 18*26.81 +2*12 aktivayon ucret karsiligi gecis yaptim. arastima surecimde google a anahtar kelime olarak adls yazmıstım. ama dopingi ilk kez dun aksam tv de gordum. bugun de adsl yazarak arattım. 5.sayfada cıktı firma. fiyat hesabı yaptıgımda benim smile adsle gore toplmada 68tl daha az odeten kampanyaları oldugunu okudum. yalnız hic ilgili bir destek hattı oldugunu sanmam. dun gece, kampanyanın ne zaman basladıgına dair mail attım. simdiye kadar smile adls bana defalarca cevap vermis olurdu. yarım gun oldu mail atalı hala sesleri cıkmadı. ustelik mevcut bayileri yok, sadece internet veya telefonla abonelik alıyorlar

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

9628 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Paako
11 Mart 2010; 12:18:46 

quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper
28ocakta tum intenet saglayıcıları arastırdıgımı zannederek 2yıl taahhutlu smile adsl 1mb/4gb pakete 6ay*4.99 + 18*26.81 +2*12 aktivayon ucret karsiligi gecis yaptim. arastima surecimde google a anahtar kelime olarak adls yazmıstım. ama dopingi ilk kez dun aksam tv de gordum. bugun de adsl yazarak arattım. 5.sayfada cıktı firma. fiyat hesabı yaptıgımda benim smile adsle gore toplmada 68tl daha az odeten kampanyaları oldugunu okudum. yalnız hic ilgili bir destek hattı oldugunu sanmam. dun gece, kampanyanın ne zaman basladıgına dair mail attım. simdiye kadar smile adls bana defalarca cevap vermis olurdu. yarım gun oldu mail atalı hala sesleri cıkmadı. ustelik mevcut bayileri yok, sadece internet veya telefonla abonelik alıyorlar

Ben baya bayi gordum dolaşırken . Ayrıca telefonla destekleri yeterli düzeyde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2 Mesaj
16 Mart 2010; 17:24:35 

arkadaşlar herkez ii weya kötü yorum yapmış 1 yıldız doping adsl millenıcomda istanbul bölge sorumlusu olarak çalışıorum... birisi 16 mb internetten bahsetmış alamadıını sölemiş... su anda 1 numara kım ttnet kımın alt yapısı türktelekomun kendı alt yapısı... ttnet bile tam oalrak gerekli hızı sağlıyabılıomu? onun internetını kullanarak doping bazı bölgelerde 16 mb bile werebilio.. süperonline biliosunuzdur belkı fiber internet werıo bizde o bölgelerde 16 mb werebılıoruz... şu anda bu işi yaptıımdan değil bunu gönül rahatlığıyla sölüorum doping trdeki en hızlı internettir şu anki tek sorun çağrı merkezınde ki arkadaşlar biraz acemi ama ttnete baktıımızda oda gayet ii gibi görnüo bir şeyi olumlu weya olumsuz eleştirirken daha iiyisini söyleyın bizde nie sölediğinizi anlıyalım... su anki kampayasıda butun rekabet ortamını etkileyen bi kampayadır... bu sayede biz ucuz we hızlı internet kullanıcaz ttnet bizden sadece para alıodu hizmet wermıodu doping bunu sonlandırcak emın olun... bu arada sahada çalışıp doping adsl satışı yapabılcek arakdaşlarada ihtiyacım war düşünen olursa casanowa_plyby@hotmail.de adresıme mail atabilir... herkeze gereklı yardımı sağlarımmm internet konusunda

2 Mesaj
16 Mart 2010; 17:31:32 

bayilerimiz warda telefondan olan hizmeti nie istemezsınız onuda anlamam hiç bi yere tyormadan direk baswuru alınıo ewınıze sözleşme gönderılıo yanı sizi yormadan bi yere göndermeden hizmete wermek istenılıo bunun nesı kötu??? hemde en doğru bılgıyı alıosunuz bi bayı o kadar doğru bilgi weremez size...

204 Mesaj
17 Mart 2010; 15:44:09 

Doping Adsl'in İstanbul Bölge Sorumlusu sizseniz, bende verdikleri hizmet ile ilgili ciddi kuşkular oluştu sayın casanowa plyby

7163 Mesaj
17 Mart 2010; 15:55:44 

@casanowa_plyby, eğer gerçekten milleniumcom da bölge sorumlusu olarak çalışyorsanız vah o firmanın haline vah...Öncelikle düzgün ve anlaşılabilir bir Türkçe kullanmanızı öneriyorum...Ne demek istediğiniz pek anlaşılmıyor çünkü...Sonrada herkese cevap vereceğinize kampanyalarınızı anlaşılır bir şekilde konuya eklerseniz daha yararlı olur...

