Şimdi Ara

Doping Adsl kullanan var mı? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
2
Favori
144.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Orijinalden alıntı: Xaroon

Sayin DOPING sakinleri asagidaki iplere ping atip ms degerlerini paylasirlarsa cok sevinicem..

193.33.187.120 ingiltere - 63ms
    85.12.27.48 hollanda - 73 ms

Cok tesekkurler pingler yeterli geldi bugun basvuruyu yaptim biraz once TTNET'den opinge gecmek icin aciba ne kadar surede dpoingi kullanmaya baslarim daha once gecmis olan arkadaslar yazarlarsa cok sevinirim..
  • Xaroon hocam pm ye bir bak istersen

193.33.187.120 > 60ms
    85.12.27.48 > 78 ms

Bu arada arkadaşlar doping ttnetten harici şehirler arası kendine ayrılmış özel hatları kullanıyor,bazı yurtdışı çıkışlarında da kendi hatları mevcut bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 28 Aralık 2010; 12:09:42 >
  • Dostum ben sana prosedürü söyliyeyim, şimdi dopinge başvurucan sen ondan sonra doping ttnetteki üyeliğini iptal etmek için uğraşıcak ttnet te seni bırakmamak için biraz bekleticek. Zaten o gün yada ertesi günü ttnet ten aranıcaksın işte yeni kampanyamız var bunu kullanmak istermisiniz diye sizi bırakmamak içindir. Sonra doping hallediyor zaten ama biraz işin peşini kovalamanız gerekebilir ama 1 hafta içinde geçiş olur diye düşünüyor internetsiz kalmazsı ama geçiş sırasında birkere internet gidiyor ondan sonra doping kullanıcı adın varsa ayarları yapıyorsun yada müşteri hizmetlerini ararsın kullanıcı adını söylerler sana ayarları yaptıktan sonra bağlanmış olursun.
    quote:

quote:

quote:

Sayin DOPING sakinleri asagidaki iplere ping atip ms degerlerini paylasirlarsa cok sevinicem..

193.33.187.120 ingiltere - 63ms
    85.12.27.48 hollanda - 73 ms

Cok tesekkurler pingler yeterli geldi bugun basvuruyu yaptim biraz once TTNET'den opinge gecmek icin aciba ne kadar surede dpoingi kullanmaya baslarim daha once gecmis olan arkadaslar yazarlarsa cok sevinirim..

• Beyler bu ping atmak nasıl oluyor? Nası yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudeb
    Beyler bu ping atmak nasıl oluyor? Nası yapıyorsunuz?

Baslat-Calistir(win 7deki arama cubugu) cmd yazin entera basin. Msdos ekranina ping ipadresi yazin entera basin ping atacaktir
  • @T|G, tesekkurler verdigin bilgiler icin ancak 1 hafta baya uzun suruyormus yav keske ben gidip kapattirdiktan sonra basvuru yapsaydim oysaki telekomda tanidikda vardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diGiheX -- 28 Aralık 2010; 14:02:32 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mudeb
    Beyler bu ping atmak nasıl oluyor? Nası yapıyorsunuz?

Baslat-Calistir(win 7deki arama cubugu) cmd yazin entera basin. Msdos ekranina ping ipadresi yazin entera basin ping atacaktir

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Xaroon hocam pm ye bir bak istersen

193.33.187.120 > 60ms
    85.12.27.48 > 78 ms

Bu arada arkadaşlar doping ttnetten harici şehirler arası kendine ayrılmış özel hatları kullanıyor,bazı yurtdışı çıkışlarında da kendi hatları mevcut bilginize...

