Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.324
Cevap
44
Favori
830.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2010 1.4 tsi 160 higline la araniza katilmis bulnmaktayim mutluyum huzurluyum saygilar..bu arada sorucak cok sorum var simdiden kusura bakmayinn :))
  • ilkerduruer İ kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun lastiginize taş degmesin :)
  • tatlisevgi T kullanıcısına yanıt
    Güle Güle kullanın. Allah kaza, bela ve ceza vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CocaBJK

quote:

Orijinalden alıntı: keremaa

Arkadaşlar piyasası ne alemde acaba şu ara ? Bir de 1.4 tsi trendline tavsiye eder misiniz ?

Piyasa yüksek benim bildiğim şu aralar. Alabiliyorsan en az comfortline al sonra pişman olma.

Gerçekten piyasa acayip yüksek.45.000 tl ye kadar çıktığımda bile comfortline alamıyorum.Trendline a da çok boş diyorlar ve açıkçası o paraya bomboş trendline de zoruna gidiyor insanın.Audi a3 e bakmaya başladım.Gerçekten çok karıştı kafam.
  • epivep E kullanıcısına yanıt
    Bütceniz varsa kesinlikle Zenec 2011d tavsiyemdir.
  • Manuelde otomatiğin arıza dertleri yok, gerisi aynı. Otomatiğinde rahatlığı var işte.Bizim DSG bir defa garantiden değişti,sonrası ne olur karışık,olursa cevabı kenarda 3 bin TL gibi paran olsun ama onu biliyorum
  • Hayırlı olsun, evet yarı otomatikler öyle kavrama için az da olsa zaman geçiyor.
  • tragedboy kullanıcısına yanıt
    tamam hocam tşkler
  • 10 bin liralık hasarlar önemli değil,airbag bile açılsa yetkili veya iş bilen serviste yapıldıktan sonra önemi yok,niyeyse çok takılıyoruz bunlara. Aracın şasesinde kaynak olmasın,sele maruz kalmasın gerisi önemsiz şeyler.Fiyatı biraz da uygunsa bakmadan alın.Zaten araç 115 binde siz satana kadar olacak 200 bin diyelim,artık kazalar önemsiz olmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Arkadaşlar konuya pek bakanın yok galiba artık :) dsg için iyi niyet garantisi 7 yıl diyorlar doğru mu bilginiz var mı? Yani 2009-2011 model araç alsak servis bakımlı olmasa bile pek önemi yok mu? Yetki servis bakımlı araç bulmak çok zor gerçekten 2 haftadır bakıyorum bir sürü ilanla görüştüm ama tamamıyla yetkili servis yok hiç. Highline bakıyorum bu arada. Teşekkürler
    DSG için 5 yıl hocam.Sonrasında iyi niyet ölüyor malesef:) tabi arızanın durumuna göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Hocam teşekkür ederim öncelikle, bunlar diğerini çıkar bunları tak şeklinde mi yoksa ekstradan yapılacak işçilik vs var mı?
    Sadece ön tarafta ufak bir tadilat yapmanız gerekecek.Üzerinde bir kapak var onu çıkartacaksınız komple ışık görünmesi için.Çok zor bir işlem değil.
  • Golf 6 2011 Trendline için güzel ve kaliteli jant kapağı öneriniz var mı ? 15 inch

• ..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• selam bende GOLF 6 kullanıcısıyım aracın özellikleri, resimlerini ve diğer olaylarını bu konuya gireceğim
  • hayırlı olsun.Bende de TSI 122 DSG Trendline mevcut. Beyaz arabaya ne renk jant gider acaba diye düşünmeden yapamıyorum bugünlerde. Canım beyaz ister ama beyaz arabaya siyah daha iyi olacak gibi.
  • Hoşgeldin extreme11 Aracının fotoları bu konuya eklersen sevinirim.. Siyah al siyah olabilir sırıtmayacak şekilde bu arada şu alarm fotolarını içten bi çekip yollarsan müsait olduğunda iyi olur..
  • hocam benide ekle.TSI 122 highline.

~ Golf 6 Türkiye ~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 1 Temmuz 2009; 1:13:45 >
  • benide ekleyebilirsiniz resimlerini eklerim :)
    beyaz Highline TSI 160 hp
  • icecube_fb / DuKabey Araçlarınız DSG ?

Arkadaşlar lütfen resimleride ekleyelim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 13 Haziran 2009; 11:50:20 >
  • benide ekleyebilirsiniz
    1.4 tsi 122 bg highline dsg şeker beyazı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.