9628 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Paako
17 Mart 2010; 16:37:48 

Bana arkadaş fake gibi geldi. Dandik bir firma bile olsa bölge temsilcisinin düzgün yazması gereklidir firma açısından

終わらなぁぁぁぁぁぁぁぁい
25.07.2014 - ∞

1172 Mesaj
17 Mart 2010; 23:00:26 

şu an 4gb limitli tarifelerde en iyi kampanya dopingte gibi gözüküyor... ne dersiniz?

1331 Mesaj
19 Mart 2010; 3:32:21 

quote:

Orijinalden alıntı: M.B
şu an 4gb limitli tarifelerde en iyi kampanya dopingte gibi gözüküyor... ne dersiniz?

Evet ben de inceledim tum iss leri en avantajlisi doping. Millenicoma bagli oldugu icin kalite konusunda da cok sorun olacagini zannetmiyorum.

663 Mesaj
19 Mart 2010; 3:52:41 

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Bana arkadaş fake gibi geldi. Dandik bir firma bile olsa bölge temsilcisinin düzgün yazması gereklidir firma açısından

bence de. Şayet tüm Türkiye'ye internet hizmeti sunacak bir firmanın
bölge sorumlusu olduğunu söyleyen elemanı
forum sitelerinde kazanova playboy diye isim açıp aynı isimle msn adresi vermez
vermemeli firmanın ciddiyeti açısından

168 Mesaj
19 Mart 2010; 10:39:26 

Superonline-Tellcom ile aynı gruba bağlıysa yakında buna da bir sınırlama getirirler.

9628 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Paako
19 Mart 2010; 17:17:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Dpower

Superonline-Tellcom ile aynı gruba bağlıysa yakında buna da bir sınırlama getirirler.

Evet Millenicom'un bir kısmı Çukurova grubuna aitmiş. Da sınırlama olayı ne oluyor acaba ?

終わらなぁぁぁぁぁぁぁぁい
25.07.2014 - ∞

21 Mesaj
19 Mart 2010; 19:36:31 

arkadaslar ben DOPİNG İzmir ana bayilerinden birisiyim sormak istediğiniz birsey olursa cevaplamaktan mutluluk duyarım bilginize

22 Mesaj
23 Mart 2010; 1:08:46 

ya ben şunu anlamadım benim hızım 8 mbite kadar (15 gb sınırlı olan) şimdi doping yapınca 16 mbit e kadar 15 gb sınırlı mı olcak ne oluyo tam olarak ???

230 Mesaj
11 Nisan 2010; 20:10:43 

arkadaslar doping le ilgili forum sitesi var herturlu cevaplar burada var cevabini bulamadıgınız soruların cevapları var burada http://www.dopingintern...doping-adsl/default.asp

582 Mesaj
11 Nisan 2010; 23:07:50 

[font="Tahoma"]TTnet'tekiler 15 GB adil kullanım olmasına rağmen geçtiklerini, hızda düşüş yaşamadıklarını söylüyorlar.

Peki Bu Doping ADSL'de geçerli mi? Smile, Superonline kullananlar da bilgilendirirse sevinirim.[/font]

10 Mesaj
12 Nisan 2010; 13:06:17 

212 275 19 19
Doping Adsl ile ilgili hem abonelik hem de hizmet olarak tüm soru ve taleplerinizi karşılayabilirim.
Dilerseniz sabit telefon hattınızın ücretsiz hemen temin edilmesini sağlayabilirim.
İsim ve tel.bilgilerinizi iletirseniz ben de sizi hemen ararım.

4383 Mesaj
13 Nisan 2010; 17:52:59 

quote:

Orijinalden alıntı: doping999

212 275 19 19
Doping Adsl ile ilgili hem abonelik hem de hizmet olarak tüm soru ve taleplerinizi karşılayabilirim.
Dilerseniz sabit telefon hattınızın ücretsiz hemen temin edilmesini sağlayabilirim.
İsim ve tel.bilgilerinizi iletirseniz ben de sizi hemen ararım.

nasıl yani, telekom harici sabit telefon hattı verebiliyormusunuz müşterilerinize...