Yurtdisi cikislarinda kendi hatlari oldugu ping degerlerinden anlasiliyo bu size vermis oldugum iplere daha once hic bu kadar ping degerleri ile karsilasmadim gayet guzel yani..
  • @Xaroon, Dostum belli olmaz belki daha çabuk hallolur yada sen şey yapabilirsin sanırım gidip telekoma ttnet iptali yaptırman mümkün olabilir yinede istersen dopingi ara sor oluyorsa işlemlerin hızlanması için bu yolu seçebilirsin. 1 hafta çok değil ben 2 ay bekledim geçen gün açıldı benim internet dopingi arıyorum, ttneti arayım diyorlar, ttneti arıyorum turktelekoma gidin diyorlardı, en sonunda açtım telefonu kalayı basınca 2 gün sonra halloldu
  • quote:

Birde merak ettigim bir sorun var Doping kullaniyoruz diyelim telefonda TT nin hatta bir sorun oldugunda internette yada Hat ile ilgili kim gelip bu sorunu gidericek TT gelicek killik yapmasinlar ?

Ben defalarca hızda problem olduğunu bildirmeme rağmen teknik bir ekip gelip inceleme yapmadı, ttnetten oysaki hemen biriliri evinize gelip bu kontrolü yapıyor, teknik destek açısından çok umutlu olmayın,

Almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem balıklama atlamayın ucuz diye taahhütlü tarifelere , 1 ay normal abonelik alın sorun yaşamazsanız taahhüt verin. Ben direk taahhüt verip başvurdum yaklaşık 4 aydır 4 mb stabil hızı vermeyi beceremediler, oysaki başvururken hattınız çok iyi 16 mb destekliyor diyorlardı, ama fiiliyata gelince işler değişiyor.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalennder

Arkadaşlar sadedoping kullanan var mı? yani telefon hattına ücret vermeden sadece internete para vererek doping kullanan?

HALA CVP YOK.... NE YANİ BURDA DOPİNG KULLANAN HERKES TELEFONDA MI KULLANIYOR?
  • Bende 3 senedir ttnet kullanıyordum son senesini net limitsiz 8mbit kullandım banada hattınız destekliyor dedi ttnet ama 2-3 dk da bir internet kopuyordu sonuç olarak hızımı 4 e sabitledir onda bile defalarca koptu. Kaldıki tarifeleride ucuz değil ttnet in tahattülü tarifeleriyle hemen hemen aynı. Hangi tarifeyi kullanıyorsun bilmiyorum ama net limitsiz pakedi kullanıyorsan stabil bir hız beklemen zaten anormal. Bende şuan yeni geçtim modem dışında sorun yaşamadım ttnette 3 sene boyunca artık çıkdırıcaktım, arıza kaydı bırakıyorum diye adamlar neden bırakıyorsun diye demişti birkeresinde düşün artık. Bende şuan 8mbit ekadar 15gb kotalı tarife kullanıyorum günde birkaç kez internetim gidiyor daha çok evde paralel baglantı olduğu için kopuyor. Benımde hızım sabit değil yani tarifenin üstünde 8mbit e kadar, direk 8mbit verse adam zaten fiyatı bu şekilde olmaz. Teknik destek için ise doping e söylüyorsunuz onlarda türktelekom u arayıp bildiriyorlar diye biliyorum, bu ülkede üzerine düşüceksin işlerin yoksa herkes aksatıyor. Ama şunu anlamadım ttneti kimse övmezken kalkıp övmen çok ilginç.
    quote:

Orijinalden alıntı: ghosttx

quote:

Birde merak ettigim bir sorun var Doping kullaniyoruz diyelim telefonda TT nin hatta bir sorun oldugunda internette yada Hat ile ilgili kim gelip bu sorunu gidericek TT gelicek killik yapmasinlar ?

Ben defalarca hızda problem olduğunu bildirmeme rağmen teknik bir ekip gelip inceleme yapmadı, ttnetten oysaki hemen biriliri evinize gelip bu kontrolü yapıyor, teknik destek açısından çok umutlu olmayın,

Almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem balıklama atlamayın ucuz diye taahhütlü tarifelere , 1 ay normal abonelik alın sorun yaşamazsanız taahhüt verin. Ben direk taahhüt verip başvurdum yaklaşık 4 aydır 4 mb stabil hızı vermeyi beceremediler, oysaki başvururken hattınız çok iyi 16 mb destekliyor diyorlardı, ama fiiliyata gelince işler değişiyor.