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

10 Mesaj
13 Nisan 2010; 18:02:23 

Hayır, yanlış anlaşılma olmasın. TT harici sabit hat verilemiyor, diğer iş ortaklarımız aracılığıyla herhangibir TT noktasına gitmeden TT adına tahsis edilmesini sağlıyoruz.

371 Mesaj
14 Nisan 2010; 11:16:45 

8 Mbit kullanmak isteyen arkadaşlar hız olayını kesinlikle dikkat edin telefonla konuşuyorsanız taahhüt isteyin bazı Doping çalışanlarının bu konuda hiç bir bilgisi yok ve tamamen sizi kandırmaya yönelik kelime oyunları yapıyorlar 8 Mbit'e kadar deniyor ve bu 1 de olabilir 3 de olablir 5 de olablir diyorlar yani ne çıkarsa şansınıza,en azından santral uzaklıgınıza baktırıp size verebilecekleri maksimum hız taahhütü alın...Sonra 8 Mbit diye aldığınız interneti 1 Mbit kullanırsınız üstelik 15 GB kotalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symplegad -- 14 Nisan 2010; 11:18:51 >

1426 Mesaj
14 Nisan 2010; 18:05:37 

Bugün bana da geldiler ama dedim bu işte bir dümen vardır. Sınırsız 20 lira ilk 9 ay sonra 46 lira ne dersiniz?

12274 Mesaj
14 Nisan 2010; 21:24:02 

quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

Bugün bana da geldiler ama dedim bu işte bir dümen vardır. Sınırsız 20 lira ilk 9 ay sonra 46 lira ne dersiniz?

Benide aradılar bugün aynı şekilde. hemde 2 mb hız dediler. 20.000 kullanıcımız var filan dedi. Eğer hızımı 2mbit verecekse ve 2 yıl 46 alacaksa ve 2mb verecekse geçeceğim.

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür

1426 Mesaj
14 Nisan 2010; 23:07:42 

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Benide aradılar bugün aynı şekilde. hemde 2 mb hız dediler. 20.000 kullanıcımız var filan dedi. Eğer hızımı 2mbit verecekse ve 2 yıl 46 alacaksa ve 2mb verecekse geçeceğim.

Millet düşünün bu adamların alt yapısı yok ki Telekomun alt yapısını kullanıyorlar. Hali ile nasıl telekomdan ucuz olur?

12274 Mesaj
15 Nisan 2010; 11:03:00 

Vardır bir anlasmaları elbet sitedn baktım evet tt alt yapısı var bu yüzden gecebilirim diyorum bakalm biraz bekleyecegim daha acele yok

3 Mesaj
17 Nisan 2010; 21:04:00 

Arkadaşlar daha önçe ttnet,e üye idim kampanya sürem bitti doping adsl kampanya üçretleri diğerlerine göre daha hesaplı geldi oraya üye oldum keşkede olmasaydım internet hızı %60ile%80 oranında düştü inşallah ilerde düzelirde bizde memmun oluruz birde iki kat baglantı hızı diyorya sakın inanmayın öyle birşey var ise bile ilk 5000 abonesi için miş gerçi ben iki katından da vazgeçtim de normal hakkımı alabileydim (bu anlattıgım durum benim bir haftalık obeneliğimde olan durumdur)!

4275 Mesaj
17 Nisan 2010; 21:42:40 

quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

Yemedin sende bunu.Helal

3817 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ArkandayIM
17 Nisan 2010; 21:49:15 

Hepsi zaten TTnetin altyapısını kullanıyor bunların.benim de kullanma fırsatım oldu pek bi fark göremedim açıkcası diğerleriyle.

Akşamlar sensiz geçmez Dilara !!

1426 Mesaj
18 Nisan 2010; 0:22:31 

Burada ticari bir fikir var TTNET neden kendi pastasını bunlara sunsun? Kesin bir film var. Bir ara ucuz tel görüşmesi için bir kod çeviriyordun şirkete bağlattık verim alamadık aynı bu misal hat telekomun ama 2. şahıslara kiralanmış yüklenme olunca çöküyor.

1123 Mesaj
18 Nisan 2010; 3:29:46 

bunların hepsi sahtekarık peşinde bence öyle aynı tarifeleri cilalayıp sunmayla bu işler olmaz,şu süperonline fiberi ah bi kotasız yapsaydı

1661 Mesaj
20 Nisan 2010; 22:45:37