Saygılar.

• Dostum bu soruna cevap verdım senın ama tekrar söyliyeyim şuan bu uygulama yapılmıyor sitesine girip baksaydın zaten oradada yazıyor çok yakında diye, müşteri hizmetlerini ara yinede bir istersen belki başlamışlardır o hizmetede.
    quote:

quote:

Arkadaşlar sadedoping kullanan var mı? yani telefon hattına ücret vermeden sadece internete para vererek doping kullanan?

• quote:

quote:

yahu sadedoping hizmeti daha başlamadı ki,ön sipariş alınıyor1 ocakta başlayacak

• TTNET iyice zamlandı

Doping iyi diyorlar ttnet sayfasında :D

Burada da doping kullanan arkadaşlar stabil kullanamadıklarından şikayetçi

nedir bu çektiğimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

quote:

yahu sadedoping hizmeti daha başlamadı ki,ön sipariş alınıyor1 ocakta başlayacak

1 ocakta başlamayacak.

Yasal olarak hazır olduğunda başlayacak ki ölme eşşşeğim ölme

• Dostum stabil değil derken şöyle değil 8 megabit e kadar paket kullanıyorum ben 8 megabite kadar olan hızlarda değişiyor yani tarifenin adı üzerinde. Bu sadece dopingte değil ben ttnet kullanırkende böyleydi hatta yogunluktan dolayı daha bile çok internet kopuyordu ttnette. Zaten adam sana sabit 8megabit verse fiyatı 49 lira olmaz, direk 8 megabit istiyorsan fiyatı 90-100 mü neydi onda hızın sabit olur sadece dopingte değil bütün firmalarda bu böyle, eğer aklında o kaldıysa hiç takma kafana. Şöyle düşünün internet sektöründe hiç ttnet tekel şuan ve hani piyasanın durumunu o belirliyor biraz rekabet olmalı gönül isterdi fiberoptik kullanmak ama mecbur onları kullanamadıgımızdan eski bakır kabloları kullanıyoruz hala. Ben şuan kullanıyorum gayet memnunum inşallah sorun yaşamam. Tavsiye edermisin dersen evet ederim ttnet kullanmayında ne kullanırsanız kullanın hiçbir firma ttnetten daha kötü olmaz iddaa ediyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

TTNET iyice zamlandı

Doping iyi diyorlar ttnet sayfasında :D

Burada da doping kullanan arkadaşlar stabil kullanamadıklarından şikayetçi

nedir bu çektiğimiz.

• arkadaslar icimizde doping interneti diyarbakırda kullanan varmı?ben diyarbakırda oturuyorum doping internete gecmeyi dusunuyorum fakat ttnet ile yasadıgım sorunların aynısını da doping nettte yasarmıyım...doping netten diyarbakırda hizmet alan varsa beni bilgilendirirse sevinirim...
  • arkadaşlar bakın ben doping kullandım smile adsl kullandım 2 firmadada tahhüt verdim 2 sindede bana girdi 2 firmada 2 mb ten fazla veremediler ve gittim ttnete aldım hizmetimi verdiler bana 8 mb allah belalarını versin en temizi en güzeli ttnettir
  • Suan bende doping kullanıyorum 5 ten aşagıya ınmıyor hızım ;) Zaten sunu söylemen sacma bıdefa 2 veremıyordu dıye zaten hepsı turktelekomun altyapısını kullanıyor sadece baska bır servıs saglayıcısına gectıgın zaman portları kendı uzerıne alıyorlar o kadar, kimseyi yalnış bilgilendirmeyelim ;)
    quote:

Orijinalden alıntı: cem650

arkadaşlar bakın ben doping kullandım smile adsl kullandım 2 firmadada tahhüt verdim 2 sindede bana girdi 2 firmada 2 mb ten fazla veremediler ve gittim ttnete aldım hizmetimi verdiler bana 8 mb allah belalarını versin en temizi en güzeli ttnettir
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.